О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Аксуского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 9-70. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 декабря 2012 года N 2217. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22 января 2013 года № 11-90
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аксуского района Алматинской области от 22.01.2013 № 11-90.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 "Бюджетного Кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 4 и 5 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 декабря 2011 года за N 2-4-142, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 7 января 2012 года N 2 (9585), в решение Аксуского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-8 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года за N 2-4-146, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 3 марта 2012 года N 10 (9592), в решение Аксуского районного маслихата от 13 апреля 2012 года N 4-30 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года за N 2-4-150, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 28 апреля 2012 года N 18 (9600), в решение Аксуского районного маслихата от 8 июня 2012 года N 5-46 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года за N 2-4-155, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 30 июня 2012 года N 27 (9609), в решение Аксуского районного маслихата от 6 сентября 2012 года N 7-61 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года за N 2121, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 29 сентября 2012 года N 41(9623), в решение Аксуского районного маслихата от 5 ноября 2012 года N 8-66 "О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 20 декабря 2011 года N 54-319 "О районном бюджете Аксуского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 ноября 2012 года за N 2183, опубликовано в районной газете "Ақсу өңірі" от 24 ноября 2012 года N 49(9631) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 9-70 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 желтоқсанда N 2217 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 11-90 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 11-90 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің" 106-бабының 2–тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабы 4 және 5-тармағына сәйкес Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне (2011 жылғы 27 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-142 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 7 қаңтардағы N 2(9585) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 2-8 шешіміне (2012 жылғы 22 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-146 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 3 наурыздағы N 10 (9592) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 4-30 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-150 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 сәуірдегі N 18 (9600) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 8 маусымдағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-46 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-4-155 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 30 маусымдағы N 27 (9609) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қыркүйектегі "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 7-61 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2121 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 29 қыркүйектегі N 41 (9623) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған), Ақсу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы "Ақсу ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 54-319 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 8-66 шешіміне (2012 жылғы 13 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2183 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 24 қарашадағы N 49 (9631) аудандық "Ақсу Өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

1)"Доходы" цифру "4304348" заменить на цифру "421714", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4217801" заменить на цифру "4205167".
2) "Затраты" цифру "4327079" заменить на цифру "4314445".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением решения маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии,
Секретарь маслихата                        С. Серпербаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Аксуский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Жандосова Гульнара Жандосовна
05 декабря 2012 года
Приложение N 1
к решению Аксуского районного
маслихата от 20 декабря 2011 года
N 54-319 "О районном бюджете
Аксуского района
на 2012-2014 годы"
Приложение N 1
к решению Аксуского районного

1) "Кірістер" "4304348" саны "4291714" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімдері" "4217801" саны "4205167" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4327079" саны "4314445" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау мәслихаттың экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Мәслихат хатшысы                           С. Серпербаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ақсу аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Жандосова Гүлнара Жандосқызы
05 желтоқсан 2012 жыл
Ақсу аудандық мәслихатының
2011 жылғы 20 желтоқсандағы
"Ақсу ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" 54-319 шешімінің
1-қосымшасы
Ақсу аудандық мәслихатының