О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2011 года № С-45/2 "О бюджете района на 2012-2014 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 августа 2012 года № С-8/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Шортандинского района Акмолинской области 13 августа 2012 года № 1-18-161. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31 января 2013 года № С-13/7
Сноска. Утратило силу решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 31.01.2013 № С-13/7 (вводится в действие с момента подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-146, опубликованное 21 января 2012 года в районной газете «Вести» и 21 января 2012 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2012-2014 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 682 338 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 472 578 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 135 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 167 931 тысяч тенге;
2) затраты – 2 744 528,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 64 362 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты – 66 201 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 839 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (- 126 552,4) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126 552,4 тысяч тенге»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 6 900 тысяч тенге»;
приложение 1 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2012-2014 годы» от 12 декабря 2011 года № С-45/2 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 настоящего решения.

Аудандық мәслихаттың 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 "2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № С-8/2 шешімі. Ақмола облысы Шортанды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 13 тамызда № 1-18-161 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 қаңтардағы № С-13/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 31.01.2013 № С-13/7 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-18-146 тіркелген, 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2012 жылдың 21 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға арналғаны келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 682 338 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 472 578 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 135 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 167 931 мың теңге;
2) шығындар – 2 744 528,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 64 362 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 66 102 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 839 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – (- 126 552,4) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 126 552,4 мың теңге»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2012 жылға 6 900 мың теңге сомасында бекітілсін»;
аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2011 жылдың 12 желтоқсанындағы № С-45/2 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

16512
9
Прочие услуги в области образования
134369
464
Отдел образования района (города областного значения)
78657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
5031
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6213
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
13885
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
1600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
51928
467
Отдел строительства района (города областного значения)
55712
037
Строительство и реконструкция объектов образования
55712
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
77890,9
2
Социальная помощь
62589,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4813,6
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4813,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
57776,1
002
Программа занятости
18369
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5000
005
Государственная адресная социальная помощь
653
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8452
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
544
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6251
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5549
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12958,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15301,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15301,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15018,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

16512
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
134369
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
78657
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5031
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6213
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
13885
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
51928
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
55712
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
55712
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
77890,9
2
Әлеуметтiк көмек
62589,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4813,6
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4813,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
57776,1
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18369
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
653
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8452
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
544
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6251
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5549
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12958,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15301,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15301,2
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15018,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу