О районном бюджете на 2013-2015 годы
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 января 2013 года № 3483. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24 декабря 2013 года № 130
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2013 № 130.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алгинского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы                     4 461 780,1 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям          1 056 672 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям            1 032 тысяч тенге;
поступлениям от продажи
основного капитала                  2 071 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов      3 342 001,3 тысяч тенге;
2) затраты                    4 486 535,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное
кредитование                        9 989 тысяч тенге;
в том числе
бюджетные кредиты                 13 125 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов        3 136 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами              9 120 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов     9 120 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета                –43 864 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета 43 864 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алгинского района Актюбинской области от 31.01.2013 № 68 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.04.2013 № 82 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 № 98 (вводится в действие с 01.01.2013); от 31.07.2013 № 101 (вводится в действие с 01.01.2013); от 09.10.2013 № 109 (вводится в действие с 01.01.2013); от 08.11.2013 № 111 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 № 119 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на:
алкогольную продукцию, произведенную на территории Республики Казахстан;
бензин (за исключением авиационного) и дизельного топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения и в населенных пунктах;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет;
доходы от коммунальной собственности:
доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения);
штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемые из бюджета (города областного значения);
другие неналоговые поступления в бюджет района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения.

2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 62 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қаңтарда № 3483 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 130 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 24.12.2013 № 130 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына сәйкес Алға аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер                     4 461 780,1 мың теңге;
оның ішінде:
салық түсімдері бойынша           1 056 672 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша        1 032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер бойынша              2 071 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша  3 342 001,3 мың теңге;
2) шығындар                     4 486 535,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру         9 989 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                  13 125 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу            3 136 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын
операциялар бойынша сальдо            9 120 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу            9 120 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы                 -43 864 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру    43 864 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 68 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2013 № 82 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 № 98 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.07.2013 № 101 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 09.10.2013 № 109 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2013 № 111 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 № 119 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып
белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
акциздер, мыналарға:
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген алкоголь өніміне;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлік құқықтарды және олармен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
жылжымалы мүлік кепілін және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын мемлекеттік тіркегені үшін алым;
аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнаманы орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге салынатын айыппұлдар, өсімдер, санкциялар, өндіріп алулар;
аудан бюджетіне түсетін салыққа жатпайтын басқа түсімдер;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» установлено:
с 1 января 2013 года:
1) минимальный размер заработный платы - 18 660 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 731 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат –18 660 тенге.
5. Учесть предусмотренный в районном бюджете на 2013 год субвенции передаваемые из областного бюджета в сумме 1 450 633 тысяч тенге.
5-1. В связи с передачей функций предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты в областной бюджет:
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 131 068,9 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 04.12.2013 № 119 (вводится в действие с 01.01.2013).
6. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
55 592 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
15 664,7 на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
18 813 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
59 802 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
8 899,4 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы;
11 598 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;

3. Қазақстан Республикасының «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 9 бабына сәйкес:
2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 18 660 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 1 731 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 18 660 теңге болып ескерілсін және басшылыққа алынсын.
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенция көлемі 1 450 633 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5-1. Атқаратын қызметтердің берілуіне байланысты 2013 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке түсетін ағымдағы нысаналы трансферттері:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 131 068,9 мың теңге қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 04.12.2013 № 119 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге - 55 592 мың теңге;
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға - 15 664,7 мың теңге;
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 18 813 мың теңге;
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 59 802 мың теңге;
Қазақстан Республикасында Білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға - 8 899,4 мың теңге;
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге - 11 598 мың теңге;

26 439 тысяч тенге на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
10 975 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования – 154 766,2 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алгинского района Актюбинской области от 12.07.2013 № 98 (вводится в действие с 01.01.2013); от 08.11.2013 № 111 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 № 119 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Исключен решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 31.01.2013 № 68 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Исключен решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 31.01.2013 № 68 (вводится в действие с 01.01.2013).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 60 000 тыс. тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 51 200 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства - 479 349 тысяч тенге;
исключен решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 31.01.2013 № 68 (вводится в действие с 01.01.2013).
на развитие системы водоснабжения - 373 585 тысяч тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 8 751 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алгинского района Актюбинской области от 31.01.2013 № 68 (вводится в действие с 01.01.2013); от 12.07.2013 № 98 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 № 119 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
на развитие системы водоснабжения и водоотведения - 92 924 тысяч тенге;
на развитие объектов культуры - 153 132 тысяч тенге;
на благоустройство населенных пунктов - 31 575 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов - 186 850 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение аппарата района – 4 600 тысяч тенге;

Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға - 26 439 мың теңге;
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға - 10 975 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 154 766,2 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 12.07.2013 № 98 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2013 № 111 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 № 119 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 68 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Алынып тасталды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 68 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін:
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға - 60 000 мың теңге;
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға - 51 200 мың теңге;
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға - 479 349 мың теңге;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 68 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 373 585 мың теңге;
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 8 751 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 68 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.07.2013 № 98 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 № 119 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері түскені ескерілсін, оның ішінде:
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 92 924 мың теңге;
Мәдениет объектілерін дамытуға - 153 132 мың теңге;
Елді мекендерді абаттандыруға - 31 575 мың теңге;
Елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге - 186 850 мың теңге;
аудан аппаратын материалдық техникалық жарақтандыруға – 4600 мың теңге;

на капитальный ремонт административного здания – 43 933 тысяч тенге;
на выплату единовременной помощи ветеранам Великой Отечественной войны – 453 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 3 400 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы «Дорожная карта занятости 2020» - 23 026 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 22 920 тысяч тенге;
на внедрение системы электронного обучения в организациях образования - 2 169 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Алгинского района Актюбинской области от 31.01.2013 № 68 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.04.2013 № 82 (вводится в действие с 01.01.2013); от 31.07.2013 № 101 (вводится в действие с 01.01.2013); от 08.11.2013 № 111 (вводится в действие с 01.01.2013).

әкімшілік ғимаратты күрделі жөндеуге – 43 933 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы ардагерлеріне біржолдық материалдық көмек төлеуге – 453 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға - 3 400 мың теңге;
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" Бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға - 23 026 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 22 920 мың теңге;
білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізуге - 2 169 мың теңге.
Аталған трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.
Ескерту. 10 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 31.01.2013 № 68 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2013 № 82 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.07.2013 № 101 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.11.2013 № 111 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 2100 тысяч тенге.
12. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2013 год, согласно приложения 4.
13. Утвердить перечень бюджетных программ районного бюджета аппаратов акимов аульных (сельских) округов на 2013 год, согласно приложению 5.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии               Секретарь районного
маслихата                         маслихата
Г. Джармухамбетова                   А. Кайрушев
Приложение № 1
к решению
Алгинского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 62
Бюджет Алгинского района на 2013 год

11. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ауданның жергілікті атқарушы органының резерв сомасы 2 100 мың теңге болып бекітілсін.
12. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестірлеуге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық (селолық) округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                    Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                        хатшысы
Г. Джармухамбетова                      А. Кайрушев
Аудандық маслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 62 шешіміне 1 ҚОСЫМША
2013 жылға арналған аудандық бюджет

84130
9
Прочие услуги в области образования
75983
466
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50000
37
Строительство и реконструкция объектов образования
50000
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
25983
9
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10413
10
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
918
20
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14652
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
226377
2
Социальная помощь
210438
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села),аульного (сельского) округа
11690
3
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11690
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
198748
2
Программа занятости
35295
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9909
5
Государственная адресная социальная помощь
1500
6
Оказания жилищной помощи
22326
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68739
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
55533
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5446
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15939
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15939
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15172
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
767
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
125597
1
Жилищное хозяйство
37899
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
37899
3
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
7899
4
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры

84130
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
75983
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
50000
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
50000
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
25983
9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10413
10
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
918
20
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына (қамқоршыларына) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
14652
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
226377
2
Әлеуметтік көмек
210438
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11690
3
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11690
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
198748
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
35295
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9909
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1500
6
Тұрғын үй көмегі
22326
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68739
16
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
55533
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5446
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15939
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15939
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15172
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
767
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
125597
1
Тұрғын үй шаруашылығы
37899
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
37899
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
7899
4
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу