О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 198 "О бюджете Байганинского района на 2012-2014 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 8 августа 2012 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 августа 2012 года № 3-4-151. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20 мая 2013 года № 04-13/76)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Байганинского района Актюбинской области от 20.05.2013 № 04-13/76).
В соответствии статьями 9 и 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Байганинского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 198 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-138,опубликованное в газете «Жем - Сағыз» 19 января № 3 и 26 января 2012 года № 4) следующие изменения:
1) в пункте 1
в подпункте 1)
доходы цифры «2 510 745» заменить цифрами «2 572 233»;
в том числе
налоговые поступления
цифры «1 558 040» заменить цифрами «1 610 714»;
неналоговые поступления
цифры «3 260» заменить цифрами «2 260»;
поступления от продажи основного капитала
цифры «2 600» заменить цифрами «9 100»;
поступление трансфертов
цифры «946 845» заменить цифрами «950 159»;
в подпункте 2):

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 198 "2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 тамыздағы № 28 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 тамызда № 3-4-151 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 мамырдағы № 04-13/76 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 20.05.2013 № 04-13/76 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2012-2014 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 198 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-138 санымен тіркелген, 2012 жылғы 19 қаңтарда № 3 және 26 қаңтарда № 4 «Жем -Сағыз» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында
кірістер «2 510 745» деген сандар «2 572 233» деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер
«1 558 040» деген сандар «1 610 714» деген сандармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер
«3 260» деген сандар «2 260» деген сандармен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім
«2 600» деген сандар «9 100» деген сандармен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері
«946 845» деген сандар «950 159» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында

затраты цифры «2 898 399,8» заменить цифрами «2 959 887,8»;
2) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии:                       Н. Шекеева
Секретарь маслихата:                       Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению Байганинского районного
маслихата от 8 августа 2012 года № 28
Приложение 1 к решению Байганинского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года № 198
Бюджет Байганинского района на 2012 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ПОСТУПЛЕНИЯ
2 572 233
Доходы
2 572 233
1
Налоговые поступления

шығындар «2 898 399,8» деген сандар «2 959 887,8» деген сандармен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы:                           Н.Шекеева
Мәслихат хатшысы:                          Б.Турлыбаев
Байғанин аудандық мәслихатының 2012 жылғы
8 тамыздағы № 28 шешіміне 1 қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2011 жылғы
20 желтоқсандағы № 198 шешіміне 1 қосымша
2012 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.ТҮСІМДЕР
2 572 233
КІРІСТЕР
2 572 233
1
Салықтық түсімдер

100 522,0
022
Капитальные расходы государственного органа
150,0
2
Финансовая деятельность
25 223,0
452
Отдел финансов района
25 223,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района
18 136,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
706,0
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1 541,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
4 400,0
018
Капитальные расходы государственного органа
440,0
5
Планирование и статистическая деятельность
18 073,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района
18 073,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования, развития экономической политики, системы государственного планирования, управления района и предпринимательства
17 873,0
003
Капитальные расходы государственного органа
200,0
02
Оборона
8 280,0
1
Военные нужды
2 780,0
122
Аппарат акима района
2 780,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 780,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5 500,0
122
Аппарат акима района
5 500,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района
2 000,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3 500,0
04
Образование
1 876 979,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
214 009,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
214 009,0
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
213 809,0
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
200,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 442 902,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района
1 442 902,0
004
Общеобразовательное обучение
1 387 459,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
41 844,0
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО «Назарбаев Интеллектуальные школы» за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 435,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета

100 522,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
2
Қаржылық қызмет
25 223,0
452
Ауданның қаржы бөлімі
25 223,0
001
Ауданның бюджетін орындау және ауданның коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 136,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
706,0
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
1 541,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
4 400,0
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
440,0
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
18 073,0
476
Ауданның экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
18 073,0
001
Аудан басқармасының экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау, коммуналдық меншікті басқару, кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту жүйесін қалыптастыру және дамыту саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 873,0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
200,0
02
Қорғаныс
8 280,0
1
Әскери мұқтаждар
2 780,0
122
Аудан әкімінің аппараты
2 780,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 780,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 500,0
122
Аудан әкімінің аппараты
5 500,0
006
Аудан ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою
2 000,0
007
Аудандық ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3 500,0
04
Бiлiм беру
1 876 979,0
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
214 009,0
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
214 009,0
003
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
213 809,0
025
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
200,0
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
1 442 902,0
471
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 442 902,0
004
Жалпы білім беру
1 387 459,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
41 844,0
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 435,0
064
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту