О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 "О бюджете города на 2012-2014 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2012 года № 5С-11/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2012 года № 3522. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106,  пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 29 ноября 2012 года № 5С-7-2 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2012-2014 годы» от 8 декабря 2011 года № 4С-46/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-151, опубликовано 12 января 2012 года в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2012-2014 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 778 853,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 432 656,7 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 369,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 940 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 318 887,1 тысяч тенге;
2) затраты – 7 978 619,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 158 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 158 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 357 766,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 158 000 тысяч тенге.»;

Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 "2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 5С-11/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3522 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 4 тармақшасына,  109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «2012-2014 жылдарға облыстық бюджет туралы» Ақмола облысы мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы» Ақмола облысы мәслихатының 2012 жылғы 29 қарашадағы № 5С-7-2 шешіміне сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 4С-46/2 «2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-151 болып тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарында «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 778 853,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 432 656,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24 369,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 940 мың теңге;
түскен трансферттер бойынша – 5 318 887,1 мың теңге;
2) шығындар – 7 978 619,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 158 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 158 000 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 357 766,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 158 000 мың теңге.»;

приложения 1257 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       К.Булатова
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   М.Такамбаев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов города Степногорска»              Ш.Тулегенова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата
от 5 декабря 2012 года № 5С-11/2
Приложение 1 к решению
Степногорского городского маслихата

көрсетілген шешімнің 1257 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Қ.Болатова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                М.Тақамбаев
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық
мәслихатының 2012 жылғы
5 желтоқсандағы № 5С-11/2
шешіміне 1 қосымша
Степногорск қалалық
мәслихаттың 2011 жылғы
8 желтоқсандағы № 4С-46/2

21248,3
018
Организация профессионального обучения
28648
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
3915
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
3225
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
24445,3
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
2384
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организация для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
34253
467
Отдел строительства района (города областного значения)
150610,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования
150610,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
168508,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
168508,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29159
002
Программа занятости
30309,8
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
210,4
005
Государственная адресная социальная помощь
1971
006
Оказание жилищной помощи
16367
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22213,1
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1274,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
330
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25146
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11610
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

21248,3
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
28648
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3915
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
3225
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
24445,3
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
2384
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар: мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
34253
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
150610,7
037
Білім беру объектілерін салу және қайта құру
150610,7
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
168508,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
168508,6
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29159
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
30309,8
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
210,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1971
006
Тұрғын-үй көмегі
16367
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22213,1
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1274,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
330
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25146
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11610
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

1575,0
На частичное субсидирование заработной платы
7555
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
3149,6
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8188
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3915
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
24445,3
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей
21248,3
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
37478
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономная организация образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
2384
На капитальный ремонт объектов образования
74280,5
Отдел строительства
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 2 очереди: водовод к поселку Алтынтау и поселку Кварцитка, кольцевые сети по поселку Алтынтау)
300968
На реконструкцию магистрального водовода водохранилище Селетинское – города Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь город Степногорск
2176101
На реконструкцию системы водоснабжения поселков Аксу, Заводской Акмолинской области (1 этап 1 очереди: реконструкция водовода поселков Аксу, Заводской: разводящие сети загрейдерной части поселка Заводской)
400000
На реконструкцию системы водоснабжения промышленной зоны города Степногорска Акмолинской области
1015447
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
9215
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4000
На реконструкцию систем водоснабжения и водоотведения города Степногорска
682046
На разработку проектно - сметной документации по строительству и реконструкции дорог города Степногорска
12000
На разработку проектно-сметной документации по реконструкции детского сада на 280 мест в городе Степногорск и привязку проекта повторного применения на строительтсво детского сада в поселке Бестобе

1575,0
Еңбекақыға аздап жәрдем көрсетуге
7555
Ұлы отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге
3149,6
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға
8188
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
3915
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
24445,3
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
21248,3
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
37478
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" Дербестік білім ұйымының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырған мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға
2384
Білім беру нысандарының күрделі жөндеуіне
74280,5
Құрылыс бөлімі
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға арналған (1 кезеңі 2 кезектің: су ағызғыш Алтынтау кентіне және Кварцитка кентіне, Алтынтау кенті бойынша желілер шығыршығы)
300968
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистралды су ағызғышын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 2-і кезекті қайта құруға арналған
2176101
Ақмола облысының Ақсу, Заводской кенттерінің сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға арналған (1 кезеңі 1 кезектің: Ақсу, Заводской кенттерінде су ағызғышын қайта құру, Заводской кентінің загредерлік бөлімнің тарату желілері)
400000
Ақмола облысының Степногорск қаласының өнеркәсіп аймағының сумен жабдықтау жүйесін қайта құруға арналған
1015447
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
9215
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
4000
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су жүргізу жүйесін қайта құруға арналған
682046
Степногорск қаласының жолдарын салуға және қалпына келтіру бойынша жобаны әзірлеуге
12000
Бестөбе кентінде балабақшаның құрылысына жобаның қайта қолдануына байлау және Степногорск қаласындағы 280 орынды бала бақшаны қалпына келтіруіне сметалық жоба құжаттамасын әзірлеу