О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 05 сентября 2012 года N 9-56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 сентября 2012 года N 2105. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13 мая 2013 года N 14-91
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13.05.2013 N 14-91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 34 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 декабря 2011 года за N 2-3-100, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 30 декабря 2011 года N 52), в решение Текелийского городского маслихата от 22 февраля 2012 года N 3-9 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-3-106, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 2 марта 2012 года N 9), в решение Текелийского городского маслихата от 13 апреля 2012 года N 5-31 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-3-112, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 27 апреля 2012 года  N 17), в решение Текелийского городского маслихата от 12 июня 2012 года N 7-45 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-3-114, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 29 июня 2012 года N 26) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 05 қыркүйектегі N 9-56 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 19 қыркүйекте N 2105 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 14-91 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 13.05.2013 N 14-91 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 34-тармақтарына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне (2011 жылғы 20 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-100 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-9 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-106 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-31 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-112 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 17 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-45 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-114 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 26 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифры "2102126" заменить на цифры "2129502", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "120487" заменить на цифры "122488";
"неналоговым поступлениям" цифры "1708" заменить на цифры "2569";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифры "8385" заменить на цифры "5523";
"поступлениям трансфертов" цифры "1971546" заменить на цифры "1998922".
2) "затраты" цифры "2129496" заменить на цифры "2156872".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата по вопросам бюджета и экономики.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
IХ сессии V созыва
Текелийского городского
маслихата                                  В. Кубрак
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
05 сентября 2012 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 05 сентября 2012 года
N 9-56 "О внесении изменений в
решение Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы
Бюджет города Текели на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

1) "кірістер" "2102126" саны "2129502" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "120487" саны "122488" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "1708" саны "2569" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "8385" саны "5523" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "1971546" саны "1998922" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "2129496" саны "2156872" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
V шақырылымындағы кезекті
IХ сессиясының төрайымы                    В. Кубрак
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
05 қыркүйек 2012 жыл
"Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2012-2014 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы
05 қыркүйектегі N 9-56 шешіміне
1-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы
15 желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
1-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер

3. Дефицит (профицит) бюджета
-15000
4. Финансирование дефицита (использование
профицита) бюджета
15000
7
Поступления займов
15000
01
Внутренние государственные займы
15000
2
Договоры займа
15000
Приложение 2
к решению Текелийского городского
маслихата от 05 сентября 2012 года
N 9-56 "О внесении изменений в
решение Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы"
Приложение 5
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию
в процессе исполнения бюджета города Текели на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее
образование
464
Отдел образования города
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 3
к решению Текелийского городского
маслихата от 05 сентября 2012 года
N 9-56 "О внесении изменений в
решение Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы"
Приложение 6
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы
Перечень бюджетных программ развития города Текели на 2012 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
9
Прочие услуги в области образования

3. Бюджет тапшылығы (профицитi)
-15000
4. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн
пайдалану)
15000
7
Қарыздар түсімі
15000
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
15000
2
Қарыз алу келісім-шарттары
15000
"Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2012-2014 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы
05 қыркүйектегі N 9-56 шешіміне
2-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы
15 желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
5-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған бюджеттің атқарылуы
барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың
тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім беру
464
Қаланың білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
"Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2012-2014 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы
05 қыркүйектегі N 9-56 шешіміне
3-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы
15 желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
6-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған даму тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер