Об организации рабочих мест для прохождения молодежной практики по Аксускому району
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 14 февраля 2012 года N 91. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 23 февраля 2012 года N 2-4-147. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 11 июня 2012 года N 308
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 11.06.2012 N 308.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-7) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать молодежную практику путем предоставления или создания временных рабочих мест для зарегистрированных безработных из числа выпускников организаций образования, реализующих профессиональные образовательные программы технического и профессионального, послесреднего, высшего образования, не старше двадцати девяти лет.
2. Утвердить перечень работодателей, где в соответствии с потребностью рынка труда будут организованы рабочие места для прохождения молодежной практики, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Дюсембаев
Приложение
к постановлению акимата
Аксуского района от 14 февраля
2012 года N 91 "Об организации
рабочих мест для прохождения
молодежной практики по
Аксускому району"
Перечень работодателей, организующих рабочие места для
прохождения молодежной практики
N
п/п
Наименование
организации
Профессии
(специаль-
ность)
Количество
организуемых
рабочих мест
Размер
месячной
заработной
платы
Продолжитель-
ность работы
в месяцах
1
Государственное
учреждение
"Отдел финансов
Аксуского
района"
финансист
1
26000
6
2
Государственное
учреждение
"Аксуский
районный отдел
сельского
хозяйства"
финансист,
юрист
2
26000
6
3
Государственное
учреждение
"Отдел
внутренних дел
Аксуского
района
Департамента
внутренних дел
Алматинской
области"
юрист
3
26000
6
4
Аксуский
районный филиал
N 310200
акционерного
общества
"Народный
сберегательный
банк
Казахстана"
финансист
1
26000
6
5
Государственное
коммунальное
предприятие на
праве
хозяйственного
ведения "Ақсу
су құбыры"
акимата
Аксуского
района
финансист
2
26000
6
6
Государственное
учреждение
"Аксуское
районное
управления
Казначейства
департамента
казначейства по
Алматинской
области
комитета
казначейства
Министерство
финансов
Республики
Казахстан"
финансист
2
26000
6
7
Государственное
учреждение
"Налоговое
управление по
Аксускому
району
Налогового
департамента по
Алматинской
области
Налогового
комитета
Министерство
финансов
Республики
Казахстан"
финансист,
юрист
2
26000
6
8
Районный узел
почтовой связи
Алматинского
областного
филиала
акционерного
общества
"Казпочта"
финансист,
юрист
2
26000
6
9
Филиал "Ақсу"
товарищества с
ограниченной
ответственностью
"Микрокредитная
организация
"Алатау"
финансист
1
26000
6
10
Государственное
учреждение
"Аппарат Акима
Аксуского
района"
финансист
1
26000
6
11
Государственное
учреждение
"Аксуский
районный отдел
образования,
физической
культуры и
спорта"
финансист
1
26000
6
12
Аксуский
районный филиал
республиканского
государственного
учреждения
"Центр
обслуживания
населения
Алматинской
области"
Комитета по
контролю
автоматизации
государственных
услуг и
координации
деятельности
Центров
обслуживания
населения
Министерства
связи и
информации
Республики
Казахстан
финансист
1
26000
6
13
Государственное
учреждение
"Отдел по
чрезвычайным
ситуациям
Аксуского района
Департамента по
чрезвычайных
ситуации
Алматинской
области
Министерства по
чрезвычайным
ситуациям
Республики
Казахстан"
юрист
1
26000
6

Ақсу ауданы бойынша жастар практикасынан өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 14 ақпандағы N 91 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 23 ақпанда N 2-4-147 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 11 маусымдағы N 308 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 11.06.2012 N 308 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабы 5-7) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жастар практикасын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі жоғары білім берудің кәсіптік білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының жиырма тоғыз жастан аспаған түлектері арасынан тіркелген жұмыссыздар үшін уақытша жұмыс орнын ұсыну немесе ашу арқылы ұйымдастырылсын.
2. Еңбек рыногындағы қажеттілікке сәйкес жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын жұмыс берушілердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Ә. Дүйсембаев
Ақсу ауданы әкімдігінің
2012 жылғы 14 ақпандағы
"Ақсу ауданы бойынша жастар
практикасынан өту үшін жұмыс
орындарын ұйымдастыру
туралы" N 91 қаулысына
қосымша
Жастар практикасын өту үшін жұмыс орындарын ұйымдастыратын
жұмыс берушілердің тізбесі
Р/с
N
Ұйымдардың
тізбелері
Кәсіптер
(мамандығы)
Ұйымдасты-
рылатын
жұмыс
орындарының
саны
Айлық
жалақы
мөлшері
Жұмыстың ай
бойынша
ұзақтығы
1
"Ақсу
ауданының
қаржы бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
қаржыгер
1
26000
6
2
"Ақсу
ауданының
ауыл
шаруашылығы
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
қаржыгер,
заңгер
2
26000
6
3
"Алматы
облысының Ішкі
істер
департаменті
Ақсу ауданының
ішкі істер
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
3
26000
6
4
"Қазақстан
Халықтық жинақ
банкі"
акционерлік
қоғамының N
310200 Ақсу
аудандық
филиалы
қаржыгер
1
26000
6
5
Ақсу ауданы
әкімдігінің
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
"Ақсу су
құбыры"
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
қаржыгер
2
26000
6
6
"Қазақстан
Республикасы
Қаржы
министрлігі
Қазынашылық
комитеті
Алматы облысы
бойынша
қазынашылық
Департамен-
тінің Ақсу
аудандық
қазынашылық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
қаржыгер
2
26000
6
7
"Қазақстан
Республикасы
Қаржы
министрлігі
Салық комитеті
Алматы облысы
бойынша Салық
Департамен-
тінің Ақсу
аудандық Салық
басқармасы"
мемлекеттік
мекемесі
қаржыгер,
заңгер
2
26000
6
8
"Қазпошта"
акционерлік
қоғамы Алматы
облысының
филиалы
аудандық пошта
байланыс
торабы
қаржыгер,
заңгер
2
26000
6
9
"Алатау" шағын
несиелік ұйымы
жауапкершілігі
шектеулі
серіктес-
тігінің Ақсу
филиалы
қаржыгер
1
26000
6
10
"Ақсу ауданы
әкімінің
аппараты"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6
11
"Ақсу аудандық
білім,
денешынықтыру
және спорт
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
қаржыгер
1
26000
6
12
Қазақстан
Республикасы
Байланыс және
ақпарат
министрлігінің
Мемлекеттік
қызметтерді
автоматтан-
дыруды бақылау
және халыққа
қызмет көрсету
орталықтарының
қызметін
үйлестіру
комитеті
"Алматы
облысының
Халыққа қызмет
көрсету
орталығы"
республикалық
мемлекеттік
мекемесінің
Ақсу аудандық
филиалы
қаржыгер
1
26000
6
13
"Қазақстан
Республикасы
Төтенше
жағдайлар
министрлігі
Алматы
облысының
Төтенше
жағдайлар
Департаменті
Ақсу
ауданының
Төтенше
жағдайлар
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
заңгер
1
26000
6