О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 17 февраля 2012 года N 2-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 22 февраля 2012 года N 2-5-166. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи 44, пунктом 5 статьи 104 и  подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Алакольского района от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года N 2-5-163, опубликовано в газете "Алакол" от 28 января 2012 года N 4(7477), следующие изменения.
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "5832128" заменить на цифру "6149314", в том числе по: "поступлениям трансфертов" цифру "4856243" заменить на цифру "5173429", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1006719" заменить на цифру "1283498";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1462828" заменить на цифру "1503235".
2) "Затраты" цифру "5832128" заменить на цифру "6194714".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "- 72868" заменить на цифру "-118268".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "72868" заменить на цифру "118268", в том числе:
"используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить на цифру "45400".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной 2 сессии                         С.М. Байбазаров
Секретарь районного
маслихата                                  Б.Т. Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного
отдела экономики и
бюджетного планирования                    Бекболатов Сатай Нурмукашевич

Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылы 22 ақпанда N 2-5-166 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет Кодексінің 44-бабы 7-тармағына, 104-бабы 5-тармағына және 106-бабы 2-тармағының 4)-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл ауданы мәслихатының 2011 жылдың 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне (2011 жылғы 26 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-163 нөмірімен енгізілген, 2012 жылдың 28 қаңтарында N 4 (7477) "Алакөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) Кiрiстер "5832128" саны "6149314" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "4856243" саны "5173429" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1006719" саны "1283498" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1462828" саны "1503235" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "5832128" саны "6194714" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-72868" саны "-118268" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" "72868" саны "118268" санына ауыстырылсын;
оның ішінде: "бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "45400" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Кезекті 2 сессиясының
төрағасы                                   С.М Байбазаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Т. Сейрбаев
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы