Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия деятельностью по перевозке пассажиров"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 907. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 января 2013 года № 8270. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 5 февраля 2015 года № 110
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 05.02.2015 № 110.
В соответствии со статьей 29 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года «Об информатизации», а также с Типовым регламентом электронной государственной услуги, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2010 года № 1116 «Об утверждении Типового регламента электронной государственной услуги» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия деятельностью по перевозке пассажиров».
2. Комитету транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Абишев Б.Ш.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан, официальное опубликование в средствах массовой информации, в том числе на интернет-ресурсе Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и размещение его на ИПГО.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Абсаттарова К.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев
Утвержден
приказом Министра
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
от 24 декабря 2012 года № 907
Регламент электронной государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии
на право занятия деятельностью по перевозке пассажиров»

"Жолаушыларды тасымалдау қызметімен айналысу құқығына лицензия беру, қайта рәсімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 907 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2013 жылы 17 қаңтарда № 8270 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 5 ақпандағы № 110 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 05.02.2015 № 110 бұйрығымен.
«Ақпараттандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы Заңының 29-бабына сәйкес, сонымен қатар «Электрондық мемлекеттік қызметтің үлгі регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 қазандағы № 1116 қаулысымен бекітілген Электрондық мемлекеттік қызметтің үлгі регламентіне және «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса берiлiп отырған «Жолаушыларды тасымалдау қызметiмен айналысу құқығына лицензия беру, қайта рәсімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттiк қызмет регламенті бекiтілсін.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитеті (Б.Ш. Әбішев) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) оның Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында, соның ішінде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің интернет-ресурсында ресми жариялануын және оның МОИП-да орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі Қ.Б. Әбсаттаровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникация
министрінің
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 907 бұйрығымен бекітілген
«Жолаушыларды тасымалдау бойынша қызметпен айналысу құқығына
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензия телнұсқасын беру»
электрондық мемлекеттік қызметтің регламенті

1. Общие положения
1. Электронная государственная услуга «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии для занятия деятельностью по перевозке пассажиров» (далее – услуга) оказывается территориальными органами Комитета транспортного контроля Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (далее – услугодатель) через центры обслуживания населения (далее – Центр), а также через веб-портал «электронного правительства» www.egov.kz или веб-портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее – ПЭП).
2. Услуга оказывается на основании Стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия деятельностью по перевозке пассажиров», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2012 года № 1153 «Об утверждении стандартов государственных услуг Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в сфере транспортного контроля и внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан» (далее – Стандарт).
3. Степень автоматизации услуги: частично автоматизированная.
4. Вид оказания услуги: транзакционная.
5. Понятия, используемые в настоящем Регламенте:
1) информационная система (далее – ИС) – система, предназначенная для хранения, обработки, поиска, распространения, передачи и предоставления информации с применением аппаратно–программного комплекса;
2) веб–портал «электронного правительства» – информационная система, представляющая собой единое окно доступа ко всей консолидированной правительственной информации, включая нормативную правовую базу, и к электронным государственным услугам;
3) веб–портал «Е-лицензирование» (далее – ИС ГБД «Е-лицензирование») – информационная система, содержащая сведения о выданных, переоформленных, приостановленных, возобновленных и прекративших действие лицензиях, а также филиалах, представительствах (объектах, пунктах, участках) лицензиата, осуществляющих лицензируемый вид (подвид) деятельности, которая централизованно формирует идентификационный номер лицензий, выдаваемых лицензиарами;
4) шлюз «электронного правительства» (далее – ШЭП) – информационная система, предназначенная для интеграции информационных систем «электронного правительства» в рамках реализации электронных услуг;
5) платежный шлюз «электронного правительства» (далее – ПШЭП) – автоматизированная информационная система, предназначенная для обеспечения взаимодействия между информационными системами банков второго уровня, организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций, и «электронного правительства» при осуществлении платежей физических и юридических лиц;

1. Жалпы ережелер
1. «Жолаушыларды тасымалдау бойынша қызметпен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензия телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызметті (бұдан әрі – қызмет) Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация министрлігінің Көліктік бақылау комитетінің аумақтық органдары (бұдан әрі – қызмет беруші) халыққа қызмет көрсету орталықтары арқылы (бұдан әрі - Орталық), сондай-ақ www.egov.kz «электрондық үкіметтің» веб-порталы немесе www.elicense.kz «Е-лицензиялау» веб-порталы арқылы (бұдан әрі - ЭҮП) көрсетеді.
2. Қызмет «Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникация министрлiгiнiң көліктік бақылау саласындағы мемлекеттiк қызмет стандарттарын бекiту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 5 қыркүйектегі № 1153 қаулысымен бекітілген «Жолаушыларды тасымалдау бойынша қызметпен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензиялардың телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет стандарты (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
3. Қызметті автоматтандыру дәрежесі: ішінара автоматтандырылған.
4. Қызмет көрсетудің түрі: транзакциялық.
5. Осы Регламентте пайдаланылатын ұғымдар:
1) ақпараттық жүйе (бұдан әрі – АЖ) - аппараттық-бағдарламалық кешенді қолданумен ақпаратты сақтау, өңдеу, іздеу, тарату, тапсыру және беру үшін арналған жүйе;
2) «электрондық үкіметтің» веб-порталы (бұдан әрі - ЭҮП - нормативтік құқықтық базаны қоса алғанда, барлық шоғырландырылған үкіметтік ақпаратқа және электрондық мемлекеттік қызметтерге қолжетімділіктің бірыңғай терезесін білдіретін ақпараттық жүйе);
3) «Е-лицензиялау» веб-порталы (бұдан әрі – «Е-лицензиялау» АЖ МДҚ) – берілген, қайта ресімделген, тоқтатылған, қайта жаңартылған және қолданылуын тоқтатқан лицензиялар, сондай-ақ лицензиар беретін лицензиялардың сәйкестендіру нөмірін орталықтандырып қалыптастыратын лицензия қызмет түрін (кіші түрін) жүзеге асыратын лицензиаттың филиалдары, өкілдіктері (объектілері, пункттері, учаскелері) туралы мәліметтерді қамтитын ақпараттық жүйе;
4) «электрондық үкімет» шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) – электрондық қызметтерді іске асыру аясында «электрондық үкіметтің» ақпараттық жүйелерін ықпалдастыруға арналған ақпараттық жүйе;
5) «электрондық үкіметтің» төлем шлюзі (бұдан әрі – ЭҮТШ) – екінші деңгейдегі банктердің, банктік операциялардың жеке түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың және «электрондық үкіметтің» жеке және заңды тұлғалардың төлемдерді жүзеге асыруы кезінде ақпараттық жүйелерінің арасында өзара іс-әрекет жасауды қамтамасыз етуге арналған автоматтандырылған ақпараттық жүйе;

6) государственная база данных «Физические лица» (далее – ГБД ФЛ) – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра индивидуальных идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации физических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
7) государственная база данных «Юридические лица» (далее – ГБД ЮЛ) – информационная система, предназначенная для автоматизированного сбора, хранения и обработки информации, создания Национального реестра бизнес-идентификационных номеров с целью внедрения единой идентификации юридических лиц в Республике Казахстан и предоставления о них актуальных и достоверных сведений органам государственного управления и прочим субъектам в рамках их полномочий и в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
8) получатель электронной государственной услуги (далее – получатель) – физическое или юридическое лицо, которому оказывается электронная государственная услуга;
9) индивидуальный идентификационный номер (далее – ИИН) – уникальный номер, формируемый для физического лица, в том числе индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде личного предпринимательства;
10) бизнес–идентификационный номер (далее – БИН) – уникальный номер формируемый для юридического лица (филиала и представительства) и индивидуального предпринимателя, осуществляющего деятельность в виде совместного предпринимательства;
11) пользователь – субъект (получатель, услугодатель), обращающийся к информационной системе за получением необходимых ему электронных информационных ресурсов и пользующийся ими;
12) транзакционная услуга – услуга по предоставлению пользователям электронных информационных ресурсов, требующая взаимного обмена информацией с применением электронной цифровой подписи;
13) электронная цифровая подпись (далее – ЭЦП) – набор электронных цифровых символов, созданный средствами электронной цифровой подписи и подтверждающий достоверность электронного документа, его принадлежность и неизменность содержания;
14) электронный документ – документ, в котором информация представлена в электронно–цифровой форме и удостоверена посредством электронной цифровой подписи;
15) электронная государственная услуга – государственная услуга, оказываемая в электронной форме с применением информационных технологий;

6) «Жеке тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры (бұдан әрі – ЖТ МДБ) – Қазақстан Республикасында жеке тұлғаларды бірыңғай сәйкестендіруді енгізу және олар туралы өзекті және дұрыс мәліметтерді мемлекеттік басқару органдарына және басқа да субъектілерге олардың өкілеттіктерінің шеңберінде және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ұсыну мақсатында ақпаратты автоматтандырып жинауға, сақтауға және өңдеуге, Ұлттық жеке сәйкестендіру нөмірлері тізілімін құруға арналған ақпараттық жүйе;
7) «Заңды тұлғалар» мемлекеттік деректер қоры (бұдан әрі – ЗТ МДБ) – Қазақстан Республикасында заңды тұлғаларды бірыңғай сәйкестендіруді енгізу және олар туралы өзекті және дұрыс мәліметтерді мемлекеттік басқару органдарына және басқа да субъектілерге олардың өкілеттіктерінің шеңберінде және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ұсыну мақсатында ақпаратты автоматтандырып жинауға, сақтауға және өңдеуге, Ұлттық бизнес сәйкестендіру нөмірлері тізілімін құруға арналған ақпараттық жүйе;
8) электрондық мемлекеттік қызметті алушы (бұдан әрі - алушы) – электрондық мемлекеттік қызмет көрсетілетін жеке немесе заңды тұлға;
9) жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - ЖСН) - жеке тұлға, оның ішінде жеке кәсіпкерлік түрінде өзінің қызметін жүзеге асыратын жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір;
10) бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН) - бірлескен кәсіпкерлік түрінде қызметтерді жүзеге асыратын заңды тұлға (филиал және өкілдік) және жеке кәсіпкер үшін қалыптастырылатын бірегей нөмір;
11) пайдаланушы - оған қажетті электрондық ақпараттық ресурстарды алу үшін ақпараттық жүйеге жүгінетін және оларды пайдаланатын субъект (алушы, қызмет көрсетуші);
12) транзакциялық қызмет - электрондық цифрлық қолтаңбаны қолданумен өзара ақпарат алмасуды талап ететін, пайдаланушыларға электрондық ақпараттық ресурстарды беру жөніндегі қызмет;
13) электрондық цифрлық қолтаңба (бұдан әрі - ЭЦҚ) - электрондық цифрлық қолтаңба құралдарымен жасалған және электрондық құжаттың дұрыстығын, оның тиесілілігін және мазмұнының тұрақтылығын растайтын электрондық цифрлық таңбалардың жиынтығы;
14) электрондық құжат - ақпарат электрондық-цифрлық нысанда берілген және электрондық цифрлық қолтаңба арқылы куәландырылған құжат;
15) электрондық мемлекеттік қызмет - ақпараттық технологияларды пайдаланумен электрондық нысанда көрсетілетін мемлекеттік қызмет;

16) электронная лицензия – лицензия в форме электронного документа, оформляемая и выдаваемая с использованием информационных технологий, равнозначная лицензии на бумажном носителе;
17) структурно–функциональные единицы (далее - СФЕ) – перечень структурных подразделений государственных органов, учреждений или иных организаций и информационные системы, которые участвуют в процессе оказания услуги;
18) информационная система центров обслуживания населения Республики Казахстан (далее – ИС ЦОН) – информационная система, предназначенная для автоматизации процесса предоставления услуг населению (физическим и юридическим лицам) через центры обслуживания населения Республики Казахстан, а также соответствующими министерствами и ведомствами.
2. Порядок деятельности услугодателя по оказанию
электронной государственной услуги
6. Пошаговые действия и решения через ПЭП (диаграмма 1 функционального взаимодействия при оказании услуги) приведены в приложении 1 к настоящему Регламенту:
1) получатель осуществляет регистрацию на ПЭП с помощью своего регистрационного свидетельства ЭЦП, которое хранится в интернет-браузере компьютера получателя (осуществляется для незарегистрированных получателей на ПЭП);
2) процесс 1 – прикрепление в интернет-браузере компьютера получателя регистрационного свидетельства ЭЦП и ввод получателем пароля (процесс авторизации) на ПЭП для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на ПЭП подлинности данных о зарегистрированном получателе через ИИН/БИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование ПЭПом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя;
5) процесс 3 – выбор получателем услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение получателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
6) процесс 4 – оплата услуги на ПШЭП, а затем эта информация поступает в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
7) условие 2 – проверка в ИС ГБД «Е-лицензирование» факта оплаты за оказание услуги;
8) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
9) процесс 6 – выбор получателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
10) условие 3 – проверка на ПЭП срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН указанным в запросе, и ИИН/БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП;

16) электрондық лицензия – ақпараттық технологияларды пайдаланумен ресімделетін және берілетін, қағаз тасығыштағы лицензияға тең мағыналы болатын электрондық құжат нысанындағы лицензия;
17) құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) электрондық мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын мемлекеттік органдардың, мемлекеттік мекемелердің немесе өзге де ұйымдардың құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі;
18) Қазақстан Республикасы халыққа қызмет көрсету орталығының ақпараттық жүйесі (бұдан әрі – ХҚК АЖ) - Қазақстан Республикасы халыққа қызмет көрсету орталықтары, сондай-ақ тиісті министрліктер және ведомстволар арқылы халыққа қызмет көрсету процесін автомоттандыруға арналған жүйе.
2. Қызмет берушінің электрондық мемлекеттік қызмет көрсету
құқығы бойынша тәртіп
6. Қызмет көрсетушінің ЭҮП арқылы қызмет берушінің қадамдық әрекеттері мен шешімдері (ЭҮП арқылы қызмет функционалдық іс-қимылының 1-диаграммасы) осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген:
1) алушы ЭҮП-де тіркеуді алушы компьютерінің интернет-браузерінде сақталған өзінің ЭЦҚ тіркеу куәлігінің көмегімен жүзеге асырады (ЭҮП-де тіркелмеген алушылар үшін жүзеге асырылады);
2) 1-процесс – алушы ЭЦҚ тіркеу куәлігін компьютердің интернет-браузерінде бекіту, қызметті алу үшін алушының ЭҮП паролін (авторландыру процесі енгізуі);
3) 1-шарт – (ЖСН/БСН) мен пароль арқылы тіркелген алушы туралы деректердің дұрыстығын ЭҮП-де тексеру;
4) 2-процесс – алушының деректерінде бұзушылықтардың болуымен байланысты ЭҮП авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастырады;
5) 3-процесс – алушының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету және нысанды толтыру үшін оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, сұрау салудың нысанын экранға шығару, сұрау салу нысанына қажет электрондық түрдегі құжаттарды электрондық түрде бекіту;
6) 4-процесс – ЭҮТШ-де электрондық мемлекеттік қызмет төлемақысын жасау, бұдан кейін ақпарат «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-ға келіп түседі;
7) 2-шарт – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да көрсетілетін электрондық мемлекеттік қызметтің төлемақысын тексеру;
8) 5-процесс – «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да қызмет көрсету үшін төлемнің болмауына байланысты сұратылатын қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
9) 6-процесс – сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін тұтынушының ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдауы;
10) 3-шарт – ЭҮП-де ЭЦҚ тіркеу куәлігінің қолданыс мерзімін және тізімде қайтарып алынған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің болмауын, сондай-ақ сұрау салуда көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы сәйкестендіру деректеріне сәйкес келуін тексеру;

11) процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП получателя;
12) процесс 8 – удостоверение (подписание) запроса для оказания услуги посредством ЭЦП получателя;
13) процесс 9 – регистрация электронного документа (запроса получателя) в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
14) условие 4 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных получателем документов, указанных в Стандарте и основаниям для оказания услуги;
15) процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных получателя;
16) процесс 11 – получение получателем результата услуги (электронная лицензия), сформированной ИС ГБД «Е-лицензирование». Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
7. Пошаговые действия и решения оператора Центра (диаграмма № 2) функционального взаимодействия при оказании услуги:
1) процесс 1 – ввод оператора Центра в ИС ГБД «Е-лицензирование» логина и пароля (процесс авторизации) для оказания услуги;
2) процесс 2 – выбор оператором Центра услуги, указанной в настоящем Регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод оператором Центра данных получателя;
3) процесс 3 – направление запроса через ШЭП в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ о данных получателя;
4) условие 1 – проверка наличия данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
5) процесс 4 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных получателя в ГБД ФЛ/ГБД ЮЛ;
6) процесс 5 – заполнение оператором Центра формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме и сканирование документов, предоставленных получателем, прикрепление их к форме запроса и удостоверение посредством ЭЦП заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
7) процесс 6 – направление электронного документа (запроса получателя) удостоверенного (подписанного) ЭЦП оператора Центра через ШЭП в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
8) процесс 7 – регистрация электронного документа в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
9) условие 2 – проверка (обработка) услугодателем соответствия приложенных получателем документов, указанных в Стандарте и основаниям для оказания услуги;
10) процесс 8 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах получателя в ИС ГБД «Е-лицензирование»;
11) процесс 9 – получение получателем через оператора Центра результата услуги (электронная лицензия) сформированной ИС ГБД «Е-лицензирование».

11) 7-процесс – алушының ЭЦҚ түпнұсқалылығының расталмауына байланысты сұратып отырған қызметті көрсетуден бас тартуды қалыптастыру;
12) 8-процесс – алушының ЭЦҚ көмегімен қызмет көрсету үшін сұрау салуды куәландыру (қол қою);
13) 9-процесс – электрондық құжатты (алушының сұрау салуын) «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-де тіркеу;
14) 4-шарт – қызмет көрсетушінің алушының қоса берілген құжаттарының сәйкестігіне және қызмет көрсету үшін негіздемелерін тексеру (өңдеу);
15) 10-процесс – алушының деректерінде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
16) 11-процесс – алушының «Е-лицензиялау» МБД АЖ қалыптастырылған электрондық құжат қызмет көрсетушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ пайдаланумен қалыптастыру қызмет көрсету нәтижесін алуы.
7. Орталық арқылы қызмет көрсету кезінде функционалдық өзара әрекеттесу Орталық операторының қадамдық іс-әрекеттері және шешімдері (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі № 2 диаграммасы):
1) 1-процесс – Орталық операторының «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-ға қызмет көрсету үшін логин мен пароль енгізу (авторлау процесі);
2) 2-процесс – Орталық операторының осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызмет көрсету үшін сұрау салу нысанын экранға шығаруы және Орталық операторының алушы деректерін енгізуі;
3) 3-процесс – сұрау салуды ЭҮШ арқылы алушы деректері туралы ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-ға жолдау;
4) 1-шарт – ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-да алушы деректерінің болуын тексеру;
5) 4-процесс – алушы деректерінің ЖТ МДБ/ЗТ МДБ-да болмауымен байланысты деректерді алу мүмкіндігінің болмауы туралы хабарламаны қалыптастыру;
6) 5-процесс – Орталық операторының қағаз тасығыштағы құжаттардың болуы туралы бөлігінде сұрау салу нысанын толтыруы және қызмет беруші қызметкерінің алушы ұсынған қажетті құжаттарды сканерлеуі және толтырылған нысанның ЭЦҚ арқылы оларды сұрау салу нысанына бекіту;
7) 6-процесс – Орталық операторының ЭЦҚ куәландырған (қол қойылған) электрондық құжатты (алушының сұрауын) ЭҮТШ арқылы «Е-лицензиялау» МДБ АЖ жіберу;
8) 7-процесс – электрондық құжатты «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да тіркеу;
9) 2-шарт – қызмет көрсетушінің алушының Стандартта көрсетілген қоса берілген құжаттарының сәйкестігіне және қызмет көрсету үшін негіздемелерін тексеру;
10) 8-процесс – алушының «Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да деректерінде бұзушылықтардың болуымен байланысты сұрау салынған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
11) 9-процесс – алушының Орталық операторынан ЭҮП-де қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электрондық лицензияны) алуы.

8. Формы заполнения запроса и ответа на услугу приведены в приложение 2 к настоящему регламенту.
9. После обработки запроса получателю предоставляется возможность просмотреть результаты обработки запроса следующим образом:
после нажатия кнопки «открыть» – результат запроса выводится на экран дисплея;
после нажатия кнопки «сохранить» – результат запроса сохраняется на заданном получателем магнитном носителе в формате Adobe Acrobat.
10. Необходимую информацию и консультацию по оказанию электронной государственной услуги можно получить по телефону саll–центра: (1414).
3. Описание порядка взаимодействия в процессе оказания
электронной государственной услуги
11. СФЕ, которые участвуют в процессе оказания электронной государственной услуги:
1) ПЭП;
2) ШЭП;
3) ПШЭП;
4) ИС ГБД «Е-лицензирование»;
5) ИС ЦОН;
6) ГБД ФЛ;
7) ГБД ЮЛ;
8) получатель;
9) услугодатель.
12. Текстовое табличное описание последовательности действий (процедур, функций, операций) с указанием срока выполнения каждого действия приведены в приложении 3 к настоящему Регламенту.
13. Диаграмма, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий (в процессе оказания электронной государственной услуги) в соответствии с их описаниями, приведена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
14. Результаты оказания услуги получателям измеряются показателями качества и доступности в соответствии с анкетой по форме согласно приложению 4 к настоящему Регламенту.
15. Требования, предъявляемые к процессу оказания услуги получателям:
1) конфиденциальность (защита от несанкционированного получения информации);
2) целостность (защита от несанкционированного изменения информации);
3) доступность (защита от несанкционированного удержания информации и ресурсов).
16. Техническое условие оказания услуги:
1) выход в Интернет;
2) наличие ИИН/БИН у лица, которому выдается электронная лицензия;
3) авторизация ПЭП;
4) наличие пользователя ЭЦП;
5) наличие банковской карточки или текущего счета в банке второго уровня.
Приложение 1
к Регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии
на право занятия деятельностью
по перевозке пассажиров»
Диаграмма 1. Функциональное взаимодействие при оказании электронной
государственной услуги через ПЭП
Диаграмма 2. Функциональное взаимодействие при оказании электронной
государственной услуги через ИС ЦОН
Условные обозначения:
Приложение 2
к Регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии
на право занятия деятельностью
по перевозке пассажиров»
Экранные формы на электронную государственную услугу
Рисунок 1. Выбор вида заявки
Рисунок 2. Описание услуги «Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на право заниматься деятельностью
по перевозке пассажиров»

8. Қызмет көрсетуге сұрау салу және қызметке жауап беру нысандары 2-қосымшада келтірілген.
9. Сұрау салу өңделгеннен кейін алушыға сұрау салуды өңдеу нәтижелерін мынадай түрде қарау мүмкіндігі ұсынылады:
«ашу» батырмасын басқаннан кейін сұрау салу нәтижесі дисплей экранына шығарылады;
«сақтау» батырмасын басқаннан кейін сұрау салу нәтижесі алушы енгізген магниттік тасығышта Adobe Acrobat форматында сақталады.
10. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету бойынша қажетті ақпаратты және кеңесті саll-орталықтың (1414) телефоны бойынша алуға болады.
3. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі
әрекеттер тәртібін сипаттау
11. Электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын ҚФБ:
1) ЭҮП;
2) ЭҮШ;
3) ЭҮТШ;
4) «Е-лицензиялау» МДБ АЖ;
5) ХҚК АЖ;
6) ЖТ МДБ;
7) ЗТ МДБ;
8) алушы;
9) қызмет көрсетуші.
12. Іс-әрекеттер (рәсімдер, функциялар, операциялар) кезектілігінің мәтінді кестелі сипаттамасы әрбір іс-әрекетті орындау мерзімін көрсете отырып, осы Регламентке 3-қосымшада келтірілген.
13. Іс-әрекеттердің олардың сипаттамасына сәйкес логикалық кезектілігі арасындағы өзара байланысты (электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесінде) көрсететін диаграмма осы Регламентке 1-қосымшада келтірілген.
14. Алушыларға қызмет көрсету нәтижелері анкета формасы бойынша осы Регламентке 4-қосымшаға сәйкес сапа және қол жетімділік көрсеткіштерімен өлшенеді.
15. Алушыларға қызмет көрсету процесіне қойылатын талаптар:
1) құпиялылық (ақпаратты заңсыз алудан қорғаныш);
2) бүтіндік (ақпаратты заңсыз өзгертуден қорғаныш);
3) қол жетімділік (ақпарат пен ресурстарды заңсыз ұстап қалудан қорғаныш).
16. Қызмет көрсетудің технологиялық шарттары:
1) Интернетке шығу;
2) электрондық лицензия берілетін адамда ЖСН/БСН болуы;
3) ЭҮП-мен авторландыру;
4) пайдаланушының ЭЦҚ болуы;
5) екінші деңгейдегі банкте банктік карточкасының немесе ағымдағы шотының болуы.
«Жолаушыларды тасымалдау қызметiмен
айналысу құқығына лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру» электрондық мемлекеттік қызметінің
регламентіне 1-қосымша
1-диаграмма. Электрондық мемлекеттік қызметті ЭҮП арқылы
көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесу
2-диаграмма. Электрондық мемлекеттік қызметті қызмет беруші
арқылы көрсету кезіндегі функционалдық өзара әрекеттесу
Шартты белгілер:
«Жолаушыларды тасымалдау қызметiмен
айналысу құқығына лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру» электрондық мемлекеттік қызметінің
регламентіне 2-қосымша
Электрондық мемлекеттік қызметінің экрандық формасы
1-сурет. Сұраныс түрін таңдау
2-сурет. «Жолаушыларды тасымалдау қызметiмен айналысу құқығына
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» қызмет сипаттамасы

Рисунок 3. Макет подачи заявления для ИП. Шаг 1.
Рисунок 4. Макет подачи заявления для ЮЛ. Шаг 1.
Рисунок 5. Макет подачи заявления для ИП/ЮЛ. Шаг 2.
Рисунок 6. Макет подачи заявления для ИП/ЮЛ. Шаг 3.
Рисунок 7. Макет подачи заявления для ИП/ЮЛ. Шаг 4.
Рисунок 8. Макет подачи заявления для ИП/ЮЛ. Шаг 5.
Рисунок 9. Макет подачи заявления для ИП/ЮЛ. Шаг 6.
Рисунок 10. Макет оплаты Шаг 7.
Рисунок 10.1 Макет оплаты Шаг 7. 1
Рисунок 10.2 Макет оплаты Шаг 7. 2

3-сурет. Жеке кәсіпкерге ұсыныс беру макеті. 1-қадам.
4-сурет. Заңды тұлғаға ұсыныс беру макеті. 1-қадам.
5-сурет. ЖК/ЗТ ұсыныс беру макеті. 2-қадам.
6-сурет. ЖК/ЗТ ұсыныс беру макеті. 3-қадам.
7-сурет. ЖК/ЗТ ұсыныс беру макеті. 4-қадам.
8-сурет. ЖК/ЗТ ұсыныс беру макеті. 5-қадам.
9-сурет. ЖК/ЗТ ұсыныс беру макеті. 6-қадам.
10-сурет. Төлем макеті 7-қадам.
10.1-сурет. Төлем макеті 7.1-қадам.
10.2-сурет. Төлем макеті 7.2-қадам.

Рисунок 11. Макет сохранения заявки. Шаг 8.
Приложение 3
к Регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача лицензии,
переоформление, выдача
дубликатов лицензии
на право занятия деятельностью
по перевозке пассажиров»
Таблица 1. Описание действий СФЕ через ПЭП
дейст-
вия
(хода,
потока
работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Наиме-
нова-
ние
СФЕ
Получа-
тель
ПЭП
Потре-
битель
ПШЭП
ПЭП
Потре-
битель
ПЭП
Пот-
реби-
тель
ПЭП
ПЭП
ПЭП
Наиме-
нова-
ние
дейст-
вия
(про-
цесса,
проце-
дуры,
опера-
ции) и
их
описа-
ние
Прикре-
пление
в
интер-
нет-
браузер
компь-
ютера
полу-
чателя
регист-
рацион-
ного
свиде-
тельст-
ва ЭЦП
Форми-
рует
сообще-
ние об
отказе
в связи
с имею-
щимися
наруше-
ниями в
данных
получа-
теля
Выби-
рает
услугу
и фор-
мирует
данные
зап-
роса
прик-
репле-
нием
необ-
ходи-
мых
доку-
ментов
в
элек-
трон-
ном
виде
Оплата
услуги
Форми-
рует
сооб-
щение
об
отка-
зе в
связи
с
отсут-
ствием
оплаты
Выбор
ЭЦП
для
удос-
тове-
рения
(под-
писа-
ния)
зап-
роса
Форми-
рует
сооб-
щения
об
отка-
зе в
связи
с не
подт-
верж-
дением
под-
лин-
ности
ЭЦП
полу-
чателя
Удос-
тове-
рение
(под-
писа-
ние)
зап-
рос
пос-
редс-
твом
ЭЦП
Регист-
рация
элект-
ронного
доку-
мента
заяв-
ление
(запроса
получа-
теля) в
ИС
«Е-ли-
цензи-
рование»
и обра-
ботка
запроса
в ИС
«Е-ли-
цензи-
рование»
Формиро-
вание
сообщения
об отказе
в связи с
имеющи-
мися
наруше-
ниями в
данных
получа-
теля в
ИС
«Е-лицен-
зирова-
ние»
Электрон-
ный
документ
(электрон-
ная
лицензия)
Форма
завер-
шения
(дан-
ные,
доку-
мент
орга-
низа-
цион-
но–
распо-
ряди-
тель-
ное
реше-
ние)
Сроки
испол-
нения
10 – 15
сек
20 сек
1,5
мин
1,5
мин
10 – 15 сек
10 – 15 сек
10 – 15 сек
1,5
мин
30
рабочих
дней
-
-
Номер
следу-
ющего
дейст-
вия
2– если
есть
наруше-
ния в
данных
получа-
теля;
3– если
автори-
зация
прошла
успешно
-
5 –
если
не
опла-
тил, 6
– если
опла-
тил
7–
если в
ЭЦП
ошиб-
ка, 8
– если
ЭЦП
без
ошибки
-
-
10- про-
верка
услуго-
дателем
соответ-
ствия
получа-
теля
квалифи-
кацион-
ным
требо-
ваниям и
основа-
ниям для
выдачи
лицензии
-
Таблица 2. Описание действий СФЕ через ЦЕНТР
дейст-
вия
(хода,
потока
работ)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наиме-
нование
СФЕ
Опера-
тор
Центра
Опера-
тор
Центра
Опера-
тор
Центра
ГБД
ФЛ/
ГБД ЮЛ
Услуго-
датель
Услуго-
датель
ИС ГБД
«Е-ли-
цензиро-
вание»
ИС ГБД
«Е-лицен-
зирование»
ИС ГБД
«Е-лицен-
зирование»
Наиме-
нование
дейст-
вия
(про-
цесса,
проце-
дуры,
опера-
ции) и
их
описа-
ние
Авто-
ризу-
ется
на ИС
ГБД
«Е-ли-
цензи-
рова-
ние»
Выбор
услуго-
дателем
услуги
Направ-
ление
запроса
на
провер-
ку
данных
получа-
теля в
ГБД
ФЛ/ГБД
ЮЛ
Форми-
рование
сооб-
щения
об
отказе
в связи
с имею-
щимися
наруше-
ниями в
данных
Заполне-
ние формы
запроса с
прикреп-
лением
докумен-
тов и
удосто-
верением
посредст-
вом ЭЦП
Направ-
ление
запроса
удосто-
верен-
ного ЭЦП
опера-
тора
Центра
Регист-
рация
элект-
ронного
докумен-
та в ИС
ГБД
«Е-ли-
цензи-
рование»
Формиро-
вание
сообщения
об отказе
в запра-
шиваемой
услуге в
связи с
имеющимися
наруше-
ниями в
данных
получателя
в ИС ГБД
«Е-лицен-
зирование»
Электронный
документ
(электрон-
ная
лицензия)
Форма
завер-
шения
(дан-
ные,
доку-
мент
органи-
зацион-
но–рас-
поряди-
тельное
реше-
ние)
Сроки
испол-
нения
10 – 15 сек
10 сек
1,5 мин
1,5 мин
1,5 мин
10 – 15 сек
30
рабочих
дней
-
-
Номер
следу-
ющего
дейст-
вия
-
5– если
есть
наруше-
ния в
данных
получ-
ателя;
6–если
автори-
зация
прошла
успешно
-
-
-
8– если
в ИС
ГБД
«Е-ли-
цензиро-
вание»
отсутст-
вуют
данные
по
запросу,
9 – если
данные
по
запросу
найдены
-
-
Приложение 4
к Регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии
на право занятия деятельностью
по перевозке пассажиров»
Форма
Анкеты для определения показателей
электронной государственной услуги: «качество» и «доступность»
____________________________________________________
(наименование услуги)
1. Удовлетворены ли Вы качеством процесса и результатом оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;
2) частично удовлетворен;
3) удовлетворен.
2. Удовлетворены ли Вы качеством информации о порядке оказания электронной государственной услуги?
1) не удовлетворен;

11-сурет. Ұсыныстарды сақтау макеті. 8-қадам.
«Жолаушыларды тасымалдау қызметiмен
айналысу құқығына лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру» электрондық мемлекеттік қызметінің
регламентіне 3-қосымша
1-кесте. ЭҮП арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Әрекет (жұмыстар барысының, ағынының) №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
ҚФБ атауы
Алушы
ЭҮП
Алушы
ЭҮТШ
ЭҮП
Алушы
ЭҮП
Алушы
ЭҮП
ЭҮП
ЭҮП
Іс-әрекеттің (процестің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және
олардың сипаттамасы
Алушы компьютерінің интернет-браузерінде ЭЦҚ тіркеу куәлігін бекіту
Алушы деректеріндегі бұзушылықтарға байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастырады
Қызметті таңдайды және электрондық түрдегі қажет құжаттарды қоса берумен сұрау салу деректерін қалыптастырады
Қызметке ақы төлеу
Төлем болмауына байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастырады
Сұрау салуды куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ таңдау
Алушы ЭЦҚ түпнұсқалылығының расталмауына байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастырады
ЭЦҚ көмегімен сұрау салуды куәландыру (қол қою)
«Е-лицензиялау» АЖ-да электрондық құжатты өтінішті (тұтынушының сұрау салуын) тіркеу және «Е-лицензиялау» АЖ-да сұрау салуды өңдеу
«Е-лицензиялау» АЖ-да тұтынушы деректеріндегі бұзушылықтарға байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Электрондық құжат (электрондық лицензия)
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-
басшылық ету шешімі)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарлама бейнелеу
Сұратып отырған электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарлама бейнелеу
Әрекеттің ойдағыдай қалыптасқандығы  туралы хабарлама бейнелеу
Сұратып отырған электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Сұрау салуды маршруттау
Сұрау салынған электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Сұрау салуды маршруттау
Өтінішке нөмір бере отырып, сұрау салуды тіркеу
Сұрау салынған электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Электрондық лицензия
Орындау мерзімдері
10–15 сек
20 сек
1,5 мин
1,5 мин
10–15 сек
10–15 сек
10-15 сек
1,5 мин
15 жұмыс күні
-
-
Келесі әрекет нөмірі
2–егер алушы деректерінде бұзушылықтар болса; 3–егер авторландыру ойдағыдай өтсе
4
5–егер ақы төлемесе,
6–егер ақы төлесе
7-егер ЭҮП-де қате болса,
8 – егер ЭҮП қатесіз болса
-
-
10-қызмет берушінің алушыны біліктілік талаптарына және лицензия беру үшін негізге сай екендігін тексеруі
-
2-кесте. Қызмет беруші арқылы ҚФБ әрекеттерінің сипаттамасы
Іс-әрекет (жұмыстар барысының, ағынының)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
ҚФБ атауы
Қызмет беруші
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ
Қызмет беруші
ЗТ МДБ
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ
Қызмет беруші
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ
Іс-әрекеттің (процестің, рәсімдеудің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
«Е-лицензиялау» МДБ АЖ-да авторландырудан өтеді.
Деректерде бұзушылықтардың болуымен
байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастырады
Қызмет беруші қызметшісінің қызметті таңдауы
Сұрау салуды ЗТ МДБ-ға алушының деректерін тексеруге жолдау
Деректерде бұзушылықтардың болуымен байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Құжаттарды қосумен сұрау салу нысанын толтыру
«Е-лицензиялау» АЖ МДБ-да электрондық құжатты тіркеу және «Е-лицензиялау» АЖ-да сұрау салуды өңдеу
«Е-лицензиялау» АЖ МДБ-да тұтынушының деректерде бар бұзушылықтарға байланысты бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Электрондық құжат (электрондық лицензия)
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-
басшылық ету шешімі)
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарлама бейнелеу
Сұрау салынған электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарлама бейнелеу
Сұрау салуды маршруттау
Сұрау салынған электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Сұрау салудың ойдағыдай қалыптасқандығы туралы хабарлама бейнелеу
Өтінішке нөмір берумен сұрау салуды жүйеде тіркеу
Сұрау салынған электрондық мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру
Электрондық лицензия
Орындау мерзімдері
10–15 сек
10 сек
1,5 мин
1,5 мин
1,5 мин
10–15 сек
15 жұмыс күні
-
-
Келесі әрекет нөмірі
1–«Е-лицензиялау» АЖ МДБ-да қызмет беруші қызметшісінің логині мен паролінің түпнұсқалылығын тексеру
4
5-егер тұтынушының деректерінде бұзушылықтар бар болса; 6-егер авторлау ойдағыдай өтсе
-
8-егер «Е-лицензиялау» АЖ МДБ-да сұрау салу бойынша деректер жоқ болса; 9- егер сұрау салу бойынша деректер табылса
-
-
«Жолаушыларды тасымалдау қызметiмен
айналысу құқығына лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын
беру» электрондық мемлекеттік қызметінің
регламентіне 4-қосымша
Форма
Электрондық мемлекеттік қызметтің «сапа» және «қол жетімділік»
көрсеткіштерін айқындауға арналған сауалнама
____________________________________________________
(қызметтің атауы)
1. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету процесінің сапасына және нәтижесіне қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;
2) ішінара қанағаттандым;
3) қанағаттандым.
2. Сіз электрондық мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпараттың сапасына қанағаттандыңыз ба?
1) қанағаттанбадым;