О бюджете Мартукского района на 2013-2015 годы
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 21 декабря 2012 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 января 2013 года № 3496. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17 января 2014 года № 237)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Мартукского района Актюбинской области от 17.01.2014 № 237).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года «Бюджетный кодекс Республики Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 ноября 2012 года «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы                      4 405 064,4 тысяч тенге,
в том числе:
по налоговым поступлениям        436 956,0 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям       32 924,0 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи
основного капитала                11 100,0 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов    3 924 076,7 тысяч тенге;
2) затраты                     4 435 773,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное
кредитование                     34 830,0 тысячи тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                 41 481,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов         6 651 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с
финансовыми активами                     0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов          0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета    -65 538,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита)
бюджета                           65 538,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 57 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.04.2013 № 69 (вводится в действие с 01.01.2013); от 11.07.2013 № 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.07.2013 № 84 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.11.2013 № 92 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 № 97 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Установить на 2013 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет района в следующих размерах:

2013-2015 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 49 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қаңтарда № 3496 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 қаңтардағы № 237 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 17.01.2014 № 237 хаты).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 9 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2012 жылғы 23 қарашадағы Заңына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер                     4 405 064,4 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша         436 956,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша     32 924,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін
түсімдер бойынша                   11 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімдер бойынша   3 924 076,7 мың теңге;
2) шығындар                     4 435 773,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру      34 830,0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                41 481,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу            6 651 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар
бойынша сальдо                            0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу                0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)   -65 538,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитін пайдалану)             65 538,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 57 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2013 № 69 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2013 № 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.07.2013 № 84 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.11.2013 № 92 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 № 97 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2013 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу аудан бюджетіне мынадай мөлшерде белгіленсін:

1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) по социальному налогу – по 100 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты зачисляются полностью в бюджет района.
3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2013-2015 годы» установлено с 1 января 2013 года:
1) минимальный размер заработной платы – 18 660 тенге;
2) размер государственной базовой пенсионной выплаты – 9 330 тенге;
3) минимальный размер пенсии – 19 066 тенге;
4) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также, для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1 731 тенге;
5) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 18 660 тенге.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 2 079 196 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий – 35 543 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по содействию экономического развития регионов в рамках Программы «Развитие регионов» – 25 209 тысяч тенге;
для реализации мер социальной поддержки специалистов – 49 245,1 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 40 608 тысяч тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 8 910,8 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей – 12 797 тысяч тенге;

1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша – 100 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 100 пайыздан;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер аудан бюджетіне толығымен есептеледі.
3. Қазақстан Республикасының «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының «2013-2015 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңының 9 бабына сәйкес 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 18 660 теңге;
2) мемлекеттік базалық зейнетақының мөлшері – 9 330 теңге;
3) зейнетақының ең төменгі мөлшері – 19 066 теңге;
4) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 731 теңге;
5) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 18 660 теңге болып белгіленгені басшылыққа және мәліметке алынсын.
5. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 2 079 196 мың теңге сомасында көзделсін.
6. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 35 543 мың теңге;
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша іс-шараларды іске асыруға – 25 209 мың теңге.
мамандардың әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 49 245,1 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 40 608 мың теңге;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға – 8 910,8 мың теңге;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап бағу үшін ай сайынғы ақшалай қаражатын төлеуге – 12 797 мың теңге;

на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования – 18 625 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 8 399 тысяч тенге;
исключен решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 57 (вводится в действие с 01.01.2013).
исключен решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 57 (вводится в действие с 01.01.2013).
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 9 673 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата Мартукского района.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 57 (вводится в действие с 01.01.2013); от 11.07.2013 № 79 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.11.2013 № 92 (вводится в действие с 01.01.2013); от 04.12.2013 № 97 (вводится в действие с 01.01.2013).
7. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, в том числе:
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда – 197 тысяч тенге;
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 28 809 тысяч тенге;
исключен решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 57 (вводится в действие с 01.01.2013).
на строительство и реконструкцию объектов водоснабжения населенных пунктов – 1 194 934 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата Мартукского района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 57 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.07.2013 № 84 (вводится в действие с 01.01.2013).
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2013 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе:
на развитие системы водоснабжения – 201 439 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования – 179 525 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение аппаратов района – 4 600 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на строительство коммунального жилья – 0 тысяч тенге;
на единовременную материальную помощь ветеранам Великой Отечественной Войны – 252 тысячи тенге;
на доработку проектно-сметной документации на объект «Реконструкция водопроводных сетей в селе Хлебодаровка Мартукского района» – 30 000 тысяч тенге;
на средний ремонт автомобильных дорог села Мартук – 30 000 тысяч тенге;

мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға – 18 625 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақы төлемдерін өсіруге – 8 399 мың теңге;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 57 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 57 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын арттыруға – 9 673 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Мәртөк аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 57 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.07.2013 № 79 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.11.2013 № 92 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.12.2013 № 97 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамытуға нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 197 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 28 809 мың теңге;
алынып тасталды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 57 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
елдi мекендердiң сумен жабдықтау объектiлерiн салуға және реконструкциялауға – 1 194 934 мың теңге;
Дамытуға нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Мәртөк аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 57 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.07.2013 № 84 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму үшін трансферттер түсімі көзделсін, оның ішінде:
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 201 439 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 179 525 мың теңге;
Аудан аппараттарын материалдық-техникалық жабдықтауға – 4 600 мың теңге;
коммуналдық тұрғын-үй құрылысына жобалау-сметалау құжаттамасын әзірлеуге – 0 мың теңге;
Ұлы Отан Соғысы ардагерлеріне біржолғы материалдық көмекке – 252 мың теңге;
«Мәртөк ауданының Хлебодар ауылында су құбырлық жүйелерін реконструкциялау» нысанына жобалау-сметалық құжаттамаларын жетілдіруге – 30 000 мың теңге;
Мәртөк ауылының автомобиль жолдарының орташа жөндеуіне – 30 000 мың теңге;

на разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт моста через приток реки Борте на 19,5 километре автодороги «Мартук-Студенческое» – 4 500 тысяч тенге;
на внедрение системы электронного обучения в организациях образования – 1 757 тысяч тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 1 338,8 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата Мартукского района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мартукского района Актюбинской области от 29.01.2013 № 57 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.04.2013 № 69 (вводится в действие с 01.01.2013); от 26.07.2013 № 84 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.11.2013 № 92 (вводится в действие с 01.01.2013).

«Мәртөк–Студент» автожолының 19,5 шақырымында Бөрте өзенінің саласы арқылы өтетін көпірді күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттамаларын әзірлеуге – 4 500 мың теңге;
Білім беру мекемелеріне электрондық жүйені ендіруге – 1 757 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 1 338,8 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу Мәртөк аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 29.01.2013 № 57 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.04.2013 № 69 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.07.2013 № 84 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.11.2013 № 92 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Мартукского района Актюбинской области от 26.07.2013 № 84 (вводится в действие с 01.01.2013); от 13.11.2013 № 92 (вводится в действие с 01.01.2013).
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2013 год, согласно приложению 4.

9. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2013 жылға арналған резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 26.07.2013 № 84 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.11.2013 № 92 (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2013 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

11. Утвердить перечень бюджетных программ сельских (аульных) округов на 2013 год согласно приложению 5.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Мартукского    Секретарь Мартукского
районного маслихата            районного маслихата
Б. Абдуллин                    А. Исмагулов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 21 декабря 2012 года № 49
Бюджет Мартукского района на 2013 год

11. 2013 жылға арналған селолық (ауылдық) округтер бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық                   Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы         мәслихатының хатшысы
Б. Абдуллин                       А. Смағұлов
2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 49
аудандық мәслихаттың шешіміне
1 Қосымша
2013 жылға арналған Мәртөк ауданының бюджеті

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180 417,0
002
Программа занятости
68 866,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 892,0
005
Государственная адресная социальная помощь
687,0
006
Оказание жилищной помощи
321,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59 799,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
252,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 886,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
19 117,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 097,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
8 500,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15 720,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 720,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 189,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
531,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
121 150,0
1
Жилищное хозяйство
57 200,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
57 200,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4 800,0
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
52 400,0
2
Коммунальное хозяйство
34 935,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34 935,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
1 832,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
33 103,0
3
Благоустройство населенных пунктов
29 015,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
22 339,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
20 277,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2 062,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180 417,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
68 866,0
004
Ауылдық жерлердегі денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 892,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
687,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
321,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59 799,0
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
252,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 886,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19 117,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2 097,0
023
Тұрғындарды жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
8 500,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15 720,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 720,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 189,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
531,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
121 150,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
57 200,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
57 200,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4 800,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
52 400,0
2
Коммуналдық шаруашылық
34 935,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34 935,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
1 832,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
33 103,0
3
Елді-мекендерді көркейту
29 015,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
22 339,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
20 277,0
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
2 062,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1 580,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
7 258,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 258,0
6
Земельные отношения
14 596,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 596,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 880,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
197,0
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 666,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел),аульных (сельских) округов
2 853,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 543,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 543,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35 543,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 641,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 641,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7 816,0
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
11 825,0
12
Транспорт и коммуникации
65 166,0
1
Автомобильный транспорт
65 166,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 166,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
65 166,0
13
Прочие
27 966,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 149,0
476
Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)
1 149,0
005
Поддержка предпринимательской деятельности
1 149,0
9
Прочие
26 817,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
2 791,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2 791,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 649,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

1 580,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
7 258,0
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 258,0
6
Жер қатынастары
14 596,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 596,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 880,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
197,0
003
Елді мекендердің жер шаруашылығын орналастыру
2 666,0
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
2 853,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
35 543,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 543,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35 543,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 641,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 641,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 641,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7 816,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
11 825,0
12
Көлiк және коммуникация
65 166,0
1
Автомобиль көлiгi
65 166,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 166,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
65 166,0
13
Басқалар
27 966,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 149,0
476
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі
1 149,0
005
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1 149,0
9
Басқалар
26 817,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
2 791,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2 791,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 649,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер