О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 276 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 26 апреля 2012 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 мая 2012 года № 3-12-149. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10 июля 2013 года № 117
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 10.07.2013 № 117.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2011 года № 276 «Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2012-2014 годы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-12-142, опубликованное в районной газете «Хромтау» от 21 января 2012 года № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1);
доходы
цифры «3039792» заменить цифрами «3363968»;
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры «619932» заменить цифрами «944108»;
в подпункте 2);
затраты
цифры «3070886,9» заменить цифрами «3395062,9»;
в подпункте 3);
чистое бюджетное кредитование
цифры «23152» заменить цифрами «28006»;
в подпункте 5);
дефицит (профицит) бюджета
цифры «-64246,9» заменить цифрами «-69100,9»;
в подпункте 6);
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры «64246,9» заменить цифрами «69100,9»;
в пункте 6:
в части абзаца 6 цифры «5741,0» заменить цифрами «6113,0»;
в части абзаца 7 цифры « 24270,0» заменить цифрами «29124,0»;
в части абзаца 9 цифры «16950,0» заменить цифрами «31950,0», цифры «5834,0» заменить цифрами «0,0»;
дополнить абзацами 13, 14 следующего содержания:
«на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминимума 76500,0 тысяч тенге»;
«на проведение мероприятий по решению вопросов обустройства моногородов 96783,0 тысяч тенге»;
в пункте 7:
дополнить абзацами 2, 3 следующего содержания:
«на учет, хранение, оценку и реализацию имущества, поступившего в коммунальную собственность 2000,0 тысяч тенге»;

Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 "Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 сәуірдегі № 29 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 23 мамырда № 3-12-149 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі № 117 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 10.07.2013 № 117 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 276 «Хромтау ауданының 2012-2014 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-142 болып тіркелген, аудандық «Хромтау» газетінің 2012 жылдың 21 қаңтарындағы № 4-5 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында;
кірістер
«3039792» деген цифрлар «3363968» деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
«619932» деген цифрлар «944108» деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
шығындар
«3070886,9» деген цифрлар «3395062,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында;
таза бюджеттік кредит беру
«23152» деген цифрлар «28006» деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында;
бюджет тапшылығы (профицит)
«-64246,9» деген цифрлар «-69100,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында;
бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру
«64246,9» деген цифрлар «69100,9» деген цифрлармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
6 абзацының бөлігінде «5741,0» деген цифрлар «6113,0» цифрлармен ауыстырылсын;
7 абзацының бөлігінде «24270,0» деген цифрлар «29124,0» цифрлармен ауыстырылсын;
9 абзацының бөлігінде «16950,0» деген цифрлар «31950,0» цифрлармен, «5834,0» деген цифрлар «0,0» цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 13, 14 абзацтармен толықтырылсын:
«кондоминимум обьектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге 76500,0 мың тенге»;
«моноқалаларды абаттандыру мәселелерін шешуге іс-шаралар өткізуге 96783,0 мың тенге»;
7 тармақта:
мынадай мазмұндағы 2, 3 абзацтармен толықтырылсын;
«коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сатуға 2000,0 мың тенге»;

«на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов 172,0 тысяч тенге»;
в пункте 8:
в части абзаца 7 цифры «4151,0» заменить цифрами «95052,0»;
дополнить абзацем 12 следующего содержания:
«на развитие коммунального хозяйства 21000,0 тысяч тенге»;
в пункте 9:
в части абзаца 2 цифры «30100,0» заменить цифрами «36345,0»;
в части абзаца 3 цифры «59256,0» заменить цифрами «50555,0»;

«жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке 172,0 мың тенге»;
8 тармақта:
7 абзацының бөлігінде «4151,0» деген цифрлар «95052,0» цифрлармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 12 абзацпен толықтырылсын:
«комуналдық шаруашылығын дамытуға 21000,0 мың тенге»;
9 тармақта:
2 абзацының бөлігінде «30100,0» деген цифрлар «36345,0» цифрлармен ауыстырылсын;
3 абзацының бөлігінде «59256,0» деген цифрлар «50555,0» цифрлармен ауыстырылсын;

в части абзаца 4 цифры «27130,0» заменить цифрами «0»;
дополнить абзацем 8 следующего содержания:
«на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы «Занятость - 2020» 4000,0 тысяч тенге».
Приложение к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии                     Секретарь
районного маслихата                районного маслихата
А.Садыков                         Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 26 апреля 2012 года № 29
Районный бюджет на 2012 год
Категория
Сумма(тыс.тенге)
Класс
Под-класс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

4 абзацының бөлігінде «27130,0» деген цифрлар «0» деген цифрымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 8 абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту - 2020» бағдарламасының екінші бағыты бойынша жетіспеген инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға 4000,0 мың тенге».
Көрсетілген шешімдегі қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат               Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                    хатшысы
А.Садықов                        Д.Молдашев
Аудандық мәслихаттың
2012 жылдың 26 сәуіріндегі
№ 29 шешіміне қосымша
2012 жылға арналған аудандық бюджет
санаты
Сомасы (мың теңге)
сыныбы
ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. Кірістер

4850
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
1400
5
Фиксированный налог
450
08
1
Государственная пошлина
5 828
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2300
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2200
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
260
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
30
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
710
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
40
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
70
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
150
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
65
2
Неналоговые поступления

4850
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
1400
5
Тіркелген салық
450
08
1
Мемлекеттік баж
5 828
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
2 300
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2200
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін,сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
260
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін мемлекеттік баж
3
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
30
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
710
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
40
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
70
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
150
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
65
2
Салықтық емес түсiмдер