О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата N 307-63 от 23 декабря 2011 года "О бюджете города Капчагай на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-8. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-2-133
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" N 307-63 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-2-130, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 01-02 (175) от 02 января 2012 года, N 03-04 (176) от 10 января 2012 года, N 05-06 (177) от 20 января 2012 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "6965621" заменить на цифру "7195184", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "5866294" заменить на цифру "6095857", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1239242" заменить на цифру "1265901";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3104587" заменить на цифру "3307491".
2) "затраты" цифру "7047821" заменить на цифру "7309580".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "25363" заменить на цифру "107563", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "26697" заменить на цифру "108897".
5) "бюджетный дефицит" цифру "-107563" заменить на цифру "-221959".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "107563" заменить на цифру "221959", в том числе:
"погашение займов" цифру "1334" заменить на цифру "26334";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "139396".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А. Сансызбаев
Секретарь городского
маслихата                                  К.Н. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Капшагай"                           Сатыбалдиева Айгул Толековна
17 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению Капшагайского
городского маслихата от 23 декабря
2011 года N 307-63 "О городском
бюджете города Капшагай на
2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению городского маслихата от
17 февраля 2012 года N 2-8
"О внесении изменений в решение
Капшагайского городского маслихата
"О городском бюджете города Капшагай
на 2012-2014 годы"
Городской бюджет города Капшагай на 2012 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы

Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсанындағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-8 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-2-133 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда 2-2-130 нөмірімен мемлекеттік тіркеу Тізілімінде енгізілген, "Нұрлы өлке" газетінің 2012 жылғы 02 қаңтардағы 01-02 (175), 10 қаңтардағы 03-04 (176), 20 қаңтардағы 05-06 (177) нөмірлерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "6965621" саны "7195184" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5866294" саны "6095857" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1239242" саны "1265901" санына, "нысаналы даму трансферттері" "3104587" саны "3307491" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "7047821" саны "7309580" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "25363" саны "107563" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "26697" саны "108897" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-107563" саны "-221959" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "107563" саны "221959" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздарды өтеу" "1334" саны "26334" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "139396" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Сансызбаев
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика,
бюджеттік жоспарлау және
кәсіпкерлік бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Айгүл Төлекқызы Сатыбалдиева
17 ақпан 2012 жыл
"Қапшағай қаласының 2012-2014
жылдарға арналған қалалық
бюджеті туралы" Қапшағай
қалалық мәслихатының 2011 жылғы
23 желтоқсандағы N 306-73 шешіміне
1-қосымша
"Қапшағай қаласының 2012-2014
жылдарға арналған қалалық
бюджеті туралы" Қапшағай қалалық
мәслихатының 2011 жылғы 23
желтоқсандағы N 307-63 шешіміне
өзгертулер енгізу туралы қалалық
мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы
N 2-8 шешіміне
1-қосымша
Қапшағай қаласының 2012 жылға арналған қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кірістер