Об утверждении форм документов на получение субсидий в сфере животноводства
Решение акима Актюбинской области от 13 июня 2012 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 июня 2012 года № 3398. Утратило силу решением акима Актюбинской области от 25 декабря 2013 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Актюбинской области от 25.12.2013 № 4.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 8 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года № 516, пунктом 6 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2012 года № 625, аким области РЕШИЛ:
1. Утвердить формы:
1) Для получения субсидий на поддержку племенного животноводства:
договора купли-продажи племенной продукции (материала), за исключением племенного молодняка, завезенного из-за рубежа, а также племенного молодняка крупного рогатого скота, приобретенного на основании договора лизинга согласно приложению 1 к настоящему решению;
заявок на получение субсидий за приобретенную племенную продукцию (материал), содержание быков-производителей, а также проведение селекционной и племенной работы согласно приложению 2 к настоящему решению;
заявки по потребности племенных быков-производителей в сельском округе согласно приложению 3 к настоящему решению;
сводного акта о приобретении племенной продукции (материала), количестве быков-производителей, а также о проведении селекционной и племенной работы и сумме причитающихся субсидий по району согласноприложению 4 к настоящему решению;
сводного акта о приобретении племенной продукции (материала), количестве быков-производителей, а также о проведении селекционной и племенной работы и сумме причитающихся субсидий по области согласноприложению 5 настоящему решению;
отчета (информации) по освоению бюджетных средств по области согласно приложению 6 к настоящему решению;
отчета (информации) по объемам приобретения племенной продукции (материала), а также проведения селекционной и племенной работы за квартал по области согласно приложению 7 к настоящему решению;
решения схода жителей населенного пункта – владельцев скота по закреплению и использованию быков-производителей согласно приложению 8 к настоящему решению;
обязательств по использованию приобретенного племенного молодняка крупного рогатого скота согласно приложению 9 к настоящему решению;

Мал шаруашылығы саласында субсидиялар алу үшін құжаттардың нысанын бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімінің 2012 жылғы 13 маусымдағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 маусымда № 3398 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімінің 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімінің 25.12.2013 № 4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 29-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі № 516 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларының 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 мамырдағы № 625 қаулысымен бекітілген облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2012 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидаларының 6-тармағына сәйкес облыс әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мына нысандар бекітілсін:
1) Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға субсидиялар алу үшін:
осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес шетелден әкелінген асыл тұқымды төлді, сондай-ақ лизинг шарты негізінде сатып алынған асыл тұқымды ірі қара малдың төлін қоспағанда, асыл тұқымды өнiмдi (материалды) сатып алу-сату шарты;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес сатып алынған асыл тұқымды өнiмге (материалға), тұқымдық бұқаларды күтіп-бағуға, сондай-ақ селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізуге субсидия алуға өтiнiм;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес ауылдық округтегі тұқымдық бұқаға деген қажеттілік бойынша өтінім;
осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды өнiм сатып алғаны, тұқымдық бұқалар саны, сондай-ақ селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу және аудан бойынша тиесiлi субсидия сомасы туралы жиынтық акт;
осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес асыл тұқымды өнiм сатып алғаны, асыл тұқымды тұқымдық бұқалар саны туралы, сондай-ақ селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу және облыс бойынша тиесiлi субсидия сомасы туралы жиынтық акт;
осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес облыс бойынша бюджет қаражатын игеру жөнiндегi есеп (ақпарат);
осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес облыс бойынша асыл тұқымды өнiмдi (материалды) сатып алу, сондай-ақ селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу көлемi жөнiндегi бір тоқсандағы есеп (ақпарат);
осы шешімнің 8-қосымшасына сәйкес тұқымдық бұқаларды бекіту және пайдалану бойынша елді мекен тұрғындары – мал иелері жиналысының шешімі;
осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес сатып алынған ірі қара малдың асыл тұқымды төлін пайдалану бойынша міндеттеме;

2) Для получения субсидий на повышение продуктивности и качества продукции животноводства:
заявок на получение субсидий согласно приложению 10 к настоящему решению;
сводного акта о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району согласно приложению 11 к настоящему решению;
сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий согласно приложению 12 к настоящему решению;
сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий согласно приложению 13 к настоящему решению;
отчета (информации) по освоению средств по области согласно приложению 14 к настоящему решению;
отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции согласно приложению 15 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Тагимова М.М.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мухамбетов
Приложение 1
к решению акима области
от  13 июня 2012 г.
№ 5
Форма договора купли-продажи племенной продукции (материала), за исключением племенного молодняка, завезенного из-за рубежа, а также племенного молодняка приобретенного на основании договора лизинга
___________________                          «____»__________ 2012 г.
(населенный пункт)
Субъект племенного животноводства (сельхозтоваропроизводитель – при реализации племенного молодняка крупного рогатого скота) _____________________________________,
(полное наименование)
в лице __________________________________________, действующего на основании Устава (должность, Ф.И.О. полностью)
и Аттестата, выданного Уполномоченным органом в области племенного животноводства, племенного свидетельства, выданного Республиканской палатой по породе крупного рогатого скота от «_____» ___________ 20___ года № ______, именуемое в дальнейшем
Продавец, с одной стороны, и _______________________________________________________________________________(указать нужное – полное наименование товаропроизводителя)
в лице руководителя ___________________________________, действующего на основании (Ф.И.О. полностью)
Устава, с другой стороны, именуемое в дальнейшем Покупатель, совместно именуемые Стороны, заключили настоящий Договор о нижеследующем:
1. Предмет договора
1.1. Предметом настоящего договора является купля-продажа племенной продукции (материала).
2. Количество племенной продукции (материала)

2) Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруға субсидиялар алу үшін:
осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес субсидиялар алуға өтiнiмдер;
осы шешімнің 11-қосымшасына сәйкес аудан бойынша мал шаруашылығы өнiмiн сату, сондай-ақ сиыр саны туралы жиынтық актi;
осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квоталар мен бюджеттiк субсидиялар мөлшерiн бөлудiң жиынтық тiзiмi;
осы шешімнің 13-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнiмiнiң сатылған көлемi, сондай-ақ сиыр саны мен субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомость;
осы шешімнің 14-қосымшасына сәйкес облыс бойынша қаражатты игеру жөнiндегі есеп (ақпарат);
осы шешімнің 15-қосымшасына сәйкес мал шаруашылығы өнiмiн сату көлемi жөнiндегі есеп (ақпарат).
2. Осы өкімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М.Тағымовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А.Мұхамбетов
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 1 қосымша
Шетелден әкелінген асыл тұқымды төлді, сондай-ақ лизинг шарты негізінде сатып алынған асыл тұқымды ірі қара малдың төлін қоспағанда, асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу-сату шарттың нысаны
_______________ "___"_________ 2012 ж. (елді мекен)
Асыл тұқымды мал шаруашылығы субъектісі (ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші асыл тұқымды ірі қара мал төлін сатқан кезде) _________________________ атынан ____________________________________
(қызметі, толық аты-жөні)
Жарғының және асыл тұқымды мал шаруашылығы саласындағы уәкілетті органның, ірі қара мал тұқымдары бойынша Республикалық палаталардың 20____ жылғы "___" ___________ берілген № _______, Аттестаттың, асыл тұқымды куәліктің негізінде әрекет етуші, бұдан әрі Сатушы деп аталатын, бір жағынан, және _______________________________________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің толық атауы керегін көрсету)
Жарғы негізінде іс-әрекет ететін басшысы тұлғасында_____________________,
толық аты-жөні)
екінші жағынан, бұдан әрі Сатып алушы деп аталатын, Тараптар бірлесе отырып төмендегілер туралы осы шартты жасасты.
1. Шарттың мәні
1.1. Осы шарттың мәні асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу-сату болып табылады.
2. Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) саны

2.1. Количество реализуемой Продавцом и приобретаемой Покупателем племенной продукции (материала), предусмотренной по настоящему Договору, составляет (указать нужное):
1) _________ голов, общей живой массой ____________ килограмм;
2) ________________ штук племенного яйца;
3) ________________ голов суточных цыплят.
3. Общая стоимость договора
3.1. Общая стоимость настоящего договора составляет: __________________________________________________________________________тенге.(цифрами и прописью)
3.2. Цена за единицу племенной продукции (материала) (указать нужное):
1) за 1 голову ______________ тенге;
2) за 1 кг живой массы ____________ тенге;
3) за 1 штуку племенного яйца ____________ тенге;
4) за 1 голову суточного цыпленка ____________ тенге.
4. Условия расчета
4.1. Форма оплаты: ___________________________________________________ (наличный или безналичный расчет, №, дата и наименование платежного документа)
____________________________________________________________________
4.2. Продавец поставляет, Покупатель оплачивает и приобретает ____________________________________________________________________
5. Обязанности и ответственность договаривающихся Сторон
5.1. Продавец обязуется:
поставить Покупателю качественную племенную продукцию (материал) в объеме, указанном в пункте 2.1. настоящего договора;
выдать Покупателю племенные свидетельства и ветеринарный паспорт (сертификат) на весь объем реализованной племенной продукции (материала);
соблюдать ветеринарно-санитарные требовании при перемещении племенной продукции (материала);
5.2. Покупатель обязуется:
в течение недели со дня оплаты за приобретенную племенную продукцию (за исключением карантинных мероприятий на территории продавца) обеспечить их вывоз на свою территорию;
по прибытию на место уведомить государственного инспектора по племенному животноводству района об объемах приобретенной племенной продукции.
5.2.1. Использовать племенную продукцию (материал) только для племенных целей, а также племенного молодняка для воспроизводства стада:
племенных ярок, свинок, телок, кобыл и верблюдиц до получения не менее двух окотов (опоросов, отелов, выжеребки);
племенных бычков, жеребцов и верблюдов не менее двух случных сезонов (случной сезон май-октябрь месяцы);
племенное яйцо - на инкубацию;
суточных цыплят для формирования родительского стада (в мясном птицеводстве) и промышленного стада (в яичном птицеводстве).
5.3. В случае выбытия племенных животных раньше установленных сроков владелец совместно с ветеринарным врачом округа и государственным ветеринарным инспектором составляет акт о выбытии с указанием причин.

2.1. Осы шарт бойынша қарастырылған Сатушының сататын және Сатып алушының сатып алатын асыл тұқымды өнімінің (материалдың) саны төмендегіні құрайды, (қажеттісін көрсету):
1) _________ бас, жалпы тірілей салмағы ___________ килограмм;
2) ____________ дана асыл тұқымды жұмыртқа;
3) _________________ бас тәуліктік балапандар.
3. Шарттың жалпы құны
3.1. Осы шарттың жалпы құны ___________________________________ теңгені құрайды. (цифрмен және жазумен)
3.2. Бір бірлік асыл тұқымды өнімнің (материалдың) құны (қажеттісін көрсету):
1) 1 бас үшін _______________ теңге;
2) 1 кг тірілей салмағы үшін _______________ теңге;
3) 1 дана асыл тұқымды жұмыртқа үшін _____________ теңге;
4) 1 бас тәуліктік балапан үшін _______________ теңге.
4. Есеп айырысу шарты
4.1. Төлем нысаны: _____________________________________________
(қолма-қол немесе есеп шоттық есеп айырысу,
______________________________________________________________________________________________________________
(№, күні және төлем құжатының атауы)
4.2. Сатушы сатады, Сатып алушы құнын төлеп, сатып алады _____________________________________________________________________
5. Уағдаласушы Тараптардың жауапкершілігі және міндеттері
5.1. Сатушы міндеттенеді:
осы шарттың 2.1. тармағында көрсетілгендей Сатып алушыға сапалы асыл тұқымды өнім (материал) көлемін қоюға;
сатылған асыл тұқымды өнімнің (материалдың) барлық көлеміне асыл тұқымдық куәліктерді және ветеринарлық паспортты (сертификатты) Сатып алушыға беруге;
5.2. Сатып алушы міндеттенеді:
сатып алынған өнімнің құны төленген күннен бастап бір апта ішінде (сатушының аумағында карантиндік шараларды қоспағанда) оларды өз аумағына алып кетуді қамтамасыз етуге;
сатып алынған асыл тұқымды өнімнің көлемі туралы асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша аудандық мемлекеттік инспекторды келген жері бойынша хабардар етуге.
5.2.1. Асыл тұқымды өнімді (материалды) тек асылдандыру мақсаты үшін, сондай-ақ асыл тұқымды төлді табынды өз төлінен өсіру мақсатында пайдалануға:
асыл тұқымды ұрғашы тоқтылар, шошқалар, таналар, биелер және інгендерді екі рет төлдегенге (боталауға) дейін (шошқалар, таналар, құлын-тайлар);
асыл тұқымды бұқаларды, айғырларды және бураларды шағылыстыру маусымы – кемінде екі рет (шағылыстыру маусымы мамыр-қазан айлары);
асыл тұқымды жұмыртқа - инкубация үшін;
тәуліктік балапандарды аталық табындарды қалыптастыру үшін (ет бағытындағы құс шаруашылығында) және өнеркәсіптік табын қалыптастыру үшін (жұмыртқа бағытындағы құс шаруашылығында).
5.3. Асыл тұқымды малдар белгіленген мерзімнен ерте шығарылған жағдайда иесі округтің ветеринар дәрігерімен және мемлекеттік ветеринариялық инспекторымен себебін көрсетіп шығарылу туралы акті толтырады.

6. Заключительные положения
6.1. При возникновении споров или разногласий Стороны принимают меры к их урегулированию путем переговоров, в случае не достижения согласия решения принимается в судебном порядке.
6.2. Настоящий Договор составлен на государственном и русском языках в трех экземплярах: по одному каждой из Сторон.
6.3. Договор вступает в силу и становится обязательным с момента его подписания Сторонами.
7. Юридические адреса и реквизиты сторон
«Продавец»                              «Покупатель»
___________________________           _______________________               (почтовый адрес)                      (почтовый адрес)
________________________          _____________________
(банковские реквизиты)              (банковские реквизиты)
__________________________            _______________________
(Ф.И.О. подпись)                    (Ф.И.О, подпись)
МП                                   МП
Приложение 2
к решению акима области
от  13 июня 2012 г.
№ 5
Форма заявки на получение субсидий за приобретенную племенную продукцию (материал)
1. Товаропроизводитель ____________________________________.                       (наименование товаропроизводителя - покупатель)
2. Имеется в наличии ____________________________________________ голов,
(указать вид животных, породу, направление продуктивности)
в том числе маточного поголовья _______________________ голов на 1 января 2012 года (заполнить в случае наличия животных).
3. Приобретаемое в 2012 году (по импортному племенному молодняку допускается IY-квартал 2011 г.)_______ голов, общей живой массой _______ килограмм, в том числе маток _____ голов, общей живой массой _____ килограмм (указать вид животных, породу и направление продуктивности).
4. Имеется договор купли-продажи на приобретенные _______ голов, общей живой массой _____________ килограмм, в том числе маток _____ голов, общей живой массой ______________ килограмм (указать в случае наличия).
5. Имеется предварительный договор на приобретение _______ голов, общей живой массой _____________ килограмм, в том числе маток _____ голов, общей живой массой ______________ килограмм (указать в случае наличия).
6. Продавец племенных животных- _______________________________________.
(наименование племенного завода и/или племенного хозяйства, сельхозтоваропроизводителя при реализации крупного рогатого скота - продавца)
7. Адрес (полный) Товаропроизводителя: ________________________________.
8. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица или физического лица (крестьянское (фермерское) хозяйство);
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель АО, ТОО; Глава КФХ, КХ, ФХ______________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«_____» ___________________ 2012 г.
Начальник отдела
_________ района___________ области ____________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» _______ 2012 г.
Форма заявки на получение субсидий за приобретенную племенную продукцию (материал)

6. Қорытынды ережелер
6.1. Даулар немесе келіспеушіліктер туындаған жағдайда, Тараптар осы мәселені реттеу бойынша шаралар қабылдайды, келісімге келе алмаған жағдайда шешім сот тәртібімен қабылданады.
6.2. Осы шарт мемлекеттік және орыс тілдерінде үш данада жасалады: тараптардың әрқайсысына бір-біреуден.
6.3. Шарт Тараптар қол қойған күннен бастап күшіне енеді және міндетті болып табылады.
7. Тараптардың заңды мекен-жайы және деректемелері
"Сатушы"                                     "Сатып алушы"
__________________________                   _______________________
(пошталық мекен-жайы)                         (пошталық мекен-жайы)
________________________                   _____________________
(банкілік деректемелері)                         (банкілік деректемелері)
__________________________                   _______________________
(аты-жөні, басшының қолы)                         (аты-жөні, қолы)
МО                                           МО
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне
2 қосымша
Сатып алынған асыл тұқымды өнімге (материалға) субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші __________________________________________.
(тауар өндірушінің атауы – сатып алушы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтарға қолда бары _______________________
(малдың түрін, тұқымын, өнімділік бағытын көрсету)
бас, оның ішінде аналық мал басы ___ бас (мал бар болған жағдайда толтырылсын).
3. 2012 жылы (импорттық асыл тұқымды төл бойынша 2011 жылдың ІҮ-тоқсаны жіберіледі) сатып алынатын ____ бас, жалпы тірілей салмағы ____ килограмм, оның ішінде аналық мал __________ бас, жалпы тірілей салмағы _________ килограмм (малдың түрін, тұқымын, өнімділік бағытын көрсету).
4. _________ бас сатып алған шарты бар, жалпы тірілей салмағы _________килограмм, оның ішінде аналық мал _________ бас, жалпы тірілей салмағы _______ килограмм (бар болған жағдайда көрсету).
5. _________ бас сатып алуға алдын-ала жасалған шарты бар, жалпы тірілей салмағы _________килограмм, оның ішінде аналық мал _________ бас, жалпы тірілей салмағы _______ килограмм (бар болған жағдайда көрсету).
6. Асыл тұқымды малдарды сатушы _____________________________ (асыл тұқымды зауыттың және/немесе шаруашылықтың, асыл тұқымды ірі қара мал төлін сатқан кезде__________________________________________________________________ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы– сатушы)
7. Тауар өндірушінің мекен-жайы (толық): __________________________________________________________________.
8. Өтінімге келесі құжаттар қоса беріледі:
ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
заңды тұлғаның немесе жеке тұлғаның (шаруа, фермерлік қожалықтары) тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
клиентің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
АҚ, ЖШС басшысы; КФШ, ШҚ, ФҚ басшысы_________________________
(мөр, аты-жөні, қолы)
2012 жыл "___" _______________
_____________ облысы _______________ауданының _____________ бөлімінің бастығы
2012 ж. "____" ________________ ______________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
Сатып алынған асыл тұқымды өнімге (материалға) субсидия алуға өтінімнің нысаны

1. Товаропроизводитель ____________________________________.
(наименование птицефабрики - покупатель)
2. Наличие поголовья кур-несушек (уток) _______ голов на 1 января 2012 года ________________________________ (указать кросс и направление продуктивности).
3. Приобретаемое в 2012 году _____ голов суточных цыплят, ____ штук племенного яйца ____________ (указать кросс и направление продуктивности).
4. Имеется договор купли-продажи суточных цыплят и (или) племенного яйца (указать в случае наличия).
5. Имеется предварительный договор на поставку суточных цыплят и (или) племенного яйца (указать в случае наличия).
6. Продавец __________ суточных цыплят и (или) племенного яйца (указать нужное). (наименование птицефабрики)
7. Имеется технологическое оборудование для клеточного или напольного содержания (подчеркнуть нужное).
8. Организация и осуществление ветеринарных мероприятий.
9. Адрес Товаропроизводителя (полный): _______________________________.
10. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель птицефабрики ______________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«_____» ____________ 2012 г.
Начальник отдела
_________ района___________ области ____________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» _______ 2012 г.
Форма заявки на получение субсидий за содержание быков-производителей
1. Сельский (поселковый) округ ____________________________
(наименование населенного пункта)
2. Имеется в наличии маточного поголовья крупного рогатого скота, (старше 2-х лет) ________ голов, на начало пастбищного сезона текущего года.
3. В 2012 году приобретено ___________________ голов быков производителей. (указать породу)
4. Имеется предварительный договор на поставку ______________ голов.
5. Поставщик племенных животных - _________________________________. (наименование сельхозтоваропроизводителя поставщика)
6. Наличие регистрации быков-производителей в единой информационной базе селекционной и племенной работы, подтвержденное выпиской из базы данных единой информационной аналитической системы.
7. Наличие идентификационного номера животных и регистрации в единой базе данных по идентификации селькохозяйственных животных.
8. Наличие племенного свидетельства и ветеринарного сертификата племенных быков-производителей.
9. Наличие, использование, закрепление и ротация быков-производителей в общественном стаде, сформированных из поголовья личных подсобных хозяйств и используемых в ручной и/или вольной случке в соответствии с зоотехническими нормативами.

1. Тауар өндіруші __________________________________________
(құс фабрикасының атауы - сатып алушы)
2. 2012 жылдың 1 қаңтарына жұмыртқалайтын тауықтар (үйректер) _______ бас (кросын және өнімділік бағытын көрсету).
3. 2012 жылы сатып алатын _____ бас тәуліктік балапандар, _____ дана асыл тұқымды жұмыртқа (кросын және өнімділік бағытын көрсету).
4. _______ бас тәуліктік балапандар, _____ дана асыл тұқымды жұмыртқа сатып алған шарты бар (бар болған жағдайда, көрсету).
5. _______ бас тәуліктік балапандар, _____ дана асыл тұқымды жұмыртқа сатып алуға алдын-ала жасалған шарты бар (бар болған жағдайда, көрсету).
6. Тәуліктік балапандар және (немесе) асыл тұқымды жұмыртқа сатушы ___________________________________ (қажеттісін көрсету).
(құс фабрикасының атауы)
7. Торда және еденде ұстау үшiн технологиялық жабдықтардың болуы (қажеттісін сызу).
8. Ветеринариялық iс-шараларды ұйымдастыру және жүзеге асыру.
9. Тауар өндірушінің мекен-жайы (толық): __________________________________________________________________.
10. Өтінімге келесі құжаттар қоса беріледі:
ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
заңды тұлғаның тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
клиентің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Құс фабрикасының басшысы _________________________
(мөр, аты-жөні, қолы)
2012 жыл "___ " ________________
_____________ облысы _______________ауданының _____________ бөлімінің бастығы
2012 ж. "____" ________________ ______________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
Тұқымдық бұқаларды күтіп-бағуға субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Ауылдық (кенттік) округ __________________________________
(елді мекеннің атауы)
2. Ағымдағы жылдың жайылым маусымының басына қолда бар аналық мал басы (2 жастан ересек) _______________________бас.
3. 2012 жылы _____________ бас тұқымдық бұқалар сатып алынды.
4. _________ бас сатып алуға алдын-ала шарты бар.
5. Асыл тұқымды малдарды сатушы - __________________________
(ауыл шаруашылығы тауарын өндірушінің атауы– сатушы)
6. Тұқымдық бұқаның бірыңғай ақпараттық талдау жүйесінің базасынан алынған үзіндімен расталған селекциялық және асылдандыру жұмысының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркеуде болуы.
7. Малдардың бiрдейлендiру нөмiрiнiң және ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру жөніндегі бiрыңғай деректер базасында тiркеуде болуы.
8. Асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың асыл тұқымды куәлігінің және ветеринариялық сертификатының болуы.
9. Жеке қосалқы шаруашылықтардағы мал басынан құралған және зоотехникалық нормативтерге сәйкес қолмен және/немесе еркін шағылыстыруға пайдаланылатын жалпы табындағы асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың болуы, оларды пайдалану, бекіту және алмастыру.

10. Адрес (полный) сельского (поселкового) округа: __________________
11. К заявке прилагаются следующий документ:
выписку из базы данных единой информационной аналитической системы о ведении селекционной и племенной работы в хозяйствующем субъекте;
копию решения схода жителей населенного пункта - владельцев скота по закреплению и использованию племенных быков-производителей;
копии племенного свидетельства и ветеринарного сертификата быков-производителей;
копия решение схода жителей населенного пункта по закреплению и использованию данных племенных быков-производителей в общественном стаде, сформированных из поголовья личных подсобных хозяйств, заверенное акимом соответствующего сельского округа;
справка о ветеринарном благополучии;
копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица или физического лица (крестьянское (фермерское) хозяйство);
копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Сельхозтоваропроизводитель ______________________________
(печать, Ф.И.О. подпись)
«___ » ________ 2012 г.
Начальник отдела
_________ района___________ области ____________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» _______ 2012 г.
Форма заявки на проведение селекционной и племенной работы
1. Товаропроизводитель ________________________________________.
(наименование товаропроизводителя)
2. Имеется в наличии маточного поголовья крупного рогатого скота (старше 2-х лет)_________ голов, на начало пастбищного сезона текущего года.
3. Наличие регистрации крупного рогатого скота в единой информационной базе селекционной и племенной работы, подтвержденное выпиской из базы данных единой информационной аналитической системы.
4. Наличие идентификационного номера животных и регистрации в единой базе данных по идентификации селькохозяйственных животных.
5. Содержание в соответствии с зоотехническими нормами и осуществление ветеринарных мероприятий.
Для товарного стада, участвующего в породном преобразовании:
1) наличие, использование и ротация племенных быков-производителей, имеющих племенное свидетельство и используемых в ручной и/или вольной случке в соответствии с зоотехническими нормативами.
Для племенного поголовья отечественной селекции:
1) наличие научного и/или консалтингового сопровождения юридическими и/или физическими лицами, рекомендованными республиканскими палатами по соответствующим породам;
2) использование в племенных маточных стадах искусственного осеменения семенем быков-производителей, оцененных по качеству потомства, и/или использование в ручной случке племенных быков-производителей, имеющих племенное свидетельство. Использование вольной случки не допускается.
Для племенного поголовья зарубежной селекции:

10. Ауылдық (кенттік) округтің мекен-жайы (толық): ______________________.
11. Өтінімге келесі құжаттар қоса беріледі:
шаруашылық жүргізуші субъектіде селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізілгендігі туралы бірыңғай ақпараттық талдау жүйесінің деректер базасынан үзіндіні;
тұқымдық бұқаларды бекіту және пайдалану бойынша елді мекеннің тұрғындары мал иелері жиналысының көшірмесін;
тұқымдық бұқалардың асыл тұқымды куәлігінің және ветеринариялық сертификатының көшірмесін;
жеке қосалқы шаруашылықтардағы мал басынан құралған жалпы табында осы бекітілген асыл тұқымдық бұқаларды бекіту және пайдалану бойынша елді мекен тұрғындарының тиісті ауылдық округ әкімі растаған жиналыс шешімінің көшірмесі;
ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
заңды тұлғаның тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
клиентің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы.
Ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші_____________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "___" _________
_____________ облысы __________ауданының _________ бөлімінің бастығы
2012 ж. "____" ________________ ______________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізуге субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші __________________________________________.
(тауар өндірушінің атауы)
2. Ағымдағы жылдың жайылым маусымының басына қолда бар аналық мал басы (2 жастан ересек) _______________________бас.
3. Бірыңғай ақпараттық талдау жүйесінің базасынан алынған үзіндімен расталған селекциялық және асылдандыру жұмысының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркеуде болуы.
4. Малдардың бiрдейлендiру нөмiрiнiң және ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру жөніндегі бiрыңғай деректер базасында тiркеуде болуы.
5. Зоотехникалық нормаларға сәйкес күтіп-бағу және ветеринариялық iс-шараларды жүзеге асыру.
Тұқымдық құрамын өзгертуге қатысатын тауарлы табын үшін:
1) Асыл тұқымдық куәлігі бар және зоотехникалық нормативтерге сәйкес қолдан және/немесе еркін шағылыстыруға пайдаланатын асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың болуы, оларды пайдалану, бекіту және алмастыру.
Отандық селекциялық асыл тұқымды мал басы үшін:
1) тиісті тұқымдар бойынша республикалық палаталар ұсынған заңды және жеке тұлғалардың ғылыми және/немесе консалтингтік сүйемелдеуі туралы;
2) асыл тұқымды аналық табындарда ұрпағының сапасы бойынша бағаланған тұқымдық бұқалардың ұрығымен жасанды ұрықтандыруды және/немесе қолдан шағылыстыруда асыл тұқымдық куәлігі бар асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды пайдалану. Еркін шағылыстыруға жол берілмейді.
Шетелдік селекцияның асыл тұқымды мал басы үшін:

1) наличие научного и/или консалтингового сопровождения юридическими и физическими лицами, рекомендованными республиканскими палатами по соответствующим породам;
2) использование в племенных маточных стадах зарубежной селекции искусственного осеменения семенем оцененных быков-производителей и/или использование в ручной случке племенных быков-производителей, оцененных по собственной продуктивности.
6. Адрес (полный) Товаропроизводителя:
_______________________________________________________________.
7. К заявке прилагаются следующие документы:
выпска из базы данных единой информационной аналитической системы о ведении селекционной и племенной работы в хозяйствующем субъекте;
справка о наличии поголовья крупного рогатого скота, подтвержденную выпиской из формы 24-сх статистической отчетности (для сельхозтоваропроизводителей в форме юридических лиц) или из похозяйственной книги (для индивидуальных предпринимателей);
справка о ветеринарном благополучии;
копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица или физического лица (крестьянское (фермерское) хозяйство);
копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель АО, ТОО; Глава КФХ, КХ, ФХ________________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«_____» _______________ 2012 г.
Начальник отдела
_________ района___________ области ____________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» _______ 2012 г.
Приложение 3
к решению акима области
от «____»___________ 2012 г.
№_____
Форма заявки по потребности племенных быков-производителей в сельском округе
1. Сельский округ ___________________________________________________
(наименование сельского округа – покупатель)
2. Населенный пункт _________________________________________________
(наименование населенного пункта)
3. Имеется в наличии _________________________________________________ голов,
(указать количество крупного рогатого скота в населенном пункте)
в том числе маточного поголовья крупного рогатого скота, (старше 2-х лет) _________голов на начало пастбищного сезона текущего года.
4. Планируется вольная случка в 2012 году _________ голов маточного поголовья крупного рогатого скота.
5. Потребность в племенных быков-производителей мясного направления для использования в вольной случке ___________ голов.
Заверяю: Аким сельского округа ________________________________
(наименование сельского округа)
________________________________ «___»__________2012 г.
(печать, Ф.И.О., подпись,)
Начальник отдела
_________ района___________ области ____________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«___» _______ 2012 г.
Приложение 4
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
«Утверждаю»
Аким _____________________ района
__________________________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«______» ________________ 2012 г.
Форма сводного акта о приобретении племенной продукции (материала) и сумме причитающихся субсидий по району
________________________________________________________________
(наименование: племенной молодняк, суточные цыплята, племенное яйцо – нужное оставить)
за __________________ 2012 года по __________________________ району
(месяц)
______________________________ области
Наименование покупателя, его реквизиты
Вид племенной продукции (материала)
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
Количество
Наименование продавца
голов, (племенной молодняк, суточные цыплята, племенное яйцо) (нужное оставить)
килограмм живой массы, тыс.штук)
(нужное оставить)
ИТОГО
Начальник отдела
____________________________________района ____________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Специалист отдела
____________________________________района ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Государственный инспектор по племенному животноводству
____________________________________района ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Форма сводного акта о количестве быков-производителей и сумме причитающихся субсидий по району
за __________________ 2012 года по __________________________ району
(месяц)
______________________________ области
Наименование
Годовая квота
района
сельского округа
физического и/или юридического лица – владельца племенного быка- производителя мясной породы
голов
тенге
продолжение таблицы
Норматив бюджетных субсидий за единицу (голову) тенге
Причитающаяся сумма бюджетных субсидии с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы бюджетных субсидии, тенге
Подлежит к оплате
Начальник отдела
____________________________________района ____________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Специалист отдела
____________________________________района ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Государственный инспектор по племенному животноводству
____________________________________района ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
«Утверждаю»
Аким _____________________ района
__________________________________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«______» ________________ 2012 г.
Форма сводного акта о проведении селекционной и племенной работы и сумме причитающихся субсидий по району
за __________________ 2012 года по __________________________ району
(месяц)
______________________________ области
Наименование
Годовая квота
Норматив бюджетных субсидий
за единицу (голову) тенге
Количество маточного поголовья (коров и нетелей, охваченных в селекционной и племенной работой (процесс)
района
хозяйств
голов
тенге
на начало пастбищного сезона
за отчетный месяц
продолжение таблицы
№ и дата выписки из базы данных единой информационной аналитической системы о ведении селекционной и племенной работы в хозяйствующем субъекте
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий
с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы бюджетных субсидии, тенге
Подлежит к оплате, тенге
Начальник отдела
____________________________________района ____________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Специалист отдела
____________________________________района ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Государственный инспектор по племенному животноводству
____________________________________района ___________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 5
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
«Утверждаю»
Начальник управления сельского хозяйства
_____________________________области __________________________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«______» ________________ 2012 г.
Форма сводного акта о приобретении племенной продукции (материала) и сумме причитающихся субсидий по области
________________________________________________________________________________________________________
( племенной молодняк, суточные цыплята, племенное яйцо – нужное оставить)
за __________________ 2012 года по __________________________ району
(месяц)
______________________________ области
Наименование покупателя, его реквизиты
Вид племенной продукции (материала)
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий, тенге
ИТОГО
продолжение таблицы
Количество
Наименование продавца
голов, (племенной молодняк, суточные цыплята, племенное яйцо) (нужное оставить)
килограмм живой массы, тыс.штук)
(нужное оставить)
Начальник отдела животноводства (ответственное лицо) __________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Бухгалтер (ответственное лицо) ______________________________
(Ф.И.О., подпись)
Форма сводного акта о количестве быков-производителей и сумме причитающихся субсидий по области
(ежемесячный)
за __________________ 2012 года по __________________________ району
(месяц)
______________________________ области
Наименование
Годовая квота
Норматив бюджетных субсидий за единицу (голову) тенге
района
физического и/или юридического лица – владельца племенного быка-производителя мясной породы
голов
тенге
продолжение таблицы
Причитающаяся сумма бюджетных субсидии с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы бюджетных субсидии, тенге
Подлежит к оплате
Начальник отдела животноводства (ответственное лицо) ____________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Бухгалтер (ответственное лицо) ______________________________
(Ф.И.О., подпись)
Форма сводного акта о проведении селекционной и племенной работы и сумме причитающихся субсидий по области
(ежемесячный)
за __________________ 2012 года по __________________________ району
(месяц)
______________________________ области
Наименование
Годовая квота
Норматив бюджетных субсидий
за единицу (голову) тенге
Количество маточного поголовья (коров и нетелей, охваченных в селекционной и племенной работой (процесс)
района
хозяйств
голов
тенге
на начало пастбищного сезона
за отчетный месяц
продолжение таблицы
№ и дата выписки из базы данных единой информационной аналитической системы о ведении селекционной и племенной работы в хозяйствующем субъекте
Причитающаяся сумма бюджетных субсидий
с начала года, тенге
Оплачено с начала года, тенге
Остаток причитающейся суммы бюджетных субсидии, тенге
Подлежит к оплате, тенге
Начальник отдела животноводства (ответственное лицо) ____________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Бухгалтер (ответственное лицо) ______________________________
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 6
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
«Утверждаю»
Начальник управления сельского хозяйства
_____________________________области __________________________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«______» ________________ 2012 г.
Форма отчета (информации) по освоению бюджетных средств области
п/п
Наименование племенной продукции (материала)
Доведенная квота
Доведенный план финансирования, тыс.тенге
голов
кг. живой массы, тыс.штук
сумма субсидий, тыс.тенге
продолжение таблицы
Фактически реализовано, использовано, содержано, проведена селекционно-племенная работа
Находится на обработке в управлении сельского хозяйства области
Фактически оплачено за приобретенную продукцию и использованный племенной материал, содержание быков-производителей, проведение селекционной и племенной работы
голов
кг. живой массы, тыс. штук
сумма субсидий, тыс. тенге
голов
кг. живой массы, тыс. штук
сумма субсидий, тыс. тенге
голов
кг. живой массы, тыс. штук
сумма субсидий, тыс.тенге
Начальник отдела животноводства (ответственное лицо) ____________________________________
(Ф.И.О., подпись)
Бухгалтер (ответственное лицо) ______________________________
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 7
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
«Утверждаю»
Начальник управления сельского хозяйства
_____________________________области __________________________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
«______» ________________ 2012 г.
Форма отчета (информации) по объемам приобретения племенной продукции (материала), а также проведения селекционной и племенной работы за квартал по области
Наименование
Сумма субсидий, тыс.тенге
Доведенная квота
покупателя
племенной продукции (материала)
голов
кг.живой массы, тыс.штук
сумма субсидий, тыс.тенге
продолжение таблицы
Продавцы
племенной завод
племенное хозяйство
сельхозтоваропроизводитель
кг.живой массы, тыс.штук
сумма, тыс.тенге
кг.живой массы, тыс.штук
сумма, тыс.тенге
голов
сумма, тыс.тенге
Начальник отдела животноводства (ответственный исполнитель)            ______________________________
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 8
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
Форма решении схода жителей населенного пункта – владельцев скота по закреплению и использованию быков-производителей

1) тиісті тұқымдар бойынша республикалық палаталар ұсынған заңды және жеке тұлғалардың ғылыми және/немесе консалтингтік сүйемелдеуі туралы;
2) шет елдік селекцияның асыл тұқымды аналық табындарында бағаланған тұқымдық бұқалар ұрығымен жасанды ұрықтандыруды және/немесе қолдан шағылыстыруда өз өнімділігі бойынша бағаланған асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды пайдалану.
3. Тауар өндірушінің мекен-жайы (толық): _____________________.
4. Өтінімге келесі құжаттар қоса беріледі:
ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
заңды тұлғаның немесе жеке тұлғаның (шаруа, фермерлік қожалықтары) тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәліктің көшірмесі;
клиентің салық есебінде тұрғанын растайтын, салық органымен берілген құжаттың көшірмесі;
банктегі есеп шоттың болуы туралы, оның нөмірі көрсетілген банктің анықтамасы;
шаруашылық жүргізуші субъектіде селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізілгендігі туралы бірыңғай ақпараттық талдау жүйесінің деректер базасынан үзіндіні;
24-аш статистикалық есептілік нысанынан (заңды тұлғалар нысанындағы ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілер үшін), шаруашылық кітабынан (дара кәсіпкерлер үшін) үзіндімен расталған ірі қара мал басының бар екендігі туралы анықтаманы береді.
АҚ, ЖШС басшысы; КФШ, ШҚ, ФҚ басшысы __________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж."__" ___________
Ауыл шаруашылығы тауарын өндіруші_____________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "___" _________
________ облысы _____________ауданының _________ бөлімінің бастығы
2012 ж. "____" ________________ ______________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне
3 қосымша
Ауылдық округтегі асыл тұқымды тұқымдық бұқаға деген қажеттілік бойынша өтінімнің нысаны
1. Ауылдық округ ___________________________________________.
(ауылдық округтің атауы – сатып алушы)
2. Елді мекен ______________________________________________.
(елді мекен атауы)
3. Ағымдағы жылдың жайылым маусымының басына қолда бар _______ бас, оның ішінде аналық ірі қара мал бастары (2 жастан ересек)_______________бас.fs24(елді мекендегі ірі қара малдың санын көрсету)
4. 2012 жылы ___________ бас аналық ірі қара мал басын еркін шағылыстыру жоспарланды.
5. Еркін шағылыстыру үшін қажетті етті бағыттағы асыл тұқымды тұқымдық бұқалар _______________ бас.
Растаймын: __________________________________ Ауылдық округ Әкімі
(ауылдық округтің атауы)
_______________________________________2012 жыл "___" _________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
___________ облысы _________ауданының__________ бөлімінің бастығы
2012 ж. "____" ________________ ______________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне
4 қосымша
"Бекітемін"
__________________ ауданы әкімі
_____________________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "____"____________
Асыл тұқымды өнім сатып алғаны және аудан бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық акттің нысаны ______________________________________________________________
(атауы: асыл тұқымды төл, тәуліктік балапандар, асыл тұқымды жұмыртқа – керегін қалдыру)
2012 ж. ____________ __________________________облысының
(айына)
________________________ ауданы бойынша
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) түрі
Саны
Сатушының атауы
Тиесілі бюджеттік субсидия сомасы, теңге
бас (асыл тұқымды төл, тәуліктік балапандар, асыл тұқымды жұмыртқа) (керегін қалдыру)
тірілей салмағы килограмм, мың дана (керегін қалдыру)
БАРЛЫҒЫ
___________________ауданының ________________________бөлімінің бастығы_______________________________(аты-жөні, қолы)
___________________ауданының ________________________бөлімінің маманы_______________________________ (аты-жөні, қолы)
___________________ауданының Асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша мемлекеттік инспекторы_________________ (аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 4 қосымша
"Бекітемін"
__________________ ауданы әкімі
_____________________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "____"____________
Тұқымдық бұқалар саны және аудан бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық акттің нысаны 2012 ж. ____________ __________________________облысының
(айына)
________________________ ауданы бойынша
Атауы
Жылдық квота
Бір бірлікке (басқа) бюджеттік субсидия нормативі, теңге
Жыл басынан бері бюджеттік субсидиян
ың тиесілі сомасы, теңге
Жыл басынан бері төленге
ні, теңге
Тиесілі бюджетті
к субсидия
ның қалдығы, теңге
Төлеуге жататыны
аудан
ауылдық округ
асыл тұқымды етті бағыттағы тұқымдық бұқаның иесі - заңды және/ немесе жеке тұлғаның
бас
теңге
___________________ауданының ________________________бөлімінің бастығы_______________________________(аты-жөні, қолы)
___________________ауданының ________________________бөлімінің маманы_______________________________ (аты-жөні, қолы)
___________________ауданының Асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша мемлекеттік инспекторы_________________ (аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 4 қосымша
"Бекітемін"
__________________ ауданы әкімі
_____________________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "____"____________
Асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу және аудан бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық акттің нысаны 2012 ж. ____________ __________________________облысының
(айына)
________________________ ауданы бойынша
Атауы
Жылдық квота
Бір бірлікке (басқа) бюджеттік субсидия нормативі, теңге
Аналық мал басының саны (селекциялық және асыл тұқымдық жұмыспен қамтылған (жүйе) сиырлар және құнажындар
аудан
тауар өндірушінің
бас
теңге
жайылымдық маусымының басына
есеп айын
кестенің жалғасы
Шаруашылық жүргізуші субъектіде селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізілетіндігі туралы біріңғай аөпараттық таладау жүйесінің деректер базасынан үзіндінің № және күні
Жыл басынан бері бюджеттік субсидияның тиесілі сомасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Тиесілі бюджеттік субсидияның қалдығы, теңге
Төлеуге жататыны
___________________ауданының ________________________бөлімінің бастығы_______________________________(аты-жөні, қолы)
___________________ауданының ________________________бөлімінің маманы_______________________________ (аты-жөні, қолы)
___________________ауданының Асыл тұқымды мал шаруашылығы бойынша мемлекеттік инспекторы_________________ (аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 5 қосымша
"Бекітемін"
__________________ облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_____________________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "____"____________
Асыл тұқымды өнім сатып алғаны және облыс бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық акттің нысаны _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
(атауы: асыл тұқымды төл, тәуліктік балапандар, асыл тұқымды жұмыртқа – керегін қалдыру)
2012 ж. ____________ ___________________________________облысы (айына) бойынша
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
Асыл тұқымды өнімнің (материалдың) түрі
Саны
Сатушының атауы
Тиесілі бюджеттік субсидия сомасы, теңге
бас (асыл тұқымды төл, тәуліктік балапандар, асыл тұқымды жұмыртқа) (керегін қалдыру)
тірілей салмағы килограмм, мың дана (керегін қалдыру)
БАРЛЫҒЫ
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты тұлға) ________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Бухгалтер (жауапты тұлға)________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Тұқымдық бұқалар саны және облыс бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық акттің нысаны 2012 ж. ____________ __________________________облысының
(айына)
________________________ ауданы бойынша
Атауы
Жылдық квота
Бір бірлікке (басқа) бюджеттік субсидия нормативі, теңге
Жыл басынан бері бюджеттік субсидияның тиесілі сомасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Тиесілі бюджеттік субсидияның қалдығы, теңге
Төлеуге жататыны
аудан
асыл тұқымды етті бағыттағы тұқымдық бұқаның иесі - заңды және/немесе жеке тұлғаның
бас
теңге
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты тұлға) ________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Бухгалтер (жауапты тұлға)________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу және облыс бойынша тиесілі субсидия сомасы туралы жиынтық акттің нысаны 2012 ж. ____________ __________________________облысының
(айына)
________________________ ауданы бойынша
Атауы
Жылдық квота
Бір бірлікке (басқа) бюджеттік субсидия нормативі, теңге
Аналық мал басының саны (селекциялық және асыл тұқымдық жұмыспен қамтылған (жүйе) сиырлар және құнажындар)
аудан
тауар өндірушінің
бас
теңге
жайылымдық маусымының басына
есеп айын
кестенің жалғасы
Шаруашылық жүргізуші субъектіде селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізілетінігі туралы біріңғай аөпараттық таладау жүйесінің деректер базасынан үзіндінің № және күні
Жыл басынан бері бюджеттік субсидияның тиесілі сомасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Тиесілі бюджеттік субсидияның қалдығы, теңге
Төлеуге жататыны
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты тұлға)________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Бухгалтер (жауапты тұлға)________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 6 қосымша
"Бекітемін"
__________________ облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_____________________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "____"____________
Облыс бойынша бюджет қаражатты игеру жөніндегі есептің нысаны (ақпарат)
р/с
Асыл тұқымды өнім (материал) атауы
Жеткізілген квота
Жеткізілген қаржыландыру жоспары, мың тенге
Нақты сатып алынғаны, пайдаланылған, күтіп-бағылғаны, жүргізілген селекциялық-асыл тұқымдық жұмыстар
бас
кг. тірі салмақ, мың дана
субсидия сомасы мың тенге
бас
кг. тірі салмақ, мың дана
субсидия сомасы, мың тенге
кестенің жалғасы
Ауыл шаруашылығы басқармасының өңдеуінде жатқаны
Сатып алынған асыл тұқымды өнімге және пайдаланылған материалға, күтіп-бағылған тұқымдық бұқаға, жүргізілген селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарға нақты төленгені
бас
кг. тірі салмақ, мың дана
субсидия сомасы, мың тенге
бас
кг. тірі салмақ, мың дана
субсидия сомасы, мың тенге
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты тұлға) ________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Бухгалтер (жауапты тұлға) ________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 7 қосымша
"Бекітемін"
__________________ облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_____________________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
2012 ж. "____"____________
Облыс бойынша асыл тұқымды өнімді (материалды) сатып алу, сондай-ақ селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізу көлемі жөніндегі бір тоқсандағы есептің нысаны (ақпарат)
Атауы
Субсидия соммасы, мың теңге
Жеткізілген квота
Сатып алушының
Асыл тұқымды өнімнің (материалдың)
бас
кг. тірі салмақ, мың дана
субсидия соммасы, мың теңге
кестенің жалғасы
Сатушы
асыл тұқымды зауыт
асыл тұқымды шаруашылық
ауыл шаруашылық тауарын өндіруші
кг. тірі салмақ, мың дана
субсидия соммасы, мың теңге
кг. тірі салмақ, мың дана
субсидия соммасы, мың теңге
бас
субсидия соммасы, мың теңге
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы (жауапты тұлға) ________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Бухгалтер (жауапты тұлға)________________________________________
(аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 8 қосымша
Тұқымдық бұқаларды бекіту және пайдалану бойынша елді мекен тұрғындары – мал иелері жиналысының шешімінің нысаны

1. Населенный пункт
_______________________________________________
(наименование населенного пункта)
2. Дата проведения схода «_____»_____________ 2012 года.
3. Количество дворов в населенном пункте ______, в том числе дворов имеющих скот__________.
4. Участвовало в сходе владельцев скота имеющих скот_______.
5. Имеется в наличии маточного поголовья (старше 2-х лет) _______ голов, на начало пастбищного сезона текущего года.
6. Планируется в населенном пункте ______________________ ручная и/или  м      (наименование населенного пункта)
вольная случка маточного поголовья крупного рогатого скота племенным быком-производителем мясного направления в 2012 году в количестве ____________ голов.
По итогам проведения схода, жители вышеуказанного населенного пункта, приняли решения об использовании племенных быков-производителей мясного направления в общественном стаде, сформированного из поголовья личных подсобных хозяйств.
1. ___________________ _____________ ________________________
(идентификационный номер (порода) (учетный регистрационный номер в ИАС)
племенного быка-производителя)
2. ___________________ _____________ ________________________
(идентификационный номер (порода) (учетный регистрационный номер в ИАС)
племенного быка-производителя)
3. ___________________ _____________ ________________________
(идентификационный номер (порода) (учетный регистрационный номер в ИАС)
племенного быка-производителя)
Председатель схода граждан _________ _________________________
(подпись) (расшифровка подписи)
Секретарь схода граждан _________ ____________________________
(подпись) (расшифровка подписи)
ФОРМА ПОДПИСНОГО ЛИСТА
Мы, нижеподписавшиеся, поддерживаем инициативу проведения
____________________________________________________ схода жителей
(сроки проведения схода граждан)
с формулировкой вопроса _________________________________________.
п/п
Фамилия, имя, отчество
Дата рождения
Дата подписи
Подпись
Начальник отдела
______________________ района _________________________ области
«____» _____________ 2012 г. ________________________________
(печать, Ф.И.О., подпись)
наименование соответствующего отдела.
Приложение 9
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
Акиму_______________ района
___________________________
(Ф.И.О.)
от Руководителя АО, ТОО_________
Главы КФХ, КХ, ФХ___________
_______________________
(Ф.И.О.)
Форма обязательств по использованию приобретенного племенного молодняка крупного рогатого скота
Настоящим обязуюсь использовать приобретенный племенной молодняк крупного рогатого скота, в соответствии с требованиями «Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2012 года областными бюджетами, бюджетами городов Астаны и Алматы на поддержку племенного животноводства», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2012 года за № 516.
1. При приобретении племенного молодняка крупного рогатого скота:
1. Наличие регистрации в единой информационной базе селекционной и племенной работы, подтвержденное выпиской из базы данных единой информационной аналитической системы.
2. Наличие идентификационного номера животных и регистрации в единой базе данных по идентификации селькохозяйственных животных.

1. Елді мекен ______________________________________________________
(елді мекеннің атауы)
2. Жиналыстың өткен күні "_____"_____________ 2012 жыл.
3. Елді мекендегі үй саны _______, оның ішінде мал бар ______ үй.
4. Жиналысқа қатысқан _______ малы бар мал иелерінің үй.
5. Ағымдағы жылдың жайылым маусымының басына қолда бар аналық мал басы (2-жастан асқан) ______________________________________бас. (малдың түрін өнімдіңлік бағытын көрсету)
6. Елді мекенде __________________2012 жылы ________ бас мүйізді ірі
(елді мекеннің атауы)
қара аналық мал басын ет бағытындағы асыл тұқымды тұқымдық бұқамен қолдан және/ немесе еркін шағылыстыру жоспарланған.
Өткізілген жиналыстың қорытындысы бойынша, жоғарыда аталған елді мекен тұрғындары жеке қосалқы шаруашылықтардағы аналық ірі қара мал басын шағылыстыруға, асыл тұқымды етті бағыттағы тұқымдық бұқаларды пайдалану туралы шешім қабылдады.
1. _______________________ ____________ ________________________
(асыл тұқымды тұқымдық бұқаның (тұқымы) (ААЖ-ге есептік тіркелу нөмірі)
бірдейлендіру номері)
2. _______________________ ____________ ________________________
(асыл тұқымды тұқымдық бұқаның (тұқымы) (ААЖ-ге есептік тіркелу нөмірі)
бірдейлендіру номері)
3. _______________________ ____________ ________________________
(асыл тұқымды тұқымдық бұқаның (тұқымы) (ААЖ-ге есептік тіркелу нөмірі)
бірдейлендіру номері)
Азаматтар жиналысының төрағасы ___________ _______________________
(қолы) (қолды таратып жазу)
Азаматтар жиналысының хатшысы ___________ _______________________
(қолы) (қолды таратып жазу)
ҚОЛ ҚОЙЫЛАТЫН БЕТтің нысаны
Біз, төменде қол қоюшылар, өткізілген тұрғыдар жиынының бастамасын қолдаймыз ______________________________________________
(азаматтар жиынының өткізілу мерзімі)
___________________________________________________ деген мәселемен
р/н
Аты-жөні
Туған күні
Қолы
Қол қойған күй
__________ облысы ____________ауданының _________ бөлімінің бастығы
2012 ж. "____" ________________ ______________________
(мөрі, аты-жөні, қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 9 қосымша
_________________ ауданы әкіміне
_______________________________
(аты-жөні)
_________АҚ, ЖШС директорынан
______ КФҚ, ШҚ, ФҚ басшысынан
_______________________
(аты-жөні)
Сатып алынған ірі қара малдың асыл тұқымды төлін пайдалану бойынша міндеттеменің нысаны
Осымен, сатып алған асыл тұқымды мүйізді ірі қара төлін Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 сәуірде № 516 қаулысымен бекітілген "Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2012 жылға арналған республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану қағидалары" талаптарына сәйкес пайдалануға міндеттенемін.
Асыл тұқымды мүйізді ірі қара малын сатып алған кезде:
1. Бірыңғай ақпараттық талдау жүйесінің базасынан алынған үзіндімен расталған селекциялық және асылдандыру жұмысының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркеуде болуы.
2. Малдардың бiрдейлендiру нөмiрiнiң және ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру жөніндегі бiрыңғай деректер базасында тiркеуде болуы.

3. Содержание племенного молодняка крупного рогатого скота в соответствии с зоотехническими нормами и осуществлении ветеринарных мероприятий.
4. Возраст приобретаемого племенного молодняка не должен превышать на момент заключения договора:
телки – до 18 месяцев;
нетели и быки - производители – до 26 месяцев.
1.2. При приобретении племенных телок (нетелей) отечественной селекции:
1. Предоставление обязательств:
1) об использовании племенных телок (нетелей) в воспроизводительных целях не менее двух лет путем чистопородного разведения;
2) в молочном скотоводстве по использованию 100% искусственного осеменения случного контингента крупного рогатого скота семенем оцененных племенных быков-производителей;
3) в мясном скотоводстве по использованию искусственного осеменения случного контингента крупного рогатого скота семенем оцененных племенных быков-производителей и/или использованию в ручной случке племенных быков-производителей, оцененных по собственной продуктивности;
4) о научном и/или консалтинговом сопровождении юридическими и физическими лицами, рекомендованными республиканскими палатами по соответствующим породам.
1.3. При приобретении племенных телок (нетелей) зарубежной селекции:
1. Предоставление обязательств:
1) об использовании племенных телок (нетелей) в воспроизводительных целях не менее двух лет путем чистопородного разведения;
2) в молочном скотоводстве по использованию 100% искусственного осеменения случного контингента крупного рогатого скота семенем оцененных племенныхбыков-производителей;
3) в мясном скотоводстве по использованию искусственного осеменения случного контингента крупного рогатого скота семенем оцененных племенных быков-производителей и/или использовании в ручной случке племенных быков-производителей, оцененных по собственной продуктивности;
4) о научном и/или консалтинговом сопровождении юридическими и/или физическими лицами, рекомендованными республиканскими палатами, по соответствующим породам.
1.4. При приобретении племенных быков-производителей для породного преобразования в товарные стада и/или для использования в общественном стаде, сформированных из поголовья личных подсобных хозяйствпредоставление обязательств:
1. Предоставление обязательств:
1) об использовании в воспроизводственных целях племенных быков-производителей не менее двух случных сезонов в товарном и/или общественном стаде, сформированных из поголовья личных подсобных хозяйств.
1. Наличие решения схода жителей населенного пункта по закреплению и использованию данных племенных быков-производителей в общественном стаде, сформированных из поголовья личных подсобных хозяйств, заверенное акимом соответствующего сельского округа.
4. При приобретении племенного молодняка крупного рогатого скота из-за рубежа:
1. Наличие регистрации в единой информационной базе селекционной и племенной работы, подтвержденное выпиской из базы данных единой информационной аналитической системы.
2. Наличие идентификационного номера животных и регистрации в единой базе данных по идентификации селькохозяйственных животных.

3. Асыл тұқымды мүйізді ірі қара мал төлін зоотехникалық нормаларға сәйкес күтіп-бағу және ветеринариялық iс-шараларды жүзеге асыруға.
4. Сатып алынатын асыл тұқымды төлдің жасы шарт жасасу кезінде мыналардан аспауы тиіс:
қашарлар – 18 айға дейін;
құнажындар және тұқымдық бұқалар – 26 айға дейін.
Отандық селекцияның асыл тұқымды қашарларын (құнажындарын) сатып алу кезінде мынадай міндеттемелер ұсыну:
1. Мынадай міндеттемелер ұсыну:
1) таза тұқымды көбейту жолымен қашарларды (құнажындарды) өз төлінен өсіру мақсатында кемінде екі жыл пайдалану туралы;
2) сүтті ірі қара мал шаруашылығында ірі қара малдың шағылыстыру контингентін бағаланған тұқымдық бұқалардың ұрығымен 100 % жасанды ұрықтандыруды қолдану бойынша;
3) етті ірі қара мал шаруашылығында ірі қара малдың шағылыстыру контингентін бағаланған тұқымдық бұқалардың ұрығымен жасанды ұрықтандыруды пайдалану және/немесе өз өнімділігі бойынша бағаланған асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды пайдалану қолдан ұрықтандыру бойынша;
4) тиісті тұқымдар бойынша республикалық палаталар ұсынған заңды және жеке тұлғалардың ғылыми және/немесе консалтингтік сүйемелдеуі туралы.
Шет елдік селекцияның асыл тұқымды қашарларын (құнажындарын) сатып алу кезінде:
1. Мынадай міндеттемелер ұсыну:
1) таза тұқымды көбейту жолымен қашарларды (құнажынды) өз төлінен өсіру мақсатында кемінде екі жыл пайдалану туралы;
2) сүтті ірі қара мал шаруашылығында шағылыстыру контингентін бағаланған тұқымдық бұқалардың ұрығымен 100 % жасанды ұрықтандыруды қолдану бойынша;
3) етті ірі қара мал шаруашылығында ірі қара малдың шағылыстыру контингентін бағаланған тұқымдық бұқалардың ұрығымен жасанды ұрықтандыруды пайдалану және/немесе қолдан ұрықтандыруда өз өнімділігі бойынша бағаланған асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды пайдалану бойынша;
4) тиісті тұқымдар бойынша республикалық палаталар ұсынған заңды және жеке тұлғалардың ғылыми және/немесе консалтингтік сүйемелдеуі туралы.
Жеке қосалқы шаруашылықтардағы мал басынан құралған, жалпы табынға пайдалану үшін және/немесе тауарлы табынның тұқымдық құрамын өзгерту үшін асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды сатып алу кезінде:
1. Мынадай міндеттемелер ұсыну:
1) жеке қосалқы шаруашылықтардағы мал басынан құралған тауарлы және/немесе жалпы табында асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды өз төлінен өсіру мақсатында кемінде екі жыл шағылыстыру маусымында пайдалану туралы.
2. Жеке қосалқы шаруашылықтардағы мал басынан құралған жалпы табында – осы бекітілген асыл тұқымдық бұқаларды бекіту және пайдалану бойынша елді мекен тұрғындарының тиісті ауылдық округ әкімі растаған жиналыс шешімінің болуы.
Шет елден әкелінген асыл тұқымды ірі қара мал төлін сатып алған кезде:
1. Бірыңғай ақпараттық талдау жүйесінің базасынан алынған үзіндімен расталған селекциялық және асылдандыру жұмысының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркеуде болуы.
2. Малдардың бiрдейлендiру нөмiрiнiң және ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру жөніндегі бiрыңғай деректер базасында тiркеуде болуы.

3. Наличие ДНК – паспорта племенного быка-производителя, оцененного по собственной продуктивности.
4. Возраст приобретаемого племенного молодняка не должен превышать на момент заключения договора:
телки – до 18 месяцев;
нетели и быки–производители, оцененные по собственной продуктивности - до 26 месяцев.
1. Предоставление обязательств:
1) об использовании племенных телок (нетелей) и племенных быков-производителей, оцененных по собственной продуктивности в воспроизводственных целях не менее двух лет путем чистопородного разведения;
2) об использовании племенного крупного рогатого скота и полученного от него приплода для воспроизводства стада в течение трех лет только на территории Республики Казахстан;
3) об использовании в мясном скотоводстве искусственного осеменения случного контингента крупного рогатого скота семенем оцененных быков-производителей и/или использовании в ручной случке племенных быков-производителей, оцененных по собственной продуктивности.
4) о научном и/или консалтинговом сопровождении юридическими и/или физическими лицами, рекомендованными республиканскими палатами по соответствующим породам;
5) о содержании в соответствии с зоотехническими нормами и осуществлении ветеринарных мероприятий.
_______________________________
(подпись, дата)
Приложение 10
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию говядины на 2012 год
1. Товаропроизводитель ________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие поголовья на 1 января 2012 года _____ голов
3. Имеется специализированная площадка для содержания крупного рогатого скота с мощностью _____ голов единовременного откорма и развитой инфраструктурой (указать нужное):
1) загоны для содержания животных;
2) желоба для подачи кормов с бетонным фартуком;
3) наличие источников водоснабжения и обеспеченность автоматическим источником водопоя;
4) дренажная система с лагуной для удаления фекальных и талых вод;
5) наличие кормоприготовительной и кормораздаточной техники/оборудования, а также хранилища для кормов;
6) наличие раскола с фиксатором, весовое устройство;
7) наличие ветеринарного пункта.
4. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
5. Живая масса крупного рогатого скота (реализуемого на убой) будет не ниже _____ кг.
6. Планируемый объем реализации говядины в убойном весе ________ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).

3. Өзінің өнімділігі бойынша бағаланған асыл тұқымды тұқымдық бұқалардың ДНК – паспортының болуы.
4. Сатып алатын асыл тұқымды төлдің жасы шарт жасасу кезінде мыналардан аспауы тиіс:
қашарлар – 18 айға дейін;
құнажындар және тұқымдық бұқалар – 26 айға дейін.
1. Мынадай міндеттемелер ұсыну:
1) таза тұқымды көбейту жолымен қашарларды (құнажынды) және өзінің өнімділігі бойынша бағаланған асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды өз төлінен өсіру мақсатында кемінде екі жыл таза тұқымды өсіру жолымен пайдалану туралы;
2) асыл тұқымды ірі қара малды және одан алынған төлді табынды өз төлінен өсіру үшін тек Қазақстан Республикасы аумағында үш жыл ішінде пайдалану туралы;
3) етті ірі қара мал шаруашылығында ірі қара малдың шағылыстыру контингентін бағаланған тұқымдық бұқалардың ұрығымен жасанды ұрықтандыруды пайдалану және/немесе қолдан ұрықтандыруда өз өнімділігі бойынша бағаланған асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды пайдалану бойынша;
4) тиісті тұқымдар бойынша республикалық палаталар ұсынған заңды және жеке тұлғалардың ғылыми және/немесе консалтингтік сүйемелдеуі туралы;
5) зоотехникалық нормаларға сәйкес күтіп-бағу және ветеринариялық iс-шараларды жүзеге асыру туралы.
________________________________
(қолы, күні)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 10 қосымша
2012 жылға өндіріске және сатылатын сиыр еті үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші __________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы малының саны________.
3. Бір мезгілде бордақылайтын және инфрақұрлымы бар, қуаттылығы______ бас ірі қара малын бордақылауға арналған маманданған алаңның бар (қажетін көрсету):
1) малды күтiп-бағуға арналған қоралар;
2) бетон жиектi азық беруге арналған науа;
3) сумен жабдықтау көздерінің болуы және автоматтандырылған суару көзiмен қамтамасыз етiлуi;
4) фекалдық масса мен қар суын шығарып тастауға арналған мүйiсi бар дренаждық жүйе;
5) азық дайындау және азық тарату техникасының/жабдығының, сондай-ақ азық сақтау қоймасының болуы;
6) бекiткiшi бар жiктегiштiң, таразы құрылғысының болуы;
7) ветеринариялық пункттiң болуы.
4. сою алаңы (пункт) және/немесе қайта өңдейтін цех (есепке алу нөмірі (коды) ____) қуаттылығымен ____ тонна тәулігіне бар болуы.
5. Ірі қара малының тірідей салмағы кем деген (етке өткізгенде) _____кг.
6. Жоспармен сойыс салмақта сатылатын сиыр етінің көлемі_______ тонна, соның ішінде өңдеуге_____тонна және (немесе) жеке өзінің қайта өңдейтіні______тонна– (керегін толтыру).

7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., сенокосных угодий _______ га, пастбищных угодий ___________ га.
8 Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
12. Адрес (полный) Товаропроизводителя: __________________________.
13. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию молока на 2012 год
1. Товаропроизводитель ________________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие собственного маточного поголовья (коров и телок старше 2-х лет) на 1 января 2012 года ______ голов ____________________.
3. Среднегодовое поголовье дойных коров и нетелей по итогам 2011 года ___ голов.
4. Средний удой по стаду (на 1 корову) за 2011 год составил _______ кг (для 1 уровня по результатам бонитировки Форма № 7-мол).
5. Планируемый объем производства молока в зачетном весе _____ тонн, из них объем реализации в зачетном весе:
на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ___ тонн - (указать нужное).
6. Имеется в наличии (указать нужное):
1) современный молочный комплекс на _______ дойных коров, введенный в эксплуатацию _______ году;
2) молочный комплекс с соответствующей инфраструктурой (механизированное доение, навозоудаление и кормораздача, автопоение и кормоцех) на _______ дойных коров;

7. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2012 жылы қосымша сатып алынуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркеуiнiң болуы _____________(fs24күні және тіркелген нөмірі).
12. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) ________________________________________________________________
________________________________________________________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорынның басшысы _____________________(аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
2012 жылға сүтті өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші _________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылы 1 қаңтарға сиыр мен қашарлардың меншiктi аналық басының (2 жастан ересек) __________ бас болуы.
3. 2011 жылдың қортындысымен cауын сиырлар мен құнажындардың орташа жылдық саны ___ бас.
4. 2011 жылы табын бойынша орташа сауылым (1 сиырға) ___кг құрады (1-ші деңгей үшін бонитировканың қорытындысы бойынша (№ 7-нысан-сүт).
5. Жоспарланған есепке алу салмақтағы өндірілетін сүт көлемі______ тонна, оның ішінде есепке алу салмақта сатылатын көлем:
- қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдейтіні_____ тонна – (керегін толтыру)
6. Өзінде бар (қажеттісін көрсету):
1) пайдалануға ________ жылы енгізілген, ______ сауын сиырға арналған қазіргі заманғы сүт кешені;
2) ____________ сауын сиырға арналған тиісті инфрақұрлымы бар сүт кешені (механикалық сауу, тезекті жинап шығару мен мал азығын тарату, автосуару мен мал азығы цехы);

3) доильное оборудование с доением в молокопровод, в бидоны, молокосборник (танк) (подчеркнуть наличие).
7. Наличие собственного цеха по переработке молока ________ _____________________________________________(заполняется в случаях наличия). (указать – мощность, учетный номер, код)
8. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий _______ га.
9. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
10. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
11. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
12. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
13. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы___________________ (дата и номер регистрации).
14. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие (хозяйство) к ___ уровню.
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию свинины на 2012 год
1. Товаропроизводитель ____________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие специализированного помещения (площадок) для откорма свиней ____голов, __________________________________________________. (указать – типовое, общая площадь кв. метров)
3. Поголовье на откорме (среднегодовое поголовье свиней) по итогам 2011 года ____ голов.

3) сүт өткізгіш түтіктерге, бидондарға сауылатын сауын құрылғылары (сүт жинайтын (танк). (барының астын сызу)
7. Сүтті қайта өңдейтін жеке меншік цехының болуы _____________(бар болған жағдайда толтырылады)____________________________________________________
(өндірістік- жабдықтың аталуын есептік номерін кодын, қуаттылығын – көрсету)
8. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық______га, жайылымдық _____ га.
9. 01.01.12 ж. жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. 2012 жылы дайындауы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
11. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3)құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркеуiнiң болуы _____________(fs24күні және тіркелген нөмірі).
13. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген_____________(күні және тіркелген нөмірі).
14. Тауар өндірушының мекен жайы ________________________.
13. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банкілік шоттың бар болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Белгіленген өлшемдерге сәйкес кәсіпорынды (шаруашылықты) _____ деңгейге жатқызуды сұраймын.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
2012 жылға өндіріске және сатылатын шошқа еті үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші __________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. Шошқа бордақылауға арналған маманданған қоражайдың (алаңның) _______басқа болуы, _____________________________________________.
(үлгілі,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
3. 2012 жылдың қортындысымен бордақылаудағы ( орташа жылдық шошқа саны) саны ___ бас.

4. Наличие: автоматизации промышленной площадки; убойного цеха; комбикормового цеха; весового устройства.
5. Наличие ветеринарного пункта.
6. Наличие убойной площадки (пункт) и/или перерабатывающего цеха (учетный номер (код) _____) с мощностью ____ тонн в сутки;
7. Планируемое количество свиней подлежащих откорму для сдачи на мясо в 2012 году ____ гол.
8. Планируемый объем реализации свинины ____ тонн, в том числе на переработку ____ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн - (заполнить нужное).
9. Живая масса свиней (реализуемого на убой) будет не ниже _____кг.
10. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе пашни _____ га.
11. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
12. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
13. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) комбикормов ____________________ тонн;
3) зернофуража ______________________ тонн.
14. Адрес (полный) Товаропроизводителя: __________________________.
15. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию тонкой шерсти на 2012 год
1. Товаропроизводитель ____________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток старше 2-х лет ___ голов.
3. Наличие помещений для содержания овец на _____ голов, а также помещения для механизированной стрижки овец на ______ голов _______________________________________________________. (указать – типовое, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации шерсти ____________ тонн, в том числе на глубокую переработку ____ тонн, на первичную переработку ____ тонн, в том числе через собственные цеха ___ тонн - указать какие (заполнить нужное).

4. Мыналардың: өндіріс алаңдарын автоматтандырудың; мал соятын цехының; құрама жем цехының; таразы құрылғысының болуы.
5. Ветеринариялық пункттің болуы.
6. Сою алаңы (пункт) және/болмаса қайта өңдейтін цех (есепке алу нөмірі (коды) ____) қуаттылығымен ____ тонна тәулігіне бар болуы.
7. 2012 жылы етке өткізу үшін бордақылауға жататын шошқаның жоспарланған саны ________ бас.
8. Жоспармен сатылатын көлем шошқа еті _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдеуге______тонна (керектісін толтыру).
9. Шошқаның тірідей салмағы кем деген (етке өткізгенде) _____кг.
10. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га.
11. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай бойынша қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
12. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
13. 2012 жылы қосымша сатып алу жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) құрама жем ________ тонна;
3) дәнді мал азығы ________ тонна.
14. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) ________________________________________________________________
________________________________________________________________.
15. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі (қайта тіркелімі) туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
2012 жылға өндіріске және сатылатын биязы жүн үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші _________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек) саны _________ бас.
3. Қойларды _______ бас ұстауға арналған қоражайдың болуы, сондай-ақ механикаландырылған қырқуға арналған_____бас қоражайлардың болуы ____________________________________________.
(үлгілі,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
4. Жоспармен сатылатын жүннің көлемі _________ тонна, соның ішінде терең өңдеуге______тонна, бастапқы қайта өңдеу_____тонна, соның ішінде жеке меншік цехында____тонна-көрсету қажет (керектісін толтыру).

5. Наличие земельных угодий, всего ____ га., в том числе пашни ____ га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий ____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _________________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию баранины и конины на 2012 год
1. Товаропроизводитель ____________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье овец (лошадей) на 1 января 2012 года ____ голов, в том числе маток (старше 2-х, 3-х лет) ______ голов.
3. Наличие помещения для содержания овец (лошадей) на ___ голов ______________________________________________. (указать – типовое, общая площадь кв. метров)
4. Планируемый объем реализации баранины (конины) ______ тонн, в том числе на переработку ___ тонн и (или) собственная переработка ____ тонн, другие объекты реализации ___ тонн - указать какие (указать нужное).
5. Наличие земельных угодий, всего ___ га., в том числе, пашни ____ га., сенокосных угодий ___________ га., пастбищных угодий _____ га.
6. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
7. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
8. Адрес (полный) Товаропроизводителя: _________________________.
9. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию кумыса и шубата на 2012 год

5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық___га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
2012 жылға өндіріске және сатылатын қой және жылқы еті үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші __________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы қой (жылқы) саны ________ бас, соның ішінде аналықтары (2-жастан ересек (3-жастан) саны _________ бас.
3. Қойларды (жылқыларды) _______ бас ұстауға арналған қоражайдың болуы_____________________________________________.
(үлгілі,жалпы алаңын, шаршы метрін- көрсету)
4. Жоспармен сатылатын қой (жылқы) етінің көлемі _________ тонна, соның ішінде қайта өңдеуге______тонна және (немесе) жеке өзі қайта өңдеуге______тонна, басқа сауда объектісі_____тонна-көрсету қажет (керектісін толтыру).
5. Қолда бар жердің, барлығы _____ га, соның ішінде егістік _____ га, шабындық___га, жайылымдық _____ га.
6. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _____________________.
9. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банкілік шоттың болуы туралы банктен анықтама;
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
2012 жылға қымыз және шұбат өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны

1. Товаропроизводитель ___________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Поголовье лошадей (верблюдов) на 1 января 2012 года _____ голов, в том числе кобыл (верблюдоматок) ______ голов старше 3 – х лет.
3. Планируемое среднегодовое поголовье дойных кобыл (верблюдоматок) ____ голов.
4. Планируемый объем производства кумыса (шубата) в зачетном весе _____ тонн.
5. Наличие цеха по производству кумыса (шубата) на ______ тонн в сутки.
6. Планируемый объем реализации кумыса (шубата) ____________ тонн, в том числе на переработку _________ тонн и (или) собственная переработка ______________ тонн, другие объекты реализации ________ тонн - указать какие (заполнить нужное).
7. Наличие земельных угодий, всего _______ га., в том числе, пашни _____ га., сенокосных угодий ___________ га., пастбищных угодий ________________ га.
8. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 года:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
9. Планируется заготовить в 2012 году:
1) грубых кормов ____________________ тонн;
2) зернофуража ______________________ тонн.
10. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Форма заявки на получение субсидий за производство и реализацию мяса птицы и товарного яйца на 2012 год
1. Товаропроизводитель _________________________________________.
(наименование птицефабрики)
2. Среднегодовое поголовье кур-несушек на 1 января 2012 года ______ голов _______________________________________________________________.
(указать кросс и направление продуктивности)
3. Объем производства мяса птицы за 2011 год ________ тонн.
4. Ввод птицефабрики в эксплуатацию ___________________ (дата, год).
5. Мощность птицефабрики _____ тонн, _____ тыс. штук (указать нужное).
6. Среднегодовая яйценоскость на 1 курицу несушку по итогам 2011 года ______ штук.
7. Планируемый объем производства в 2012 году мяса ____ тонн, яиц ____ тыс. штук, из них объем реализации мяса _____ тонн, яиц _____ тыс. штук (указать нужное).

1. Тауар өндіруші __________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы жылқы (түйе) саны________, соның ішінде 3 – жастан ересек биелер (інгендер) саны ____ бас.
3. Жоспармен жылдық орта есеппен сауынды жылқылар (інгендер) _______бас.
4. Жоспармен өндірілетін қымыз (шұбат) көлемі есепке алу салмағымен ______ тонна.
5. Тәулігіне ______ тонна өнім өндіретін цехтің (қымыз немесе шұбат өндіретін) болуы.
6. Жоспармен өндірілетін қымызды (шұбатты) көлемі______ тонна, оның ішінде қайта өңдеуге______ тонна және (немесе) өздері қайта өңдеуге_____ тонна, басқа сату нысандары_____ тонна – (керегін толтыру).
7. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар_____га, жайылымдар _____ га.
8. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
9. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) ірі азықтар ________ тонна;
2) дәнді мал азығы ________ тонна.
10. Тауар өндірушының мекен жайы______________________________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банкілік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
2012 жылға бройлерлік құс етін және тауарлық жұмыртқа өндіру және сату үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші ________________________________________
(құс фабрикасының атауы)
2. 2012 жылдың 1 қаңтарына жұмыртқалайтын құстың орташа жылдық саны_____бас ______________________________________________________.
(кроссты және өнімділік бағытын көрсету)
3. 2011 жылы өндірілген құс етінің көлемі _____________ тонна.
4. Құс фабрикасы қолданысқа берілді ______________________ (күні, айы, жылы).
5. Құс фабрикасының қуаттылығы _______ тонна, _________ мың дана (қажеттісін көрсету).
6. 2011 жылғы нәтижелермен жылдық орта есеппен 1 жұмыртқалағыш жұмыртқа ______ мың дана.
7. 2012 жылы жоспармен өндірілетін ет көлемі __________ тонна, жұмыртқа_______ мың дана, оның ішінде сатылған ет_______тонна, жұмыртқа ________мың дана (керегін көрсету).

8. Имеется сертификат (ИСО, знак «Экологическая продукция», система пищевой безопасности ХАССП) ______________ (указать какой сертификат и дату выдачи).
9. Имеется технологическое оборудование для содержания птицы __________ (указать какое клеточное/напольное), срок эксплуатации оборудования _____ лет.
10. Адрес Товаропроизводителя (полный): ______________________.
11. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера.
В соответствии с установленными критериями прошу отнести предприятие к ___ уровню.
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Форма заявки на получение субсидий на удешевление стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья крупного рогатого скота (коров) в 2012 году
1.Товаропроизводитель_____________________________________
(наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие КРС на 1 января 2012 года _____ голов, в т.ч. коров _____ голов_________________________(указать направление продуктивности).
3. Планируемое поголовье коров на субсидирование сочных и грубых кормов ____ гол.
4. Наличие земельных угодий, всего ______га., в том числе пашни ___га., сенокосных угодий __________ га., пастбищных угодий ________ га.
5. Наличие кормов по состоянию на 1 января 2012 год:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
6. Планируется заготовить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
7. Дополнительно планируется закупить в 2012 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
8. Зарегистрирован в единой идентификационной базе данных Республики Казахстан __________ (дата и номер регистрации).
9. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы___________________ (дата и номер регистрации).
10.Адрес (полный) Товаропроизводителя: __________________________
11. К заявке прилагаются следующие документы:

8. Сертификат (ИСО, "Экологиялық өнім" белгісі, ХАССП азық-түлік қауіпсіздік жүйесі) _________________________________________ бар ма (қандай сертификат екендігін және берілген күнін көрсету).
9. Құстарды ұстауға технологиялық қондырғылар бар ма (қандай түрі-торлық/едендік екендігін көрсету), қондырғының пайдалану мерзімі _____ жыл.
10. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық) _______________.
11. Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринариялық залалсыздығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банкілік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама.
Басшысы __________________ (аты-жөні, қолы, мөрі) "____ "________ 2012 ж.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
2012 жылға iрi қара малдың аналық басын азықтандыру үшiн пайдаланылатын шырынды және кесек азықтың құнын iшiнара арзандату үшін субсидия алуға өтінімнің нысаны
1. Тауар өндіруші __________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2012 жылғы 1 қаңтардағы ірі қара малының саны______бас, оның ішінде сиыр______бас_________________(өнімділіктің бағытын көрсету).
3. Жоспармен сиыр саны_______бас шырынды және кесек азықты субсидиялау үшiн.
4. Қолда бар жердің жалпы көлемі _____ га, соның ішінде егістіктер _____ га, шабындықтар _____га, жайылымдар _____ га.
5. 2012 жылы 1 қаңтардағы жағдай қолда бар мал азығы:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
6. 2012 жылы дайындалуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
7. 2012 жылы қосымша сатып алынуы жоспарлануда:
1) шырынды азықтар ________ тонна;
2) ірі азықтар ________ тонна;
3) құрама жем ________ тонна;
4) дәнді мал азығы ________ тонна.
8. Қазақстан Республикасының бiрыңғай бірдейлендіру деректер базасында тiркеуiнiң болуы _____________ (күні және тіркелген нөмірі).
9. Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бiрыңғай ақпараттық базасында тiркелген_____________ (күні және тіркелген нөмірі).
10. Тауар өндірушінің мекен жайы (толық)
________________________________________________________________
________________________________________________________________.
Өтінімге мынадай құжаттар қоса тіркеледі:

1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копия свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копия документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справка банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) обязательство о сохранности маточного поголовья;
6) справка о наличии кормовых культур в севообороте или договор на покупку кормов;
Руководитель предприятия _____________
(Ф.И.О., подпись, печать)
«__» ____ 20__ год
«Подтверждаю»
Начальник Отдела сельского хозяйства __________ района ___________ области
«__» _________ 20 __ г. ____________________
(Ф.И.О., подпись, печать)
Приложение 11
к решению акима области
от 13 июня 2012 г.
№ 5
«Утверждаю»
аким __________________ района
_______________ (Ф.И.О., подпись, печать)
«___» ________________ 2012 год
Форма сводного акта (ежемесячный)
о реализации животноводческой продукции, а также количестве коров по району     _____________________________________________________________________
(указать нужное)
за ______ 2012 года по _________ району _______________ области
(месяц)
Наименование товаропроизвод
ителя
Субсидируемая животноводчес
кая продукция
Количество коров (гол.)
Наименование, дата и № платежного документа
Объем реализованной животноводческо
й продукции (тонн, тыс. штук)
Наименование покупателя, его реквизиты
ИТОГО
по району
составляется отдельно на каждый вид субсидируемой животноводческой продукции количество коров указывается при производстве молока и субсидирование грубых и сочных кормов.
Начальник районного отдела сельского хозяйства и ветеринарии _________________________ (Ф.И.О., подпись)
Специалист районного отдела сельского хозяйства и ветеринарии _________________________ (Ф.И.О., подпись)
Приложение 12
к решению акима области
от 13 июня 2012 года
№ 5
Форма сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий по ______________________ области на 2012 год
Наименование
Наличие поголовья, голов
Наличие коров, голов
в том числе маток, голов
Поголовье на откорме, голов
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
говядина
1
говядина
2
говядина
3
ИТОГО
молоко
1
молоко
2
молоко
3
ИТОГО
свинина
1
свинина
2
ИТОГО
мясо птицы
1
2
3
ИТОГО
товарное яйцо
1
2
3
ИТОГО
Шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и грубый корм
продолжение таблицы
Наименование
Поголовье дойных коров
Объем производс
тва продукции, тонн, тыс. штук
Норматив субсидий за единицу реализова
нной продукции, тенге
Доведенная квота
района
хозяйства
вид продукции (уровень)
тонн, тыс. штук
сумма субсид
ий, тыс. тенге
говядина
1
говядина
2
говядина
3
ИТОГО
молоко
1
молоко
2
молоко
3
ИТОГО
свинина
1
свинина
2
ИТОГО
мясо птицы
1
2
3
ИТОГО
товарное яйцо
1
2
3
ИТОГО
Шерсть
ИТОГО
Баранина
Конина
Кумыс
Шубат
Сочный и грубый корм
Приложение 13
к решению акима области
от 13 июня 2012 года
№ 5
«Утверждаю»
Начальник Управления сельского хозяйства
_____________ области
_______________(Ф.И.О., подпись, печать)
«______»________________2012 год
Форма сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции, а также количестве коров и выплате субсидий
_______________________________________________ (указать нужное)
за _________ 2012 года по ________________ области
(месяц)
Наименование
Годовая квота
Норматив субсидий за единицу (1 кг., штук) реализованной животноводческой продукции, тенге или на 1 гол.
Фактически реализовано животноводческой продукции, (тонн, тыс. штук)
Сельхозтоваро
производителя
Продукции
тонн, тыс. штук
тенге
с начала года
за отчетный месяц
продолжение таблицы
Фактически использовано комбикормов (концкормов) для производства мяса, яиц, тонн
Причитающаяся сумма субсидий с начала года,
тенге
Оплачено с начала года,
тенге
Остаток причитающейся суммы субсидий,
тенге
Подлежит к оплате,
тенге
с начала года
за отчетный месяц
Начальник отдела животноводства __________________________
(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 14
к решению акима области
от 13 июня 2012 года
№ 5
Форма отчета (информации)
по освоению средств на «____» ____________ 2012 года
по ________________________ области
п/п
Наименование
(продукции)
Доведенная квота
Доведенный план финансирования,
тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
продолжение таблицы
Фактически реализовано
Находится на обработке в управлении с/х области
Фактически оплачено
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
уровень
кг, тыс. штук
сумма, тыс. тенге
Начальник отдела животноводства __________________________
(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________
(Ф.И.О., подпись)
Приложение 15
к решению акима области
от 13 июня 2012 года
№ 5
Форма отчета (информации) по объемам реализации животноводческой продукции за «____» квартал 2012 года по ________________________ области
Наименование предприятия
Вид продукции
Доведенная квота,
тонн, тыс. штук
Реализация
Объекты торговли
в том числе собственные
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг., 1 штуку, тенге
продолжение таблицы
Реализация
Предприятия переработки
в том числе собственные
Другие учреждения
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг., 1 штуку, тенге
кг., штук
цена реализации,
за 1 кг., 1 штуку, тенге
Начальник отдела животноводства __________________________
(Ф.И.О., подпись)
Главный бухгалтер __________________________
(Ф.И.О., подпись)

1) ветеринариялық қолайлылығы туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелімі туралы куәлігінің көшірмесі;
3) салық органымен берілген клиенттің салық органына тіркеуге қойылғандығын растайтын құжаттың көшірмесін;
4) банктен банктік шоттың болуы туралы номері көрсетілген анықтама;
5) аналық мал басын сақтауға міндеттеме;
6) егіс айналымында азықтық дақылдардың немесе азық сатып алу шартының болуы.
Кәсіпорын басшысы ___________________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
"Растаймын"
____________ облысының _________ауданының ауыл шаруашылық бөлімінің бастығы ______________ (аты-жөні, қолы, мөрі)
"____ " _________ 2012 жыл
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 11 қосымша
"Бекітемін"
__________________ ауданы әкімі
_____________________________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі)
2012 ж. "____"____________
_______________ облысы _____________ ауданы бойынша 2012 жылғы ________ (айы)
______________________________________________________________________________________________ (керегін көрсету)
мал шаруашылығы өнімінің сатылуы, сондай-ақ аудан бойынша сиыр саны туралы
ЖИЫНТЫҚ АКТІ НЫСАНЫ(ай сайынғы)
Тауар өндірушінің атауы
Субсидияланылатын мал шаруашылығы өнімі
Сиыр саны (бас)
Төлем құжатының атауы, датасы және №
Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі (тонна, мың, дана)
Сатып алушының атауы, оның деректемелері
аудан бойынша ЖИЫНТЫҒЫ
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің бастығы _____________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Аудандық ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімінің маманы _____________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 12 қосымша
2012 жылға арналған ____________________ облысы бойынша субсидиялау бағдарламасының қатысушылары арасында квоталар мен бюджеттік субсидиялар мөлшерін бөлу жиынтық тізімінің нысаны
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Қолда бар сиыр, бас
Соның ішінде аналықтары, бас
Бордақыла
удағы мал басы, бас
Сауылатын сиыр саны, бас
аудан
шаруашылық
өнім түрі (деңгей)
сиыр еті
1
сиыр еті
2
сиыр еті
3
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
1
сүт
2
сүт
3
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа еті
1
шошқа еті
2
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
1
2
3
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық жұмыртқа
1
2
3
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және кесек азық
кестенің жалғасы
Атауы
Қолда бар мал саны, бас
Өндірілетін өнім көлемі, тонна, мың дана
Сатылған өнім бірлігіне субсидия нормативі, теңге
Жеткізілген квота
аудан
шаруашылық
өнім түрі (деңгей)
тонна, мың дана
Субсидия сомасы, мың теңге
сиыр еті
1
сиыр еті
2
сиыр еті
3
ЖИЫНТЫҒЫ
сүт
1
сүт
2
сүт
3
ЖИЫНТЫҒЫ
шошқа еті
1
шошқа еті
2
ЖИЫНТЫҒЫ
құс еті
1
2
3
ЖИЫНТЫҒЫ
тауарлық жұмыртқа
1
2
3
ЖИЫНТЫҒЫ
Жүн
ЖИЫНТЫҒЫ
Қой еті
Жылқы еті
Қымыз
Шұбат
Шырынды және кесек азық
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 13 қосымша
"Бекітемін"
______________ облысы
Ауыл шаруашылығы басқармасының бастығы
_______________________ (Т.А.Ж., қолы, мөрі)
2012 жылғы "___"_____________
___________________ облысы бойынша 2012 жылғы ____________ (айы) __________________________________________________________________________________________ (керегін көрсету) мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі, сондай-ақ, сиыр саны мен субсидиялар төлеу туралы облыс бойынша жиынтық ведомосінің нысаны
Атауы
Жылдық квота
Сатылған мал шаруашылығы өнімінің бірлігі (кг, дана) үшін субсидия нормативтері, теңге немесе 1 басқа
Нақты сойыс салмағында сатылған ет, сүт, жүн, жұмыртқа (тонна, мың дана)
Ауыл шаруашылығы тауар өндіруші
Өнім
тонна, мың дана
теңге
жыл басынан
есеп беру айында
кестенің жалғасы
Ет, жұмыртқа өндірісі үшін пайдаланған нақты құрама азық (құрама жем), тонна
Жыл басынан бері тиесілі субсидияның соммасы, теңге
Жыл басынан бері төленгені, теңге
Субсидиялардың тиесілі сомасының қалдығы, теңге
Төленуге жататыны, теңге
жыл басынан
есеп беру айында
деңгейін көрсету
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы __________________________
(Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер __________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 14 қосымша
_________________ облысы бойынша 2012 жылдың "____" ____________ айына игерілген қаражат бойынша есептің нысаны (ақпарат)
№ р/н
Атауы (өнімнің)
Жеткізілген квота
Жеткізілген қаржыландыру жоспары, мың теңге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
кестенің жалғасы
Нақты сатылғаны
Облыстық а/ш басқармасында өңдеуде жатыр
Нақты төленгені
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың тенге
деңгейі
кг, мың дана
сомасы, мың теңге
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы ________________________
(Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер ________________________ (Т.А.Ж., қолы)
Облыс әкімінің
2012 жылғы 13 маусымдағы
№ 5 шешіміне 15 қосымша
__________________ облысы бойынша 2012 жылдың "_________" тоқсанында сатылған мал шаруашылығы өнімінің көлемі бойынша есептің нысаны (ақпарат)
Кәсіпорынның атауы
Өнімнің түрі
Жеткізілген квота,
тонн, мың дана
Сату
Сауда объектілері
соның ішінде, меншікті
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
кестенің жалғасы
Сату
Қайта өңдеу кәсіпорындары
соның ішінде, меншікті
Басқа мекемелер
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
кг, дана
1 кг,
1 дана сату бағасы, теңге
Мал шаруашылығы бөлімінің бастығы _______________________
(Т.А.Ж., қолы)
Бас бухгалтер __________________________ (Т.А.Ж., қолы)