"О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 "О районном бюджете на 2012-2014 годы""
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 10 мая 2012 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 мая 2012 года № 3-10-167. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 2 мая 2013 года № 99
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 02.05.2013 № 99
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2011 года № 292 «О районном бюджете на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-10-154, опубликованное в газете «Темір» от 27 января 2012 года № 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «3 937 017,6» заменить цифрами «4 357 544,6»,
в том числе по
налоговым поступлениям:
цифры «2 209 965» заменить цифрами «2 234 959»;
неналоговым поступлениям
цифры «28 430» заменить цифрами «3 436»;
поступлениям трансфертов
цифры «1 695 347,6» заменить цифрами «2 115 874,6»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «3 953 224,6» заменить цифрами «4 373 751,6»;
в пункте 10:
в части абзаца 1
цифры «11 020» заменить цифрами «21 320»;
в пункте 13:
в части абзаца 1
цифры «30 100» заменить цифрами «44 100»;
в части абзаца 2
цифры «54 300» заменить цифрами 0» и дополнить абзацами следующего содержания:
«4 000 тысяча тенге – на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020»;
«180 000 тысяча тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«Учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020 в общей сумме 40 759 тысяча тенге. Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района;
учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в общей сумме 141 308 тысяча тенге. Распределение указанной суммы целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района;

2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 "2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 мамырдағы № 39 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 22 мамырда № 3-10-167 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 99 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 99 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 106 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 292 «2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-154 санымен тіркелген, 2012 жылғы 20 қаңтарда «Темір» газетінің № 3-4 жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер «3 937 017,6» саны «4 357 544,6» санымен ауыстырылсын, оның ішінде салықтық түсімдер бойынша:
«2 209 965» саны «2 234 959» санымен ауыстырылсын;
салық емес түсімдер бойынша
«28 430» саны «3 436» санымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша
«1 695 347,6» саны «2 115 874,6» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар
«3 953 224,6» саны «4 373 751,6» санымен ауыстырылсын.
10 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«11 020» саны «21 320» санымен ауыстырылсын;
13 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«30 100» саны «44 100» санымен ауыстырылсын;
2 абзацтың бөлігінде
«54 300» саны «0» санымен ауыстырылсын және мынадай абзацтармен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға – 4 000 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 180 000 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
«2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге сомасы 40 759 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін. Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады;
2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 141 308 мың теңге нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін. Аталған нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады;

учесть в районном бюджете на 2012 год поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов» в сумме 108 623 тысяч тенге. Распределение указанной суммы целевых трансфертов на развитие определяется на основании постановления акимата района».
в пункте 14:
в части абзаца 1
цифры «118 700» заменить цифрами «78 200»;
в части абзаца 4
цифры «3 345» заменить цифрами «0»;
в части абзаца 7
цифры «17 000» заменить цифрами «36 591»;
абзац 9 изложить в следующей редакции:
«На подготовку к отопительному сезону - 20 691,6 тысяча тенге» и дополнить абзацем следующего содержания:
«91 тысяча тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны».
2. Приложение к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
Е. БАЛБОСЫНОВ                       Н. УТЕПОВ
Приложение № 1
к решению районного Маслихата
№ 39 от 10 мая 2012 года
Приложение №1
к решению районного Маслихата
№ 292 от 21 декабря 2011 года
Бюджет Темирского района на 2012 год
Категория
Уточненный
бюджет на
2012 год,
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление

2012 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға 108 623 мың теңге нысаналы даму трансферттер түскені ескерілсін. Аталған нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады».
14 тармақта:
1 абзацтың бөлігінде
«118 700» саны «78 200» санымен ауыстырылсын;
4 абзацтың бөлігінде
«3 345» саны «0» санымен ауыстырылсын;
7 абзацтың бөлігінде
«17 000» саны «36 591» санымен ауыстырылсын;
9 абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«Жылыту кезеңіне дайындық жүргізуге – 20 691,6 мың теңге» және мынадай абзацпен толықтырылсын:
«Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына бір жолғы материалдық көмек төлеуге – 91 мың теңге».
2. Көрсетілген шешімде қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                 Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы:                     хатшысы:
Е. БАЛБОСЫНОВ                        Н. ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 10 мамырдағы
№ 39 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 292 шешіміне № 1 қосымша
Темір ауданының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
2012 жылға
нақтыланған
бюджет, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Түсімдер