О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2011 года № А-11/491 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Акмолинской области от 1 ноября 2012 года № А-12/517. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2012 года № 3532. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 3 июня 2013 года № А-5/225
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 03.06.2013 № А-5/225.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах», акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг» от 07 декабря 2011 года № А-11/491 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3418, опубликовано 16 июня 2012 года в газетах «Арқа Ажары», «Акмолинская правда») следующее дополнение:
регламент государственной услуги «Назначение государственной адресной социальной помощи», утвержденный вышеуказанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               К.Кожамжаров
Приложение к постановлению
акимата Акмолинской области
от «01» ноября 2012 года
№ А-12/517
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 7 декабря 2011 года
№ А-11/491
Регламент
государственной услуги «Назначение
государственной адресной социальной помощи»
1.Основные понятия
1. В настоящем Регламенте «Назначение государственной адресной социальной помощи» (далее - Регламент) используются следующие понятия и сокращения:
1) уполномоченный орган – отдел занятости и социальных программ района (городов областного значения);
2) потребитель – физические лица: граждане Республики Казахстан, оралманы, беженцы, иностранцы и лица без гражданства, постоянно проживающие в Республике Казахстан, со среднедушевым доходом, не превышающим черты бедности;
3) участковая комиссия – специальная комиссия, создаваемая решением акимов соответствующих административно-территориальных единиц для проведения обследования материального положения лиц (семей), обратившихся за адресной социальной помощью;
4) государственная адресная социальная помощь – это выплата в денежной форме, предоставляемая государством лицам (семьям) с месячным среднедушевым доходом ниже черты бедности, установленной в области.

"Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № А-11/491 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 1 қарашадағы № А-12/517 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 12 желтоқсанда № 3532 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № А-5/225 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 03.06.2013 № А-5/225 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Әкімшілік рәсімдер туралы» 2000 жылғы 27 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабындағы 4-тармағына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № А-11/491 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3418 болып тіркелген, «Арқа ажары», «Акмолинская правда» газеттерінде 2012 жылдың 16 маусымында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулымен бекітілген «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау» мемлекеттік қызметтің регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ.Қожамжаров
Ақмола облысы әкімдігінің
2012 жылғы 1 қарашадағы
№ А-12/517 қаулысына
қосымша
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ А-11/491 қаулысымен
бекітілді
«Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау»
мемлекеттік қызметінің регламенті 1. Негізгі ұғымдар
1. Осы «Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек тағайындау» регламентінде (бұдан әрі - Регламент) келесі ұғымдар және қысқартулар қолданылады:
1) уәкілетті орган - ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі;
2) тұтынушы – жеке тұлғалар: жан басына шаққандағы орташа табысы кедейлік шегінен аспайтын Қазақстан Республикасының азаматтары, оралмандар, босқындар, Қазақстан Республикасында тұрақты тұратын шетелдіктер және азаматтығы жоқ адамдар;
3) учаскелік комиссия - атаулы әлеуметтік көмек сұраған адамдардың (отбасылардың материалдық жағдайына тексеру жүргізу үшін тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік әкімдерінің шешімімен құрылатын арнаулы комиссия);
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек – жан басына шаққандағы орташа айлық табысы облыстарда белгіленген кедейлік шегінен төмен тұлғаларға (отбасыларға) мемлекет ақшалай нысанда берілетін төлем.

2. Общие положения
2. Государственная услуга оказывается уполномоченным органом, при отсутствии уполномоченного органа по месту жительства, потребитель обращается за получением государственной услуги к акиму поселка, аула (села), аульного (сельского) округа (далее – аким сельского округа) перечень адресов которых указан в приложении 1 и 2 к настоящему Регламенту (далее - услугодатель).
3. Настоящий Регламент разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года «Об административных процедурах».
4. Форма оказываемой государственной услуги: не автоматизированная.
5. Государственная услуга предоставляется бесплатно.
6. Государственная услуга предоставляется на основании пункта 1 статьи 2 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года «О государственной адресной социальной помощи» и главы 2 Правил назначения и выплаты государственной адресной социальной помощи, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года № 1685, приказа Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года № 237-п «Об утверждении Правил исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение государственной адресной социальной помощи», постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745 «Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам», постановления Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 394 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами».
7. Результатом оказываемой государственной услуги, которую получит потребитель, является уведомление о назначении государственной адресной социальной помощи (далее – уведомление), либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
3. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информацию по вопросам оказания государственной услуги, о ходе оказания государственной услуги можно получить в уполномоченном органе или у акима сельского округа, адреса и график работы которых указаны в приложениях 1 и 2 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 14 настоящего Регламента:
в уполномоченном органе – в течение семи рабочих дней;
у акима сельского округа по месту жительства – не позднее двадцати двух рабочих дней;

2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызмет уәкілетті органмен, тұрғылықты мекен-жайы бойынша уәкілетті орган болмаған жағдайда мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкіміне (бұдан әрі – ауылдық округ әкімі) жүгінеді, олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламентінің 1 және 2-қосымшаларында көрсетілген (бұдан әрі – қызмет беруші).
3. Осы Регламент «Әкімшілік рәсімдер туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы Заңы 9-1 – бабының 4-тармағына сәйкес әзірленді.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
5. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
6. Мемлекеттік қызмет «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек туралы» 2001 жылғы 17 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 2-бабы 1-тармағының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 желтоқсандағы № 1685 қаулысымен бекітілген Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек тағайындау және төлеу ережесінің 2-тарауының, «Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек алуға үміткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009 жылғы 28 шілдедегі № 237-ө бұйрығының, «Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысының, «Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 394 қаулысының негізінде көрсетіледі.
7. Тұтынушыға көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі тұтынушыға мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау туралы хабарлама (бұдан әрі – хабарлама) не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету
бойынша қойылатын талаптар
8. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселесі бойынша, мемлекеттік қызметті көрсету барысы туралы ақпаратты уәкілетті органнан немесе ауылдық округ әкімінен алуға болады олардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) тұтынушы осы Регламенттің 15-тармағында айқындалған қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі:
уәкілетті органға – жеті жұмыс күні ішінде;
тұрғылықты жері бойынша ауылдық округ әкіміне – жиырма екі жұмыс күнінен аспайды;

2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя, зависит от количества человек в очереди из расчета 15 минут на обслуживание одного заявителя;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – не более 15 минут.
10. В предоставлении государственной услуги отказывается:
1) в случае, когда среднедушевой доход семьи превышает установленный размер черты бедности;
2) безработным, не зарегистрированным в уполномоченных органах по вопросам занятости и трудоспособным гражданам Республики Казахстан, письменно отказавшимся от участия в активных мерах содействия занятости, кроме инвалидов и лиц в период их нахождения на стационарном лечении более одного месяца, учащихся и студентов, слушателей и курсантов дневной формы обучения, включая магистратуру, а также граждан, занятых уходом за инвалидами 1 и 2 групп, лицами старше восьмидесяти лет, детьми в возрасте до семи лет;
3) безработным, без уважительных причин отказавшимся от предложенного уполномоченными органами трудоустройства, в том числе на социальное рабочее место или общественную работу, от профессиональной подготовки, переподготовки, повышения квалификации, самовольно прекратившим участие в таких работах и обучении.
Адресная социальная помощь безработному восстанавливается со дня его трудоустройства, в том числе на социальное рабочее место или общественную работу, направления на профессиональную подготовку, переподготовку повышение квалификации, а трудоспособным гражданам Республики Казахстан – со дня участия в активных мерах содействия занятости.
Оснований для приостановления оказания государственной услуги не предусмотрено.
11. Этапы оказания государственной услуги с момента получения заявления от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает заявление в уполномоченный орган или акиму сельского округа;
2) уполномоченный орган или аким сельского округа проводит регистрацию заявления и передает документы в участковую комиссию;
3) участковая комиссия проводит обследование материального положения потребителя (его семьи), готовит Акт обследования материального положения заявителя (семьи) (далее - акт обследования) и заключения о необходимости предоставления адресной социальной помощи потребителю или ее отсутствии (далее - заключение), передает заключение в уполномоченный орган или акиму сельского округа;

2) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейін кезекте күтудің ең жоғары шекті уақыты бір өтініш берушіге қызмет көрсетуге 15 минуттан есептегенде кезектегі адамдардың санына байланысты болады;
3) тұтынушы өтініш берген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің ең ұзақ шекті уақыты – 15 минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызмет көрсетуден:
1) отбасының жан басына шаққандағы орташа табысы белгіленген кедейлік шегінен асатын жағдайда;
2) мүгедектерді және стационарлық емделуде бір айдан астам уақыт кезеңінде болатын адамдарды, күндізгі оқу нысанында оқитын оқушыларды, студенттерді, тыңдаушыларды, курсанттар мен магистранттарды, сондай-ақ 1 және 2 топтағы мүгедектерді, сексен жастан асқан адамдарды, жеті жасқа дейінгі балаларды күтумен айналысатын азаматтарды қоспағанда, жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органдарда тіркелмеген жұмыссыздарға;
3) уәкілетті органдар ұсынған жұмысқа, оның ішінде әлеуметтік жұмыс орнына немесе қоғамдық жұмысқа орналастырудан, кәсіби даярлаудан, қайта даярлаудан, біліктілігін арттырудан дәлелсіз себептермен бас тартқан, осындай жұмыстарға қатысуды және оқуды өз бетінше тоқтатқан жұмыссыздарға бас тартылады.
Жұмыссыз адам жұмысқа, оның ішінде әлеуметтік жұмыс орнына немесе қоғамдық жұмысқа орналасқан, кәсіби даярлауға, қайта даярлауға, біліктілігін арттыруға жіберілген күннен бастап, ал Қазақстан Республикасының еңбекке жарамды азаматтары жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысқан күннен бастап атаулы әлеуметтік көмек қайта қалпына келтіріледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтата тұру үшін негіздемелер көзделмеген.
11. Тұтынушыдан мемлекеттік қызметті алу үшін өтінішті алған сәттен бастап және мемлекеттік қызмет нәтижесін тапсырған сәтке дейін мемлекеттік қызметті көрсету кезеңдері:
1) тұтынушы уәкілетті органға немесе ауылдық округ әкіміне өтініш береді;
2) уәкілетті орган немесе ауылдық округ әкімі өтінішті тіркейді және құжаттарды учаскелік комиссияға тапсырады;
3) учаскелік комиссия тұтынушының (оның отбасының) материалдық жағдайын тексеру жүргізеді, Өтініш иесінің (отбасының) материалдық жағдайын тексеру актісін (бұдан әрі - Тексеру акті) және атаулы әлеуметтік көмекті берудің қажеттігі немесе оның қажетсіздігі туралы қорытындылар әзірлейді (бұдан әрі – қорытынды), қорытындыны уәкілетті органға немесе ауылдық округ әкіміне тапсырады;

4) аким сельского округа передает документы потребителя и заключение в уполномоченный орган;
5) уполномоченный орган регистрирует документы, рассматривает и принимает решение о назначении адресной социальной помощи или об отказе в назначении, оформляет уведомление или мотивированный отказ, направляет результат оказания государственной услуги акиму сельского округа или выдает потребителю в случае обращения в уполномоченный орган;
6) аким сельского округа выдает потребителю уведомление либо мотивированный отказ на бумажном носителе.
12. Минимальное количество лиц, осуществляющих прием документов для оказания государственной услуги в уполномоченном органе и у акима сельского округа составляет один сотрудник.
4. Описание порядка действия (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
13. Прием документов у акима сельского округа и у ответственного исполнителя уполномоченного органа осуществляется по адресам, указанным в приложении 1 и 2 к настоящему Регламенту.
После сдачи всех необходимых документов в уполномоченном органе или у акима сельского округа потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
14. Для получения государственной услуги потребитель представляет следующие документы:
1) заявление установленного образца с указанием реквизитов документа, удостоверяющего личность, номер социального индивидуального кода;
2) сведения о составе семьи, установленного образца;
3) сведения о полученных доходах членов семьи, установленного образца;
4) сведения о наличии личного подсобного хозяйства, установленного образца;
5) копия документа, подтверждающего регистрацию по месту жительства заявителя (членов семьи), либо адресная справка, либо справка сельских и/или аульных акимов;
6) копия социального контракта в случае участия в активных мерах содействия занятости.
Право на получение адресной социальной помощи ежеквартально подтверждается представлением документов о доходах.
15. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) аким сельского округа;
2) руководство уполномоченного органа;
3) ответственный исполнитель уполномоченного органа;
4) участковая комиссия.
16. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
5. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
17. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является руководитель уполномоченного органа и аким сельского округа (далее - должностные лица).
Должностные лица несут ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
«Назначение государственной
адресной социальной помощи»
Перечень уполномоченных органов
по оказанию государственной услуги
№ п/п
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес уполномоченного органа
График работы
Контактный телефон
1
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Аккольского района»

4) ауылдық округ әкімі тұтынушының құжаттарын және қорытындыны уәкілетті органға тапсырады;
5) уәкілетті орган құжаттарды тіркейді, қарастырады және атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау немесе тағайындаудан бас тарту туралы шешім қабылдайды, хабарлама немесе дәлелді бас тарту ресімдейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ауылдық округ әкіміне жолдайды немесе уәкілетті органға жүгінген жағдайда тұтынушыға тапсырады;
6) ауылдық округ әкімі тұтынушыға хабарлама немесе дәлелді бас тарту табыстайды.
12. Уәкілетті органда және ауылдық округ әкімінде мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асыратын тұлғалар санының ең төмен саны бір қызметкерді құрайды.
4. Мемлекеттік қызметті тағайындау барысындағы
іс-әрекеттер (қарым-қатынастар) тәртібінің сипаттамасы
13. Құжаттарды ауылдық округ әкімінде және уәкілетті органның жауапты орындаушысында қабылдау осы Регламенттің 1 және 2 -қосымшаларында көрсетілген мекен-жайлар бойынша жүзеге асырылады.
Барлық қажетті құжаттарды тапсырғаннан кейін уәкілетті органда немесе ауылдық округ әкімінде тұтынушыға мемлекеттік қызметке тұтынушыны тіркелген және алатын күні, құжаттарды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні көрсетілген талон беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы келесі құжаттарды тапсырады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың деректемелері көрсетілген белгіленген үлгідегі өтініш, әлеуметтік жеке кодтың нөмірі;
2) белгіленген үлгідегі отбасы құрамы туралы мәліметтер;
3) белгіленген үлгідегі отбасы мүшелері алған табыстары туралы мәліметтер;
4) белгіленген үлгідегі жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы мәліметтер.
5) өтініш берушінің (отбасы мүшелерінің) тұрғылықты жері бойынша тіркелгенін растайтын құжаттың көшірмесі не мекенжай анықтамасы не селолық және/немесе ауылдық әкімдердің анықтамасы;
6) жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысқан жағдайда, әлеуметтік келісімшарттың көшірмесі;
Атаулы әлеуметтік көмекті алу құқығы тоқсан сайын табыстары туралы анықтаманы ұсыну арқылы дәлелденеді.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады (бұдан әрі – ҚФБ):
1) ауылдық округ әкімі;
2) уәкілетті орган басшылығы;
3) уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
4) учаскелік комиссия.
16. Әрбір әкімшілік іс-әрекетті (үрдістер) орындау мерзімі көрсетілген әр ҚФБ дәйектілігі және әкімшілік іс-әрекеттердің қарым-қатынастарының (үрдістердің) мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
5. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымдық тұлғалардың жауапкершілігі
17 Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты уәкілетті органның басшысы және ауылдық округ әкімі (бұдан әрі – лауазымдық тұлғалар) болып табылады.
Лауазымдық тұлғалар мемлекеттік қызметтің көрсетілуін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген тәртіпте жүзеге асырылуына жауап тартады.
«Мемлекеттiк атаулы
әлеуметтiк көмек тағайындау»
мемлекеттік қызметінің
регламентіне 1 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша
уәкілетті органдардың тізімі
№ р/р
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның заңды мекен-жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
1
«Ақкөл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі

8-71648 9-17-02
13
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Зерендинского района»
021200, село Зеренда, улица Мира, 64
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8-71632 2-11-68
14
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Коргалжынского района»
021300,
село Коргалжын,
улица Балгамбаева, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные - суббота и воскресенье
8-71637 2-11-83
15
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Сандыктауского района»
021400, село Балкашино, улица Ленина, 117
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные - суббота и воскресенье
8-71640 9-17-43
16
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Целиноградского района»

8-71648 9-17-02
13
«Зеренді ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021200, Зеренді селосы, Мир көшесі, 64
Күн сайын с сағат 9.00-ден 18.00 –ге дейін, демалыс-
сенбі және жексенбі
8-71632 2-11-68
14
«Қорғалжын ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021300,
Қорғалжын селосы,
Балғамбаев көшесі, 9
Күн сайын с сағат 9.00-ден 18.00 –ге дейін, демалыс-
сенбі және жексенбі
8-71637 2-11-83
15
«Сандықтау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021400, Балкашино селосы, Ленин көшесі, 117
Күн сайын с сағат 9.00-ден 18.00 –ге дейін, демалыс-
сенбі және жексенбі
8-71640 9-17-43
16
«Целиноград ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі

010021, село Акмол, улица Гагарина, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные - суббота и воскресенье
8-71651 3-11-10
17
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Шортандинского района»
021600, поселок Шортанды, улица Абылай - хана, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные - суббота и воскресенье
8-71631 2-19-75
18
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Степногорск»

010021, Ақмол селосы, Гагарин көшесі, 15
Күн сайын с сағат 9.00-ден 18.00 –ге дейін, демалыс-
сенбі және жексенбі
8-71651 3-11-10
17
«Шортанды ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
021600, Шортанды кенті, Абылай хан көшесі, 22
Күн сайын с сағат 9.00-ден 18.00 –ге дейін, демалыс-
сенбі және жексенбі
8-71631 2-19-75
18
«Степногорск қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі

8716-38-36699
10
Государственное учреждение «Аппарат акима села Кырык кудук Аккольского района»
Аккольский район, cело Кырык кудук
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-38-45523
11
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аршалы Аршалынского района»
Аршалынский район,
поселок Аршалы, улица Ташенова 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-22598
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Акбулак
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-24334
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Арнасайского аульного округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Арнасай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-25349
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Анарского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Анар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-60268
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Берсуатского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Берсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-25534
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Булаксайского аульного округа Аршалынского района»
Аршалынский район, аул Булаксай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-25750
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Волгодоновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Волгодоновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-23434
18
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Жибек жолы Аршалынского района»
Аршалынский район, аул Жибек жолы
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-23234
19
Государственное учреждение «Аппарат акима Ижевского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Ижевское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-24234
20
Государственное учреждение «Аппарат акима Константиновского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Константиновка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-23134
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Михайловского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район,
село Михайловка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-23634
22
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Турген Аршалынского района»
Аршалынский район,
аул Турген
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-25234
23
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарабинского сельского округа Аршалынского района»
Аршалынский район, село Сараба
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-44-24610
24
Государственное учреждение «Аппарат акима Астраханского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Астраханка, улица Аль-Фараби 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-22497
25
Государственное учреждение «Аппарат акима Бесбидаикского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Степное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-26477
26
Государственное учреждение «Аппарат акима Есильского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Зеленое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-26773
27
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалтырского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Жалтыр
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41- 21910
28
Государственное учреждение «Аппарат акима Жарсуатского сельского округа» Астраханского района
Астраханский район, село Жарсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-52122
29
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Каменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-25135
30
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Кызылжар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-28335
31
Государственное учреждение «Аппарат акима Узункольского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район, село Узунколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-52175
32
Государственное учреждение «Аппарат акима Колутонского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
станция Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-24435
33
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомайского
сельского округа Астраханского района»
Астраханский район село Первомайка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-29335
34
Государственное учреждение «Аппарат акима Николаевского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Петровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-25335
35
Государственное учреждение «Аппарат акима Староколутон
ского
сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Старый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-24950
36
Государственное учреждение «Аппарат акима Острогорского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новый Колутон
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-24723
37
Государственное учреждение «Аппарат акима Новочеркасского сельского округа Астраханского района»
Астраханский район,
село Новочеркас
ское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-41-26477
38
Государственное учреждение «Аппарат акима Борисовского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Борисовка, улица Бейбитшилик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-90335
39
Государственное учреждение «Аппарат акима Есенгельдинского аульного округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
аул Есенгельды, улица Приозерная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-78335
40
Государственное учреждение «Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Шуйское, улица Целинная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-99335
41
Государственное учреждение «Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Мариновка, улица Ленина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-51447
42
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоалександровского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Ново Александров
ка, улица Байғара
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-70695
43
Государственное учреждение «Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Новомаринов
ка, улица Целинная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-72382
44
Государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Новосельское, улица Орталык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-92360
45
Государственное учреждение «Аппарат акима Октябрьского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Октябрьское, улица Ленина
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-97391
46
Государственное учреждение «Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Покровка, улица Жастар
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-38-36699
10
«Ақкөл ауданы Қырық құдық селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ақкөл ауданы, Қырық құдық cелосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-38
45523
11
«Аршалы ауданы Аршалы кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Аршалы кенті, Ташенов көшесі, 15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
22598
12
«Аршалы ауданы Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Ақбұлақ селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
24334
13
«Аршалы ауданы Арнасай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Арнасай ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
25349
14
«Аршалы ауданы Анар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Анар селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
60268
15
«Аршалы ауданы Берсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Бірсуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
25534
16
«Аршалы ауданы Бұлақсай ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Бұлақсай ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
25750
17
«Аршалы ауданы Волгодоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Волгодоновка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
23434
18
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Жібек жолы ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
23234
19
«Аршалы ауданы Ижевское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Ижевское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44
24234
20
«Аршалы ауданы Константиновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Константи
новка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
23134
21
«Аршалы ауданы Михайловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Михайловка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
23634
22
«Аршалы ауданы Түрген ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Түрген ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
25234
23
«Аршалы ауданы Сарыоба селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аршалы ауданы,
Сарыоба селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-44-
24610
24
«Астрахан ауданы Астрахан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Астраханка селосы,
Әл Фараби көшесі, 50
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
22497
25
«Астрахан ауданы Бесбидайық селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Степное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
26477
26
«Астрахан ауданы Есіл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Зеленое селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
26773
27
«Астрахан ауданы Жалтыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Жалтыр селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
21910
28
«Астрахан ауданы Жарсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Жарсуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
52122
29
«Астрахан ауданы Каменка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Каменка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
25135
30
«Астрахан ауданы Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Қызылжар селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
28335
31
«Астрахан ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Ұзынкөл селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
52175
32
«Астрахан ауданы Колутон селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Колутон станциясы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-4-
24435
33
«Астрахан ауданы Первомайка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Первомайка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
29335
34
«Астрахан ауданы Николаев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Петровка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
25335
35
«Астрахан ауданы Старый Колутон селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Старый Колутон селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
24950
36
«Астрахан ауданы Острогор селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
Астрахан ауданы, Новый Колутон селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
24950
37
«Астрахан ауданы Новочеркасск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Астрахан ауданы, Новочеркасск селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-41-
26477
38
«Атбасар ауданы Борисовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Борисовка селосы, Бейбітшілік көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
90335
39
«Атбасар ауданы Есенгелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасарский район
Есенгелді ауылы, Приозерная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
78335
40
«Атбасар ауданы Макеевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік ме
Атбасар ауданы,
Шуйское селосы, Целинная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
99335
41
«Атбасар ауданы Мариновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Мариновка селосы, Ленин көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
51447
42
«Атбасар ауданы Новоалександров селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Ново Александровка селосы,
Байғара көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
70695
43
«Атбасар ауданы Шұңқыркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новомариновка селосы, Целинная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
72382
44
«Атбасар ауданы Новосельское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Новосельское селосы, Орталық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
92360
45
«Атбасар ауданы Октябрьское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Октябрьское селосы, Ленин көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-
97391
46
«Атбасар ауданы Покровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Покровка селосы, Жастар көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-43-98490
47
Государственное учреждение «Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Полтавка, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-96335
48
Государственное учреждение «Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сепе, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-43-98490
47
«Атбасар ауданы Полтавка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы, Полтавка селосы, Центральная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-96335
48
«Атбасар ауданы Сепе селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сепе селосы, Центральная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі воскресенье

8716-43-94135
49
Государственное учреждение «Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сергеевка, улица Абая
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-91567
50
Государственное учреждение «Аппарат акима Сочинского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Сочинское, улица Бейбитшилик
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-43-94135
49
«Атбасар ауданы Сергеевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сергеевка селосы, Абай көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-91567
50
«Атбасар ауданы Сочинское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Сочинское селосы, Бейбітшілік көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-43-92135
51
Государственное учреждение «Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тельмана, улица Достык
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-43-95430
52
Государственное учреждение «Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района»
Атбасарский район,
село Тимашевка, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-43-92135
51
«Атбасар ауданы Тельман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы
Тельман селосы, Достық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-43-95430
52
«Атбасар ауданы Ярославский селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Атбасар ауданы,
Тимашевка селосы, Центральная көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-43-94496
53
Государственное учреждение «Аппарат акима Карамышевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Шубарагаш, улица Достык, 42
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-46-35643
54
Государственное учреждение «Аппарат акима Капитоновского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Капитоновка, улица Ленина, 50
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-43-94496
53
«Бұланды ауданы Карамышев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Шұбарағаш селосы, Достық көшесі, 42
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-35643
54
«Бұланды ауданы Капитоновка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Капитоновка селосы, Ленин көшесі, 50
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-46-32137
55
Государственное учреждение «Аппарат акима Никольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Никольск, улица Советская, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-46-33667
56
Государственное учреждение «Аппарат акима Ергольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Токтамыс, улица Сейфуллина, 45
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-46-32137
55
«Бұланды ауданы Никольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Никольск селосы, Советская көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-33667
56
«Бұланды ауданы Ергол селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Тоқтамыс селосы, Сейфуллин көшесі, 45
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-46-32616
57
Государственное учреждение «Аппарат акима Даниловского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Алтынды, улица Какишева, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-46-34448
58
Государственное учреждение «Аппарат акима Вознесенского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Вознесенка, улица Мира, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-46-32616
57
«Бұланды ауданы Данилов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Алтынды селосы, Какишев көшесі, 22
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-34448
58
«Бұланды ауданы Вознесенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Вознесенка селосы, Мира көшесі, 15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-46-36111
59
Государственное учреждение «Аппарат акима Новобратского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Новобратское, улица Валиханова, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-46-36735
60
Государственное учреждение «Аппарат акима Караузекского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Караузек, улица Балуан Шолака, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-46-36111
59
«Бұланды ауданы Новобратское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы Новобратское селосы, Уәлиханов көшесі, 3
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-36735
60
«Бұланды ауданы Қараөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Қараөзек селосы, Балуан Шолақ көшесі, 13
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі воскресенье

8716-46-38483
61
Государственное учреждение «Аппарат акима Айнакольского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Айнаколь, улица Жастар, 18
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-46-31433
62
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Амангельды, улица Ленина, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-46-35383
63
Государственное учреждение «Аппарат акима Журавлевского сельского округа Буландынского района»
Буландынский район,
село Журавлевка, улица Артемьева, 21

8716-46-38483
61
«Бұланды ауданы Айнакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Айнакөл селосы, Жастар көшесі, 18
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-31433
62
«Бұланды ауданы Амангелді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы,
Амангелді селосы, Ленин көшесі, 22
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-35383
63
«Бұланды ауданы Журавлевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бұланды ауданы, Журавлевка селосы, Артемьев көшесі, 21

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-46-22156
64
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
Бурабайский район,
поселок Бурабай, улица Кенесары, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-30-71296
65
Государственное учреждение «Аппарат акима Аблайханского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Кызылагаш,
улица Н.Кобенова, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-36-95138
66
Государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Зеленый бор,
улица Цоя, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-30-74346
67
Государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Златополье,
улица Центральная, 32 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-36-94532
68
Государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Катарколь,
улица Ленина 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-36-91260
69
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Кенесары,
улица Мира 145
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-36-93233
70
Государственное учреждение «Аппарат акима Атамекенского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Атамекен,
улица Школьная, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-36-96118
71
Государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
аул Наурызбай Батыра,
улица Валиханова, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-36-78445
72
Государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Урумкай,
улица Ленина, 1 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-36-93442
73
Государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
Бурабайский район,
село Успеноюрьевка,
улица Мира, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-46-22156
64
«Бурабай ауданы Бурабай кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Бурабай кенті, Кенесары көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-30-71296
65
«Бурабай ауданы Аблайхан селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Қызылағаш селосы,
Н.Кобенов көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-95138
66
«Бурабай ауданы Зеленый бор селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Зеленый бор селосы,
Цой көшесі, 9
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-30-74346
67
«Бурабай ауданы Златополье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Златополье селосы,
Орталық көшесі, 32 а
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-94532
68
«Бурабай ауданы Қотыркөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Қотыркөл селосы,
Ленин көшесі, 34
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-91260
69
«Бурабай ауданы Кенесары селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Кенесары ауылы,
Мира көшесі, 145
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-93233
70
«Бурабай ауданы Атамекен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Атамекен ауылы,
Школьная көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-96118
71
«Бурабай ауданы Наурызбай Батыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Наурызбай Батыр ауылы,
Уәлиханов көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-78445
72
«Бурабай ауданы Ұрымқай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Ұрымқай селосы,
Ленин көшесі, 1 а
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-36-93442
73
«Бурабай ауданы Успеноюрьевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бурабай ауданы,
Успеноюрьевка селосы, Мира көшесі, 9
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-36-92125
74
Государственное учреждение «Аппарат акима села Егиндыколь Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Егиндыколь,
улица Победы, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-21951
75
Государственное учреждение «Аппарат акима села Коржиноль Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Коржинколь,
улица Ленина, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-36-92125
74
«Егіндікөл ауданы Егіндікөл селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Егіндікөл селосы,
Жеңіс көшесі, 6
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-21951
75
«Егіндікөл ауданы Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Қоржынкөл селосы,
Ленин көшесі, 13
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-42-26117
76
Государственное учреждение «Аппарат акима села Абай Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Абай,
улица Дружбы, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-23010
77
Государственное учреждение «Аппарат акима села Спиридоновка Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Спиридоновка, улица Горького, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-27201
78
Государственное учреждение «Аппарат акима Алакольского сельского округа Егиндыколького района
Егиндыкольский район, село Полтавское, улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-23310
79
Государственное учреждение «Аппарат акима Бауманского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район,
село Баумана, улица Мира, 1

8716-42-26117
76
«Егіндікөл ауданы Абай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы,
Абай селосы,
Достық көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-23010
77
«Егіндікөл ауданы Спиридоновка селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Спиридоновка селосы, Горький көшесі, 5
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-27201
78
«Егіндікөл ауданы Алакөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Полтавское селосы, Орталық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-23310
79
«Егіндікөл ауданы Бауман селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Бауман селосы, Мира көшесі, 1

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-24335
80
Государственное учреждение «Аппарат акима села Буревестник Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Буревестник, улица Орталык, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-22032
81
Государственное учреждение «Аппарат акима Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Жалман-
кулак,
улица Ленина, 12
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-21307
82
Государственное учреждение «Аппарат акима Узынкольского сельского округа Егиндыкольского района»
Егиндыкольский район, село Узынколь, улица Степная, 11

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-24335
80
«Егіндікөл ауданы Буревестник село әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Буревестник селосы, Орталық көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-22032
81
«Егіндікөл ауданы Жалман құлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Жалман құлақ селосы, Ленин көшесі, 12
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-21307
82
«Егіндікөл ауданы Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Егіндікөл ауданы, Ұзынкөл селосы, Степная көшесі, 11

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-42-25363
83
Государственное учреждение «Аппарат акима села Заозерный Енбекшильдер
ского района»
Енбекшильдерский район, село Заозерный,
микрорайон 30
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-25655
84
Государственное учреждение «Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
аул Ангалбатыра,
улица Жамбыла 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-26513
85
Государственное учреждение «Аппарат акима Аксусского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
аул Аксу,
улица Желтоксан 7
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-45-71891
86
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Бирсуат,
улица Акан серi,6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-26206
87
Государственное учреждение «Аппарат акима Баймырзинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Баймырза, улица Сейфуллина, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-26622
88
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Валиханово,
улица Ленина 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-27638
89
Государственное учреждение «Аппарат акима Донского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Донское, улица Джамбула, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-27257
90
Государственное учреждение «Аппарат акима Енбекшильдер
ского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Енбекшильдерское,
улица Орталык, 22
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-23040
91
Государственное учреждение «Аппарат акима Краснофлотского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село
Краснофлотское,
улица Орталык, 55
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-23305
92
Государственное учреждение «Аппарат акима Заураловского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Заураловка,
улица Байтерек, 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-26432
93
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенащинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район, село Кенащи,
улица Акан серi, 33

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-42-25363
83
«Еңбекшілдер ауданы Заозерный селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Заозерный селосы,
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-25655
84
«Еңбекшілдер ауданы Аңғалбатыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Аңғалбатыр ауылы
Жамбыл көшесі, 8
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26513
85
«Еңбекшілдер ауданы Ақсу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Ақсу ауылы,
Желтоқсан көшесі, 7
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-71891
86
«Еңбекшілдер ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Бірсуат селосы,
Ақан сері көшесі,6
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26206
87
«Еңбекшілдер ауданы Баймырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Баймырза селосы, Сейфуллин көшесі,15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26622
88
«Еңбекшілдер ауданы Уәлиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Уәлиханов селосы, Ленин көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-27638
89
«Еңбекшілдер ауданы Донское селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Донское селосы, Жамбыл көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-27257
90
«Еңбекшілдер ауданы Еңбекшілдер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Еңбекшілдер селосы,
Орталық көшесі, 22
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-23040
91
«Еңбекшілдер ауданы Краснофлот селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы,
Краснофлот селосы,
Орталық көшесі, 55
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-23305
92
«Еңбекшілдер ауданы Заураловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Заураловка селосы,
Бәйтерек көшесі, 21
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-26432
93
«Еңбекшілдер ауданы Кеңащы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекеме
Еңбекшілдер ауданы, Кеңащы селосы,
Ақан сері көшесі, 33

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-30249
94
Государственное учреждение «Аппарат акима Макинского сельского округа Енбекшильдерского района»
Енбекшильдерский район,
село Макинка, улица Чкалова, 75
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-28123
95
Государственное учреждение «Аппарат акима Мамайского сельского округа Енбекшильдер
ского района»
Енбекшильдерский район,
село Мамай,
улица Валиханова 11

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-30249
94
«Еңбекшілдер ауданы Макинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Макинка селосы, Чкалов көшесі, 75
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-28123
95
«Еңбекшілдер ауданы Мамай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Мамай селосы,
Уәлиханов көшесі, 11

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-20949
96
Государственное учреждение «Аппарат акима Ульгинского сельского округа Енбекшильдер
ского района»
Енбекшильдерский район, аул Ульги,
улица Пушкина, 17
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-39-25107
97
Государственное учреждение «Аппарат акима Павловского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Павловка, улица Больничная, 3

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-20949
96
«Еңбекшілдер ауданы Үлгі селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Еңбекшілдер ауданы, Үлгі ауылы,
Пушкин көшесі, 17
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-39-25107
97
«Ерейментау ауданы Павловка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Павловка селосы, Больничная көшесі, 3

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-33284
98
Государственное учреждение «Аппарат акима Новомарковского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Новомарковка, улица Кисилева, 19А
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-33575
99
Государственное учреждение «Аппарат акима Тайбайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тайбай
улица микрорайон, 53

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-33284
98
«Ерейментау ауданы Новомарковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Новомарковка селосы, Кисилев көшесі, 19А
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-33575
99
«Ерейментау ауданы Тайбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Тайбай селосы
микрорайон көшесі, 53

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-37635
100
Государственное учреждение «Аппарат акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Уленты,
улица Целинная, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-36215
101
Государственное учреждение «Аппарат акима Койтаского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Койтас,
улица Бейбетшилик, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-37635
100
«Ерейментау ауданы Өленті селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Өленті селосы,
Целинная көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-36215
101
«Ерейментау ауданы Қойтас селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі Ерейментауского района»
Ерейментау ауданы, Қойтас селосы,
Бейбітшілік көшесі, 11
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-33-36144
102
Государственное учреждение «Аппарат акима села Бозтал Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Бозтал
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-36335
103
Государственное учреждение «Аппарат акима Благодатненского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Благодатное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-34175
104
Государственное учреждение «Аппарат акима Новодолинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Новодолинка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-33-36144
102
« Ерейментау ауданы Бозтал селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Бозтал селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-36335
103
«Ерейментау ауданы Благодатное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Благодатное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-34175
104
«Ерейментау ауданы Новодолинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Новодолинка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-33-53832
105
Государственное учреждение «Аппарат акима Куншалганского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Куншалган
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-37235
106
Государственное учреждение «Аппарат акима Тургайского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Тургай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-35135
107
Государственное учреждение «Аппарат акима Бестогайского
сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Бестогай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-34511
108
Государственное учреждение «Аппарат акима села Селеты Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Селеты
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-36685
109
Государственное учреждение «Аппарат акима села Изобильное Ерейментауского района»
Ерейментауский район, село Изобильное

8716-33-53832
105
«Ерейментау ауданы Күншалған селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы,
Күншалған селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-37235
106
«Ерейментау ауданы Торғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Торғай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-35135
107
«Ерейментау ауданы Бестоғай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Бестоғай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-34511
108
«Ерейментау ауданы Сілеті селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Сілеті селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-36685
109
«Ерейментау ауданы Изобильное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Изобильное селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-35316
110
Государственное учреждение «Аппарат акима Акмырзинского сельского округа Ерейментауского района»
Ерейментауский район,
село Акмырза
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-33-32354
111
Государственное учреждение «Аппарат акима села Аксай Есильского района»
Есильский район,
село Аксай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-35316
110
«Ерейментау ауданы Ақмырза селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Ерейментау ауданы, Ақмырза селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-33-32354
111
«Есіл ауданы Ақсай селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Ақсай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-47-27347
115
Государственное учреждение «Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Жаныспай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-26438
116
Государственное учреждение «Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Заречный
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-23333
117
Государственное учреждение «Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района»
Есильский район,
село Знаменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-47-27347
115
«Есіл ауданы Жаныспай селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Жаныспай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-26438
116
«Есіл ауданы Заречный селолық округі әкімінің аппараты»» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы,
Заречный селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-23333
117
«Есіл ауданы Знаменка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Знаменка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-47-26643
118
Государственное учреждение «Аппарат акима Каракольский сельский округ Есильского района»
Есильский район, село Караколь
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-27718
119
Государственное учреждение «Аппарат акима Красивенского сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Красивое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-24341
120
Государственное учреждение «Аппарат акима села Курское Есильского района»
Есильский район, село Курское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-28390

8716-47-26643
118
«Есіл ауданы Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Қаракөл селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-27718
119
«Есіл ауданы Красивое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Красивое селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-24341
120
«Есіл ауданы Курское селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Курское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-28390

121
Государственное учреждение «Аппарат акима села Московское Есильского района»
Есильский район, село Московское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-27543
122
Государственное учреждение «Аппарат акима села Орловка Есильского района»
Есильский район, село Орловка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47 24233
123
Государственное учреждение «Аппарат акима села Раздольное Есильского района»
Есильский район, село Раздольное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
Федянина Л.А.

121
«Есіл ауданы Московское селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Московское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-27543
122
«Есіл ауданы Орловка селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Орловка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47 24233
123
«Есіл ауданы Раздольное селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Раздольное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
Федянина Л.А.

р.т. 871647 244-7
124
Государственное учреждение «Аппарат акима села Свободное Есильского района»
Есильский район, село Свободное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-28599
125
Государственное учреждение «Аппарат акима Юбилейного сельского округа Есильского района»
Есильский район, село Юбилейное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-47-28543
126
Государственное учреждение «Аппарат акима села Ярославка Есильского района»
Есильский район, село Ярославка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

р.т. 871647 244-7
124
«Есіл ауданы Свободное селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Свободное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-28599
125
«Есіл ауданы Юбилейное селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Юбилейное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-47-28543
126
«Есіл ауданы Ярославка селолық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Ярославка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-35-94348
133
Государственное учреждение «Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Беловодское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-35-31227
134
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Жана-Кийма
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-94348
133
«Жақсы ауданы Беловод селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Беловодское селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-31227
134
«Жақсы ауданы Жаңа қыйма селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Жаңа қыйма селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-35-51208
135
Государственное учреждение «Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Запорожье
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716- 35-57466
136
Государственное учреждение «Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Ишимское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-35-33240
137
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайрактинского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Кайракты

8716-35-51208
135
«Жақсы ауданы Запорожье селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Запорожье селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716- 35-57466
136
«Жақсы ауданы Ишим селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Ишим селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-33240
137
«Жақсы ауданы Қайрақты селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Қайрақты селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-35-94683
138
Государственное учреждение «Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района»
Жаксынский район,
село Калининское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-35-95322
139
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жансынского района»
Жаксынский район,
село Кировское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-94683
138
«Жақсы ауданы Калинин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы,
Калинин селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-95322
139
«Жақсы ауданы Киров селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы, Киров селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-35-33383
143
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Бирсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-93589
144
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Валиханово
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-35-33383
143
«Жарқайың ауданы Бірсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Бірсуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-93589
144
«Жарқайың ауданы Уәлиханов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Уәлиханов селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48 -96286
148
Государственное учреждение «Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Костычево
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48- 93473
149
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Кумсуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48 -96286
148
«Жарқайың ауданы Костычев селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Костычев селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48- 93473
149
«Жарқайың ауданы Құмсуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Құмсуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-98257
153
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Пригородное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-52456
154
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского сельского округа»
Жаркаинский район,
село Пятигорское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-99433
155
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тасоткель
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-95467
156
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Тассуат
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-93273
157
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкасуского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Ушкарасу
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-99577
158
Государственное учреждение «Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района»
Жаркаинский район,
село Шойындыколь,
улица
Квартальная, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-48-31030
159
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Акколь,
улица Валиханова, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-37551
160
Государственное учреждение «Аппарат акима села Алексеевка Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Алексеевка,
улица Алтынсарина, 9/1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-35650
161
Государственное учреждение «Аппарат акима Булакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Еленовка,
улица Абылай хана, 37
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-38533
162
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Сакена Сейфулина Зерендинского района»
Зерендинский район,
поселок Бирлестык,
жилой массив ГОКа
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-34403
163
Государственное учреждение «Аппарат акима Викторовского сельского округа Зерендинского района »
Зерендинский район,
село Викторовка,
улица Мира, 69
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-23117
164
Государственное учреждение «Аппарат акима Исаковского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Исаковка,
улица Бейбитшилик, 32

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-98257
153
«Жарқайың ауданы Пригородное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Пригородное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-52456
154
«Жарқайың ауданы Пятигор селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Пятигор селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-99433
155
«Жарқайың ауданы Тасөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тасөткел селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-95467
156
«Жарқайың ауданы Тассуат селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Тассуат селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-93273
157
«Жарқайың ауданы Үшқарасу селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Үшқарасу селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-99577
158
«Жарқайың ауданы Шойындыкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жарқайың ауданы,
Шойындыкөл селосы
Квартальная көшесі, 5
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-48-31030
159
«Зеренді ауданы Ақкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ақкөл селосы,
Уалиханов көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-37551
160
«Зеренді ауданы Алексеевка село әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Алексеевка селосы,
Алтынсарин көшесі, 9/1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-35650
161
«Зеренді ауданы Бұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Еленовка селосы,
Абылай хан көшесі, 37
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-38533
162
«Зеренді ауданы Сәкен Сейфуллин атындағы селолық округі әкімінің аппараты » мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Бірлестік кенті,
ТБК тұрғын үй массивы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34403
163
«Зеренді ауданы Викторовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Викторовка селосы,
Мира көшесі, 69
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-23117
164
«Зеренді ауданы Исаковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Исаковка селосы,
Бейбітшілік көшесі, 32

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-27326
165
Государственное учреждение «Аппарат акима Зерендинского сельского округа»
Зерендинский район,
село Зеренда,
улица Мира, 48
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-21365
166
Государственное учреждение «Аппарат акима Ортакского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Ортак,
улица Орталык, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-37392
167
Государственное учреждение «Аппарат акима Садового сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Садовое,
улица Тауелсыздык, 3
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-34598
168
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарыозекского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Акан,
улица Сарыозек, 11/1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-38334
169
Государственное учреждение «Аппарат акима Симферопольского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Симферополь
ское,
улица Целинная, 6
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-33417
170
Государственное учреждение «Аппарат акима Кусепского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Куропаткино,
улица Целинная, 28
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-33638
171
Государственное учреждение «Аппарат акима Конысбайского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район, село Конысбай,
улица Абая Кунанбаева
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-34404
172
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсаянского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылсая,
улица Шагырлы, 19
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-34395
173
Государственное учреждение «Аппарат акима
Кызылегисского сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Кызылегис,
улица Орталык, 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-28249
174
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа им.Канай би Зерендинского района»
Зерендинский район, село Канай Би,
улица Канай би, 13
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32- 23602
175
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского
округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Приречное,
улица Орталык,4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі воскресенье
8716-32-27326
165
«Зеренді ауданы Зеренді селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Зеренді селосы,
Бейбітшілік көшесі, 48
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-21365
166
«Зеренді ауданы Ортақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ортақ селосы,
Орталық көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-37392
167
«Зеренді ауданы Садовое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Садовое селосы,
Тәуелсіздік көшесі, 3
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34598
168
«Зеренді ауданы Сарыөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Ақан селосы
Сарыөзек көшесі, 11/1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-38334
169
«Зеренді ауданы Симферополь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Симферополь селосы,
Целинная көшесі,6
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-33417
170
«Зеренді ауданы Күсеп селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Куропаткино селосы,
Целинная көшесі, 28
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-33638
171
«Зеренді ауданы Қонысбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қонысбай селосы,
Абай Құнанбаев көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34404
172
«Зеренді ауданы Қызылсая селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қызылсая селосы,
Шағырлы көшесі, 19
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-34395
173
«Зеренді ауданы Қызылегіс селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Қызылегіс селосы,
Орталық көшесі, 8
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-28249
174
«Зеренді ауданы Қанай би селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Қанай би селосы,
Қанай би көшесі, 13
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32- 23602
175
«Зеренді ауданы Приречное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі»
Зеренді ауданы,
Приречное селосы,
Орталық көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-32-25385
176
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Малика Габдуллина Зерендинского района»
Зерендинский район,
аул Малика Габдуллина, улица Зеленая, 13 а
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-27285
177
Государственное учреждение «Аппарат акима Байтерекского сельского
округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Байтерек,
улица Центральная, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-26191
178
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого
сельского округа Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Троицкое,
улица Достык, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-32-25385
176
«Зеренді ауданы Мәлік Ғабдуллин ауыл округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Мәлік Ғабдуллин ауылы, Зеленая көшесі, 13 а
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-27285
177
«Зеренді ауданы Бәйтерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, село Бәйтерек,
Орталық көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-26191
178
«Зеренді ауданы Троицкое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы,
Троицкое селосы,
Достық көшесі, 11
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-32-25267
179
Государственное учреждение «Аппарат акима села Айдабол Зерендинского района»
Зерендинский район,
село Айдабол, улица Кооператив
ная, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-32-29107
180
Государственное учреждение «Аппарат акима Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Коргалжын, улица Кумисбекова, 31
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-32-25267
179
«Зеренді ауданы Айдабол селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Зеренді ауданы, Айдабол селосы, Кооперативная көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-32-29107
180
«Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Күмісбеков көшесі, 31
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-37-21609
181
Государственное учреждение «Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район,
село Амангельды, улица Абая, 21
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-37-35610
182
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Шалкар, улица
Б.Момышулы, 34
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-37-21609
181
«Қорғалжын ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы,
Амангелді ауылы, Абай көшесі, 21
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-35610
182
«Қорғалжын ауданы Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Шалқар ауылы, Бауыржан Момышұлы көшесі, 34
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-37-45614
183
Государственное учреждение «Аппарат акима Коммунарского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Майшукур
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-37-41601
184
Государственное учреждение «Аппарат акима Арыктынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Арыкты,
улица Ленина, 36
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-37-42653
185
Государственное учреждение «Аппарат акима Кенбидайкского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Кенбидаик,
улица
С.Сейфуллина, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-37-45614
183
«Қорғалжын ауданы Коммунар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Майшүкүр ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-41601
184
«Қорғалжын ауданы Арықты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Арықты ауылы,
Ленин көшесі, 36
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-42653
185
«Қорғалжын ауданы Кеңбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Кеңбидайық ауылы,
Сәкен Сейфуллин көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-37-43610
186
Государственное учреждение «Аппарат акима Карашалгынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжын
ский район, село Жантеке,
улица С.Сейфуллина, 47
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-37-33610
187
Государственное учреждение «Аппарат акима Сабундынского сельского округа Коргалжынского района»
Коргалжынский район, село Сабынды,
улица Усенова, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-37-43610
186
«Қорғалжын ауданы Қарашалғы ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Жантеке ауылы,
С. Сейфуллин көшесі, 47,
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-37-33610
187
«Қорғалжын ауданы Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Қорғалжын ауданы, Сабынды ауылы,
Үсенов көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-37- 44610
188
Государственное учреждение «Аппарат акима Балкашинского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Балкашино, улица Абылай хана, 119
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-91230
189
Государственное учреждение «Аппарат акима Веселовского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Веселое
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-94241
190
Государственное учреждение «Аппарат акима Белгородского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Белгородское
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-94146
191
Государственное учреждение «Аппарат акима Лесного сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Лесное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-97535
192
Государственное учреждение «Аппарат акима Каменского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Каменка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-96235
193
Государственное учреждение «Аппарат акима Васильевского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Васильевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-95375
194
Государственное учреждение «Аппарат акима Широковского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Богородка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-95435
195
Государственное учреждение «Аппарат акима села Хлебное Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Хлебное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-94749
196
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Приозерное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-97635
197
Государственное учреждение «Аппарат акима Сандыктауского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Сандыктау
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-93813
198
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоникольского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Новоникольск
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-95735
199
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Максимовка

8716-37- 44610
188
«Сандықтау ауданы Балкашин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Балкашино селосы, Абылай хан көшесі, 119
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-91230
189
«Сандықтау ауданы Веселое селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Веселое селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-94241
190
«Сандықтау ауданы Белгород селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Белгород селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-94146
191
«Сандықтау ауданы Лесное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Лесное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-97535
192
«Сандықтау ауданы Каменка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Каменка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-96235
193
«Сандықтау ауданы Васильевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Васильевка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95375
194
«Сандықтау ауданы Широков селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Богородка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95435
195
«Сандықтау ауданы Хлебное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Хлебное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-94749
196
«Сандықтау ауданы Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Приозерное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-97635
197
«Сандықтау ауданы Сандықтау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Сандықтау селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-93813
198
«Сандықтау ауданы Новоникольск селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Новоникольск селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95735
199
«Сандықтау ауданы Максимовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Максимовка селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-97235
200
Государственное учреждение «Аппарат акима Баракпайского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район, село Баракпай
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-95122
201
Государственное учреждение «Аппарат акима Берликского сельского округа Сандыктауского района»
Сандыктауский район,
село Красная Поляна

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-97235
200
«Сандықтау ауданы Барақпай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Барақпай селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-95122
201
«Сандықтау ауданы Красная Поляна селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы, Красная Поляна селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-93247
202
Государственное учреждение «Аппарат акима аула Мадениет Сандыктауского района»
Сандыктау
ский район,
аул Мадениет
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-40-93435
203
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района»
Целиноград
ский район,
аул Акмол,
улица Гагарина, 2
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-31169
204
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Кабанбай батыра
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-91745
205
Государственное учреждение «Аппарат акима Софиевского сельского округа Целиноградского района
Целиноград
ский район,
село Софиевка,
улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-36225
206
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района»
Целиноградский район,
аул Рахымжана Кошкарбаева,
улица 40 лет Казахстан, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-95222
207
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Тасты, улица Революцион
ная, 20
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51 32-639
208
Государственное учреждение «Аппарат акима Караоткельского сельского округа Целиноградского района»
Целиноград
ский район,
село Караоткель,
улица Центральная
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-41625
209
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района
Целиноградский район,
аул Шалкар, улица Иманбаева, 5
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-39225
210
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа Целиноградского района»
Целиноград
ский район,
село Приречное, улица Советская, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-38225
211
Государственное учреждение «Аппарат акима Кощинского сельского округа Целиноградского района
Целиноград
ский район,
село Кощи
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-93247
202
«Сандықтау ауданы Мәдениет ауылдық әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Сандықтау ауданы,
Мәдениет ауылы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-40-93435
203
«Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Ақмол ауылы,
Гагарин көшесі, 2
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-31169
204
«Целиноград ауданы Қабанбай батыр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қабанбай батыр селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-91745
205
«Целиноград ауданы Софиевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Софиевка селосы,
Орталық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-36225
206
«Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Рақымжан Қошқарбаев ауылы, 40 лет Казахстана көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-95222
207
«Целиноград ауданы Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Тасты ауылы, Революционная көшесі, 20
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51 32-639
208
«Целиноград ауданы Қараөткел селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Қараөткел селосы,
Орталық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-41625
209
«Целиноград ауданы Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Шалқар ауылы, Иманбаев көшесі, 5
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-39225
210
«Целиноград ауданы Приречное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы,
Приречное селосы, Советская көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-38225
211
«Целиноград ауданы Қосшы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қосшы селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
Абуов Е.К.

8716-51- 99619
212
Государственное учреждение «Аппарат акима Максимовского сельского округа» Целиноградского района
Целиноградский район,
село Максимовка, улица Гагарина, 14
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-93333
213
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоишимского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Новоишимка,
улица Дружба
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-51- 99619
212
«Целиноград ауданы Максимовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Максимовка селосы, Гагарин көшесі, 14
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-93333
213
«Целиноград ауданы Новоишимка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Новоишимка селосы,
Достық көшесі
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-51-31397
214
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района»
Целиноградский район, аул Родина
улица Центральная, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-37425
215
Государственное учреждение «Аппарат акима Маншукского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район,
село Маншук, улица Центральная, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-51-31397
214
«Целиноград ауданы Родина ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Родина ауылы
Орталық көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-37425
215
«Целиноград ауданы Мәншүк селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Мәншүк селосы, Орталық көшесі, 1
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-51-41220
216
Государственное учреждение «Аппарат акима Воздвиженского сельского округа Целиноградского района»
Целинограский район,
село Воздвиженка,
улица Кажымукана, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-96225
217
Государственное учреждение «Аппарат акима Оразакского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район,
село Оразак, улица Бейбiтшiлiк, 8
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-51-41220
216
«Целиноград ауданы Воздвиженка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Воздвиженка селосы,
Қажымұкан көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-96225
217
«Целиноград ауданы Оразақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Оразақ селосы, Бейбітшілік көшесі, 8
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-51-32225
218
Государственное учреждение «Аппарат акима Талапкерского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Талапкер,
улица Талапкер, 46
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-24060
219
Государственное учреждение «Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района
Целиноградский район, село Коянды
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-51-32225
218
«Целиноград ауданы Талапкер селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Талапкер селосы, Талапкер көшесі, 46
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-24060
219
«Целиноград ауданы Қоянды селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Қоянды селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-51-21160
220
Государственное учреждение «Аппарат акима Красноярского сельского округа Целиноградского района»
Целиноградский район,
село Жангизкудук,
улица Мира, 44
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-51-35325
221
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Шортанды Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Шортанды, улица Абылайхана, 33
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

8716-51-21160
220
«Целиноград ауданы Краснояр селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Целиноград ауданы, Жаңғызқұдық селосы,
Мира көшесі, 44
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-51-35325
221
«Шортанды ауданы Шортанды кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Шортанды кенті, Абылайхан көшесі, 33
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

8716-31-22080
222
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Научный Шортандинского района»
Шортандинский район, поселок Научный, улица Бараева, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-23012
223
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Жолымбет Шортандинского района»
Шортандинский район, поселка Жолымбет, улица Абая, 9
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-27514
224
Государственное учреждение «Аппарат акима Раевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Раевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-25716
225
Государственное учреждение «Аппарат акима Новокубанского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Новокубанка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-24635
226
Государственное учреждение «Аппарат акима Андреевского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Андреевка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-24344
227
Государственное учреждение «Аппарат акима Петровского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Петровка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-26472
228
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Пригородное
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-24535
229
Государственное учреждение «Аппарат акима Бектауского аульного округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Бектау

8716-31-22080
222
«Шортанды ауданы Научный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Научный кенті, Бараев көшесі, 15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-23012
223
«Шортанды ауданы Жолымбет кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Жолымбет кенті, Абай көшесі, 9
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-27514
224
«Шортанды ауданы Раевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Раевка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-25716
225
«Шортанды ауданы Новокубанка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Новокубанка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-24635
226
«Шортанды ауданы Андреевка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Андреевка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-24344
227
«Шортанды ауданы Петровка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Петровка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-26472
228
«Шортанды ауданы Пригородное селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Пригородное селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-24535
229
«Шортанды ауданы Бектау селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Бектау селосы

Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-25341
230
Государственное учреждение «Аппарат акима Новоселовского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район,
село Новоселовка
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-31-25543
231
Государственное учреждение «Аппарат акима Дамсинского сельского округа Шортандинского района»
Шортандинский район, село Дамса
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье

Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-25341
230
«Шортанды ауданы Новоселовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Новоселовка селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-31-25543
231
«Шортанды ауданы Дамса селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Шортанды ауданы, Дамса селосы
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі

234
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Станционный города Кокшетау»
город Кокшетау,
поселок Станционный, улица Первомайская, 4
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-2- 440003
235
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Заводской города Степногорск»
город Степногорск
поселок Заводской, улица Красноармейская, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-45-71678
236
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Аксу города Степногорск»
город Степногорск
поселок. Аксу,
улица Набиева, 26
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-45-46446
237
Государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бестобе города Степногорск»
город Степногорск
поселок Бестобе,
улица Мира, 10
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-45-43417
238
Государственное учреждение «Аппарат акима села Карабулак города Степногорск»
город Степногорск
село Карабулак,
улица Ленина, 24
Ежедневно с 9.00 до 18.00 часов, выходные -
суббота и воскресенье
8716-45-42116
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Назначение
государственной адресной
социальной помощи»
Описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
Таблица 1. Описание действий СФЕ
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
1
2
3
Наименование СФЕ
Аким сельского округа или ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Аким сельского округа или ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Участковая комиссия
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Прием
документов
Сбор
документов
Прием документов, проведение обследования материального положения потребителя (семьи)
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Регистрация
в журнале и
выдача
талона
Отправка
документов в
участковую комиссию
Составление акта
Сроки исполнения
15 минут
В течение 2 рабочих дней
В течение 2 рабочих дней
Номер следующего
действия
2
3
4
Действия основного процесса (хода, потока работ)
№ действия
(хода, потока работ)
4
5
6
Наименование СФЕ
Участковая комиссия
Аким сельского округа
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их
описание
Подготовка заключения
Прием
заключения
Прием документов и заключения, подготовка решения о назначении адресной социальной помощи потребителю или об отказе в назначении и оформление уведомления или мотивированного отказа
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Направление заключения в уполномоченный орган или акиму сельского округа
Направление документов в уполномоченный орган
Передача документов на подпись руководству
Сроки исполнения
В течение 1 рабочих дней
В течение 1 рабочих дней
В течение 1 рабочего дня
Номер следующего
действия
5
6
7
№ действия
(хода, потока работ)
7
8
9
Наименование СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Ответственный
исполнитель уполномоченного органа
Аким сельского округа
Наименование действия
(процесса, процедуры,
операции) и их описание
Ознакомление с корреспонденцией
Регистрация документов
Передача результата оказания государственной услуги потребителю
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Подписание документов
Передача результата оказания государственной услуги потребителю или акиму сельского округа, расписка о выдаче уведомления или мотивированного отказа
Расписка о выдаче уведомления или мотивированного отказа
Сроки исполнения
30 минут
В течение дня
В течение дня
Номер следующего
действия
8
9
Таблица 2. Варианты использования. Основной процесс.
Группа 1 СФЕ
Аким сельского округа
Группа 2 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ
Участковая
комиссия
Действие № 1
Прием
документов,
выдача расписки,
регистрация
заявления, направление
документов в
участковую комиссию
Действие № 2
Прием заявления
от потребителей,
регистрация,
направление
документов в
участковую комиссию
Действие № 3
Проведение обследования материального положения потребителя (семьи), составление акта и направление заключения в уполномоченный орган или акиму сельского округа
Действие № 4
Прием заключения, направление документов в уполномоченный орган
Действие № 5
Прием документов и заключения, подготовка решения о назначении адресной социальной помощи потребителю и оформление уведомления
Действие № 6
Подписание уведомления
Действие № 7
Регистрация уведомления и передача уведомления потребителю или акиму сельского округа
Действие № 8
Выдача уведомления потребителю
Таблица 3. Варианты использования.
Альтернативный процесс.
Группа 1 СФЕ
Аким сельского округа
Группа 2 СФЕ
Ответственный исполнитель уполномоченного органа
Группа 3 СФЕ
Руководство уполномоченного органа
Группа 4 СФЕ
Участковая
комиссия
Действие № 1
Прием
документов,
выдача расписки,
регистрация
заявления, направление
документов в
участковую комиссию
Действие № 2
Прием заявления
от потребителей,
регистрация,
направление
документов в
участковую комиссию
Действие № 3
Проведение обследования материального положения потребителя (семьи), составление акта и направление заключения в уполномоченный орган или акиму сельского округа
Действие № 4
Прием заключения, направление документов в уполномоченный орган
Действие № 5
Прием документов и заключения, подготовка решения об отказе в назначении адресной социальной помощи потребителю и оформление мотивированного отказа
Действие № 6
Подписание мотивированного отказа
Действие № 7
Регистрация мотивированного отказа и передача уведомления потребителю или акиму сельского округа
Действие № 8
Выдача мотивированного отказа потребителю

234
«Көкшетау қаласы Станционный кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Көкшетау қаласы,
Станционный кенті, Первомайская көшесі, 4
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-2- 440003
235
«Степногор қаласы Заводской кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногор қаласы,
Заводской кенті, Красноармейская көшесі, 15
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-71678
236
«Степногор қаласы Ақсу кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногор қаласы,
Ақсу кенті,
Набиев көшесі, 26
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-46446
237
«Степногор қаласы Бестөбе кенті әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногор қаласы,
Бестөбе кенті,
Мира көшесі, 10
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-43417
238
«Степногор қаласы Қарабұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Степногор қаласы,
Қарабұлақ селосы,
Ленин көшесі, 24
Күнделікті 9.00 ден 18.00 сағатқа дейін, демалыс-сенбі, жексенбі
8716-45-42116
«Мемлекеттiк атаулы
әлеуметтiк көмек тағайындау»
мемлекеттік қызметінің
Регламентіне 3-қосымша
Дәйектiлiк сипаттамасы және әкімшілік
іс-әрекеттердің (үрдістердің) қарым-қатынасы
1. Кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының, ағымының) іс-әрекеттері
Іс-әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
ҚФБ атауы
Ауылдық округ әкімі немесе уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Ауылдық округ әкімі немесе уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Учаскелік комиссия
Іс-әрекеттің
(үрдістің, рәсімнің,
операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау
Құжаттарды жинау
Құжаттарды қабылдау, тұтынушының (отбасының) материалдық жағдайын тексеру
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат, ұйымдық-
өкімдік шешім)
Журналға тіркеу және талон беру
Учаскелік комиссияға құжаттарды жолдау
Акт жазу
Орындау мерзімдері
15 минут
2 жұмыс күні ішінде
2 жұмыс күні ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2
3
4
Негізгі үрдістің (жұмыс барысының,ағымының)іс-әрекеттері
Іс-әрекеттің (жұмыс барысының, ағымының) №
4
5
6
ҚФБ атауы
Учаскелік комиссия
Ауылдық округ әкімі
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Іс-әрекеттің
(үрдістің, рәсімнің,
операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Қорытынды әзірлеу
Қорытындыны қабылдау
Құжаттарды және қорытындыны қабылдау, тұтынушыға атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау немесе тағайындау
дан бас тарту туралы шешім әзірлеу және хабарламаны немесе дәлелді бас тартуды ресімдеу
Аяқтау түрі
(деректер, құжат,ұйымдық-
өкімдік шешім)
Қорытындыны уәкілетті органға немесе ауылдық округ әкіміне жолдау
Құжаттарды уәкілетті органға жолдау
Құжаттарды басшылыққа қол қою үшін тапсыру
Орындау мерзімдері
1 жұмыс күн ішінде
1 жұмыс күн ішінде
1 жұмыс күн ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
5
6
7
Іс-әрекеттің № (жұмыс барысының, ағымының)
7
8
9
ҚФБ атауы
Уәкілетті органның басшылығы
Уәкілеттің органның жауапты орындаушысы
Ауылдық округ әкімі
Іс-әрекеттің
(үрдістің, рәсімнің,
операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Хат-хабармен танысу
Құжаттарды тіркеу
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тұтынушыға тапсыру
Аяқталу нысаны
(деректер, құжат,
ұйымдық-өкімдік шешім)
Құжаттарға қол қою
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін тұтынушыға немесе ауылдық округ әкіміне тапсыру, хабарламаны немесе дәлелді бас тартуды қолхат
Хабарламаны немесе дәлелді бас тартуды туралы қолхат
Орындау мерзімдері
30 минут
Күн ішінде
Күн ішінде
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
8
9
Кесте 2. Пайдалану нұсқалары. Негізгі үрдіс
Топ 1
ҚФБ
Ауылдық округ әкімі
Топ 2
ҚФБ
Уәкілеттің органның жауапты орындаушысы
Топ 3
ҚФБ
Уәкілетті органның басшылығы
Топ 4
ҚФБ
Учаскелік комиссия
№ 1 іс-әрекет
Құжаттар қабылдау,
қолхат беру,
өтінішті тіркеу, құжаттарды учаскелік комиссияға жолдау
№ 2 іс-әрекет
Өтінішті тұтынушылардан қабылдау,
тіркеу, құжаттарды учаскелік комиссияға жолдау
№ 3 іс-әрекет
Тұтынушының (отбасының) материалдық жағдайын тексеру жүргізу, акт құру және қорытындыны уәкілетті органға немесе ауылдық округ әкіміне жолдау
№ 4 іс-әрекет
Қорытындыны қабылдау, құжаттарды уәкілетті органға жолдау
№ 5 іс-әрекет
Құжаттарды және қорытындыны қабылдау, тұтынушыға атаулы әлеуметтік көмекті тағайындау туралы шешім әзірлеу және хабарламаны ресімдеу
№ 6 іс-әрекет
Хабарламаны
№ 7 іс-әрекет
Анықтаманы Орталыққа жіберу немесе тұтынушыға тапсыру
№ 8 іс-әрекет
Хабарламаны тұтынушыға тапсыру
Кесте 3. Пайдалану нұсқалары. Баламалы үрдіс.
Топ 1
ҚФБ
Ауылдық округ әкімі
Топ 2
ҚФБ
Уәкілетті органның жауапты орындаушысы
Топ 3
ҚФБ
Уәкілетті органның басшылығы
Топ 4
ҚФБ
Учаскелік комиссия
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау,
қолхат беру,
өтінішті тіркеу, құжаттарды учаскелік комиссияға жолдау
№ 2 іс-әрекет
Өтінішті тұтынушылардан қабылдау, тіркеу,
құжаттарды учаскелік комиссияға жолдау
№ 3 іс-әрекет
Тұтынушының (отбасының) материалдық жағдайын тексеру жүргізу, акт құру және қорытындыны уәкілетті органға немесе ауылдық округ әкіміне жолдау
№ 4 іс-әрекет
Қорытындыны қабылдау, құжаттарды уәкілетті органға жолдау
№ 5 іс-әрекет
Құжаттарды және қорытындыны қабылдау, тұтынушыға атаулы әлеуметтік көмекті тағайындаудан бас тарту туралы шешімді әзірлеу және дәлелді бас тартуды ресімдеу
№ 6 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуға қол қою
№ 7 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуды тіркеу және хабарламаны тұтынушыға немесе ауылдық округ әкіміне тапсыру
№ 7 іс-әрекет
Дәлелді бас тартуды тұтынушыға тапсыру