О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 276 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 7 февраля 2012 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 февраля 2012 года № 3-12-144. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 117
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10.07.2013 № 117.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, пунктом 2 статьи 9, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 5 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 276 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-142, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 21 января 2012 года № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры «2969601» заменить цифрами «3039792»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «549741» заменить цифрами «619932»;
в подпункте 2):
затраты
цифры «2969601» заменить цифрами «3070886,9»;
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры «23469,1» заменить цифрами «23152»;
в том числе:
погашение бюджетных кредитов
цифры «800,9» заменить цифрами «1118»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами
цифру «0» заменить цифрами «10000»;
в том числе:
приобретение финансовых активов
цифру «0» заменить цифрами «10000»;
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры «-23469,1» заменить цифрами «-64246,9»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры «23469,1» заменить цифрами «64246,9»

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 "Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 7 ақпандағы № 12 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 27 ақпанда № 3-12-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 117 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 10.07.2013 № 117 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 5 тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 «Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-142 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2012 жылдың 21 қаңтарындағы № 4-5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
«2969601» деген цифрлар «3039792» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«549741» деген цифрлар «619932» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
«2969601» деген цифрлар «3070886,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
«23469,1» деген цифрлар «23152» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу
«800,9» деген цифрлар «1118» деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
«0» деген цифр «10000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу
«0» деген цифр «10000» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
«-23469,1» деген цифрлар «-64246,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру
«23469,1» деген цифрлар «64246,9» деген цифрлармен ауыстырылсын.

2. В пункте 8 в части абзаца 2 цифры «30000,0» заменить цифрами «99783,0».
3. В пункте 9 в части абзаца 7 пункта 9 цифры «2269,0» заменить цифрами «2677,0».
4. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                      Секретарь
районного маслихата                 районного маслихата
Е.Юшкевич                          Д. Мулдашев
Приложение 1
к решению № 12
районного маслихата

2. 8 тармақтың 2 абзацының бөлігінде «30000,0» деген цифрлар «99783,0» деген цифрлармен ауыстырылсын.
3. 9 тармақтың 7 абзацының бөлігінде «2269,0» деген цифрлар «2677,0» цифрлармен ауыстырылсын.
4. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрайымы                    хатшысы
Е.Юшкевич                        Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың

650
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
4850
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1400
5
Фиксированный налог
450
08
1
Государственная пошлина
5 828
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2300
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2200
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
260
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
710
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
70
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

650
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәмеле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
4850
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1400
5
Тіркелген салық
450
08
1
Мемлекеттік баж
5 828
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
2 300
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2200
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
260
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
710
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
70
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж