О внесении изменений и дополнения в решение Ерейментауского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-42/4-11 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2012 года № 5С-2/2-12. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 27 февраля 2012 года № 1-9-188. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 апреля 2013 года № 94)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2013 № 94).
В соответствии с подпунктом 5 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 13 декабря 2011 года № 4С-42/4-11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-182, опубликовано 31 декабря 2011 года в районной газете «Ереймен», 31 декабря 2011 года в районной газете «Ерейментау) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
« 1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 369 628 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 452 223 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 17 509 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 889 896 тысяч тенге;
2) затраты – 2 395 438,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 019,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 240,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2221 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -52 829,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52 829,7 тысяч тенге.»
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
«6-1. Учесть, что в бюджете района на 2012 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года, в сумме 55050,7 тысяч тенге.»;
приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

"2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-42/4-11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы № 5С-2/2-12 шешімі. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 27 ақпанда № 1-9-188 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 сәуірдегі № 94 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 16.04.2013 № 94 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 2-тармағының 5-тармақшасына4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Ерейментау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-42/4-11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің № 1-9-182 Тізілімінде тіркелген, аудандық «Ереймен» газетінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында, аудандық «Ерейментау» газетінде 2011 жылдың 31 желтоқсанында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мәлімденсін:
«1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2012-2014 жылдарға арналған, сонымен қатар 2012 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 369 628 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 452 223 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 509 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 889 896 мың теңге;
2) шығындар – 2 395 438,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 27 019,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 29 240,4 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2221 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 52 829,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52 829,7 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
«6-1. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде 2012 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 55050,7 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын»;
көрсетілген шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мәлімденсін.

110928
22
Капитальные расходы государственного органа
1800
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27571
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23363
3
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
350
4
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
858
15
Капитальные расходы государственного органа
3000
2
Оборона
1726
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1726
5
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1726
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1041
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1041
21
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1041
4
Образование
1587397
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2140
5
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2140
464
Отдел образования района (города областного значения)
1585257
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10721
3
Общеобразовательное обучение
1284436
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4902
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17134
6
Дополнительное образование для детей
48815
9
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
173438
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей, за счет трансфертов из республиканского бюджета
14877
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
5600
21
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
840
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
24494
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
98405
451
Отдел занятости и социальных программ (города областного значения)

110928
22
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1800
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27571
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23363
3
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
350
4
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
858
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
2
Қорғаныс
1726
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1726
5
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1726
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1041
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1041
21
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1041
4
Білім беру
1587397
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2140
5
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2140
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1585257
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10721
3
Жалпы білім беру
1284436
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4902
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу- әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17134
6
Балаларға қосымша білім беру
48815
9
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
173438
15
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14877
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5600
21
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
840
64
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
24494
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
98405
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

5489
2
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4589
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
535
465
Отдел физической культуры и спорта района(города областного значения)
10468
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3711
5
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
3581
6
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1367
7
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1809
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
49033
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
22868
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
16526
3
Капитальные расходы государственного органа
1450
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4892
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26165
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6824
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
19341
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11143
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5842
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5842
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5301
1
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5301
12
Транспорт и коммуникации
7264
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7264
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
7264
13
Прочие
19507,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3894
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3894
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района(города областного значения)
9557,3
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6947,3
13
Капитальные расходы государственного органа
40
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов» за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета

5489
2
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4589
3
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды іске асыру
535
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10468
1
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3711
5
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
3581
6
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1367
7
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1809
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
49033
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
22868
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16526
3
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1450
99
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4892
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26165
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6824
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
19341
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11143
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5842
1
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5842
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5301
1
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5301
12
Көлік және коммуникация
7264
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7264
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
7264
13
Басқалар
19507,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3894
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3894
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9557,3
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6947,3
13
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру