Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год
Постановление акимата Алматинской области от 14 декабря 2012 года N 399, зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 24 января 2013 года N 2286. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19 февраля 2014 года N 28
Снска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19.02.2014 N 28.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год, финансируемый за счет областного бюджета согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2012-2013 учебный год по направлениям Программы занятости 2020, финансируемый за счет республиканских целевых текущих трансфертов согласно приложениям 1 и 2.
3. Государственным учреждениям "Управление образования Алматинской области" (Аманова Г.М.) и "Управление экономики и бюджетного планирования Алматинской области" (Сатыбалдина Н.Т.) обеспечить размещение утвержденного государственного образовательного заказа в организациях образования и их финансирование в соответствии с пунктами 1 и 2 настоящего постановления.
4. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" (Аманова Г.М.) обеспечить исполнение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях технического и профессионального, послесреднего образования на 2012-2013 учебный год.
5. Признать утратившим силу постановление акимата области от 13 января 2012 года N 142 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2011-2012 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 февраля 2012 года N 2084 и опубликованного 11 февраля 2012 года в газете "Жетісу" N 19 и 11 февраля 2012 года в газете "Огни Алатау" N 19).

Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 399 қаулысы, Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 24 қаңтарда N 2286 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 ақпандағы N 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 19.02.2014 N 28 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабындағы 2 тармақтың 8) тармақшасына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық бюджет есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының бағыты бойынша республикалық ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен қаржыландыратын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. "Алматы облысының білім басқармасы" (Ғ.М.Аманова) және "Алматы облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" (Н.Т.Сатыбалдина) мемлекеттік мекемелері техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру мен 1 және 2 қосымшаларға сәйкес қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Ғ.М.Аманова) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының орындалуын қамтамасыз етсін.
5. Облыс әкiмдiгiнiң 2012 жылғы 13 қаңтардағы "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" N 3 қаулысының күші жойылсын (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2012 жылдың 3 ақпанда N 2084 тіркелген, 2012 жылдың 11 ақпанында "Жетісу" газетінің N 19 және 2012 жылғы 11 ақпанында "Огни Алатау" газетінің N 19 нөмірлерінде жарияланған).

6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Муканова С.М.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области                   А.Мусаханов
Приложение 1
к постановлению акимата области
"Об утверждении государственного
заказа на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным,
послесредним образованием
на 2012-2013 учебный год"
от 14 декабря 2012 года N 399
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным,
послесредним образованием на 2012-2013 учебный год
N п/п
Учебные заведения,
коды, профессии и
специальности
Количество
учащихся
Язык
обучения
Срок обучения
Профессиональный лицей N 1 город Талдыкорган
1.
0506012
"Парикмахер-модельер"
50
русский
2 года
10 месяцев,
10 месяцев
2.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
казахский
2 года
10 месяцев
3.
1211062 "Портной"
50
казахский –  25
русский –  25
2 года
10 месяцев,
10 месяцев
4.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
50
казахский – 25
русский – 25
2 года
10 месяцев,
10 месяцев
Всего:
175
Профессиональный лицей N 2 село Ушконыр, Карасайского района
1.
0508012 "Повар"
25
русский
2 года
10 месяцев
2.
1114042 "Электрогазосварщик"
25
казахский
2 года
10 месяцев
3.
1401000
"Строительство и
эксплуатация зданий и
сооружений" (1401032
"Столяр
строительный",
1401042 "Штукатур")
25
русский
2 года
10 месяцев
Всего:
75
Профессиональный лицей N 3 город Талдыкорган
1.
0508012 "Повар"
75
казахский –   25
русский –  50
2 года
10 месяцев,
10 месяцев
2.
1109012 "Токарь"
25
русский
2 года
10 месяцев
3.
1114042
"Электрогазосварщик"
50
русский
2 года
10 месяцев
4.
1201072 "Слесарь по
ремонту автомобиля"
25
русский
2 года
10 месяцев
Всего:
175
Профессиональный лицей N 4 город Талгар
1.
0508012 "Повар"
75
казахский –  25
русский –  50
2 года
10 месяцев
2.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
русский
2 года
10 месяцев
3.
1201072 "Слесарь по ремонту автомобиля"
50
казахский –  25
русский –  25
2 года
10 месяцев
4.
1211062 "Портной"
25
казахский
2 года
10 месяцев
5.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:

6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Мұқановқа жүктелсін.
7. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі                     А.Мұсаханов
Облысы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
"Техникалық және кәсіптік,
орта білімнен кейінгі білімі
бар мамандарды даярлаудың
2012-2013 оқу жылына
арналған мемлекеттік білім
беру тапсырысын бекіту
туралы" N 399 қаулысына
1 қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар
мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына арналған мемлекеттік
білім беру тапсырысы
N р/с
Оқу орындары, кодтар,
кәсібі мен мамандықтары
Оқушылар
саны
Оқыту тілі
Оқыту
мерзімі
Талдықорған қаласындағы N 1 кәсіптік лицей
1.
0506012 "Шаш үлгілерін
жасаушы"
50
орысша
2 жыл
10 ай,
10 ай
2.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
3.
1211062 "Тігінші"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл
10 ай,
10 ай
4.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл
10 ай,
10 ай
Барлығы:
175
Қарасай ауданы, Үшқоңыр ауылындағы N 2 кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
25
орысша
2 жыл
10 ай
2.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
3.
1401000 "Үйлер мен
ғимараттарды салу және
пайдалану" (1401032
"Құрылыс столяры"
1401042 "Сылақшы")
25
орысша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
75
Талдықорған қаласындағы N 3 кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
75
орысша
2 жыл
10 ай,
10 ай
2.
1109012 "Токарь"
25
орысша
2 жыл
10 ай
3.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
50
орысша
2 жыл
10 ай
4.
1201072 "Автокөлік
жөндейтін слесары"
25
орысша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
175
Талғар қаласындағы N 4 кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
75
қазақша – 25
орысша – 50
2 жыл
10 ай
2.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
орысша
2 жыл
10 ай
3.
1201072 "Автокөлік жөндейтін слесары"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл 10 ай
4.
1211062 "Тігінші"
25
қазақша
2 жыл 10 ай
5.
1304012 "Электрондық есептеу машинасының операторы"
25
қазақша
2 жыл 10 ай
Барлығы:

200
Профессиональный лицей N 5 город Ушарал, Алакольского района
1.
0508012 "Повар"
25
русский
2 года
10 месяцев
2.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
русский
2 года
10 месяцев
3.
1504062
"Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
75
Профессиональный лицей N 6 имени Жамбыла село Узынагаш,
Жамбылского района
1.
0508012 "Повар"
25
казахский
2 года
10 месяцев
2.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
русский
2 года
10 месяцев
3.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
25
казахский
2 года
10 месяцев
4.
1504062
"Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
100
Профессиональный лицей N 7 село Шелек, Енбекшиказахского района
1.
0508012 "Повар"
25
русский
2 года
10 месяцев
2.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
русский
2 года
10 месяцев
3.
1201072 "Слесарь по
ремонту автомобиля"
25
русский
2 года
10 месяцев
4.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
25
казахский
10 месяцев
5.
1504062
"Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
125
Профессиональный лицей N 8 село Сарыжаз, Райымбекского района
1.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
казахский
10 месяцев
2.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
25
казахский
10 месяцев
3.
1504062
"Тракторист-машинист сельскохозяйственного производства"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
75
Профессиональный лицей N 9 село Шонжы, Уйгурского района
1.
1114042
"Электрогазосварщик"
25
казахский
2 года
10 месяцев
2.
1201072 "Слесарь по
ремонту автомобиля"
50
казахский
2 года
10 месяцев,
10 месяцев
3.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
50
казахский –  25
русский –  25
2 года
10 месяцев,
10 месяцев
4.
1504062
"Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
150
Профессиональный лицей N 10 село Баканас, Балхашского района
1.
1201072 "Слесарь по
ремонту автомобиля"
25
казахский
10 месяцев
2.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
25
казахский
2 года
10 месяцев
3.
0518012 "Бухгалтер"
25
казахский
10 месяцев
4.
1504062
"Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
100
Профессиональный лицей N 11 имени Санджара Жандосова город Каскелен, Карасайского района
1.
0508012 "Повар"
50
русский
2 года
10 месяцев
2.
1114042 "Электрогазосварщик"
50
казахский –  25
русский –  25
2 года
10 месяцев
3.
1211062 "Портной"
25
казахский
2 года
10 месяцев
4.
1304012 "Оператор
электронно-
вычислительных машин"
50
казахский –  25
русский –  25
2 года
10 месяцев
5.
1504092
"Электромонтер по
обслуживанию
электрооборудования"
25
русский
2 года
10 месяцев
Всего:
200
Профессиональный лицей N 12 село Капал, Аксуского района
1.
0508012 "Повар"
25
казахский
2 года
10 месяцев
2.
0508022 "Кондитер"
25
русский
10 месяцев
3.
1504062
"Тракторист-машинист
сельскохозяйственного
производства"
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
75
Профессиональный лицей N 13 город Алматы
1.
0506012 "Парикмахер-модельер"
25
казахский
2 года
10 месяцев
2.
0507000 "Организация
обслуживания
гостиничных хозяйств"
(0507011 "Портье",
0507021 "Швейцар",
0507042 "Метрдотель")
25
русский
2 года
10 месяцев
3.
0508000 "Организация
питания" (0508012
"Повар", 0508042
"Официант", 0508052
"Бармен")

200
Алакөл ауданы, Үшарал қаласындағы N 5 кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
25
орысша
2 жыл
10 ай
2.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
орысша
2 жыл
10 ай
3.
1504062 "Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі
тракторшы-машинисі"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
75
Жамбыл ауданы, Ұзынағаш ауылындағы Жамбыл атындағы N 6
кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
орысша
2 жыл
10 ай
3.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
4.
1504062 "Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі
тракторшы-машинисі"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
100
Еңбекшіқазақ ауданы, Шелек ауылындағы N 7 кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
25
орысша
2 жыл
10 ай
2.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
орысша
2 жыл
10 ай
3.
1201072 "Автокөлік
жөндейтін слесары"
25
орысша
2 жыл
10 ай
4.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
25
қазақша
10 ай
5.
1504062 "Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі
тракторшы-машинисі"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
125
Райымбек ауданы, Сарыжаз ауылындағы N 8 кәсіптік лицей
1.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
3.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
25
қазақша
10 ай
3.
1504062 "Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі
тракторшы-машинисі"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
75
Ұйғыр ауданы, Шонжы ауылындағы N 9 кәсіптік лицей
1.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
1201072 "Автокөлік
жөндейтін слесары"
50
қазақша
2 жыл
10 ай,
10 ай
3.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл
10 ай,
10 ай
4.
1504062 "Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі
тракторшы-машинисі"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
150
Балқаш ауданы, Бақанас ауылындағы N 10 кәсіптік лицей
1.
1201072 "Автокөлік
жөндейтін слесары"
25
қазақша
10 ай
2.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
3.
1504012 "Бухгалтер"
25
қазақша
10 ай
4.
1504062 "Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі
тракторшы-машинисі"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
100
Қарасай ауданы, Қаскелең қаласындағы Санджар Жандосов атындағы
N 11 кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
50
орысша
2 жыл
10 ай
2.
1114042 "Электргазымен
пісіруші"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл
10 ай
3.
1211062 "Тігінші"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
4.
1304012 "Электрондық
есептеу машинасының
операторы"
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл
10 ай
5.
1504092 "Электро
жабдықтарға қызмет
көрсетуші"
25
орысша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
200
Ақсу ауданы, Қапал ауылындағы N 12 кәсіптік лицей
1.
0508012 "Аспаз"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
0508022 "Кондитер"
25
орысша
10 ай
3.
1504062 "Ауыл шаруашылық
өндірісіндегі
тракторшы-машинисі"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
75
Алматы қаласындағы N 13 кәсіптік лицей
1.
0506012 "Шаш үлгілерін
жасаушы"
25
орысша
2 жыл 10 ай
2.
0507000 "Қонақ үйі
шаруашылығына қызмет
көрсету және
ұйымдастыру" (0507011
"Портье", 0507021
"Швейцар", 0507042
"Метрдотель")
25
орысша
2 жыл
10 ай
3.
0508000 "Тамақтандыруды
ұйымдастыру" (0508012
"Аспаз", 0508042
"Официант", 0508052
"Бармен")

200
Жаркентский гуманитарно-технический колледж
1.
0103000 "Физическая
культура и спорт"
25
казахский
3 года
10 месяцев
2.
0105000 "Начальное
образование"
100
казахский –  75
уйгурский –  25
3 года
10 месяцев
3.
0106000
"Изобразительное
искусство и черчение"
25
казахский
3 года
10 месяцев
4.
0108000 "Музыкальное
образование"
25
казахский
3 года
10 месяцев
5.
0111000 "Основное
среднее образование"
25
казахский
3 года
10 месяцев
6.
0511000 "Туризм"
25
казахский
2 года
6 месяцев
7.
0512000
"Переводческое дело"
(по видам)
25
казахский
2 года
10 месяцев
8.
1305000
"Информационные
системы" (по областям
применения)
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
275
Есикский гуманитарно-экономический колледж
1.
0101000 "Дошкольное
воспитание и
обучение"
25
казахский
3 года
10 месяцев
2.
0103000 "Физическая
культура и спорт"
25
казахский
3 года
10 месяцев
3.
0105000 "Начальное
образование"
100
казахский –  75
русский –  25
3 года
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
4.
0106000
"Изобразительное
искусство и черчение"
25
казахский
3 года
10 месяцев
5.
0108000 "Музыкальное
образование"
25
казахский
3 года
10 месяцев
6.
0111000 "Основное
среднее образование"
25
казахский
3 года
10 месяцев
7.
0510000
"Делопроизводство и
архивоведение" (по
отраслям и областям
применения)
25
казахский
2 года
10 месяцев
8.
0512000
"Переводческое дело"
(по видам)
25
казахский
2 года
10 месяцев
9.
1304000
"Вычислительная техника и программное обеспечение" (по видам)
25
казахский
3 года
10 месяцев
Всего:
300
Каскеленский колледж культуры
1.
0401000 "Библиотечное
дело"
25
казахский
1 год
10 месяцев
2.
0403000
"Социально-культурная
деятельность и
народное
художественное
творчество" (по
профилю)
25
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
50
Коксуский сельскохозяйственный колледж
1.
0518000 "Учет и
аудит" (по отраслям)
25
казахский
2 года 10 месяцев
2.
0902000 "Электроснабжение" (по отраслям)
50
казахский –  25
русский –  25
3 года
10 месяцев
3.
1201000 "Техническое
обслуживание, ремонт
и эксплуатация
автомобильного
транспорта"
25
русский
3 года
10 месяцев
4.
1304000
"Вычислительная
техника и программное
обеспечение" (по
видам)
25
казахский
3 года
10 месяцев
5.
1502000 "Агрономия"
25
казахский
3 года
6 месяцев
6.
1401032 "Столяр
строительный"
25
русский
10 месяцев
Всего:
175
Саркандский гуманитарный колледж
1.
0105000 "Начальное
образование"
25
казахский
3 года
10 месяцев
2.
0403000
"Социально-культурная
деятельность и
народное
художественное
творчество" (по
профилю)
50
казахский
3 года
10 месяцев
3.
0516000 "Финансы"
(по отраслям)
25
русский
1 год
10 месяцев
Всего:
100
Талгарский колледж агробизнеса и менеджмента
1.
0518000 "Учет и
аудит" (по отраслям)
25
казахский
2 года
10 месяцев
2.
0902000
"Электроснабжение"
(по отраслям)
50
казахский –  25
русский –  25
3 года
10 месяцев
3.
1201000 "Техническое
обслуживание, ремонт
и эксплуатация
автомобильного
транспорта"
25
казахский
3 года
10 месяцев
4.
1226000 "Технология
и организация
производства
продукции предприятий
питания"
25
казахский
3 года
6 месяцев
5.
1510000 "Механизация
сельского хозяйства"
25
казахский
3 года
6 месяцев
6.
1511000
"Землеустройство"
25
казахский
3 года
6 месяцев
Всего:
175
Талдыкорганский музыкальный колледж
1.
0404000
"Инструментальное
исполнительство и
музыкальное искусство
эстрады" (по видам)
17
казахский –  15
русский – 2
3 года
10 месяцев
2.
0405000 "Хоровое
дирижирование"
8
казахский – 5
русский – 3
3 года
10 месяцев
Всего:
25
Талдыкорганский политехнический колледж
1.
0104000
"Профессиональное
обучение"
50
казахский – 25
русский –  25
3 года
10 месяцев
2.
1304000
"Вычислительная
техника и программное
обеспечение" (по
видам)
75
казахский –  50
русский –  25
3 года
10 месяцев,
2 года
10 месяцев
3.
1306000
"Радиоэлектроника и
связь" (по видам)
25
казахский
3 года 6 месяцев
4.
1401000 "Строительство и эксплуатация зданий и сооружений"
25
казахский
3 года
6 месяцев
Всего:
175
Талдыкорганский экономико-технологический колледж
1.
0516000 "Финансы"
(по отраслям)
25
казахский
2 года
10 месяцев
2.
0518000 "Учет и
аудит" (по отраслям)
25
казахский
2 года
10 месяцев
3.
1219000
"Хлебопекарное
макаронное и
кондитерское
производство"
25
казахский
3 года
6 месяцев
4.
1224000 "Производство
молочной продукции"
25
казахский
2 года
10 месяцев
5.
1305000
"Информационные
системы" (по областям
применения)
50
казахский –  25
русский –  25
2 года
10 месяцев
6.
1306000
"Радиоэлектроника и
связь" (по видам)
25
казахский
3 года 10 месяцев
7.
1513000 "Ветеринария"
25
казахский
3 года
10 месяцев
Всего:

200
Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжi
1.
0103000 "Дене тәрбиесі
және спорт"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
2.
0105000 "Бастауыш білім
беру"
100
қазақша – 75
ұйғырша – 25
3 жыл
10 ай
3.
0106000 "Бейнелеу өнері
және сызу"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
4.
0108000 "Музыкалық білім
беру"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
5.
0111000 "Негізгі орта
білім беру"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
6.
0511000 "Туризм"
25
қазақша
2 жыл 6 ай
7.
0512000 "Аудармашы ісі"
(түрлері бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
8.
1305000 "Ақпараттық
жүйелер" (қолдану
салалары бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
275
Есiк гуманитарлық-экономикалық колледжi
1.
0101000 "Мектепке
дейінгі білім беру және
тәрбиелеу"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
2.
0103000 "Дене тәрбиесі
және спорт"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
3.
0105000 "Бастауыш білім
беру"
100
қазақша – 75
орысша – 25
3 жыл
10 ай,
2 жыл
10 ай
4.
0106000 "Бейнелеу өнері
және сызу"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
5.
0108000 "Музыкалық білім
беру"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
6.
0111000 "Негізгі орта
білім беру"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
7.
0510000 "Іс қағаздарын
жүргізу және
мұрағаттану" (салалары
бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
8.
0512000 "Аудармашы ісі"
(түрлері бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
9.
1304000 "Электрондық
есептеу техникасы және
бағдарламалық
қамтамасыздандыру" (түрлері бойынша)
25
қазақша
3 жыл
10 ай
Барлығы:
300
Қаскелең мәдениет колледжi
1.
0401000 "Кiтапхана iсi"
25
қазақша
1 жыл
10 ай
2.
0403000
"Әлеуметтік-мәдени
қызмет және халықтық
көркем өнер
шығармашылығы" (салалар
бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
50
Көксу ауылшаруашылығы колледжi
1.
0518000 "Есеп және
аудит" (салалар бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
0902000 "Электрмен
қамтамасыз ету" (әр сала
бойынша)
50
қазақша – 25
орысша – 25
3 жыл
10 ай
3.
1201000 "Автокөлікті
пайдалану, жөндеу және
қызмет көрсету"
25
орысша
3 жыл
10 ай
4.
1304000 "Электрондық
есептеу техникасы және
бағдарламалық
қамтамасыздандыру"
(түрлері бойынша)
25
қазақша
3 жыл
10 ай
5.
1502000 "Агрономия"
25
қазақша
3 жыл 6 ай
6.
1401032 "Құрылыс
столяры"
25
орысша
10 ай
Барлығы:
175
Сарқан гуманитарлық колледжi
1.
0105000 "Бастауыш білім
беру"
25
орысша
3 жыл 10 ай
2.
0403000
"Әлеуметтiк-мәдени
қызмет және халықтық
көркем өнер
шығармашылығы" (салалар
бойынша)
50
қазақша
3 жыл
10 ай,
2 жыл
10 ай
3.
0516000 "Қаржы" (салалар
бойынша)
25
орысша
1 жыл
10 ай
Барлығы:
100
Талғар агробизнес және менеджмент колледжi
1.
0518000 "Есеп және
аудит" (салалар бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
0902000 "Электрмен
қамтамасыз ету" (әр сала
бойынша)
50
қазақша –25
орысша – 25
3 жыл
10 ай
3.
1201000 "Автокөлікті
пайдалану, жөндеу және
қызмет көрсету"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
4.
1226000 "Тамақтандыру
өндірісі тағамдарын
технологиясы және оны
ұйымдастыру"
25
қазақша
3 жыл 6 ай
5.
1510000 "Ауыл
шаруашылығын
механикаландыру"
25
қазақша
3 жыл 6 ай
6.
1511000 "Жерге
орналастыру"
25
орысша
3 жыл 6 ай
Барлығы:
175
Талдықорған саз колледжi
1.
0404000
"Аспаптық-орындау және
музыкалық өнер
эстрадасы"
(түрлері бойынша)
17
қазақша – 15
орысша – 2
3 жыл
10 ай
2.
0405000 "Хор дирижерi"
8
қазақша – 5
орысша – 3
3 жыл
10 ай
Барлығы:
25
Талдықорған политехникалық колледжi
1.
0104000 "Кәсiптiк білім
беру" (салалар бойынша)
50
қазақша –25
орысша – 25
3 жыл
10 ай
2.
1304000 "Электрондық
есептеу техникасы және
бағдарламалық
қамтамасыздандыру"
(түрлері бойынша)
75
қазақша – 50
орысша – 25
3 жыл
10 ай,
2 жыл
10 ай
3.
1306000 "Радиотехника
және байланыс" (түрлері
бойынша)
25
қазақша
3 жыл 6 ай
4.
1401000 "Үйлер мен
ғимараттарды салу және
пайдалану"
25
қазақша
3 жыл 6 ай
Барлығы:
175
Талдықорған экономикалық-технологиялық колледжi
1.
0516000 "Қаржы" (салалар
бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
0518000 "Есеп және
аудит"(салалар бойынша)
25
қазақша
2 жыл
10 ай
3.
1219000 "Нан пісіру
өндірісі,макарон
өндірісі және кондитер
өндірісі"
25
қазақша
3 жыл 6 ай
4.
1224000 "Сүт және сүт
өнiмдерiнiң
технологиясы"
25
қазақша
2 жыл
10 ай
5.
1305000 "Ақпараттық
жүйелер" (қолдану саласы
бойынша)
50
қазақша – 25
орысша – 25
2 жыл
10 ай
6.
1306000 "Радиотехника
және байланыс" (түрлері
бойынша)
25
қазақша
3 жыл
10 ай
7.
1513000 "Ветеринария"
25
қазақша
3 жыл
10 ай
Барлығы:

4675
Приложение 2
к постановлению акимата области
"Об утверждении государственного
заказа на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным,
послесредним образованием
на 2012-2013 учебный год"
от 12 декабря 2012 года N 399
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным,
послесредним образованием на 2012-2013 учебный год по направлениям Программы занятости 2020
N п/п
Учебные заведения,
коды, профессии и
специальности
Количество
учащихся
Язык
обучения
Срок
обучения
Алматинский экономический колледж
1.
1219000 "Хлебопекарное
макаронное и
кондитерское
производство"
7
казахский
2 года
6 месяцев
2.
1223000 "Производство
пива, безалкогольных и
спиртных напитков"
12
казахский
2 года
6 месяцев
3.
1304000 "Вычислительная
техника и программное
обеспечение" (по видам)
22
казахский
2 года
10 месяцев
Всего:
41
Жаркентский гуманитарно-технический колледж
1.
0101000 "Дошкольное
воспитание и обучение"
22
казахский
2 года
10 месяцев
2.
0105000 "Начальное
образование"
4
казахский
2 года
10 месяцев
3.
0507000 "Организация
обслуживания
гостиничных хозяйств"
26
казахский
2 года
6 месяцев
Всего:
52
Есикский гуманитарно-экономический колледж
1.
0101000 "Дошкольное
воспитание и обучение"
29
казахский
2 года
10 месяцев
2.
0105000 "Начальное образование"
12
казахский
2 года
10 месяцев
3.
0510000 "Делопроизводство и
архивоведение" (по
отраслям и областям
применения)
10
казахский
1 года
10 месяцев
4.
0511000 "Туризм"
11
казахский
2 года
6 месяцев
Всего:
62
Коксуский сельскохозяйственный колледж
1.
0902000
"Электроснабжение" (по
отраслям)
4
русский
2 года
10 месяцев
2.
1502000 "Агрономия"
2
казахский
2 года
6 месяцев
3.
1510000 "Механизация
сельского хозяйства"
1
русский
2 года
6 месяцев
Всего:
7
Талгарский колледж агробизнеса и менеджмента
1.
0902000 "Электроснабжение"
по отраслям)
25
русский
2 года
10 месяцев
2.
1201000 "Техническое
обслуживание, ремонт и
эксплуатация
автомобильного
транспорта"
21
русский
2 года
10 месяцев
3.
1226000 "Технология и
организация
производства продукции
предприятий питания"
6
казахский
2 года
6 месяцев
4.
1304000 "Вычислительная
техника и программное
обеспечение" (по видам)
20
казахский
2 года
10 месяцев
5.
1502000 "Агрономия"
9
казахский
2 года
6 месяцев
6.
1510000 "Механизация
сельского хозяйства"
2
казахский
2 года
6 месяцев
Всего:
83
Талдыкорганский политехнический колледж
1.
0518000 "Учет и аудит"
(по отраслям)
5
казахский

4675
Облысы әкімдігінің
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
"Техникалық және кәсіптік,
орта білімнен кейінгі білімі
бар мамандарды даярлаудың
2012-2013 оқу жылына
арналған мемлекеттік білім
беру тапсырысын бекіту
туралы" N 399 қаулысына
2 қосымша
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының бағыты бойынша техникалық
және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар
мамандарды даярлауға 2012-2013 оқу жылына мемлекеттік
білім беру тапсырысы
N р/с
Оқу орындары, кодтар, кәсібі
мен мамандықтары
Оқушылар
саны
Оқыту
тілі
Оқыту
мерзімі
Алматы экономикалық колледжi
1.
1219000 "Нан пісіру
өндірісі, макарон өндірісі
және кондитер өндірісі"
12
қазақша
2 жыл
6 ай
2.
1223000 "Сыра, алкогольсыз
және спиртті ішімдіктер
өндірісі"
7
қазақша
2 жыл
6 ай
3.
1304000 "Электрондық есептеу
техникасы және бағдарламалық
қамтамасыздандыру" (түрлері
бойынша)
22
қазақша
2 жыл
10 ай
Барлығы:
41
Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжi
1.
0101000 "Мектепке дейінгі
білім беру және тәрбиелеу"
22
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
0105000 "Бастауыш білім
беру"
4
қазақша
2 жыл
10 ай
3.
0507000 "Қонақ үйі
шаруашылығына қызмет көрсету
және ұйымдастыру"
26
қазақша
2 жыл
6 ай
Барлығы:
52
Есiк гуманитарлық-экономикалық колледжi
1.
0101000 "Мектепке дейінгі
білім беру және тәрбиелеу"
29
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
0105000 "Бастауыш білім
беру"
12
қазақша
2 жыл
10 ай
3.
0510000 "Іс қағаздарын
жүргізу және мұрағаттану"
(салалары бойынша)
10
қазақша
1 жыл
10 ай
4.
0511000 "Туризм"
11
қазақша
2 жыл
6 ай
Барлығы:
62
Көксу ауылшаруашылығы колледжi
1.
0902000 "Электрмен
қамтамасыз ету" (әр сала
бойынша)
4
қазақша
2 жыл
10 ай
2.
1510000 "Ауыл шаруашылығын
механикаландыру"
1
орысша
2 жыл
10 ай
3.
1502000 "Агрономия"
2
қазақша
2 жыл
6 ай
Барлығы:
7
Талғар агробизнес және менеджмент колледжi
1.
0902000 "Электрмен
қамтамасыз ету" (әр сала
бойынша)
25
орысша
2 жыл
10 ай
2.
1201000 "Автокөлікті
пайдалану, жөндеу және
қызмет көрсету"
21
орысша
2 жыл
10 ай
3.
1226000 "Тамақтандыру
өндірісі тағамдарын
технологиясы және оны
ұйымдастыру"
6
қазақша
2 жыл
6 ай
4.
1304000 "Электрондық есептеу
техникасы және бағдарламалық
қамтамасыздандыру" (түрлері
бойынша)
20
қазақша
2 жыл
10 ай
5.
1502000 "Агрономия"
9
қазақша
2 жыл
6 ай
6.
1510000 "Ауыл шаруашылығын
механикаландыру"
2
қазақша
2 жыл
6 ай
Барлығы:
83
Талдықорған политехникалық колледжi
1.
0518000 "Есеп және
аудит"(салалар бойынша)
5
қазақша