О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 "О районном бюджете на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 28 ноября 2012 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 декабря 2012 года № 3456. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 64
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21.12.2012 № 64.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 23 декабря 2011 года № 49 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-3-135, опубликованное в районной газете «Жулдыз-Звезда» от 20 января 2012 года № 5-6 и 7 февраля 2012 года № 9) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1)
доходы
цифры «3 880 909,9» заменить цифрами «3 874 844,2»;
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры «2 881 872,8» заменить цифрами «2 875 807,1»;
в подпункте 2)
затраты
цифры «3 906 334,6» заменить цифрами «3 900 268,9»;
2) в пункте 6:
в части абзаца 4:
цифры «10 644» заменить цифрами «10 636»;
в части абзаца 7:
цифры «1 766» заменить цифрами «1 106»;
3) в пункте 8:
в части абзаца 1:
цифры «43 791» заменить цифрами «44 480,3»;
4) в пункте 9:
в части абзаца 4:
цифры «261 705» заменить цифрами «257 038».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                Секретарь районного
маслихата                          маслихата
Г. Джармухамбетова                     А. Кайрушев
Приложение
к решению
Алгинского районного маслихата
от 28 ноября 2012 года № 57
Приложение № 1
к решению
Алгинского районного маслихата
от 23 декабря 2011 года № 49
Бюджет Алгинского района на 2012 год
категория
сумма
(тысячи
тенге)
Класс
под класс
НАИМЕНОВАНИЕ
1
2
3
4
5
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 49 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 28 қарашадағы № 57 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 5 желтоқсанда № 3456 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 64 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012.12.21 № 64 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабының 5 тармағына сәйкес Алға аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-135 тіркелген, аудандық «Жұлдыз-Звезда» газетінің 2012 жылғы 20 қаңтарда № 5-6 және 7 ақпандағы № 9 сандарында жарияланған) № 49 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 880 909,9» сандары «3 874 844,2» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«2 881 872,8» сандары «2 875 807,1» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 906 334,6» сандары «3 900 268,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
4 азат жолдың бөлігінде:
«10 644» сандары «10 636» сандарымен ауыстырылсын;
7 азат жолдың бөлігінде:
«1 766» сандары «1 106» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта:
1 азат жолдың бөлігінде:
«43 791» сандары «44 480,3» сандарымен ауыстырылсын;
4) 9 тармақта:
4 азат жолдың бөлігінде:
«261 705» сандары «257 038» сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                      хатшысы
Г. Джармухамбетова                    А. Кайрушев
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 28 қарашадағы
№ 57 шешіміне ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 49 шешіміне 1 ҚОСЫМША
2012 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
І. Кірістер

1772155,1
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1772155,1
4
Общеобразовательное обучение
1665019,7
5
Дополнительное образование для детей и юношества
83797,4
63
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1106
64
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организации начального основного, среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей сирот и детей, оставшихся без попечения родителей), за счет трансфертов из республиканского бюджета
22232
9
Прочие услуги в области образования
132759,2
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
111050
37
Строительство и реконструкция объектов образования
111050
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
21709,2
9
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8093,2
10
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
750
20
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
10418
23
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2448
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
225990,4
2
Социальная помощь
209947,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),аульного (сельского) округа
11839,5
3
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11839,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198107,9
2
Программа занятости
62440,9
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8057
5
Государственная адресная социальная помощь
1144
6
Оказание жилищной помощи
20200
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59284
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
34488
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1772155,1
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1772155,1
4
Жалпы білім беру
1665019,7
5
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
83797,4
63
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1106
64
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім мекемелерінің: мектептер, мектеп интернаттары (жалпы үлгідегі арнайы (түзету) дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалармен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін), мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
22232
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
132759,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
111050
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
111050
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
21709,2
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
8093,2
10
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
750
20
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10418
23
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2448
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
225990,4
2
Әлеуметтік көмек
209947,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11839,5
3
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11839,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198107,9
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
62440,9
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8057
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1144
6
Тұрғын үй көмегін көрсету
20200
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59284
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
34488
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

25709
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25709
13
Проведение противоэпизоотических мероприятий
25709
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13684
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13684
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13684
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8514
13
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
5000
15
Капитальные расходы государственного органа
170
12
Транспорт и коммуникация
21678
1
Автомобильный транспорт
21678
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
21678
13
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
21678
13
Прочие
180743,6
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
350
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства (города областного значения)
350
5
Поддержка предпринимательской деятельности
350
9
Прочие
180393,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
3264
40
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3264
452
Отдел финансов района (города областного значения)
32,5
12
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32,5
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7363
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
7163
13
Капитальные расходы государственного органа
200
471
Отдел образования и физической культуры и спорта района (города областного значения)
169734,1
1
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
10718,6
18
Капитальные расходы государственного органа
200
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

25709
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25709
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
25709
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13684
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13684
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13684
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8514
13
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын,аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың,кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
15
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
12
Көлік және коммуникация
21678
1
Автомобиль көлігі
21678
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), аудандық (селолық) округ әкімінің аппараты
21678
13
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
21678
13
Өзгелер
180743,6
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
350
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
350
5
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
350
9
Өзгелер
180393,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), аудандық (селолық) округ әкімінің аппараты
3264
40
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер ретінде "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларда іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыру
3264
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
32,5
12
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7363
1
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7163
13
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
169734,1
1
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
10718,6
18
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары