О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 9 декабря 2011 года № С-53/6 "О городском бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19 марта 2012 года № С-3/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 29 марта 2012 года № 1-1-168. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 06-02/109а).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № С-53/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-160, опубликовано 5 января 2012 года в газете «Көкшетау» и 5 января 2012 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1) Доходы – 13 866 962,1 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 439 923 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 65 279 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 423 926,9 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 937 833,2 тысячи тенге;
2) затраты – 15 702 770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 837 тысяч тенге, в том числе бюджетные кредиты – 157 513 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 154 676 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -1 868 644,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 868 644,9 тысяч тенге»
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 515 093 тысяч тенге, в том числе:
12 291 тысяча тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-53/6 "2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 наурыздағы № С-3/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 29 наурызда № 1-1-168 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 06-02/109а хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.04.2013 № 06-02/109а хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № С-53/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-160 тіркелген, 2012 жылғы 5 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2012 жылғы 5 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) Кірістер – 13 866 962,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 439 923 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 279 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 423 926,9 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 5 937 833,2 мың теңге.
2) шығындар – 15 702 770 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 2 837 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 157 513 мың теңге
бюджеттік кредиттерді өтеу – 154 676 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 30 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 30 000 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық – -1 868 644,9 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылығын қаржыландыру – 1 868 644,9 мың теңге».
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен білім беру саласына 515 093 мың теңге сомасында ағымды мақсатты трансферттердің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға – 12 291 мың теңге;

3 608 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
83 507 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
322 702 тысячи тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
92 985 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования».
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 3 829 315 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 2 904 тысяч тенге, в том числе:
1 812 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
1 092 тысячи тенге – для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 3 826 411 тысяч тенге, в том числе:
2 104 126 тысяч тенге – на реконструкцию системы объектов водоснабжения и водоотведения города Кокшетау;
869 864 тысячи тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
40 145 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
812 276 тысяч тенге – на строительство новой чаши золоотвала».
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Учесть, что в городском бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 928 992,2 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 633 652,2 тысячи тенге, в том числе:
600 000 тысяч тенге – на благоустройство, ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
19 000 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающего предприятия города Кокшетау;
14 652,2 тысячи тенге – на благоустройство города Кокшетау;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 295 340 тысяч тенге, в том числе:
151 280 тысяч тенге – на завершение строительства 45-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау для молодых специалистов, работников бюджетной сферы (проект Жас-Отау);
65 360 тысяч тенге – на привязку проекта повторного применения, проведение государственной экспертизы, строительство 45-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау для молодых специалистов, работников бюджетной сферы (проект Жас-Отау);

үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге – 3 608 мың теңге;
жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын қаражат төлеуге – 83 507 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 322 702 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 92 985 мың теңге».
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 3 829 315 мың теңге сомасында дамытуға мақсатты трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 2 904 мың теңге сомасындағы ағымды мақсатты трансферттер, соның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 1 812 мың теңге;
мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 1 092 мың теңге;
2) дамытуға 3 826 411 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласын сумен жабдықтау және су тарту тораптарының нысандарын қайта қалпына келтіруге – 2 104 126 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 869 864 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға – 40 145 мың теңге;
күл үйіндісін салатын жаңа тостағанын салуға – 812 276 мың теңге».
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2012 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджет қаражаттары есебінен білім беру саласына 928 992,2 мың теңге сомасында дамытуға нысаналы трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 633 652,2 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
абаттандыруға, автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 600 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының жылумен қамсыздандыратын кәсіпорынның тұрақты жұмысын қамтамасыз етуіне – 19 000 мың теңге;
Көкшетау қаласын абаттандыруға – 14 652,2 мың теңге;
2) дамытуға арналған 295 340 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында бюджеттік саласында жұмыс істейтін қызметкерлерге, жас мамандарға 45-пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысын аяқтауға («Жас Отау» жобасы) – 151 280 мың теңге;
Көкшетау қаласында бюджеттік бюджеттік саласында жұмыс істейтін қызметкерлерге, жас мамандарға 45-пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысы бойынша жобасын (Жас-Отау жобасын) қайта қолдану үшін байлау, мемлекеттік сараптамасын өткізу және құрылысына – 65 360 мың теңге;

78 700 тысяч тенге – на приобретение жилья отдельным категориям граждан»;
приложения 156 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель 3 сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    С.Муратбекова
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

азаматтардың жекелеген топтарына тұрғын үй сатып алуына – 78 700 мың теңге».
156 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
3 сессиясының төрайымы                     С.Мұратбекова
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Көкшетау қалалық мәслихатының