Об оказании социальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 2 февраля 2012 года № А-2/194. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 1 марта 2012 года № 1-1-167. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 6 февраля 2015 года № А-2/158
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 06.02.2015 № А-2/158 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 3) пункта 2 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», в целях оказания материальной помощи детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому в городе Кокшетау, акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Оказать социальную помощь детям-инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому в городе Кокшетау, ежеквартально в размере 6 месячных расчетных показателей.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлагается на заместителя акима города Кокшетау Какпенова Т.Ж.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел образования
города Кокшетау»                           Газизов Х.Х.
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел занятости и социальных
программ города Кокшетау»                  Ахметов К.А.
Начальник
Государственного учреждения
«Отдел экономики и бюджетного
планирования города Кокшетау»              Омарова А.Б.

Көкшетау қаласындағы үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек-балаларға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 2 ақпандағы № А-2/194 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 1 наурызда № 1-1-167 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы № А-2/158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 06.02.2015 № А-2/158 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 56 бабының 1 тармағы 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағы 14 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі «Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қолдау туралы» Заңының 11 бабының 2 тармағы 3 тармақшасына сәйкес және Көкшетау қаласының үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларына материалдық көмек көрсету мақсатында Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Көкшетау қаласындағы үйде оқитын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға тоқсан сайын алты есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік көмек ұсынылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары Т.Ж. Кәкпеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Көкшетау қаласының білім
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Х.Х.Ғазизов
«Көкшетау қаласының
жұмыспен қамту және
әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Қ.А.Ахметов
«Көкшетау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Б.Омарова