Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области
Решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 января 2013 года № 3599. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 30 сентября 2015 года № 5С-41-7
Сноска. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 30.09.2015 № 5С-41-7 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению, за исключением ставок платы субъектам, заключившим соглашение в области энергосбережения и повышения энергоэффективности, по объектам исключительно в рамках такого соглашения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  А.Тайшитаев
Секретарь
Акмолинского областного
маслихата                                  Н.Дьячек
«СОГЛАСОВАНО»
И.о. начальника
управления экономики и
бюджетного планирования
Акмолинской области                        Малгаждаров Б.Б.
Начальник
Налогового Департамента
по Акмолинской области                     Нурмулдин Д.Н.
Начальник управления
природных ресурсов
и регулирования природопользования
Акмолинской области                        Сагитов А.М.
Приложение к решению
Акмолинского областного маслихата

Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қаңтарда № 3599 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 5С-41-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 30.09.2015 № 5С-41-7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 495 бабының 9 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысы бойынша энергия сақтау және энергия тиімділігін арттыру саласында келісім жасаған субъектілер мен осы сияқты келісімдер аясындағы объектілерден басқалары үшін қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары осы шешімінің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тiркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы                                   А.Тайшытаев
Ақмола облыстық
мәслихатының
хатшысы                                    Н.Дьячек
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасы бастығының м.а.                 Б.Малғаждаров
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің
бастығы                                    Д.Нұрмолдин
Ақмола облысы
табиғи ресурстар және
табиғатты пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы                      Ә.Сағитов
Ақмола облыстық мәслихатының