О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата N 307-63 от 23 декабря 2011 года "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Капшагай Алматинской области от 5 ноября 2012 года N 8-47. Зарегистрировано Департаментам юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2169
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" N 307-63 (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-2-130, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 01-02 (175) от 02 января 2012 года, N 03-04 (176) от 10 января 2012 года, N 05-06 (177) от 20 января 2012 года), решение городского маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года N 2-2-133, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 12 (181) от 1 марта 2012 года, N 13 (182) от 8 марта 2012 года, N 14 (183) от 15 марта 2012 года), N 15-16 (184-185) от 26 марта 2012 года), решение городского маслихата от 13 апреля 2012 года N 3-22 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года N 2-2-136, опубликовано в газете "Нұрлы өлке" N 18 (187) от 24 апреля 2012 года, N 19 (188) от 2 мая 2012 года, N 20 (189) от 10 мая 2012 года), решение городского маслихата от 8 июня 2012 года N 4-33 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 20 июня 2012 года N 2-2-138, опубликовано в газете "Капшагай" от 28 июня 2012 года N 24, от 19 июля 2012 года N 27), решение городского маслихата от 6 сентября 2012 года N 6-39 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2011 года N 307-63 "О городском бюджете города Капшагай на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Управлении юстиции города Капшагай в государственном Реестре нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года N 2111, опубликовано в газете "Капшагай" от 27 сентября 2012 года N 1) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы N 8-47 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылдың 13 қарашада N 2169 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2011 жылғы 23 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" N 307-63 шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-130 нөмірімен енгізілген, "Нұрлы өлке" газетінің 2012 жылғы 02 қаңтардағы 01-02 (175), 10 қаңтардағы 03-04 (176), 20 қаңтардағы 05-06 (177) нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-8 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-133 нөмірімен енгізілген, "Нұрлы өлке" газетінің 2012 жылғы 1 наурыздағы 12 (181), 8 наурыздағы 13 (182), 15 наурыздағы 14 (183), 26 наурыздағы 15-16 (184-185) нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 3-22 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-136 нөмірімен енгізілген, "Нұрлы өлке" газетінің 2012 жылғы 24 сәуірдегі 18 (187), 2 мамырдағы 19 (188), 10 мамырдағы 20 (189) нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 8 маусымдағы N 4-33 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2-2-138 нөмірімен енгізілген, "Қапшағай" газетінің 2012 жылғы 28 маусымдағы 24, 2012 жылғы 19 шілдедегі 27 нөмірлерінде жарияланған), қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 6 қыркүйектегі N 6-39 "Қапшағай қаласының 2012-2014 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 23 желтоқсандағы N 307-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Қапшағай қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 19 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2111 нөмірмен енгізілген, "Қапшағай" газетінің 2012 жылғы 27 қыркүйектегі 1 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифру "7471627" заменить на цифру "7531144", в том числе:
"налоговым поступлениям" цифру "939727" заменить на цифру "862147";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "194000" заменить на цифру "271580";
"поступлениям трансфертов" цифру "6332300" заменить на цифру "6391817", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1386134" заменить на цифру "1375974";
"целевые трансферты на развитие" цифру "3423701" заменить на цифру "3493378".
2) "затраты" цифру "7565924" заменить на цифру "7575441".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "93001" заменить на цифру "153001", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "94335" заменить на цифру "154335".
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "23100" заменить на цифру "73100".
5) "бюджетный дефицит" цифру "-210398" заменить на цифру "-270398".
6) "финансирование дефицита бюджета" цифру "210398" заменить на цифру "270398", в том числе:
"поступления займов" цифру "97335" заменить на цифру "157335".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
городского маслихата,
секретарь городского маслихата             К. Ахметтаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Капшагай"                           Сатыбалдиева Айгуль Толековна
05 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению Капшагайского городского
маслихата от 23 декабря 2011 года

1) "кірістер" "7471627" саны "7531144" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "939727" саны "862147" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "194000" саны "271580" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6332300" саны "6391817" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1386134" саны "1375974" санына;
"нысаналы даму трансферттері" "3423701" саны "3493378" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "7565924" саны "7575441" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік кредиттеу" "93001" саны "153001" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "94335" саны "154335" санына ауыстырылсын.
4) "қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" "23100" саны "73100" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы" "-210398" саны "-270398" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "210398" саны "270398" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздар түсімі" "97335" саны "157335" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы, қалалық
мәслихаттың хатшысы                        Қ. Ахметтаев
КЕЛІСІЛГЕН:
"Қапшағай қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Сатыбалдиева Айгүл Төлекқызы
2012 жылғы 05 қараша
Қапшағай қалалық мәслихатының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
"Қапшағай қаласының 2012-2014
жылдарға арналған қалалық
бюджеті туралы" N 306-73
шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
"Қапшағай қаласының 2012-2014
жылдарға арналған қалалық