О внесении изменения в постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п "Об утверждении Правил предоставления в имущественный найм(аренду) государственного коммунального имущества города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 4 апреля 2012 года № 113-368. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 апреля 2012 года № 718. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 февраля 2014 года № 113-318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27.02.2014 № 113-318.
В соответствии c Гражданским кодексом Республики Казахстан от 27 декабря 1994 года, законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», от 21 июля 2007 года «О статусе столицы Республики Казахстан», от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Астаны от 28 июня 2005 года № 3-1-457п "Об утверждении Правил предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 1 августа 2005 года № 404, от 18 июля 2011 года № 686), опубликовано в газетах «Астана хабары» от 16 августа 2005 года № 112; «Вечерняя Астана» от 11 августа 2005 года № 122; «Вечерняя Астана» 28 июля 2011 года № 89 (2699), внести следующее изменение:
В Правилах предоставления в имущественный наем (аренду) государственного коммунального имущества города Астаны, утвержденных вышеуказанным постановлением:
во втором абзаце пункта 18-2) параграфа 4-1) слова «Сумма гарантийного взноса по заявлению победителя тендера может быть частично возвращена» исключить.
2. Государственному учреждению «Управление финансов города Астаны» произвести государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

"Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 113-368 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 718 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 113-318 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 27.02.2014 № 113-318 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 27 желтоқсандағы Азаматтық кодексіне, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы, «Мемлекеттік мүлік туралы» 2011 жылғы 1 наурыздағы, «Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы» 2007 жылғы 21 шілдедегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 28 маусымдағы № 3-1-457қ қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 1 тамызда № 404, 2011 жылғы 18 шілдеде № 686 болып тіркелген) «Астана хабары» газетінің 2005 жылғы 16 тамызындағы № 112, «Вечерняя Астана» газетінің 2005 жылғы 11 тамызындағы № 122 нөмірінде; «Вечерняя Астана» газетінің 2011 жылғы 28 шілдедегі № 89 (2699) нөмірінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген Астана қаласының мемлекеттік коммуналдық мүлкін мүліктік жалдауға (жалға) беру Қағидасында:
4-1) параграфы 18-2) тармағының екінші абзацында «Тендер жеңімпазының өтініші бойынша кепілдік жарна сомасы біртіндеп қайтарылуы мүмкін» деген сөздер алынып тасталсын.
2. «Астана қаласының Қаржы басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Т.Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов