Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округі Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің әкімінің 2012 жылғы 18 маусымдағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 11 шілдеде № 3-9-172 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тілдегі деректемелерінде, тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша "аулов", "аульного", "ауле" сөздері "сел", "сельского", "селе" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Құмсай ауылдық округінің әкімінің 26.11.2014 № 9 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 11.05.2017 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына және Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ ауылдары халқының пікірін ескере отырып Құмсай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1) Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ ауылдарының көшелеріне келесідей атаулар берілсін.
Құмсай ауылында:
№ 1 көшеге - Мария Барбусинова;
№ 2 көшеге - Нұралы Қаниев;
№ 3 көшеге - Интернациональная;
№ 4 көшеге - Серғазы Байжанов;
№ 5 көшеге - Кооперативная;
№ 6 көшеге - Ахмет Жұбанов;
№ 7 көшеге - Меруерт Жанболатова;
№ 8 көшеге - Құлшары Мырзабаев.
Жамбыл ауылында:
№ 1 көшеге - Жамбыл.
Шилі ауылында:
№ 1 көшеге - Бірлік.
Терісбұтақ ауылында:
№ 1 көшеге - Достық.
2) Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3) Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейінгі күнтізбелік он күн өткен соң қолданықа енгізіледі.
Құмсай ауылдық округінің әкімі І.І. Телегенов

О присвоении наименований безымянным улицам сел Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ Кумсайского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 18 июня 2012 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Мугалжарского района Актюбинской области 11 июля 2012 года № 3-9-172
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения слова "аулов", "аульного", "ауле" заменено словами "сел", "сельского", "селе" - решениями акима Кумсайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 26.11.2014 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); от 11.05.2017 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения сел Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ аким Кумсайского сельского округа РЕШИЛ:
1) Присвоить следующие наименования улицам сел Құмсай, Жамбыл, Шилі, Терісбұтақ.
В селе Құмсай:
Улице № 1 - Мария Барбусинова;
Улице № 2 - Нұралы Қаниев;
Улице № 3 - Интернациональная;
Улице № 4 - Серғазы Байжанов;
Улице № 5 - Кооперативная;
Улице № 6 - Ахмет Жұбанов;
Улице № 7 - Меруерт Жанболатова;
Улице № 8 - Құлшары Мырзабаев.
В селе Жамбыл:
Улице № 1 - Жамбыл.
В селе Шилі:
Улице № 1 - Бірлік.
В селе Терісбұтақ:
Улице № 1 - Достық.
2) Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3) Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Кумсайского сельского округа И.И. Телегенов