О бюджете района на 2013-2015 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2013 года № 3594. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № 41)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20.03.2014 № 41).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 938488,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 108338 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3831 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 823625,2 тысяч тенге;
2) затраты – 962608,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 906,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4597 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3690,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15434 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 17106 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1672 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40460,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40460,8 тысяч тенге:
поступление займов – 4597 тысяч тенге;
погашение займов – 3690,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39554 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Егиндыкольского районного  маслихата Акмолинской области от 09.12.2013 № 5С 22-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утвердить доходы бюджета района за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
земельный налог;
налог на транспортные средства;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений:
поступления части чистого дохода государственных предприятий;
доходы от аренды имущества, находящейся в государственной собственности;
штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от предприятий нефтяного сектора;
прочие неналоговые поступления;

Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5С 11-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 3594 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 41 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 20.03.2014 № 41 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабы 2 тармағына, 75 бабы 2 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 938488,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 108338 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3831 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 823625,2 мың теңге;
2) шығындар – 962608,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 906,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 4597 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 3690,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 15434 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 17106 мың теңге;
мемлекеттік активтерді сатудан түсетін түсім – 1672 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -40460,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 40460,8 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 4597 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3690,2 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 39554 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 09.12.2013 № 5С 22-1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудан бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салық;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіптік қызмет жүргізгені үшін алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекеттік кәсіпорындардан таза табыс бөлігінің түсетін кірістер;
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мұнай секторы кәсіпорындарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;

3) поступлений трансфертов, в том числе:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.
3. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрена из областного бюджета субвенция на 2013 год в сумме 624469 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется постановлением акимата района.
5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010 и 2011 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 1910 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 1000 тысяча тенге.
8. Установить, согласно законодательству Республики Казахстан, специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
9. В составе расходов бюджета района на 2013 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, расходы на оказание социальной помощи по приобретению топлива в размере 15 месячных расчетных показателей специалистам районных организаций образования, здравоохранения, социального обеспечения, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельской местности.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 год, согласно приложению 6.
11. Утвердить бюджетные программы аулов (сел), аульных (сельских) округов на 2013 год, согласно приложению 7.

3) трансферттерден түсімдер, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
дамытуға арналған нысаналы трансферттер;
субвенциялар.
3. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 2013 жылға 624469 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, 4 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкім қаулысымен анықталып бөлінеді.
5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, 5 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
6. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010 және 2011 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 1910 мың теңге сомасында бөлінгені ескерілсін.
7. Жергілікті атқарушы органның 2013 жылға арналған резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Қазақстан Республикасының заңдарына, сәйкес ауылдық (селолық) жерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің шығыс бөлігінің құрамында Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес, ауылдық (селолық) жерде тұратын және жұмыс істейтін аудандық білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет салаларының мамандарына отын сатып алу үшін айлық есептік көрсеткіштің 15 мөлшерінде әлеуметтік көмек көрсету шығындары қарастырылған.
10. 2013 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің 2013 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Саканов
Секретарь районного
маслихата                                  Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                Д.Журумбаев
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 5С11-1
Бюджет района на 2013 год

12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Саканов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  Д.Жұрымбаев
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С 11-1 шешіміне 1 қосымша
Ауданның 2013 жылға арналған бюджеті

49827
003
Капитальные расходы государственного органа
4481
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
73737
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
72126
022
Капитальные расходы государственного органа
1611
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15923
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
14962
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
135
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
340
015
Капитальные расходы государственного органа
486
02
Оборона
622
122
Аппарат акима района (города областного значения)
622
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
394
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
228
04
Образование
446323,2
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
446323,2
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
25306
004
Общеобразовательное обучение
362296
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
839
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4815
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4482,7
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
516
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
6172
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41896,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
36206
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12965
002
Программа занятости
4287
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

49827
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4481
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
73737
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
72126
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1611
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15923
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14962
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
135
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
340
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
486
02
Қорғаныс
622
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
622
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
394
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
228
04
Бiлiм беру
446323,2
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
446323,2
003
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
25306
004
Жалпы білім беру
362296
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
839
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4815
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
4482,7
023
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
516
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
6172
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
41896,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
36206
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36206
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12965
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
4287
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

12007
122
Аппарат акима района (города областного значения)
52439
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района
(города областного значения)
51111
003
Капитальные расходы государственного органа
1328
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
70027
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
70027
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15650
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
15122
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
154
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
374
02
Оборона
789
122
Аппарат акима района (города областного значения)
789
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
451
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
338
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
305
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
305
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
305
04
Образование
405734
464
Отдел образования района (города областного значения)
405734
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7623
003
Общеобразовательное обучение
364480
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1580
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5513
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
26538
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
38380
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38380
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11183
002
Программа занятости
11359
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

12007
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
52439
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
51111
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1328
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
70027
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
70027
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15650
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15122
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
154
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
374
02
Қорғаныс
789
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
789
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
451
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
338
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
305
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
305
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
305
04
Бiлiм беру
405734
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
405734
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7623
003
Жалпы білім беру
364480
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1580
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
5513
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
26538
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
38380
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38380
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11183
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
11359
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

3 105,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
2 350,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
755,0
Аппарат акима Алакольского сельского округа
535,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
535,0
Аппарат акима Узынкольского сельского округа
500,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
500,0
Аппарат акима села Спиридоновка
340,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
340,0
Аппарат акима села Бауманское
550,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
550,0
Аппарат акима села Коржинколь
330,0
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
330,0
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района
876,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
876,0
Целевые трансферты на развитие
67 397,0
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
67 397,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
67 397,0
Бюджетные кредиты
4 597,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
4 597,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
4 597,0
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2013 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения Егиндыкольского районного  маслихата Акмолинской области от 05.12.2013 № 5С 21-1 (вводится в действие с 01.01.2013).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
88 491,2
Целевые текущие трансферты
34 165,0
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
26 792,0
На противопожарные мероприятия
26 792,0
Отдел занятости и социальных программ района
331,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги и абонентской платы за услуги телефонной связи
151,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
180,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
7 042,0
На разработку градостроительной документации
7 042,0
Целевые трансферты на развитие
54 326,2
в том числе:
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
54 326,2
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах

3 105,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 350,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
755,0
Алакөл селолық округі әкімінің аппараты
535,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
535,0
Ұзынкөл селолық округі әкімінің аппараты
500,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
500,0
Спиридоновка селосы әкімінің аппараты
340,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
340,0
Бауман селосы әкімінің аппараты
550,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
550,0
Қоржынкөл селосы әкімінің аппараты
330,0
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
330,0
Ауданның ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
876,0
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын арттыруға
876,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
67 397,0
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67 397,0
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
67 397,0
Бюджеттік несиелер
4 597,0
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
4 597,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
4 597,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С 11-1 шешіміне 5 қосымша
2013 жылға арналған облыс бюджеттерiнен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 05.12.2013 № 5С 21-1 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
88 491,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
34 165,0
оның iшiнде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 792,0
Өртке қарсы шараларға
26 792,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
331,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге және телефон байланысы қызметінің абоненттік төлеміне арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
151,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
180,0
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7 042,0
Қала құрылысы құжаттамасының әзірленуіне
7 042,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
54 326,2
оның iшiнде:
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 326,2
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерінің дамытуына

33 513,4
На текущий ремонт площадки водных сооружений и разводящих сетей с.Егиндыколь
3 706,8
На развитие коммунального хозяйства
17 106,0
Приложение 6 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 5С 11-1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2013 года
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II. Затраты
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование

33 513,4
Егіндікөл ауылында су бөлу құбыры және су жүргізу алаңына ағымдағы жұмысқа
3 706,8
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
17 106,0
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 5С 11-1 шешіміне 6 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу үдерісінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізімі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Атауы
II. Шығындар
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру