О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 20 декабря 2011 года № 263 "О бюджете Мартукского района на 2012-2014 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 25 октября 2012 № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2012 года № 3447. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16 января 2013 года № 128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 16.01.2013 № 128).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата «О бюджете Мартукского района на 2012-2014 годы» от 20 декабря 2011 года № 263 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-8-145, опубликованное 2 февраля 2012 года в газете «Мәртөк тынысы» № 8-9) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 547 710,4» заменить цифрами «3 549 778,6», в том числе:
по налоговым поступлениям
цифры «437 210» заменить цифрами «437 400»;
по неналоговым поступлениям
цифры «6 950» заменить цифрами «6 765»;
по поступлениям трансфертов
цифры «3 095 550,4» заменить цифрами «3 097 613,6»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 572 562,4» заменить цифрами «3 574 630,6»;
в пункте 6:
в части абзаца 2:
цифры «7 418» заменить цифрами «8 008,4»;
в части абзаца 6:
цифры «17 830» заменить цифрами «18 533»;
в пункте 8:
в части абзаца 3:
цифры «122 992» заменить цифрами «122 837»;
в части абзаца 5:

Мәртөк аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 263 "2012-2014 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 қазандағы № 41 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қарашада № 3447 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 128 хатымен
Ескерту. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2013.01.16 № 128 Хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 3 тармағына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың «2012-2014 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы» 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 263 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3-8-145, 2012 жылғы 2 ақпанда «Мәртөк тынысы» газетінің № 8-9 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«3 547 710,4» деген цифрлар «3 549 778,6» деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша
«437 210» деген цифрлар «437 400» деген цифрлармен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер бойынша
«6 950» деген цифрлар «6 765» деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«3 095 550,4» деген цифрлар «3 097 613,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«3 572 562,4» деген цифрлар «3 574 630,6» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
2 абзацтың бөлігінде:
«7 418» деген цифрлар «8 008,4» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 абзацтың бөлігінде:
«17 830» деген цифрлар «18 533» деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
3 абзацтың бөлігінде:
«122 992» деген цифрлар «122 837» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5 абзацтың бөлігінде:

цифры «23 130» заменить цифрами «24 054,8».
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата –
секретарь маслихата                        А.Исмагулов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 октября 2012 года № 41
Приложение 1
к решению районного маслихата

«23 130» деген цифрлар «24 054,8» деген цифрлармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қатынастарға қолданылады.
Мәртөк аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы –
мәслихат хатшысы                            А.Смағұлов
2012 жылғы 28 қазандағы № 41
аудандық мәслихаттың шешіміне
1 Қосымша

831,3
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
1 646 937,7
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1 646 937,7
004
Общеобразовательное обучение
1 540 939,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
86 862,0
063
063 повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 435,0
064
064 Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа,специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 701,7
9
Прочие услуги в области образования
108 702,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
73 215,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
73 215,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
35 487,0
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
8 365,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 059,0
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
187,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
17 526,0
023
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
350,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
156 523,4
2
Социальная помощь
142 817,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 694,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 694,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 123,4
002
Программа занятости
46 076,0
004
004 Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 572,0

831,3
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
1 646 937,7
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 646 937,7
004
Жалпы білім беру
1 540 939,0
005
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
86 862,0
063
063 Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен "Назарбаев зияткерлік мектептері"ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті артттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыру
1 435,0
064
064 Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттің трансферттері есебінен ұлғайту
17 701,7
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
108 702,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
73 215,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
73 215,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
35 487,0
008
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
8 365,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
9 059,0
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
187,0
020
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17 526,0
023
Республикалық бюджеттің трансферттері есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
350,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
156 523,4
2
Әлеуметтiк көмек
142 817,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 694,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 694,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 123,4
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46 076,0
004
004 Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 572,0

005
Государственная адресная социальная помощь
400,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
53 097,4
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
190,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
14 310,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 731,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6 747,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 706,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 706,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12 939,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
347,0
021
Капитальные расходы государственного органа
420,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
842 580,0
1
Жилищное хозяйство
131 577,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
102 812,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
40 954,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
57 858,0
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
4 000,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 765,0
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
28 765,0
2
Коммунальное хозяйство
679 257,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
679 257,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
8 665,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
764,0
029
Развитие системы водоснабжения
669 828,0
3
Благоустройство населенных пунктов
31 746,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25 915,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
16 413,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
400,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
53 097,4
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
190,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
14 310,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
1 731,0
023
Тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 747,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 706,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 706,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 939,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
347,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
842 580,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
131 577,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
102 812,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
40 954,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
57 858,0
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
4 000,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 765,0
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 765,0
2
Коммуналдық шаруашылық
679 257,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
679 257,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8 665,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
764,0
029
Сумен қамтамасыз ету жүйесін дамыту
669 828,0
3
Елді-мекендерді көркейту
31 746,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
25 915,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
16 413,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету

452
Отдел финансов района (города областного значения)
3 831,0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3 831,0
Приложение 2
к решению районного маслихата
от 25 октября 2012 года № 41
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2011 года № 263
Бюджетные программы администраторов программы 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" на 2012 год
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
Аккудукский с\о

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3 831,0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3 831,0
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
8
1
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
24 852,0
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
24 852,0
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
24 852,0
2012 жылғы 28 қазандағы № 41
аудандық мәслихаттың шешіміне
2 Қосымша
2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 263
аудандық мәслихаттың шешіміне
5 Қосымша
2012 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты" 123 бағдарламасының әкімдігінің бюджеттік бағдарламасы
Атауы
001 "Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
Аққұдық с/о