О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы"
Решение маслихата Алакольского района Алматинской области от 5 ноября 2012 года N 9-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 ноября 2012 года N 2171. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15 апреля 2014 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Алакольского районного маслихата Алматинской области от 15.04.2014 № 30-2.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 декабря 2001 года, Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата от 21 декабря 2011 года N 48-1 "О районном бюджете Алакольского района на 2012-2014 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2011 года N 2-5-163, опубликовано в газете "Алаколь" от 28 января 2012 года N 4), в решение Алакольского районного маслихата от 17 февраля 2012 года N 2-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2012 года N 2-5-166, опубликовано в газете "Алаколь" от 31 марта 2012 года N 13-14), в решение Алакольского районного маслихата 13 апреля 2012 года N 3-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 апреля 2012 года N 2-5-171, опубликовано в газете "Алаколь" от 30 апреля 2012 года N 17-18), в решение Алакольского районного маслихата 9 июня 2012 года N 5-2 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 июня 2012 года N 2-5-179, опубликовано в газете "Алаколь" от 6 июня 2012 года N 27), ), в решение Алакольского районного маслихата 6 сентября 2012 года N 7-1 "О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата 21 декабря 2011 года N 48-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 сентября 2012 года N 2108, опубликовано в газете "Алаколь" от 13 октября 2012 года N 39-40), внести следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Алакөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 5 қарашадағы N 9-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 13 қарашада N 2171 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 15.04.2014 № 30-2 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне (2011 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-163 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 28 қаңтардағы N 4 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2-1 шешіміне (2012 жылы 22 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-166 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 31 наурыздағы N 13-14 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 13 сәуірдегі "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 3-2 шешіміне (2012 жылғы 19 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-171 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 30 сәуірдегі N 17-18 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 9 маусымдағы "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 5-2 шешіміне (2012 жылғы 20 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2-5-179 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 6 шілдедегі N 27 "Алакөл" газетінде жарияланған), Алакөл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 қыркүйегіндегі "Алакөл ауданының 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 48-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 7-1 шешіміне (2012 жылғы 19 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2108 нөмірімен енгізілген, 2012 жылғы 13 қазанда N 39-40 "Алакөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдары бойынша:

1) "Доходы" цифры "6513967" заменить цифрами "6649708", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "5338082" заменить цифрами "5473823", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифры "1494712" заменить цифрами "1535401";
"целевые трансферты на развитие" цифры "1456674" заменить цифрами "1551726".
2) "Затраты" цифры "6559368" заменить цифрами "6695109".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "Об экономике, бюджета соблюдению законности".
4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2012 года.
Председатель
очередной 9 сессии                         Дуйсебаев У.Б.
Секретарь районного маслихата              Б.Т.Сейрбаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела
экономики и бюджетного
планирования                               Бекболатов Сатай Нурмукашевич
05 ноября 2012 года
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 05 ноября 2012 года
N 9-1 "О внесении изменений в
решение от 21 декабря 2011 года
N 48-1 "О районном бюджете
Алакольского района на
2012-2014 годы"
Приложение N 1
к решению маслихата Алакольского
района от 21 декабря 2011 года
N 48-1 "О районном бюджете
Алакольского района
на 2012-2014 годы"
Районный бюджет Алакольского района на 2012 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

1) Кiрiстер "6513967" саны "6649708" санына ауыстырылсын, соның iшiнде:
"трансферттердің түсiмдері" "5338082" саны "5473823" санына ауыстырылсын, оның iшiнде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1494712" саны "1535401" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1456674" саны "1551726" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "6559368" саны "6695109" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика, заңдылықты сақтау және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Кезекті 9 сессияның
төрағасы                                   Дюсебаева Ұ.Б.
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Сейрбаев Б.Т.
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Бекболатов Сатай Нұрмұхашұлы
05 қараша 2012 жыл
"Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсанда
қабылданған "Алакөл ауданының
2012-2014 жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" 48-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
Алакөл ауданы мәслихатының
2012 жылғы 05 қарашада
қабылдаған 9-1 шешіміне
1-қосымша
Алакөл ауданы мәслихатының
2011 жылғы 21 желтоқсандағы
"Алакөл ауданының 2012-2014
жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" 48-1 шешіміне
1-қосымша
Алакөл ауданының 2012 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы