О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 2 ноября 2012 года № 5С-11/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 ноября 2012 года № 3486. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2013 года № 03-2/69)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 01.03.2013 № 03-2/69).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография және пунктуация.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-157, опубликовано 20 января 2012 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы- 1 990 551,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления- 234 143,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления- 5 768,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 20 093,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов- 1 730 546,5 тысяч тенге;
2) затраты- 1 984 189,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 1 536,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты- 4 800,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов- 3 264,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами- 32 000,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 32 000,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -27 173,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 173,8 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 3 500,0 тысяч тенге».
Приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 "2012 -2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 қарашадағы № 5С-11/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 14 қарашада № 3486 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 03-2/69 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 01.03.2013 № 03-2/69 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жарқайың аудандық  мәслихатының  2011 жылғы 13   желтоқсандағы № 4С-38/2 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-157 болып тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде  жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған  аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 990 551,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 234 143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 768,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 093,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша  - 1 730 546,5 мың теңге;
2) шығындар - 1 984 189,2  мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 1 536,0  мың  теңге, оның ішінде :
бюджеттік  кредиттер – 4 800,0  мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 264,0 мың  теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо–32 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 32 000, 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 27 173,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)- 27 173,8 мың теңге;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«2012 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 3 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін».
Көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Виничук
и.о.Секретаря
районного маслихата                        В.Камышанский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района                   Т.Хамитов
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 2 ноября 2012 года № 5С-11/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного маслихата

2. Осы шешім Ақмола облысының  Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Виничук
Аудандық мәслихат
хатшысының м.а.                            В.Камышанский
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов
Жарқайың аудандық мәслихатының
2012 жылғы 2 қарашадағы № 5С-11/2
шешіміне 1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының

9 918,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
200,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7 095,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам Автономная организация образования "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
480,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 670,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
426,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
77 699,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 699,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 894,0
002
Программа занятости
20 999,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 154,3
005
Государственная адресная социальная помощь
1 860,0
006
Оказание жилищной помощи
782,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7 967,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
184,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
299,0
012
Создание информационных систем
59,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 099,1
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 509,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

9 918,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
200,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
7 095,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" Дербес білім беру ұйымдарының оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
480,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
11 670,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
426,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
77 699,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 699,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 894,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20 999,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 154,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 860,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
782,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7 967,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
184,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
299,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
59,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 099,1
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 509,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету