О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 13 апреля 2012 года N 4-30. Зарегистрировано Управлением юстиции Аксуского района Департамента юстиции Алматинской области 19 апреля 2012 года N 2-4-150. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22 января 2013 года № 11-90
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22.01.2013 № 11-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-4-142, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 7 января 2012 года N 2 (9585), Аксуского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-4-146, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 3 марта 2012 года N 10 (9592) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"Доходы" цифру "4204383" заменить на цифру "4208331",
в том числе:
"налоговые поступления" цифру "85088" заменить на цифру "85677";
"неналоговые поступления" цифру "4499" заменить на цифру "3910";
"поступления трансфертов" цифру "4109836" заменить на цифру "4113784".
2) "Затраты" цифру "4260848" заменить на цифру "4230819".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифру "32037" заменить на цифру "36595", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "33978" заменить на цифру "38832",
"погашение бюджетных кредитов" цифру "1941" заменить на цифру "2237".
5) "дефицит бюджета (профицит) цифру" "(-)56465" заменить на цифру "(-)61320".
6) "финансирование дефицита (использование профицита)" бюджета цифру "56465" заменить на цифру "61320", в том числе:
"поступления займов" цифру "33978" заменить на цифру "38832",
"погашение займов" цифру "1941" заменить на цифру "2237";

Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі N 4-30 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Ақсу ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 19 сәуірде N 2-4-150 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 11-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 11-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-142 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы N 2(9585) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-146 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 (9592) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4204383" саны "4208331" санына ауыстырылсын,
оның ішінде: "салықтық түсімдер" "85088" саны "85677" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "4499" саны "3910" санына ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері" "4109836" саны "4113784" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4260848" саны "4230819" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендіру" "32037" саны "36595" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "33978" саны "38832" санына ауыстырылсын,
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "1941" саны "2237" санына ауыстырылсын.
5) "бюджет тапшылығы (профицит)" "(-)56465" саны "(-)61320" санына ауыстырылсын.
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "56465" саны "61320" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздар түсімі" "33978" саны "38832" санына ауыстырылсын, "қарыздарды өтеу" "1941" саны "2237" санына ауыстырылсын,

"используемые остатки бюджетных средств" цифру "24428" заменить на цифру "24725".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования"                 Жандосова Гульнара Жандосовна
13 апреля 2012 года
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 20 декабря
2011 года N 54-319
"О районном бюджете Аксуского
района на 2012-2014 годы"
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 13 апреля 2012

"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "24428" саны "24725" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Жандосова Гүлнара Жандосқызы
13 cәуір 2012 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға
арналған аудандық бюджеті
туралы" 54-319 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 13 сәуірдегі
"Ақсу ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 54-319
шешіміне өзгерістер енгізу