О внесении дополнений в постановление акимата области от 22 декабря 2009 года N 227 "Об утверждении перечня рыбохозяйсвенных водоемов местного значения"
Постановление акимата Алматинской области от 02 апреля 2012 года N 79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 мая 2012 года за N 2091. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02 июня 2014 года N 196
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 02.06.2014 N 196.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии c подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" и со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Алматинской области от 22 декабря 2009 года N 227 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2010 года за N 2044 и опубликованного в газете "Жетысу" 2 февраля 2010 года N 15-16) следующие дополнения:
приложение утвержденное указанным постановлением дополнить строками следующего содержания:
в графе Карасайский столбец 3 дополнить пунктом "3. Акбулак";
в графе Каратальский столбец 2 дополнить пунктом "2. Ашису", столбец 3 дополнить пунктами "3. Туйыксу", "4. Карасу";
в графе Талгарский столбец 3 дополнить пунктом "3. Жаналык";
в графе Уйгурский столбец 3 дополнить пунктом "1. Косагаш";
включить графу Талдыкорган, столбец 3 дополнить пунктом "1. Айбар";
включить графу Балхашский, столбец 3 дополнить пунктом "1. Тумаш Ногас".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Т. Досымбекова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               А. Мусаханов
СОГЛАСОВАНО:
Первый заместитель
акима области                              Баталов Амандык Габбасович
02 апреля 2012 года
Заместитель акима
области                                    Такенов Болат Долдаевич
02 апреля 2012 года
Заместитель акима
области                                    Досымбеков Тынышбай
02 апреля 2012 года
Заместитель акима
области                                    Бигельдиев Махаббат Садуакасович
02 апреля 2012 года
Заместитель акима
области                                    Муканов Серик Мейрханович
02 апреля 2012 года
Руководитель аппарата
акима области                              Карасаев Багдат Абилмажинович
02 апреля 2012 года
Начальник управления
финансов области                           Касымов Сырым Касымович
02 апреля 2012 года
Начальник департамента
внутренних дел области                     Халыкулы Жайлаубек
02 апреля 2012 года
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования области                       Сатыбалдина Нафиса Толековна
02 апреля 2012 года
Заведующий юридическим,
государственно-правовым
отделом аппарата
акима области                              Калиев Рустам Тулендиевич
02 апреля 2012 года
Заведующая общим
отделом аппарата
акима области                              Аукенова Гульнар Асемгалиевна
02 апреля 2012 года

Облыс әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" N 227 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 02 сәуірдегі N 79 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 14 мамырда N 2091 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 02 маусымдағы N 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 02.06.2014 N 196 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шiлдедегi "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Заңының 10-бабындағы 2-тармақтың 3)-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" N 227 қаулысына (2010 жылдың 27 қаңтардағы N 2044 нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген және 2010 жылдың 2 ақпанындағы N 15-16 "Жетісу" мен 2010 жылдың 23 ақпанындағы N 26-27 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген қосымша келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"Қарасай" бағанындағы 3 бағанша "3. Ақбұлақ" тармағымен толықтырылсын;
"Қаратал" бағанындағы 2 бағанша "2. Ащысу" және 3 бағанша "3. Тұйықсу ", "4. Қарасу" тармақтарымен толықтырылсын;
"Талғар" бағанындағы 3 бағанша "3. Жаңалық" тармағымен толықтырылсын;
"Ұйғыр" бағанындағы 3 бағанша "1.Қосағаш" тармағымен толықтырылсын;
"Талдықорған" бағаны қосылсын, 3 бағанша "1. Айбар" тармағымен толықтырылсын;
"Балқаш" ауданы бағаны қосылсын, 3 бағанша "1. Тұмаш-Ноғас" тармағымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Т. Досымбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы
әкімі                                      А. Мұсаханов
КЕЛІСІЛДІ:
Облыс әкімінің
бірінші орынбасары                         Баталов Амандық Ғаббасұлы
02 сәуір 2012 жыл
Облыс әкімінің
орынбасары                                 Тәкенов Болат Долдаұлы
02 сәуір 2012 жыл
Облыс әкімінің
орынбасары                                 Досымбеков Тынышбай
02 сәуір 2012 жыл
Облыс әкімінің
орынбасары                                 Бигелдиев Махаббат Сәдуақасұлы
02 сәуір 2012 жыл
Облыс әкімінің
орынбасары                                 Мұқанов Серік Мейрханұлы
02 сәуір 2012 жыл
Облыс әкімі
аппаратының басшысы                        Қарасаев Бағдат Әбілмәжінұлы
02 сәуір 2012 жыл
Облыстық қаржы
басқармасының бастығы                      Қасымов Сырым Қасымұлы
02 сәуір 2012 жыл
Облыстық ішкі істер
департаментінің бастығы                    Халықұлы Жайлаубек
02 сәуір 2012 жыл
Облыстық экономика және
бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Сатыбалдина Нәфиса Төлекқызы
02 сәуір 2012 жыл
Облыс әкімі аппаратының
заң, мемлекеттік-құқық
бөлімінің меңгерушісі                      Қалиев Рустам Төлендіұлы
02 сәуір 2012 жыл
Облыс әкімі аппаратының
жалпы бөлімнің меңгерушісі                 Әукенова Гүлнар Әсемғалиқызы
02 сәуір 2012 жыл