О присвоении наименованиий улицам аулов Желтауского сельского округа
Решение акима Желтауского сельского округа Каргалинского района Актюбинской области от 9 июля 2012 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 8 августа 2012 года № 3-6-146
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», и с учетом мнения населения аулов Ш. Калдаякова, Петропавловка, аким Желтауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования безымянным улицам аулов Ш. Калдаякова и Петропавловка Желтауского сельского округа, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                     Байсингаров М.
Приложение
к решению акима Желтауского
сельского округа Каргалинского
района Актюбинской области
от 9 июля 2012 года № 67
аул Петропавловка
улице № 1 - наименование Жамбыла
улице № 2 - наименование Абая
улице № 3 - наименование И.М. Мишина
улице № 4 - наименование Ю.Г. Гагарина
улице № 5 - наименование Жастар
улице № 6 - наименование Д. Конаева
улице № 7 - наименование Ф. Майорова
улице № 8 - наименование К.Муканова
улице № 9 - наименование Достык
улице № 10 - наименование Енбекшилер
улице № 11 - наименование С.Сейфуллина
улице № 12 - наименование Целинная
улице № 13 - наименование Каргалы
улице № 14 - наименование Женис
улице № 15 - наименование Есет батыр
аул Ш. Калдаякова
улице № 1 - наименование Абылай хана
улице № 2 - наименование Абилкайыр хана
улице № 3 - наименование Абая
улице № 4 - наименование Н. Орынбасаров
улице № 5 - наименование М. Казкеева
улице № 6 - наименование Жездибай батыра
улице № 7 - наименование Т. Ахтанова
улице № 8 - наименование Д. Беркимбаева
улице № 9 - наименование Ш. Уалиханова
улице № 10 - наименование К. Жубанова
улице № 11 - наименование Н.Кумарова
улице № 12 - наименование Балыкшылар
улице № 13 - наименование Гарыш
улице № 14 - наименование О. Канахина
Аким                               Байсингаров М.

Желтау селолық округі ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы Желтау селолық округі әкімінің 2012 жылғы 9 шілдедегі № 67 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 8 тамызда № 3-6-146 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мелекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы»Заңының 14 бабы 4) тармақшасына сәйкес және Ш.Қалдаяқов, Петропавл ауылдары халқының пікірін ескере отырып, Желтау селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Желтау селолық округінің Ш.Қалдаяқов және Петропавл ауылдарының атаусыз көшелеріне атаулар осы шешімнің қосымшасына сәйкес берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                   М. Байсингиров
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы
Желтау селолық округі әкімінің
2012 жылғы 9 шілдедегі № 67
шешіміне қосымша
Петропавл ауылы
№ 1 көшеге – Жамбыл атауы
№ 2 көшеге - Абай атауы
№ 3 көшеге - И.М. Мишин атауы
№ 4 көшеге - Ю.А. Гагарин атауы
№ 5 көшеге - Жастар атауы
№ 6 көшеге - Дінмұхамед Қонаев атауы
№ 7 көшеге - Ф. Майоров атауы
№ 8 көшеге - Қ. Мұқанов атауы
№ 9 көшеге - Достық атауы
№ 10 көшеге - Еңбекшілер атауы
№ 11 көшеге - С. Сейфуллин атауы
№ 12 көшеге - Целинная атауы
№ 13 көшеге - Қарғалы атауы
№ 14 көшеге - Жеңіс атауы
№ 15 көшеге - Есет батыр атауы
Ш. Қалдаяқов ауылы
№ 1 көшеге – Абылай хан атауы
№ 2 көшеге - Әбілқайыр хан атауы
№ 3 көшеге - Абай атауы
№ 4 көшеге - Н.Орынбасаров атауы
№ 5 көшеге - М.Қазкеев атауы
№ 6 көшеге - Жездібай батыр атауы
№ 7 көшеге - Т.Ахтанов атауы
№ 8 көшеге – Д.Беркімбаев атауы
№ 9 көшеге - Ш.Уалиханов атауы
№ 10 көшеге - Қ.Жұбанов атауы
№ 11 көшеге - Н.Құмарова атауы
№ 12 көшеге - Балықшылар атауы
№ 13 көшеге - Ғарыш атауы
№ 14 көшеге - Ө.Қанахин атауы
Әкім                           М. Байсингаров