О внесении изменений в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 21 ноября 2012 года № 72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 ноября 2012 года № 3452. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18 июля 2013 года № 07-01-02/387).
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Актюбинской области от 18.07.2013 № 07-01-02/387).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2012-2014 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 7 декабря 2011 года № 434 "Об областном бюджете на 2012-2014 годы", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3384, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 17 января 2012 года № 9-10 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "103 522 403,1" заменить цифрами "104 962 317,1", в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "72 161 493,6" заменить цифрами "73 601 407,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "103 076 847,6" заменить цифрами "104 516 761,6".
в пункте 11:
в части абзаца 5:
цифры "491 567" заменить цифрами "487 864";
в части абзаца 6:
цифры "27 559" заменить цифрами "24 092";
исключить абзац 7;
в части абзаца 9:
цифры "740 732" заменить цифрами "651 953";
в части абзаца 11:
цифры "367 022" заменить цифрами "366 349";
в части абзаца 12:
цифры "809 097" заменить цифрами "596 065";
в части абзаца 14:
цифры "1 205 124" заменить цифрами "1 204 622";
в части абзаца 15:
цифры "781 129" заменить цифрами "985 252";
в части абзаца 16:
цифры "153 330" заменить цифрами "149 043";
в части абзаца 17:
цифры "228 628" заменить цифрами "211 579";
в части абзаца 19:

Облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 21 қарашадағы № 72 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 28 қарашада № 3452 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 шілдедегі № 07-01-02/387 хаты).
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облыстық мәслихатының 18.07.2013 № 07-01-02/387 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2 - тармағына, 106 - бабының 2 - тармағының 4- тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 қарашадағы "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3384 тіркелген, 2012 жылғы 17 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 9-10 жарияланған облыстық мәслихаттың 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 434 "2012-2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"103 522 403,1" деген цифрлар "104 962 317,1" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"72 161 493,6" деген цифрлар "73 601 407,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"103 076 847,6" деген цифрлар "104 516 761,6" деген цифрлармен ауыстырылсын.
11 тармақта:
5 абзацтың бөлігінде:
"491 567" деген цифрлар "487 864" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
"27 559" деген цифрлар "24 092" деген цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзац алынып тасталсын;
9 абзацтың бөлігінде:
"740 732" деген цифрлар "651 953" деген цифрлармен ауыстырылсын;
11 абзацтың бөлігінде:
"367 022" деген цифрлар "366 349" деген цифрлармен ауыстырылсын;
12 абзацтың бөлігінде:
"809 097" деген цифрлар "596 065" деген цифрлармен ауыстырылсын;
14 абзацтың бөлігінде:
"1 205 124" деген цифрлар "1 204 622" деген цифрлармен ауыстырылсын;
15 абзацтың бөлігінде:
"781 129" деген цифрлар "985 252" деген цифрлармен ауыстырылсын;
16 абзацтың бөлігінде:
"153 330" деген цифрлар "149 043" деген цифрлармен ауыстырылсын;
17 абзацтың бөлігінде:
"228 628" деген цифрлар "211 579" деген цифрлармен ауыстырылсын;
19 абзацтың бөлігінде:

3 444 049
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 425
006
Капитальные расходы государственного органа
316 808
008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
75 526
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
48 818
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
48 133
015
Организация содержания служебных животных
56 414
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
92 946
03
1
252
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2 428
021
Содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 271
271
Управление строительства области
800
003
Развитие объектов органов внутренних дел
800
04
Образование
16 065 429
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 411 399
261
Управление образования области
1 411 399
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
985 252
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
426 147
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
2 775 411
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 264 732
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 264 732
261
Управление образования области
1 510 679
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
851 872
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
541 093
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
102 350
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"

3 444 049
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 425
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
316 808
008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
75 526
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
48 818
014
Әкімшілік тәртіпті тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
48 133
015
Қызметтік жануаларды ұстауды ұйымдастыру
56 414
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
92 946
03
1
252
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 428
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстау
3 271
271
Облыстың құрылыс басқармасы
800
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
800
04
Бiлiм беру
16 065 429
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 411 399
261
Облыстың білім басқармасы
1 411 399
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
985 252
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
426 147
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
2 775 411
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 264 732
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 264 732
261
Облыстың білім басқармасы
1 510 679
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
851 872
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
541 093
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 350
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

211 579
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
45 643
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
304 087
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
7 733
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 598 114
271
Управление строительства области
5 170 735
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
2 082 004
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 087 654
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 077
05
Здравоохранение
20 318 562,7
1
Больницы широкого профиля
134 971
05
1
253
Управление здравоохранения области
134 971
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
134 971
2
Охрана здоровья населения
435 945
253
Управление здравоохранения области
435 945
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
134 661
006
Услуги по охране материнства и детства
194 620
007
Пропаганда здорового образа жизни
104 313
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
2 351
3
Специализированная медицинская помощь
5 160 710
253
Управление здравоохранения области
5 160 710
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 987 221
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
280 723
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
188 686
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
28 342
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

211 579
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 643
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
304 087
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын көтеруді қамтамасыз ету
7 733
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 598 114
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 170 735
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
2 082 004
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 087 654
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 077
05
Денсаулық сақтау
20 318 562,7
1
Кең бейiндi ауруханалар
134 971
05
1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
134 971
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
134 971
2
Халықтың денсаулығын қорғау
435 945
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
435 945
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
134 661
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
194 620
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
104 313
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ инфекцияларының алдын алуға арналған әлеуметтік жобаларын іске асыру
2 351
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 160 710
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 160 710
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 987 221
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
280 723
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
188 686
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
28 342
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

2 030 333
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 926 665
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
691 863
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
78 400
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
301 840
07
1
271
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
64 000
2
Коммунальное хозяйство
6 920 234,8
271
Управление строительства области
1 138 785
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
112 172
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
60 492
033
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
573 392
044
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
392 729
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 781 449,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
54 071
004
Газификация населенных пунктов
987 007
005
Капитальные расходы государственного органа
2 273
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
87 953
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 607 471
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

2 030 333
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
4 926 665
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
691 863
056
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
78 400
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
301 840
07
1
271
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
64 000
2
Коммуналдық шаруашылық
6 920 234,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 138 785
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
112 172
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
60 492
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
573 392
044
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
392 729
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 781 449,8
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 071
004
Елді мекендерді газдандыру
987 007
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 273
008
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инжернерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға арналған нысаналы трансферттер
87 953
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 607 471
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

2 000
9
Прочие
3 262 993,1
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
130 791
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
90 915
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
39 876
261
Управление образования области
20 000
13
9
261
066
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
20 000
265
Управление предпринимательства и промышленности области
844 615
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
20 000
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"
748 803
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"
40 812
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020 года"
35 000
271
Управление строительства области
1 000 254
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 000 254
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 267 333,1
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов"
1 190 550,1
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на решение вопросов обустройства моногородов
76 783
14
Обслуживание долга
856,1
1
Обслуживание долга
856,1
257
Управление финансов области
856,1
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
856,1
15
Трансферты
17 255 929,5
1
Трансферты
17 255 929,5
257
Управление финансов области
17 255 929,5
007
Субвенции
16 202 355
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
316 091,8
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
59 439,7
15
1
257
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
578 043
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно- территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения

2 000
9
Басқалар
3 262 993,1
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
130 791
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
90 915
020
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамутуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
39 876
261
Облыстың білім басқармасы
20 000
13
9
261
066
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 000
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
844 615
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
20 000
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
748 803
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
40 812
016
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
35 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 000 254
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 000 254
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 267 333,1
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 190 550,1
036
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
76 783
14
Борышқа қызмет көрсету
856,1
1
Борышқа қызмет көрсету
856,1
257
Облыстың қаржы басқармасы
856,1
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
856,1
15
Трансферттер
17 255 929,5
1
Трансферттер
17 255 929,5
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 255 929,5
007
Субвенциялар
16 202 355
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
316 091,8
017
Мақсатына сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
59 439,7
15
1
257
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
578 043
029
Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер