О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 12 декабря 2011 года № 30/1 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 6 декабря 2012 года № 9/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 декабря 2012 года № 3524. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 54)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 54).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № 30/1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-139, опубликованное 13 января 2012 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 1786043,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 247065,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4294,1 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2645,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1532038,5 тысячи тенге.
2) затраты – 1810748,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8662,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 10309,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1647,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33367,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33367,8 тысяч тенге.»;
приложения 12345 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата
секретарь районного
маслихата                                  С.Клюшников
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Начальник
государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов
Сандыктауского района»                     Н.Мурашиди
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 6 декабря 2012 года № 9/1
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 30/1
Бюджет района на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 желтоқсандағы № 9/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 11 желтоқсанда № 3524 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 54 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 54 хатымен).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 30/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-139 тіркелген, 2012 жылдың 13 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2012–2014 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1786043,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 247065,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4294,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2645,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1532038,5 мың теңге;
2) шығындар – 1810748,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 8662,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 10309,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1647,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -33367,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33367,8 мың теңге.»;
жоғарыда аталған шешімнің 12345 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
аудандық мәслихат хатшысы                  С.Клюшников
«КЕЛІСІЛДІ»
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«Сандықтау ауданының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Мурашиди
Сандықтау аудандық мәслихатының
2012 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 9/1 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 30/1 шешіміне
1 қосымша
2012 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

98783,3
Реализация государственного образовательного заказа в
дошкольных организациях образования
55112,0
На реализацию Государственной программы развития
образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы,
в том числе:
8688,0
оснащение учебным оборудованием кабинетов физики,
химии и биологии в государственных учреждениях
основного среднего и общего среднего образования
8188,0
обеспечение оборудованием, программным обеспечением
детей-инвалидов, обучающихся на дому

98783,3
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік
білім беру тапсырысын іске асыру
55112,0
Қазақстан Республикасында бiлiм берудi дамытудың
2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын
iске асыруға, оның ішінде:
8688,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік
мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу
жабдығымен жарақтандыруға
8188,0
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен,
бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге

500,0
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам
(попечителям) на содержание ребенка сироты
(детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без
попечения родителей
8181,8
На увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию учителям школ и воспитателям дошкольных
организаций образования
13607,2
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим
повышение квалификации по учебным программам АОО
"Назарбаев Интеллектуальные школы"

500,0
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының
қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8181,8
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру
ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша
ақының мөлшерін арттыруға
13607,2
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу
бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен
мұғалімдерге еңбекақыны арттыру