О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Талдыкорган Алматинской области от 06 декабря 2012 года N 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 декабря 2012 года N 2210. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05 июня 2013 года № 131
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 05.06.2013 № 131.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2011 года за N 2-1-153, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 13 января 2012 года N 2), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 17 февраля 2012 года N 20 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-1-154, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 8 марта 2012 года N 10), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 10 апреля 2012 года N 38 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-1-161, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 27 апреля 2012 года N 17), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 13 июня 2012 года N 50 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-1-166, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 29 июня 2012 года N 26)), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 6 сентября 2012 года N 72 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2118, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 28 сентября 2012 года N 39), в решение Талдыкорганского городского маслихата от 02 ноября 2012 года N 85 "О внесении изменений в решение от 21 декабря 2011 года N 320 "О бюджете города Талдыкорган на 2012-2014 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 ноября 2012 года за N 2188, опубликовано в газете "Талдыкорган" от 23 ноября 2012 года N 47) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 06 желтоқсандағы N 95 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 07 желтоқсанда N 2210 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы № 131 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 05.06.2013 № 131 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне (2011 жылғы 28 желтоқсанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-153 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қаңтардағы N 2 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпанында Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-154 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 8 наурыздағы N 10 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 10 сәуірдегі "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 38 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-161 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 17 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 маусымдағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 50 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымда Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-1-166 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 26 "Талдықорған" газетінде жарияланған)), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 6 қыркүйектегі "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 72 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйекте Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2118 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 қыркүйектегі N 39 "Талдықорған" газетінде жарияланған), Талдықорған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 2 қарашадағы "2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Талдықорған қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 320 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 85 шешіміне (2012 жылғы 15  қарашада Талдықорған қаласының Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2188 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 23 қарашадағы N 47 "Талдықорған" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "15997799" заменить на цифру "16000030", в том числе:
"налоговым поступлениям" цифру "964348" заменить на цифру "934463";
"неналоговым поступлениям" цифру "109907" заменить на цифру "113059";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "124626" заменить на цифру "151359";
"поступлениям трансфертов" цифру "14798918" заменить на цифру "14801149".
2) "затраты" цифру "16281076" заменить на цифру "16283307".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
внеочередной 15 сессии                     Б. Аркабаев
Секретарь городского маслихата             М. Бопазов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник городского
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Маженов Кайрат Рысханович
06 декабря 2012 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О внесении изменений в решение
от 21 декабря 2011 года N 320
"О бюджете города Талдыкорган
на 2012-2014 годы"от 06 декабря
2012 года N 95
Приложение 1
к решению городского маслихата
"О бюджете города Талдыкорган на
2012-2014 годы" от 21 декабря
2011 года N 320
Бюджет города Талдыкорган на 2012 год
Категория

1) "Кірістер" "15997799" саны "16000030" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "964348" саны "934463" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдер" "109907" саны "113059" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "124626" саны "151359" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "14798918" саны "14801149" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "16281076" саны "16283307" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 15 сессияның
төрағасы,                                  Б. Арқабаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Бопазов
КЕЛІСІЛДІ:
Қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Мәженов Қайрат Рысханұлы
06 желтоқсан 2012 жыл
Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы
06 желтоқсандағы "2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 95 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы
21 желтоқсандағы "Талдықорған
қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 320 шешіміне
1-қосымша
Талдықорған қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты