О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата N 307-63 от 23 декабря 2011 года "О городском бюджете города Капчагай на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 13 арпреля 2012 года N 3-22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Капшагай Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-2-136
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-2-130, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 02 января 2012 года N 01-02 (175), от 10 января 2012 года N 03-04 (176), от 20 января 2012 года N 05-06 (177), в решение Капшагайского городского маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-2-133, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" от 1 марта 2012 года N 12 (181), от 8 марта 2012 года N 13 (182), от 15 марта 2012 года N 14 (183), от 26 марта 2012 года N 15-16 (184-185) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
"1) доходы" цифру "7195184" заменить на цифру "7280584", в том числе:
"поступлениям трансфертов" цифру "6095857" заменить на цифру "6181257", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1265901" заменить на цифру "1276543";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3307491" заменить на цифру "3382249".
"2) затраты" цифру "7309580" заменить на цифру "7394981".
"3) чистое бюджетное кредитование" цифру "107563" заменить на цифру "93001", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "108897" заменить на цифру "94335".
"5) бюджетный дефицит" цифру "-221959" заменить на цифру "-207398".
"6) финансирование дефицита бюджета" цифру "221959" заменить на цифру "207398", в том числе:
"поступления займов" цифру "108897" заменить на цифру "94335";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "139396" заменить на цифру "139397".

Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсанындағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-22 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-2-136 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-130 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 02 қаңтардағы N 01-02 (175), 10 қаңтардағы N 03-04 (176), 20 қаңтардағы N 05-06 (177) "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-133 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 1 наурыздағы N 12 (181), 8 наурыздағы N 13 (182), 15 наурыздағы N 14 (183), 26 наурыздағы N 15-16 (184-185) "Нұрлы өлке" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "7195184" саны "7280584" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "6095857" саны "6181257" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1265901" саны "1276543" санына;
"нысаналы даму трансферттері" "3307491" саны "3382249" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "7309580" саны "7394981" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "107563" саны "93001" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "108897" саны "94335" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-221959" саны "-207398" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "221959" саны "207398" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздар түсімі" "108897" саны "94335" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" "139396" саны "139397" санына ауыстырылсын.