О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 2 июля 2012 года № С-6/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 18 июля 2012 года № 1-18-159. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 января 2013 года № С-13/7
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.01.2013 № С-13/7 (вводится в действие с момента подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 24 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Акмолинского областного маслихата от 15 июня 2012 года № 5С-4-4 «О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 2 декабря 2011 года № 4С-39-2 «Об областном бюджете на 2012-2014 годы» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-146, опубликованное 21 января 2012 года в районной газете «Вести» и 21 января 2012 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 678 138 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 468 378 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 135 тысяч тенге;
поступлениям  трансфертов – 2 167 931 тысяч тенге;
2) затраты – 2 740 328,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 362 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 66 201 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 839 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч  тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-126 552,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126 552,4 тысяч тенге»;
пункт 4 дополнить подпунктом 4) и изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2011 жылдың 12 желтоқсандағы № С-45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 2 шілдедегі № С-6/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 18 шілдеде № 1-18-159 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № С-13/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.01.2013 № С-13/7 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 24 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылдың 15 маусымындағы № 5С-4-4 «Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 2 желтоқсандағы № 4С-39-2 «2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер енгізу туралы» шешімі негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-146 тіркелген, 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 678 138 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер – 468 378 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 167 931 мың теңге;
2) шығындар – 2 740 328,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64 362 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 66 102 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 839 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (-126 552,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 126 552,4 мың теңге»;
4 тармақ 4) тармақшамен толықтырылсын және жаңа редакцияда баяндалсын:

«4. Учесть в бюджете района на 2012 год целевые текущие трансферты из областного бюджета:
1) на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны на расходы за коммунальные услуги в сумме 352 тысяч тенге;
2) на капитальный ремонт автомобильных дорог в ауле Бозайгыр в сумме 50 000 тысяч тенге;
3) исключен;
4) на капитальные расходы государственных органов в сумме 2 400 тысяч тенге»;
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
«1) на строительство спортивного зала к Жолымбетской средней школе № 2 в сумме 55 712 тысяч тенге»;
подпункты 7), 8), 10) пункта 6 изложить в новой редакции:
«7) для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 7 778 тысяч тенге;
8) на частичное субсидирование заработной платы в сумме 4 257 тысяч тенге;
10) на молодежную практику в сумме 1 203 тысяч тенге»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть в бюджете района на 2012 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 65 529 тысяч тенге»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района  на 2012 год в сумме 7 700 тысяч тенге»;
пункт 12-1 дополнить подпунктами 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30) и изложить в новой редакции:
«12-1. Направить свободные остатки бюджетных средств в сумме 62 862,4 тысяч тенге, образовавшиеся по состоянию на 1 января 2012 года на следующие цели:
1) на текущий ремонт водопроводных сетей в сумме 4 500 тысяч тенге;
2) на реконструкцию площадки водозаборных сооружений и фильтровальной станции села Дамса, села Степное, поселка Научный в сумме 15 745 тысяч тенге;
3) на возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 013,3 тысяч тенге, в том числе в республиканский бюджет 4 005,8 тысяч тенге, в областной бюджет 7,5 тысяч тенге;
4) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 672 тысяч тенге;
5) на проведение государственной экспертизы по проекту «Реконструкция электрических, технологических и канализационных сетей к площадке водозаборных сооружений и фильтровальной станции села Дамса, села Степное, поселка Научный» в сумме 540 тысяч тенге;
6) на выявление неиспользуемых земельных участков, предоставленных собственникам и землепользователям для индивидуального жилищного строительства в сумме 1 150 тысяч тенге;
7) на оплату услуг связи спутникового канала в сумме 966,3 тысяч тенге;
8) на оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому в сумме 502,8 тысяч тенге;

«4. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер есепке алынсын:
1) Ұлы Отан Соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге 352 мың теңге сомасында;
2) Бозайғыр ауылында автомобиль жолдарын күрделі жөндеуге 50 000 мың теңге сомасында;
3) алынған;
4) мемлекеттік органдардың күрделі шығыстарына 2 400 мың теңге»;
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) Жолымбет № 2 орта мектебінің спорт залының құрылысына 55 712 мың теңге сомасында»;
6 тармақтың 7), 8), 10) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«7) мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларын іске асыру үшін 7 778 мың теңге сомасында;
8) еңбекақыны жартылай субсидиялауға 4 257 мың теңге сомасында;
10) жастар тәжірибесіне 1 203 мың теңге сомасында»;
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2012 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 65 529 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есепке алынсын»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2012 жылға 7 700 мың теңге сомасында бекітілсін»;
12-1 тармақ 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27), 28), 29), 30) тармақшалармен толықтырылсын және жаңа редакцияда баяндалсын:
«12-1. 2012 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан жағдай бойынша 62 862,4 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары келесі мақсаттарға бағытталсын:
1) су құбырлары желілерін ағымдағы жөндеуге 4 500 мың теңге сомасында;
2) Дамса селосының, Степное селосының, Научный кентінің бас тоған құрылысы алаңын және сүзбе станциясын қайта жаңартуға 15 745 мың теңге сомасында;
3) пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтаруға 4 013,3 мың теңге сомасында, соның ішінде республикалық бюджетке 4 005,8 мың теңге, облыстық бюджетке 7,5 мың теңге;
4) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 672 мың теңге сомасында»;
5) «Дамса селосы, Степное селосы, Научный кентінің бас тоған құрылысы алаңына және сүзбе станциясына электрлік, технологиялық және канализациялық желілерді қайта жаңарту» жобасы бойынша мемлекеттік сараптама өткізуге 540 мың теңге сомасында;
6) меншік иелеріне және жер пайдаланушыларға жеке тұрғын үй құрылысы үшін берілген пайдаланылмайтын жер учаскелерін анықтауға 1 150 мың теңге сомасында;
7) спутниктік каналдың байланыс қызметін төлеуге 966,3 мың теңге сомасында;
8) мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсетуге 502,8 мың теңге сомасында;

9) на текущий ремонт центрального водовода поселка Научный в сумме 3 500 тысяч тенге;
10) на текущий ремонт напорной канализации поселка Научный в сумме 1 500 тысяч тенге;
11) на текущий ремонт водопроводных сетей в селе Новоселовка в сумме 1 200 тысяч тенге;
12) на текущий ремонт дорог в поселке Шортанды в сумме 5 000 тысяч тенге;
13) на разработку проектно-сметной документации по капитальному ремонту водопроводных сетей и сооружений села Пригородное в сумме  3 000 тысяч тенге;
14) на содержание аппарата акима района в сумме 2 469 тысяч тенге;
15) на содержание отдела строительства в сумме 60 тысяч тенге;
16) на содержание отдела сельского хозяйства и земельных отношений в сумме 116 тысяч тенге;
17) на содержание аппарата маслихата в сумме 788 тысяч тенге;
18) на обеспечение санитарии поселка Шортанды в сумме 2 500 тысяч тенге;
19) на текущий ремонт здания и текущий ремонт отопительной системы аппарата акима района в сумме 2 100 тысяч тенге;
20) на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа 228 тысяч тенге;
21) на текущий ремонт детских садов в сумме  2 962,4 тысяч тенге;
22) на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт дома культуры в ауле Бозайгыр в сумме 879,6 тысяч тенге;
23) на приобретение книг издательства «Сарыарка», собрание избранных речей Первого Президента Республики Казахстан Нурсултана Абишевича Назарбаева, подготовленное Канцелярией Президента Республики Казахстан в сумме 400 тысяч тенге;
24) на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт дорог в поселке Шортанды в сумме 1 100 тысяч тенге;
25) на содержание отдела экономики и финансов в сумме 365 тысяч тенге;
26) на освещение улиц населенных пунктов в сумме 265 тысяч тенге;
27) на благоустройство населенных пунктов в сумме 50 тысяч тенге;
28) на проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных в сумме 1 000 тысяч тенге;
29) на текущий ремонт канализационно-насосных станций в поселке Шортанды и в селе Дамса в сумме 2 500 тысяч тенге;
30) на текущий ремонт водопроводных сетей в поселке Шортанды в сумме 2 790 тысяч тенге»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Коровина
Секретарь
районного маслихата                        Г.Скирда
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким района                                С.Камзебаев
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-6/2 от 2 июля 2012 года
Бюджет района на 2012 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы

9) Научный кентінің орталық су тартқышын ағымдағы жөндеуге 3 500 мың теңге сомасында;
10) Научный кентінің қысымды канализациясын ағымдағы жөндеуге 1 500 мың теңге сомасында;
11) Новоселовка селосындағы су құбырлары желілерін ағымдағы жөндеуге 1 200 мың теңге сомасында;
12) Шортанды кентінде жолдарды ағымдағы жөндеуге 5 000 мың теңге;
13) Пригородное селосының су құбырлары және құрылыстарын күрделі жөндеу бойынша жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге 3 000 мың теңге сомасында;
14) аудан әкімі аппаратын қамтамасыз етуге 2 469 мың теңге сомасында;
15) құрылыс бөлімін қамтамасыз етуге 60 мың теңге сомасында;
16) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімін қамтамасыз етуге 116 мың теңге сомасында;
17) мәслихат аппаратын қамтамасыз етуге 788 мың теңге сомасында;
18) Шортанды кентінің санитариясын қамтамасыз етуге 2 500 мың теңге сомасында;
19) аудан әкімі аппаратының ғимаратын және жылу беру жүйесін ағымдағы жөндеуге 2 100 мың теңге сомасында;
20) Дамса селолық округі әкімінің аппаратын қамтамасыз етуге 228 мың теңге сомасында;
21) балабақшаларды ағымдағы жөндеуге 2 962,4 мың теңге сомасында;
22) Бозайғыр ауылындағы мәдениет үйін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге 879,6 мың теңге сомасында;
23) Қазақстан Республикасы Президентінің Кеңсесі дайындаған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Нұрсұлтан Әбішұлы Назарбаевтың таңдамалы сөздерінің жинағы «Сарыарқа» баспасының кітаптарын сатып алуға 400 мың теңге сомасында;
24) Шортанды кентінде жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге 1 100 мың теңге сомасында;
25) экономика және қаржы бөлімін қамтамасыз етуге 365 мың теңге сомасында;
26) елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға 265 мың теңге сомасында;
27) елді мекендерді абаттандыруға 50 мың теңге сомасында;
28) ауыл шаруашылық жануарларын бірдейлендіру бойынша іс-шараларды жүргізуге 1 000 мың теңге сомасында;
29) Шортанды кентінде және Дамса селосында канализациялық сорғы станцияларын ағымдағы жөндеуге 2 500 мың теңге сомасында;
30) Шортанды кентінде су құбырлары желілерін ағымдағы жөндеуге 2 790 мың теңге сомасында»;
аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрайымы                            А.Коровина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
«КЕЛІСІЛДІ»:
Аудан әкімі                                С.Қамзебаев
Шортанды аудандық
мәслихатының 2012 жылғы
2 шілдесіндегі № С-6/2
шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер

16512
9
Прочие услуги в области образования
142563
464
Отдел образования района (города областного значения)
86851
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5031
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6213
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13885
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся  на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60122
467
Отдел строительства района (города областного значения)
55712
037
Строительство и реконструкция объектов образования
55712
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
77890,9
2
Социальная помощь
62589,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4813,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4813,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57776,1
002
Программа занятости
18369
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5000
005
Государственная адресная социальная помощь
653
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8452
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
544
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6251
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5549
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12958,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15301,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15301,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15018,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

16512
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
142563
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
86851
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5031
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6213
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13885
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60122
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
55712
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
55712
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
77890,9
2
Әлеуметтiк көмек
62589,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4813,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4813,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57776,1
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18369
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
653
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8452
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
544
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6251
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5549
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12958,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15301,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15301,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15018,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу