О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 29 декабря 2011 года № А-12/2445 "Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2012 году"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 13 ноября 2012 года № А-11/1926. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2012 года № 3503. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19 марта 2013 года № 01-33-282)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19.03.2013 № 01-33-282).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау от 29 декабря 2011 года № А-12/2445 «Об организации общественных работ в городе Кокшетау в 2012 году» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-162, опубликовано 12 января 2012 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующее изменение:
в пункте 3 Приложения к указанному постановлению изменение вносится только на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов

Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № А-12/2445 "2012 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 қарашадағы № А-11/1926 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 қарашада № 3503 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 01-33-282 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 19.03.2013 № 01-33-282 хатымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы № А-12/2445 «2012 жылы Көкшетау қаласында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізімінде № 1-1-162 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасындағы 3 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«
3
Көкшетау қалалық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің «Қалалық ақпараттық кітапхана жүйесі» мемлекеттік мекемесі
1 Аумақты тазалау және жайластыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
2 Кітап қорын қалпына келтіру, техникалық өңдеуге көмек көрсету
18480
шаршы
метр
15840 құжат
3
11
3
11
Қолданыстағы заңнамаларға сәйкес жасалған еңбек шарттарына сәйкес
Жалақының ең төменгі мөлшері
Жергілікті бюджет
».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов