О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 февраля 2012 года № 3-3-138. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 64
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21.12.2012 № 64.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 9, пункта 5 статьи 104, подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-135, опубликованное в районной газете «Жулдыз-Звезда» от 20 января № 5-6 и 7 февраля № 9 2012 года) следующие изменение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 093 787» заменить цифрами «3 099 932»;
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «2 106 252» заменить цифрами «2 112 397»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «3 093 787» заменить цифрами «3 122 033,3»;
в подпункте 3)
чистое бюджетное кредитование
цифры «22 746» заменить цифрами «22 745»;
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры «1 524» заменить цифрами «1 525»;
в подпункте 5)
дефицит бюджета
цифры « –22 746» заменить цифрами «- 44 846,3»;
в подпункте 6)
финансирование дефицита бюджета
цифры «22 746» заменить цифрами « 44 846,3».

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 13 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда № 3-3-138 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012.12.21 № 64 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына және 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-135 тіркелген, аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтарда № 5-6 және 7 ақпандағы № 9 сандарында жарияланған) № 49 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта
1) тармақшасында:
кірістер
«3 093 787» деген сандар «3 099 932» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 106 252» деген сандар «2 112 397» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 093 787» деген сандар «3 122 033,3»деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«22 746» деген сандар «22 745» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
«1 524» деген сандар «1525» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
«- 22 746» деген сандар «-44 846,3» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
«22 746» деген сандар «44 846,3» деген сандармен ауыстырылсын.

1766
64
Увеличение размеры доплаты за квалификационную категорию учителям школ за счет трансфертов из республиканского бюджета
22232
9
Прочие услуги в области образования
139826
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
118000
37
Строительство и реконструкция объектов образования
118000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21826
9
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8500
10
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
750
20
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10126
23
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2450
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
230933
2
Социальная помощь
214960
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),аульного (сельского) округа
11763
3
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11763
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
203197
2
Программа занятости
49757
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6812
5
Государственная адресная социальная помощь
1392
6
Оказание жилищной помощи
19500
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68764
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
44558
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5631
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6783
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15973
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15973
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
15219
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

1766
64
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
22232
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
139826
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
118000
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
118000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21826
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8500
10
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
750
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10126
23
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2450
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
230933
2
Әлеуметтік көмек
214960
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11763
3
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11763
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
203197
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
49757
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6812
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1392
6
Тұрғын үй көмегі
19500
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68764
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44558
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5631
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6783
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15973
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15973
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15219
11
Жәрдемақыларды мен басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

452
Отдел финансов района (города областного значения)
1841
8
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
1841
Приложение № 4
к решению Алгинского районного маслихата
№ 13 от 7 февраля 2012 года
Перечень бюджетных программ аульных (сельских) округов в районном бюджете на 2012 год
Наименование горсельокруов
функционирование аппарата акима района 123001
Оказание социальной помощи на дому 123003
Освещение улиц в населенных пунктах 123008
обеспечение санитарии населенных пунктов 123009
Алгинский

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
1841
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
1841
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 7 ақпандағы
№ 13 шешіміне
5 ҚОСЫМША
2012 жылға арналған аудандық бюджетке ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалары
Қала және селолық, ауылдық окрутердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл,(село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 123001
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 123003
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 123008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 123009
Алға