О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 3-9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Текели Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-3-106. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13 мая 2013 года N 14-91
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13.05.2013 N 14-91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пункта 5 статьи 104, подпункта 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрированного в Реестре государственном регистрации нормативных правовых актов в управлении Юстиции города Текели 20 декабря 2011 года за N 2-3-100, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 30 декабря 2011 года N 52) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифры "1674095" заменить на цифры "1805859", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "1558515" заменить на цифры "1690279".
2)"затраты" цифры "1689095" заменить на цифры "1833229".
пункт 3 и приложение 4 исключить.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной ІІI сессии
V созыва Текелийского
городского маслихата                       Е Кан
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики,
бюджетного планирования и
предпринимательства
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
17 февраля 2012 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 17 февраля 2012 года
N 3-9 "О внесении изменений в
решение Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы
Бюджет города Текели на 2012 год
Категория
Сумма
тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсанындағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 3-9 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Текелі қаласының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-3-106 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 14-91 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 13.05.2013 N 14-91 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 39-303 (Текелі қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 желтоқсанда 2-3-100 нөмірімен нормативтік құқықтық келісімдерді мемлекеттік тіркеудің Тізіліміне енгізілген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы "Текелі тынысы" газетінің 52 нөмірінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "1674095" саны "1805859" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "1558515" саны "1690279" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "1689095" саны "1833229" санына ауыстырылсын.
3-тармақ және 4-қосымша алынып тасталсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезекті
III сессиясының төрағасы                   Е. Кан
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
17 ақпан 2012 жыл
Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2012-2014 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы 2012 жылғы
17 ақпандағы N 3-9 шешіміне
1-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы
15 желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
1-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер