О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2011 года № 415 "О бюджете города Актобе на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 апреля 2012 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2012 года № 3-1-172. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24 января 2013 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 24.01.2013 № 114.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 9106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2012 - 2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 415 (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 января 2012 года за № 3-1-164, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 24 января 2012 года № 13) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «28 931 949» заменить цифрами «36 447 890», в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры «15 003 916» заменить цифрами «22 519 857»;
в подпункте 2):
затраты цифры «35 182 086,9» заменить цифрами « 42 348 027,9»;
подпункт 3) изложить в новой редакции:
«чистое бюджетное кредитование - 250 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 250 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифру «544 000» заменить цифрами «394 000», в том числе:
приобретение финансовых активов цифру «544 000» заменить цифрами «394 000»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета «-6 794 137,9» заменить цифрами «- 6 544 137,9»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета «6 794 137,9» заменить цифрами «6 544 137,9».
2) в пункте 6:
в части абзаца 7:
цифры «97 371» заменить цифрами «95 170»;
в части абзаца 8:
цифры «17 165» заменить цифрами «18 578»;
в части абзаца 9:
цифры «148 740» заменить цифрами «147 327»;
в части абзаца 11:
цифры «247 794» заменить цифрами «192 751» в том числе:
в части абзаца 12:
цифры «127 976» заменить цифрами «72 933»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«78400 тысяч тенге – на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
«301840 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020»;
«4000 тысяч тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020»;

"2012-2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 22 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 15 мамырда № 3-1-172 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013.01.24 № 114 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы», Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9106 баптарына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012 - 2014 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 415 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 12 қаңтардағы № 3-1-164 санымен тіркелген, 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 13 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «28 931 949» сандары «36 447 890» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері «15 003 916» сандары «22 519 857» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «35 182 086,9» сандары «42 348 027,9» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік несиелеу – 250 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелеу – 250 000 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге»;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо «544 000» сандары «394 000» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «544 000» сандары «394 000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы «-6 794 137,9» сандары «-6 544 137,9» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «6 794 137,9» сандары «6 544 137, 9» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
7 азат жол бөлігінде:
«97 371» сандары «95 170» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«17 165» сандары «18 578» сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жол бөлігінде:
«148 740» сандары «147 327» сандарымен ауыстырылсын;
11 азат жол бөлігінде:
«247 794» сандары «192 751» сандарымен ауыстырылсын оның ішінде:
12 азат жол бөлігінде:
«127 976» сандары «72 933» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына – 78 400 мың теңге»;
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту (немесе) сатып алу – 301 840 мың теңге»;
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға – 4 000 мың теңге»;

«734 464 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы Развитие регионов»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры «508 800» заменить цифрами «2 391 892»;
в части абзаца 3:
цифры «3 872 400» заменить цифрами «3 972 400»;
4) в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры «71 600» заменить цифрами «258 834»;
в части абзаца 6:
цифры «444 806» заменить цифрами «1 592 179»;
в части абзаца 8:
цифры «1 088 083» заменить цифрами «991 083»;
в части абзаца 9:
цифры «241 339» заменить цифрами «1 288 674»;
в части абзаца 10:
цифры «737 779» заменить цифрами «963 922»;
в части абзаца 12:
цифры «183 815» заменить цифрами «346 515»;
в части абзаца 13:
цифры «43 500» заменить цифрами «167 194»;
в части абзаца 14:
цифры «2 349 498» заменить цифрами «2 460 498»;
в части абзаца 15:
цифры «237 066» заменить цифрами «562 066»;
в части абзаца 17:
цифры «62 216 » заменить цифрами «245 020»;
в части абзаца 18:
цифры «278 105» заменить цифрами «904 667»;
в части абзаца 19:
цифры «190 000» заменить цифрами «40 000»;
и дополнить абзацами следующего содержания:
«13 000 тысяч тенге – на обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах»;
«120 000 тысяч тенге – на капитальный ремонт и на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования»;
«106 833 тысяч тенге – на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»;
«2 661 тысяч тенге – материально-техническое оснащение организаций социального обеспечения»;
«30 000 тысяч тенге – на изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества»;
«15 456 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда»;
«3 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан»;
«10 703 тысяч тенге – на изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов»;
«136 767 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах»;
«22 000 тысяч тенге – на развитие объектов культуры»;

«Өңірлерді дамыту бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 734 464 мың теңге»;
3) 7 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«508 800» сандары «2 391 892» сандарымен ауыстырылсын;
3 азат жол бөлігінде:
«3 872 400» сандары «3 972 400» сандарымен ауыстырылсын;
4) 8 тармақтағы:
3 азат жол бөлігінде:
«71 600» сандары «258 834» сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жол бөлігінде:
«444 806» сандары «1 592 179» сандарымен ауыстырылсын;
8 азат жол бөлігінде:
«1 088 083» сандары «991 083» сандарымен ауыстырылсын;
9 азат жол бөлігінде:
«241 339» сандары «1 288 674» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«737 779» сандары «963 922» сандарымен ауыстырылсын;
12 азат жол бөлігінде:
«183 815» сандары «346 515» сандарымен ауыстырылсын;
13 азат жол бөлігінде:
«43 500» сандары «167 194» сандарымен ауыстырылсын;
14 азат жол бөлігінде:
«2 349 498» сандары «2 460 498» сандарымен ауыстырылсын;
15 азат жол бөлігінде:
«237 066» сандары «562 066» сандарымен ауыстырылсын;
17 азат жол бөлігінде:
«62 216» сандары «245 020» сандарымен ауыстырылсын;
18 азат жол бөлігінде:
«278 105» сандары «904 667» сандарымен ауыстырылсын;
19 азат жол бөлігінде:
«190 000» сандары «40 000» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
«Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз етуге – 13 000 мың теңге»;
«Мектепке дейінгі білім беру мекемелеріне мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыруға және күрделі жөндеуге – 120 000 мың теңге»;
«Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек – 106 833 мың теңге»;
«Әлеуметтік қамтамасыз ету мекемесінің материалдық-техникалық жабдықтауға – 2661 мың теңге»;
«Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен шығаруға – 30 000 мың теңге»;
«Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға – 15 456 мың теңге»;
«Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 3 000 мың теңге»;
«Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындауға – 10 703 мың теңге»;
«Елдi мекендердің көшелерiн жарықтандыруға – 136 767 мың теңге»;
«Мәдениет объектілерін дамытуға – 22 000 мың теңге»;

«56 000 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы»;
«62 124 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы Развитие регионов»;
5) Приложение 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии               Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                города Актобе
Т. Хамитов                        С. Шинтасова
Приложение 1
к решению очередной сессии
маслихата города Актобе

«Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға – 56 000 мың теңге»;
«Өңірлерді дамыту бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 62 124 мың теңге»;
5) Көрсетілген шешімдегі 123 қосымша осы шешімдегі 123 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық                 Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы       мәслихатының хатшысы
Т. Хамитов                    С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезекті төртінші сессиясының

7591607,0
003
Общеобразовательное обучение
6924261,0
006
Дополнительное образование для детей
512181,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
7838,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
147327,0
9
Прочие услуги в области образования
2489048,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
216268,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
36908,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44410,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
29070,9
012
Капитальные расходы государственного органа
310,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
95170,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
10400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2272780,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2272780,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1464969,7
2
Социальная помощь
1404649,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1404649,7
002
Программа занятости
205807,0
005
Государственная адресная социальная помощь
9972,0
006
Оказание жилищной помощи
158387,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
742265,7
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
7020,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами «Отан», «Данк», удостоенных высокого звания «Халық Қаһарманы», почетных званий республики
166,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1335,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
43349,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
106193,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
59995,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

7591607,0
003
Жалпы білім беру
6924261,0
006
Балаларға қосымша білім беру
512181,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
7838,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
147327,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
2489048,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
216268,9
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36908,0
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44410,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
29070,9
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
310,0
015
Республикалық бюджеттен берілетін рансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
95170,0
020
Республикалық бюдеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
10400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2272780,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2272780,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
1464969,7
2
Әлеуметтік көмек
1404649,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1404649,7
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
205807,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9972,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
158387,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
742265,7
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
7020,0
009
1999 жылғы 26 шілдеде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әулеуметтік қолдау
166,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1335,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
43349,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
106193,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
59995,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету