О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-8. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-4-146. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22 января 2013 года № 11-90
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22.01.2013 № 11-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года N 2-4-142, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 07 января 2012 года N 2 (9585) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "4166781" заменить на цифру "4204383", в том числе:
поступления трансфертов цифру "4072234" заменить на цифру "4109836".
2) "Затраты" цифру "4198818" заменить на цифру "4260848".
5) "дефицит бюджета (профицит) цифру" "(-)32037" заменить на цифру "(-)56465".
6) "финансирование дефицита (использование профицита)" бюджета цифру "32037" заменить на цифру "56465", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "24428".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования                  Жандосова Гульнара Жандосовна
17 февраля 2012 года
Приложение N 1
к решению Аксуского районного

Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-8 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-4-146 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 11-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 11-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 44-бабының 7-тармағына, 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне (Ақсу ауданының әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 желтоқсанда 2-4-142 нөмірімен енгізілген, аудандық "Ақсу Өңірі" газетінің 2012 жылғы 7 қаңтардағы N 2 (9585) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4166781" саны "4204383" санына ауыстырылсын, оның ішінде "трансферттер түсімдері" "4072234" саны "4109836" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4198818" саны "4260848" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы (профицит)" "(-)32037" саны "(-)56465" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "32037" саны "56465" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "24428" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Жандосова Гүлнара Жандосқызы
17 ақпан 2012 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 ақпандағы
"Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" 54-319 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу аудандық мәслихатының