О внесении изменения и дополнения в решение маслихата города Астаны от 28 мая 2009 года № 226/35-IV "О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 25 сентября 2012 года № 71/9-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 октября 2012 года № 747. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 28 мая 2009 года № 226/35-IV "О внесении дополнений в некоторые решения маслихата города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 июня 2009 года за № 582, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 71 от 16 июня 2009 года, "Астана акшамы" № 65 от 16 июня 2009 года) следующие изменения:
в Дополнения, которые вносятся в некоторые решения маслихата города Астаны, утвержденные указанным решением:
пункты 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Б. Исабаев
Секретарь маслихата
города Астаны
С. Есилов

Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 28 мамырдағы № 226/35-IV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2012 жылғы 25 қыркүйектегі № 71/9-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2012 жылғы 9 қазанда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 747 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 166/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 166/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1-бабына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 28 мамырдағы № 226/35-IV "Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 11 маусымда № 582 болып тіркелген, 2009 жылғы 16 маусымдағы N 71 "Вечерняя Астана", 2009 жылғы 16 маусымдағы № 65 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласы мәслихатының кейбір шешімдеріне енгізілетін толықтыруларда:
1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10-тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Б. Исабаев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
С. Есілов