О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы"
Решение маслихата города Текели Алматинской области от 05 ноября 2012 года N 10-59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2175. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13 мая 2013 года N 14-91
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Текели Алматинской области от 13.05.2013 N 14-91.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 декабря 2011 года за N 2-3-100, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 30 декабря 2011 года N 52), в решение Текелийского городского маслихата от 22 февраля 2012 года N 3-9 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-3-106, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 2 марта 2012 года N 9), в решение Текелийского городского маслихата от 13 апреля 2012 года N 5-31 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-3-112, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 27 апреля 2012 года N 17), в решение Текелийского городского маслихата от 12 июня 2012 года N 7-45 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-3-114, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 29 июня 2012 года N 26), в решение Текелийского городского маслихата от 5 сентября 2012 года N 9-56 "О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 15 декабря 2011 года N 39-303 "О бюджете города Текели на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2105, опубликовано в газете "Текелі тынысы" от 5 октября 2012 года N 40) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 05 қарашадағы N 10-59 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2175 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2013 жылғы 13 мамырдағы N 14-91 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 13.05.2013 N 14-91 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне (2011 жылғы 20 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-100 нөмірімен енгізілген, 2011 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 22 ақпандағы "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 3-9 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-106 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 2 наурыздағы N 9 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-31 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-112 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 27 сәуірдегі N 17 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 12 маусымдағы "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-45 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-3-114 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 маусымдағы N 26 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған), Текелі қалалық мәслихатының 2012 жылғы 5 қыркүйектегі "Текелі қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 9-56 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2105 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 5 қазандағы N 40 "Текелі тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1) "доходы" цифры "2129502" заменить на цифры "2156090", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифры "122488" заменить на цифры "122428";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифры "5523" заменить на цифры "5583";
"поступлениям трансфертов" цифры "1998922" заменить на цифры "2025510".
2) "затраты" цифры "2156872" заменить на цифры "2223460".
4) "дефицит (профицит) бюджета" цифры "-15000" заменить на цифры "-55000".
5) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
поступление займов" цифры "15000" заменить на цифры "55000".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата по вопросам бюджета и экономики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель очередной
Х сессии V созыва Текелийского
городского маслихата                       С. Айтбаева
Секретарь Текелийского
городского маслихата                       Н. Калиновский
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Текели"                             Мырзахметова Файзагуль Свановна
05 ноября 2012 года
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 05 ноября 2012 года
N 10-59 "О внесении изменений
в решение Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы"
Приложение 1
к решению Текелийского городского
маслихата от 15 декабря 2011 года
N 39-303 "О бюджете города
Текели на 2012-2014 годы"
Бюджет города Текели на 2012 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. Доходы

1) "кірістер" "2129502" саны "2156090" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "122488" саны "122428" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "5523" саны "5583" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "1998922" саны "2025510" санына ауыстырылсын.
2) "шығындар" "2156872" саны "2223460" санына ауыстырылсын.
4) "бюджет тапшылығы (профицитi)" "-15000" саны "-55000" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану):
қарыздар түсiмi" "15000" саны "55000" санына ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің атқарылуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының бюджет және экономика мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының
IХ шақырылымындағы кезекті
Х сессиясының төрайымы                     С. Айтбаева
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы                       Н. Калиновский
КЕЛІСІЛДІ:
"Текелі қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Мырзахметова Файзагүл Сванқызы
05 қараша 2012 жыл
"Текелі қалалық мәслихатының
2011 жылғы 15 желтоқсандағы "Текелі
қаласының 2012-2014 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 39-303 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" 2012 жылғы
05 қарашадағы N 10-59 шешіміне
1-қосымша
Текелі қалалық мәслихатының
"Текелі қаласының 2012-2014 жылдарға
арналған бюджеті туралы" 2011 жылғы
15 желтоқсандағы N 39-303 шешіміне
1-қосымша
Текелі қаласының 2012 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1.Кірістер