О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 333 "О бюджете Каргалинского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 февраля 2012 года № 3-6-134. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 30 апреля 2013 года № 118
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от  30.04.2013 года № 118
В соответствии со статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете Каргалинского района на 2012-2014 годы» от 21 декабря 2011 года № 333 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-6-132, опубликовано за № 4 от 26 января 2012 года в районной газете «Қарғалы») следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы-
цифры «2 453 053» заменить цифрами «2 453 487»,
в том числе по:
поступлениям трансфертов-
цифры «2 004 948» заменить цифрами «2 005 382»;
в подпункте 2):
затраты-
цифры «2 453 053» заменить цифрами «2 477 387,7»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование-
цифры «42 795» заменить цифрами «41 622»;
в том числе:
по погашениям бюджетных кредитов-
цифры «891» заменить цифрами «2064»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета-
цифры «-42 795» заменить цифрами «-65 522,7»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета-
цифры «42 795» заменить цифрами «65 522,7».
2) в пункте 7:
цифры «2 409» заменить цифрами «2 843».
3) в пункте 9:
в части абзаца 5:

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 333 "2012-2014 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 14 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 21 ақпанда № 3-6-134 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 118 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 30.04.2013 № 118 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 104106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының «2012-2014 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 333 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3-6-132 болып тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы аудандық «Қарғалы» газетінің № 4 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
«2 453 053» саны «2 453 487» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
«2 004 948» саны «2 005 382» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар-
«2 453 053» саны «2 477 387,7» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасындағы:
таза бюджеттік кредит беру-
«42 795» саны «41 622» сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу бойынша-
«891» саны «2064» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
бюджет тапшылығы-
«-42 795» саны «-65 522,7» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бюджеттік тапшылығын қаржыландыру-
«42 795» саны «65 522,7» сандарымен ауыстырылсын.
2) 7 тармақтағы:
«2 409» саны «2 843» сандарымен ауыстырылсын.
3) 9 тармақтағы:
5 азат жолы бөлігінде:

цифры «201 673» заменить цифрой «0»
и дополнить абзацем 18 следующего содержания:
201 673 тысяч тенге – на строительство средней школы на 150 мест в селе Бадамша Каргалинского района.
4) приложения 123 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 123 и 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Ж. Мустафина                        Х. Жылкыбеков
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 7 февраля 2012 года № 14
Бюджет Каргалинского района на 2012 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

«201 673» саны «0» санымен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы 18 азат жолымен толықтырылсын:
Қарғалы ауданы Бадамша ауылындағы 150 орындық орта мектеп құрылысына - 201 673 мың теңге.
4) көрсетілген шешімдегі 123 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 123 және 5 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                     Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                         хатшысы
Ж. Мұстафина                         Х. Жылкыбеков
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 7 ақпандағы
№ 14 шешіміне
1 Қосымша
Қарғалы ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер