"О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 "О районном бюджете на 2012-2014 годы""
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 6 февраля 2012 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 февраля 2012 года № 3-10-161. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 мая 2013 года № 99
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 02.05.2013 № 99
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-154, опубликованное в газете «Темір» от 27 января 2012 года № 5 следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 915 184» заменить цифрами «3 937 017,6», в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «1 673 514» заменить цифрами «1 695 347,6»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 915 184» заменить цифрами «3 953 224,6»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «17 516» заменить цифрами «16 484», в том числе по:
погашению бюджетных кредитов
цифры «1 900» заменить цифрами «2 932»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры «- 17 516» заменить цифрами «- 32 691»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры «17 516» заменить цифрами «32 691».
2) в пункте 11:
на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 ақпандағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 ақпанда № 3-10-161 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 99 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 99 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 104106 баптарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-154 санымен тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда «Темір» газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер
«3 915 184» саны «3 937 017,6» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«1 673 514» саны «1 695 347,6» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 915 184» саны «3 953 224,6» санымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредит беру «17 516» саны «16 484» санымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу «1 900» саны «2 932» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы
«- 17 516» саны «- 32 691» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «17 516» саны «32 691» санымен ауыстырылсын.
2) 11 тармақта:
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруда ауылдық (селолық) округтарды жайластыру мәселелерін шешу үшін іс-шараларды іске асыруға

цифры «1 392» заменить цифрами «2 534»;
3) пункт 14 дополнить абзацем следующего содержания:
«на подготовку к отопительному сезону на 2011-2012 годы - 20 691,6 тысяча тенге».
2. Приложения № 123 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                       Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Н. НУРБАЙКОС                          Н. УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 11 от 6 февраля 2012 года
Бюджет Темирского района на 2012 год
Категория
Уточненный бюджет на 2012 год
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

«1 392» саны «2 534» санымен ауыстырылсын;
3) 14 тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«2011-2012 жылдардың жылыту кезеңіне дайындық жүргізуге – 20 691,6 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімде № 123 қосымшалар осы шешімдегі 123 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                  Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                     хатшысы:
Н. НҰРБАЙҚОС                         Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 6 ақпандағы
№ 11 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
2012ж. Нақтыланған бюджет
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
Түсімдер