Об организации общественных работ в Жаркаинском районе на 2013 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 5 декабря 2012 года № А-12/593. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 декабря 2012 года № 3555. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Жаркаинского района Акмолинской области от 4 февраля 2014 года № 01-91)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима Жаркаинского района Акмолинской области от 04.02.2014 № 01-91).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Жаркаинском районе на 2013 год.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы по Жаркаинскому району на 2013 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   Т.Хамитов
Утвержден
постановлением акимата
Жаркаинского района
от 5 декабря 2012 года
№ А-12/593
Перечень
организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложения на общественные работы по Жаркаинскому району на 2013 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
Спрос
1.
Государственное учреждение «Аппарат акима города Державинска»
1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
3000 документов
2
2. Доставка корреспонденции
12000 документов
15
3. Подворный обход населения
1400 дворов
5
4.Оказание помощи в технической обработке документации
65000 документов
20
2.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Коммунсервис» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Жаркаинского района
1.Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении города
120000 квадратных метров
20
2.Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
30000 квадратных метров
5
3. Оказание помощи в благоустройстве улиц города
60000
квадратных метров
10

Жарқайың ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуы туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № А-12/593 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 24 желтоқсанда № 3555 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2014 жылғы 4 ақпандағы № 01-91 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 04.02.2014 ақпандағы № 01-91 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің 78 тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған 2013 жылғы Жарқайың ауданының қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн, сұранысы және ұсыныстары анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   Т.Хамитов
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
№ А-12/593 қаулысымен бекітілген
2013 жылғы Жарқайың ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргiзiлетiн ұйымдарының тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, сұранысы және ұсыныстары
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Жұмыстың көлемі
Сұраныс
1.
«Державин қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
3000 құжаттар
2
2. Хат-хабарларды жеткізу
12000 құжаттар
15
3. Үй-үйді аралап тексеру
1400 үй
5

4. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
8 зданий
5
3.
Государственное учреждение «Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
3
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
2
4.
Государственное учреждение «Аппарат акима Пятигорского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
4
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
2
5.
Государственное учреждение «Аппарат акима Тассуатского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
3
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
1
6.
Государственное учреждение «Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
2
2. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
2
7.
Государственное учреждение «Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
1
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
2
8.
Государственное учреждение «Аппарат акима Отрадного сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
1
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
2
9.
Государственное учреждение «Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
36000 квадратных метров
6
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
4 здания
2
10.
Государственное учреждение «Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
2
11.
Государственное учреждение «Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
19200 квадратных метров
5
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
2
12.
Государственное учреждение «Аппарат акима Кумсуатского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
1
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
1
13.
Государственное учреждение «Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в очистке дорожных покрытий от снега, мусора
16000 квадратных метров
1
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
36000 квадратных метров
6
3. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
2
4. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
1 здание
2
14.
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в оформлении социальных карт
500 документов
1
2. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
57600 квадратных метров
12
3. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
3

4. Құжаттаманы техникалық өңдеуде көмек көрсету
65000 құжаттар
20
2.
Жарқайың ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар транспорты және автомобиль жолдары бөлімі жанындағы «Коммунсервис» шаруашылық жүргізу құқығы бар мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
1. Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
20
2. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
30000 шаршы метр
5
3. Қала көшелерін көркейтуге көмек көрсету
60000 шаршы метр
10
4. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
8 ғимарат
5
3.
«Жарқайың ауданының Гастелло ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
3
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
2
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
2
4.
«Жарқайың ауданы Пятигорский ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
4
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
2
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
2
5.
«Жарқайың ауданы Тассуат ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
3
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
2
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
1
6.
«Жарқайың ауданы Львов ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
2
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
2
7.
«Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
1
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
2
8.
«Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
1
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
2
9.
«Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
6
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
2
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
4 ғимарат
2
10.
«Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2
2. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
2
11.
«Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
19200 шаршы метр
5
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
2
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
2
12.
«Жарқайың ауданы Құмсуат ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
1
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
1
13.
«Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Жолдарды қардан, қоқыстардан тазартуға көмек көрсету
16000 шаршы метр
1
2. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
36000 шаршы метр
6
3. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
2

4. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 зданий
4
5. Подворный обход
341 дворов
2
15.
Государственное учреждение «Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
3
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
1
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
3 здания
1
16.
Государственное учреждение «Аппарат акима Ушкарасуского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
3
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
2
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
2
4. Подворный обход
81 дворов
1
17.
Государственное учреждение «Аппарат акима Шойындыколь ского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
9600 квадратных метров
1
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
1
18.
Государственное учреждение «Аппарат акима Костычевского сельского округа Жаркаинского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении села
14400 квадратных метров
2
2. Оказание помощи по содержанию в надлежащем состоянии кладбищ
4800 квадратных метров
1
3. Оказание помощи в косметическом ремонте зданий
2 здания
2
продолжение таблицы
Предложение
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
15
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
5
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
20
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
20
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
5
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
10
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
5
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
4
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
6
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
5
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
6
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
12
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
4
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
3
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
1
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
2
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

4. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
1 ғимарат
2
14.
«Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
500 құжаттар
1
2. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
57600 шаршы метр
12
3. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
3
4. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
4
5.Үй аралап шығу
341 үйлер
2
15.
«Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
3
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
1
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
3 ғимарат
1
16.
«Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
3
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
2
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
2
4.Үй аралап шығу
81 үй
1
17.
«Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
9600 шаршы метр
1
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
1
18.
«Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі әкімі аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
14400 шаршы метр
2
2. Зираттарды тиісті жағдайда ұстау бойынша көмек көрсету
4800 шаршы метр
1
3. Ғимаратты косметикалық жөндеуде көмек көрсету
2 ғимарат
2
кестенің жалғасы
Ұсыныс
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға төленетін төлем мөлшері
Қаржы көздері
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
15
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
5
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
20
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
20
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
5
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
10
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
5
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
4
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
6
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
5
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
6
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
12
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
4
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
3
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
1
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
2
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет