О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 4 апреля 2012 года № А-4/162 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы"
Постановление акимата Акмолинской области от 21 декабря 2012 года № А-13/631. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2013 года № 3592. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15 января 2013 года № А-1/19

Ақмола облысы әкiмдігiнiң 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № А-13/631 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 3592 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 қаңтардағы № А-1/19 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15.01.2013 № А-1/19 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы» от 4 апреля 2012 года № А-4/162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3431, опубликовано 12 мая 2012 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в государственном образовательном заказе на дошкольное воспитание и обучение, размере подушевого финансирования и родительской платы, утвержденном указанным постановлением:
подраздел «государственные детские сады» раздела «Бурабайский район» дополнить строкой, под порядковым номером 26, следующего содержания:
«
26
государственное коммунальное казенное предприятие «Детский сад «Ромашка» акимата Бурабайского района при отделе образования Бурабайского района
25

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 15.01.2013 № А-1/19 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 4 сәуiрдегi № А-4/162 қаулысына (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3431 болып тiркелген, 2012 жылғы 12 мамырдағы «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
осы қаулымен бекітілген мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға бөлінген мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басын қаржыландыру көлемі және ата-аналар төлемінде:
«Бурабай ауданы» бөлімінің «мемлекеттік балабақшалар» бөлімшесін келесі мазмұндағы реттік нөмірі 26 - жолмен толықтырылсын:
«
26
«Бурабай ауданының білім бөлімі жанындағы Бурабай ауданы әкімдігінің «Ромашка» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25

18 109,6
7000
18 109,6
»;
подраздел «государственные детские сады» раздела «город Кокшетау» дополнить строкой, под порядковым номером 6-2, следующего содержания:
«
6-2
государственное коммунальное казенное предприятие Детский сад № 10 «Алтын бала» при акимате города Кокшетау
320
18 109,6
7 869,4
18 109,6
».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Акмолинской области возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.

18 109,6
7000
18 109,6
»;
«Көкшетау қаласы» бөлімінің «мемлекеттік балабақшалар» бөлімшесін келесі мазмұндағы реттік нөмірі 6-2 - жолмен толықтырылсын:
«
6-2
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы №10 «Алтын бала» балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны
320
18 109,6
7 869,4
18 109,6
».
2. Ақмола облысы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ. Қайнарбековке жүктелсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Кожамжаров

3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Қожамжаров