О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 9 декабря 2011 года № 45/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2012 года № 13/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2012 года № 3523. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 53)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Есильского районного маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 53).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2012-2014 годы» от 9 декабря 2011 года № 45/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-145, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2649378,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 549870 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям 16013 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала 7849 тысяч тенге,
поступлениям официальных трансфертов 1975956,6 тысяч тенге,
поступлениям от продажи финансовых активов государства 99690 тысяч тенге;
2) затраты 2758257 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 7185 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 7766 тысяч тенге, погашение бюджетных кредитов 581 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 38475,7 тысяч тенге, в том числе приобретение  финансовых активов 38475,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-154539,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 154539,1 тысяча тенге.».
Приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 13/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 10 желтоқсанда № 3523 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 53 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 05.03.2013 № 53 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 45/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-11-145 тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 2649378,6 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері 549870 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 16013 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7849 мың теңге,
ресми трансферттер түсімдерінен 1975956,6 мың теңге,
мемлекеттiң қаржылық активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер 99690 мың теңге;
2) шығыстар 2758257 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер 7185 мың теңге, оның ішінде: бюджеттiк кредиттер 7766 мың теңге, бюджеттік кредиттерді өтеу 581 мың теңге;
4) қаржылық активтермен болатын операциялар бойынша сальдо 38475,7 мың теңге, оның iшiнде қаржылық активтер сатып алу 38475,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) (-154539,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 154539,1 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3 200
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 142,8
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
19 316
На развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
19 800
Аппарат акима Зареченского сельского округа
17 910
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 910
Аппарат акима села Курское
16 324
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
16 324
Отдел занятости и социальных программ района
12 793,9
На реализацию мероприятий  Программы занятости 2020, в том числе:
12 793,9
частичное субсидирование заработной платы
5 037
молодежная практика
929
обеспечение деятельности центров занятости населения
6 827,9
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
2 067
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2 067
Целевые трансферты на развитие
181 346
Отдел строительства района
181 346
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
24 190
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
157 156
Бюджетные кредиты
7 281
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
7 281
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
7 281
Приложение 3 к решению
Есильского районного маслихата
от 6 декабря 2012 года № 13/2
Приложение 5 к решению
Есильского районного маслихата
от 9 декабря  2011 года № 45/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2012 год
Наименование
Сумма
1
2
Всего
448 736,9
Целевые текущие трансферты
325 895,2
в том числе:
Аппарат акима района
2 400
На капитальные расходы государственных органов
2 400
Отдел образования района
146 263,6
На капитальный ремонт объектов образования
120 359,9
На капитальные расходы объектов образования
10 096
На содержание и оснащение детских дошкольных организаций
15 807,7
Отдел занятости и социальных программ района

3 200
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражаттарын төлеуге
15 142,8
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға
19 316
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға
19 800
Заречный селолық округі әкімінің аппараты
17 910
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17 910
Курский селосы әкімінің аппараты
16 324
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
16 324
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12 793,9
Жұмыспен қамту - 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға, оның iшiнде:
12 793,9
жалақыны ішінара субсидиялауға
5 037
жастар тәжiрибесi
929
халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметiн қамтамасыз ету
6 827,9
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 067
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға
2 067
Нысаналы даму трансферттерi
181 346
Ауданның құрылыс бөлімі
181 346
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
24 190
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
157 156
Бюджеттік несиелер
7 281
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
7 281
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
7 281
Есіл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 13/2 шешіміне 3 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 5 қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
448 736,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
325 895,2
оның iшiнде:
Аудан әкімінің аппараты
2 400
Мемлекеттік органдарының күрделі шығыстарына
2 400
Ауданның бiлiм бөлімі
146 263,6
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
120 359,9
Бiлiм беру нысандарының күрделi шығындарына
10 096
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарын жабдықтауға және ұстауына
15 807,7
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1 626,7
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
1 039,7
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей и многодетных семей сельской местности
587
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
166 094,5
На ремонт автомобильных дорог
27 090
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
55 866,2
На техническое обследование жилого фонда и производственных объектов поселка Красногорский Есильского района
19 935,9
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
63 202,4
Отдел архитектуры и градостроительства района
9 510,4
На разработку схемы теплоснабжения
9 510,4
Целевые трансферты на развитие
122841,7
Отдел строительства района
99468
На строительство и реконструкцию объектов образования
97968
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
23373,7
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Есильский Горкомхоз"
23373,7
Приложение 4 к решению
Есильского районного Маслихата
от 6 декабря 2012 года № 13/2
Приложение 7 к решению
Есильского районного Маслихата
от 9 декабря 2011 года № 45/2
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Функциональная группа
Сумма
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
137239,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
137239,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
137104,9
Аппарат акима города Есиль
14191
Аппарат акима села Аксай Есильского района
6750
Аппарат акима Бузулукского сельского округа Есильского района
7413
Аппарат акима Биртальского сельского округа Есильского района
7405
Аппарат акима Двуреченского сельского округа Есильского района
6469
Аппарат акима Жаныспайского сельского округа Есильского района
6302
Аппарат акима Зареченского сельского округа Есильского района
8062,2
Аппарат акима Знаменского сельского округа Есильского района
6697
Аппарат акима Каракольского сельского округа Есильского района
8593
Аппарат акима села Курское Есильского района
4244
Аппарат акима Красивинского сельского округа Есильского района
9740
Аппарат акима поселка Красногорский Есильского района

1 626,7
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 039,7
Аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
587
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166 094,5
Автомобиль жолдарын жөндеуге
27 090
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
55 866,2
Есіл ауданы Красногорский кентінің тұрғын үй қорларын және өндірістік объектілерін техникалық зерттеуіне
19 935,9
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
63 202,4
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 510,4
Жылумен қамтамасыз ету схемаларын әзірлеуге
9 510,4
Нысаналы даму трансферттерi
122841,7
Ауданның құрылыс бөлімі
99468
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жөндеуге
97968
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1500
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23373,7
"Есіл қалакомшаруашылығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық капиталын өсіру
23373,7
Есіл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 13/2 шешіміне 4 қосымша
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 45/2 шешіміне 7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала,
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты
Функционалдық топ
Сома
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
137239,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
137239,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
137104,9
Есіл қаласы әкімінің аппараты
14191
Есіл ауданы Ақсай селосы әкімінің аппараты
6750
Есіл ауданы Бұзылық селолық округі әкімінің аппараты
7413
Есіл ауданы Біртал селолық округі әкімінің аппараты
7405
Есіл ауданы Двуречный селолық округі әкімінің аппараты
6469
Есіл ауданы Жаныспай селолық округі әкімінің аппараты
6302
Есіл ауданы Заречный селолық округі әкімінің аппараты
8062,2
Есіл ауданы Знаменка селолық округі әкімінің аппараты
6697
Есіл ауданы Қаракөл селолық округі әкімінің аппараты
8593
Есіл ауданы Курский селосы әкімінің аппараты
4244
Есіл ауданы Красивинский селолық округі әкімінің аппараты
9740
Есіл ауданы Красногорский кенті әкімінің аппараты