О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 18 апреля 2012 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 мая 2012 года № 3394. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18 июля 2013 года № 07-01-02/387).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18.07.2013 № 07-01-02/387).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 марта 2012 года № 6 "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2012 года № 350 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2011 года № 1428 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" и от 13 апреля 2012 года № 461 "О распределении средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2012 год" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3384, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 17 января 2012 года № 9-10 следующие изменения и дополнения
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "87 172 448,6" заменить цифрами "100 286 194,6", в том числе по:
налоговым поступлениям -
цифры "20 939 584" заменить цифрами "24 930 962";
неналоговым поступлениям -
цифры "385 117" заменить цифрами "3 193 739";
поступлениям трансфертов -
цифры "65 847 747,6" заменить цифрами "72 161 493,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "87 079 008" заменить цифрами "99 949 106,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -

Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 18 сәуірдегі № 20 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 4 мамырда № 3394 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 шілдедегі № 07-01-02/387 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 18.07.2013 № 07-01-02/387 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2- тармағының 4- тармақшасына және 4- тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 наурыздағы № 6 "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 20 наурыздағы № 350 "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 желтоқсандағы № 1428 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" және 2012 жылғы 13 сәуірдегі № 461 "Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға 2012 жылға арналған қаражатты бөлу туралы" қаулыларына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3384 тіркелген, 2012 жылғы 17 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 9-10 жарияланған облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"87 172 448,6" деген цифрлар "100 286 194,6" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша -
"20 939 584" деген цифрлар "24 930 962" деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша -
"385 117" деген цифрлар "3 193 739" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"65 847 747,6" деген цифрлар "72 161 493,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"87 079 008" деген цифрлар "99 949 106,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -

цифры "433 600" заменить цифрами "1 397 500";
в части абзаца 11:
цифры "3 039 397" заменить цифрами "3 055 798";
в части абзаца 12:
цифры "293 735" заменить цифрами "1 341 161";
в части абзаца 13:
цифры "836 503" заменить цифрами "1 097 911";
в части абзаца 14:
цифры "474 600" заменить цифрами "1 101 299";
в части абзаца 15:
цифры "4 008" заменить цифрами "26 008";
в части абзаца 16:
цифры "408 015" заменить цифрами "635 418";
в части абзаца 18:
цифры "237 066" заменить цифрами "562 066";
в части абзаца 19:
цифры "2 349 498" заменить цифрами "2 460 498";
в части абзаца 21:
цифры "190 000" заменить цифрами "40 000";
в части абзаца 23:
цифры "55 756" заменить цифрами "252 229";
и дополнить абзацами 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 следующего содержания:
"учет и оценка имущества, поступившего в коммунальную собственность - 2 000 тысячи тенге;
обеспечение дошкольного воспитания и обучения - 100 000 тысяч тенге;
общеобразовательное обучение - 95 634 тысячи тенге;
материально-техническое оснащение организаций социального обеспечения - 2 661 тысяча тенге;
социальная помощь отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов - 107 787 тысяч тенге;
организация сохранения государственного жилищного фонда - 15 456 тысяч тенге;
выкуп земельных участков для государственных надобностей - 30 000 тысяч тенге;
капитальный ремонт объектов культуры - 1010 тысяч тенге;
развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов" - 62 124 тысячи тенге;
развитие теплоэнергетической системы - 56 000 тысяч тенге;
изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов - 10 703 тысячи тенге".
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
Секретарь
областного маслихата
областного маслихата
К. ИЛЮБАЕВ
С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 18 апреля 2012 года № 20
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 7 декабря 2011 года № 434
Областной бюджет на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

"433 600" деген цифрлар "1 397 500" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
"3 039 397" деген цифрлар "3 055 798" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 абзацтың бөлігінде:
"293 735" деген цифрлар "1 341 161" деген цифрлармен ауыстырылсын;
13 абзацтың бөлігінде:
"836 503" деген цифрлар "1 097 911" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 абзацтың бөлігінде:
"474 600" деген цифрлар "1 101 299" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15 абзацтың бөлігінде:
"4 008" деген цифрлар "26 008" деген цифрлармен ауыстырылсын;
16 абзацтың бөлігінде:
"408 015" деген цифрлар "635 418" деген цифрлармен ауыстырылсын;
18 абзацтың бөлігінде:
"237 066" деген цифрлар "562 066" деген цифрлармен ауыстырылсын;
19 абзацтың бөлігінде:
"2 349 498" деген цифрлар "2 460 498" деген цифрлармен ауыстырылсын;
21 абзацтың бөлігінде:
"190 000" деген цифрлар "40 000" деген цифрлармен ауыстырылсын;
23 абзацтың бөлігінде:
"55 756" деген цифрлар "252 229" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 абзацтармен толықтырылсын:
"коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу және бағалауға - 2 000 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбие беру және оқытуды қамтамасыз етуге - 100 000 мың теңге;
жалпы білім беруге - 95 634 мың теңге;
әлеуметтік қамсыздандыру мекемелерін материалдық-техникалық жарақтандыруға - 2 661 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке - 107 787 мың теңге;
мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға - 15 456 мың теңге;
мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн сатып алуға - 30 000 мың теңге;
мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге - 1010 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы ауқымында инженерлік инфрақұрылымды дамытуға - 62 124 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйені дамытуға - 56 000 мың теңге;
кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттарды дайындауға - 10 703 мың теңге".
көрсетілген шешімдегі 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
хатшысы
Қ. ЕЛУБАЕВ
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың
2012 жылғы 18 сәуірдегі
№ 20 шешіміне
1 - ҚОСЫМША
Облыстық мәслихаттың
2011 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 434 шешіміне
1 - ҚОСЫМША
2012 жылға арналған облыстық бюджет
санаты
Сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. Кірістер

2 428
03
1
252
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 271
04
Образование
15 104 835
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 218 789
261
Управление образования области
1 218 789
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
781 129
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
437 660
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 149 481
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 447 127
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 447 127
261
Управление образования области
1 702 354
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 004 582
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
566 866
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
28 039
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
442
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 290 931
04
4
253
Управление здравоохранения области
226 486
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
226 486
261
Управление образования области
3 064 445
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 349 281
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 527 876
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
100 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета

2 428
03
1
252
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
3 271
04
Бiлiм беру
15 104 835
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 218 789
261
Облыстың білім басқармасы
1 218 789
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
781 129
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
437 660
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3 149 481
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 447 127
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 447 127
261
Облыстың білім басқармасы
1 702 354
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 004 582
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
566 866
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 039
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
442
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 290 931
04
4
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
226 486
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
226 486
261
Облыстың білім басқармасы
3 064 445
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 349 281
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 527 876
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
100 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу

87 288
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
556 303
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
63 304
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
63 304
253
Управление здравоохранения области
37 442
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
37 442
261
Управление образования области
455 557
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
455 557
9
Прочие услуги в области образования
6 889 331
261
Управление образования области
1 874 494
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
70 732
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
37 688
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
51 389
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
162 555
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
155 338
04
9
261
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
68 140
029
Методическая работа
52 858
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
228 628
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
49 627
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
957 539
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
40 000
271
Управление строительства области
5 014 837
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 958 709
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 055 798
037
Строительство и реконструкция объектов образования
330
05
Здравоохранение
18 643 492,7
1
Больницы широкого профиля
134 971
253
Управление здравоохранения области
134 971
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения

87 288
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
556 303
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
63 304
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
63 304
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
37 442
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
37 442
261
Облыстың білім басқармасы
455 557
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
455 557
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
6 889 331
261
Облыстың білім басқармасы
1 874 494
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 732
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
37 688
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51 389
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
162 555
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық- педагогикалық консультациялық көмек көрсету
155 338
04
9
261
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
68 140
029
Әдістемелік жұмыс
52 858
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
228 628
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
49 627
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
957 539
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
40 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 014 837
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
1 958 709
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 055 798
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
330
05
Денсаулық сақтау
18 643 492,7
1
Кең бейiндi ауруханалар
134 971
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
134 971
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету

152 972
256
Управление координации занятости и социальных программ области
141 187
040
Целевые текущие трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
106 000
041
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на оказание жилищной помощи
35 187
261
Управление образования области
408 119
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
408 119
07
1
271
Управление строительства области
10 785 162
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
3 060 832
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 341 161
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 926 665
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 006 264
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
380 240
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
70 000
2
Коммунальное хозяйство
6 274 740,9
271
Управление строительства области
1 090 823
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
21 932
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
35 492
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
573 392
07
2
271
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

152 972
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
141 187
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
106 000
041
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін тұрғын үй көмегін беруге арналған ағымдағы нысаналы трансферттер
35 187
261
Облыстың білім басқармасы
408 119
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
408 119
07
1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 785 162
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 060 832
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 341 161
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 926 665
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 006 264
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
380 240
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
70 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 274 740,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 090 823
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
21 932
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
35 492
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
573 392
07
2
271
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер

4 895
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
50 412
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
37 354
015
Организация содержания служебных животных
60 583
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
224 384
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 468
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов
3 271
271
Управление строительства области
90 000
003
Развитие объектов органов внутренних дел
90 000
04
Образование
12 570 729
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 059 835
261
Управление образования области
2 059 835
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
874 191
04
1
261
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
1 185 644
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
3 357 188
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 309 865
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 309 865
261
Управление образования области
2 047 323
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
873 910
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
564 138
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 425
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
498 766
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
8 084
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование

4 895
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
50 412
014
Әкімшілік тәртіпті тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
37 354
015
Қызметтік жануаларды ұстауды ұйымдастыру
60 583
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
224 384
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 468
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
3 271
271
Облыстың құрылыс басқармасы
90 000
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
90 000
04
Бiлiм беру
12 570 729
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
2 059 835
261
Облыстың білім басқармасы
2 059 835
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
874 191
04
1
261
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 185 644
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
3 357 188
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 309 865
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 309 865
261
Облыстың білім басқармасы
2 047 323
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
873 910
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
564 138
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 425
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
498 766
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
8 084
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру

500 000
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
1 540 095
037
Строительство и реконструкция объектов образования
821 154
05
Здравоохранение
18 953 780
1
Больницы широкого профиля
144 419
253
Управление здравоохранения области
144 419
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
144 419
2
Охрана здоровья населения
430 389
253
Управление здравоохранения области
430 389
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
128 959
006
Услуги по охране материнства и детства
198 799
007
Пропаганда здорового образа жизни
102 631
3
Специализированная медицинская помощь
5 244 262
253
Управление здравоохранения области
5 244 262
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 071 105
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
90 511
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
214 161
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
127 121
05
3
253
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
447 058
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
245 734
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
277 481
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
40 924
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
730 167
4
Поликлиники
7 713 399
253
Управление здравоохранения области
7 713 399
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
6 707 827
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
867 164
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения

500 000
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
1 540 095
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
821 154
05
Денсаулық сақтау
18 953 780
1
Кең бейiндi ауруханалар
144 419
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
144 419
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
144 419
2
Халықтың денсаулығын қорғау
430 389
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
430 389
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
128 959
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
198 799
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
102 631
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 244 262
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 244 262
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 071 105
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
90 511
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
214 161
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
127 121
05
3
253
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
447 058
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
245 734
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
277 481
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
40 924
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
730 167
4
Емханалар
7 713 399
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 713 399
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
6 707 827
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
867 164
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету